Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2008., 20:44   #1
SKYPE

Pozdrav ljudi,

ovako,neznam jel vec to pitanje bilo ili ne , ali radi se o skypu...neki dan kupio kameru sa mikrofonom (Logitech - znaci i nije neki shit )...e sad ja cujem sugovornika cisto i jasno...dok drugi mene cuju isprekidano...uvijek prekida...za popizdit...jel zna netko sta bi moglo bit...ili Logitech vracam natrag???

Hvala
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 09:14   #2
a mozda ti je do veze???
tako se i meni dogadalo kada sam imao ISDN
@dm!n is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 10:01   #3
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,

ovako,neznam jel vec to pitanje bilo ili ne , ali radi se o skypu...neki dan kupio kameru sa mikrofonom (Logitech - znaci i nije neki shit )...e sad ja cujem sugovornika cisto i jasno...dok drugi mene cuju isprekidano...uvijek prekida...za popizdit...jel zna netko sta bi moglo bit...ili Logitech vracam natrag???

Hvala
Da li si i prije koristio neku kameru ?
Mislim na Skypeu?
Kazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 10:20   #4
Quote:
Kazo kaže: Pogledaj post
Da li si i prije koristio neku kameru ?
Mislim na Skypeu?
nisam koristio...mislim koristio sam kameru ugradjenu na laptopu...i nije bilo smetnji...sad imam kameru na stolnom i evo smetnji...nego da li to ima kakve veze sa grmljavinom,losim vremenom...jer mislim da su samo onda smetnje kad ajmo reci pod navodnicima pada kisa,puse vjetar,malo grmi...ili mozda ovisi sta o internetu...pojma nemam...jer kamera i mikrofoni rade...tako da mislim da nije problem u Logitechu...nista...probat cu sad da zovnem nekog kad je vani sunce...pa da vidimo sta ce bit...hoce li bit smetnji...
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 11:24   #5
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
nisam koristio...mislim koristio sam kameru ugradjenu na laptopu...i nije bilo smetnji...sad imam kameru na stolnom i evo smetnji...nego da li to ima kakve veze sa grmljavinom,losim vremenom...jer mislim da su samo onda smetnje kad ajmo reci pod navodnicima pada kisa,puse vjetar,malo grmi...ili mozda ovisi sta o internetu...pojma nemam...jer kamera i mikrofoni rade...tako da mislim da nije problem u Logitechu...nista...probat cu sad da zovnem nekog kad je vani sunce...pa da vidimo sta ce bit...hoce li bit smetnji...
To nebi trebalo imati nikakve veze sa grmljavinom i slicnim metereoloskim stvarima. Mozda zaista brzina veze, ili mozda malo memorije
Jesi probao staviti novu verziju Skypea?
Kazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 13:25   #6
Ako ti je komp malo stariji onda ti nedostaje memorije ili procesor, jer novije kamere imaju več po 1.3 MP i više.
cibox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 14:29   #7
Quote:
Kazo kaže: Pogledaj post
To nebi trebalo imati nikakve veze sa grmljavinom i slicnim metereoloskim stvarima. Mozda zaista brzina veze, ili mozda malo memorije
Jesi probao staviti novu verziju Skypea?
...probat cu danas navecer nesto iskemijat...hvala decki na pomoci...mozda se nesto i popravilo...e sad ta brzina veze...znaci moze bit da je nekad u redu veza...a nekad ne...ili jednostavno takav je skype...hebiga besplatan je
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 09:26   #8
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,

ovako,neznam jel vec to pitanje bilo ili ne , ali radi se o skypu...neki dan kupio kameru sa mikrofonom (Logitech - znaci i nije neki shit )...e sad ja cujem sugovornika cisto i jasno...dok drugi mene cuju isprekidano...uvijek prekida...za popizdit...jel zna netko sta bi moglo bit...ili Logitech vracam natrag???

Hvala
Probaj slijedeće, meni je pomoglo:

u Skypeu odi na Tools>Options>Audio Settings i makni kvačicu sa "Let Skype adjust my audio settings" i sam podesi glasnoću mikrofona (obično oko polovice ili manje).
__________________
"640K ought to be enough for anybody."
martyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 13:08   #9
Kaj ne bi to trebalo imat veze s brzinom uploada? Imaš adsl? Uzmi na probni period MaxTV pa će ti se povećat automatski brzina uploada Ako tada bude radilo normalno znaš u čemu je problem
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 22:53   #10
Quote:
martyn kaže: Pogledaj post
Probaj slijedeće, meni je pomoglo:

u Skypeu odi na Tools>Options>Audio Settings i makni kvačicu sa "Let Skype adjust my audio settings" i sam podesi glasnoću mikrofona (obično oko polovice ili manje).
hvala decki...trenutno nema "druge polovice na skypu" pa ne mogu testirat Logitech onako malo na duze...cim se vrati sugovornik-ca odma cu vam javit jel bilo smetnji ili ne...

Pozdrav
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 23:46   #11
Skype problemi

instalirao sam skype na laptop i kada palim neku pjesmu ili slušam sugovornika, čujem sve to preko laptopa, a ne preko zvucnika.

kad sam reinstalirao bilo se ponovno okej, al čim opet instaliram skype opet preko laptopa sve ide.

canazirk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 03:07   #12
Ocito kad instaliras skype ti se promjenu postavke..
Jokun is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 04:17   #13
Koju zvucnu i sound driver imas?
Pogledaj si u Control Panelu - ''Sound, Speech and Audio Devices'', koji program koristis za zvucne postavke, i provjeri si postavke.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 22:07   #14


imam windows 7
canazirk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 10:41   #15
Pozdrav svima! Imam problem sa skypeom, naime kad se ulogujem i bilo šta napišem skype za par sekundi nestane i diskonektuje se. Ponovno se logiram i opet tako. Probao sam deinstalirat skype pa nanovo instalirati ali ne pomaže. HVALA unaprijed!
zike6666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 19:28   #16
Quote:
zike6666 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Imam problem sa skypeom, naime kad se ulogujem i bilo šta napišem skype za par sekundi nestane i diskonektuje se. Ponovno se logiram i opet tako. Probao sam deinstalirat skype pa nanovo instalirati ali ne pomaže. HVALA unaprijed!
evo sam se i ja namucila,reinstalirala,gasila,palila zvala i savala poruke...i vec steka 2 dana,jednako kao i kod tebe i nikako da nadem u cemu je problem....vec sam luda!evo sada mi je lakse kad vidim da nisam samo ja!
jesi ti u meduvremenu rijesio problem???
jeli nam moze netko pomoci?????molim VASSSSSS
Flegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 19:32   #17
a jeste napravili scan pa pogledali dal imate gamadi kakve na komu????
http://download.cnet.com/Malwarebyte...=dl&tag=button
skinite ovo
instalirajte , nakon instalacije obavezno napravite update i perform full scan.
Nakon scana , MBAM ce izbaciti log koji iskopirajte tu na forum , da vidimo sta se desava
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 19:32   #18
Vas dvoje.. jel imate ukljucene Firewall-ove?
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 20:16   #19
Quote:
JoWaN kaže: Pogledaj post
Vas dvoje.. jel imate ukljucene Firewall-ove?
...ja imam, evo radim scan... hvala
Flegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 21:19   #20
Quote:
Flegi kaže: Pogledaj post
...ja imam, evo radim scan... hvala
Malwarebytes' Anti-Malware 1.42
Verzija baze podataka: 3332
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 6.0.2900.5512

9.12.2009 21:16:30
mbam-log-2009-12-09 (21-16-30).txt

Tip provjere: Kompletna Provjera (C:\|D:\|)
Provjerenih objekata: 173863
Vrijeme trajanja: 1 hour(s), 1 minute(s), 38 second(s)

Zaraženi procesi u memoriji: 0
Zaraženi moduli u memoriji: 0
Zaraženi ključevi u registru: 0
Zaražene vrijednosti u registru: 0
Zaraženi podaci u registru: 0
Zaraženi spremnici: 0
Zaražene datoteke: 0

Zaraženi procesi u memoriji:
(Zloćudne stavke nisu otkrivene)

Zaraženi moduli u memoriji:
(Zloćudne stavke nisu otkrivene)

Zaraženi ključevi u registru:
(Zloćudne stavke nisu otkrivene)

Zaražene vrijednosti u registru:
(Zloćudne stavke nisu otkrivene)

Zaraženi podaci u registru:
(Zloćudne stavke nisu otkrivene)

Zaraženi spremnici:
(Zloćudne stavke nisu otkrivene)

Zaražene datoteke:
(Zloćudne stavke nisu otkrivene)



evo - scan obavljen.... kako dalje???

Hvala
Flegi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.