Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2010., 17:21   #41
pitanje, pošto nisam baš upućen u taj skype.. jel on može ostvariti pozive prema kućnim telefonima ? ako da koliko se to naplaćuje ?
pprroobbaa11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 20:32   #42
@james7

Jesi siguran da si sve napravio kako sam napisao? Probaj ponovo. Mora spremati poruke 100%, odnosno ostanu arhivirane kad otvoris chat prozor i kliknes da ti pokaze chat od jucer, zadnjih 7 dana, zadnjih mjesec dana ili od pocetka chata s tom osobom. Naravno, ako ti ta opcija prije nije bila ukljucena onda nije spremljeno. Prvo malo chataj, pa pogledaj sutra i vidjet ces da je to sve tamo ostalo. Za Iphone ne znam.

@pprroobbaa11

Moze. Ovdje su nesto pricali o tome
https://www.forum.hr/showthread.php?t...ighlight=skype
https://www.forum.hr/showthread.php?t...ighlight=skype
Ciuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 09:52   #43
Quote:
Ciuc kaže: Pogledaj post
@james7

Jesi siguran da si sve napravio kako sam napisao? Probaj ponovo. Mora spremati poruke 100%, odnosno ostanu arhivirane kad otvoris chat prozor i kliknes da ti pokaze chat od jucer, zadnjih 7 dana, zadnjih mjesec dana ili od pocetka chata s tom osobom. Naravno, ako ti ta opcija prije nije bila ukljucena onda nije spremljeno. Prvo malo chataj, pa pogledaj sutra i vidjet ces da je to sve tamo ostalo. Za Iphone ne znam.

@pprroobbaa11

Moze. Ovdje su nesto pricali o tome
https://www.forum.hr/showthread.php?t...ighlight=skype
https://www.forum.hr/showthread.php?t...ighlight=skype

hvala na odgovoru, pratit ću stanje..
ma najviše me zbunilo što na jednom računalu i skype-u mi pamti tu konverzaciju, i ima ponuđenu "arhivu" od 7 dana, 30, i forever, a nadrugom to i nije tako...
james7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 19:03   #44
SKYPE

e dragi moji informaticari kupio sam svu opremu za video kontakt,mozete mi rec kako najbolje da je iskoristim(skype programom).ajmo svi koji se sluzite tim programom javite se pa da malo isprobamo
boys123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 21:43   #45
Odi u Tools tj Video options pa vidi sam, nije neka velika mudrolija. Glavno da ti Skxpe prepozna kameru.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 22:48   #46
ko ima skype nek mi posalje ime da ga dodam....cini mi se da malo ljudi to kod nas prakticira...svi se obisili na facebook...pa vi koi imate posaljite mi skype ime da vas dodam
boys123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 14:16   #47
ja iman skype, al dodajen samo poznanike... evo ti dobra stranica za random chat... http://www.chatroulette.com/ [be warned: ima masu frikova ]
wanikiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 23:01   #48
o cem ti da je malo poznat skype ja znam pun klinac ljudi koji ga koriste i npr imas mene kao frenda kakvu ti iams korist od toga da se mozes hvalit kolko imas prijatenja?
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 17:11   #49
taj chatruolet je vrlo zajebano misto...nidi zenski samo frikovi ahhah...a cua sam za tu stranicu davno..
boys123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 20:53   #50
Skype Pitanje!

Molim vas da mi netko ovo objasni!

Nikad nisam uplatio ili se pretplatio na sykpe da mogu zvat nekoga na telefon ili mobitel. Evo bas gledam racun na skypu: 0.00eur.

Ali mi nije jasno zasto mogu zvat frenda na mob preko skypa i pricat s njim. Pogledao sam call history i pise neka sica za taj razgovor.

Sad me zanima o cem se tu radi?

Dal mogu oni nekako naplatiti?
nuubwar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 16:43   #51
^^
Mozda nisi iskoristio credit koji su prije nekoliko mjeseci svima dali pa ti je ostalo.
Mozes li zvati jos uvijek i sad kad vidis da je credit na nuli?
Ciuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 20:09   #52
Svi favorizirate taj Skype, zašto??

Jer sve se to isto može u gmail u meilu ... i chatati i služit se kamerom..


Puno ljudi se koriste gmail_om a neznaju njegove mogućnosti..
__________________
Što mogu danas ne ostavljam za sutra, nego za . prekosutra ..
djurdjica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 18:26   #53
Skype,....

Pozdrav ovak ja nemam pojma kaj je to... može mi neko objasniti kaj je to skype čem služi.. i dal se isplati da si ja to skinem??? Samo znam da se more besplatno razgovarati.. e sad kolko to besplatno??'
medis232 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 19:17   #54
Quote:
medis232 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ovak ja nemam pojma kaj je to... može mi neko objasniti kaj je to skype čem služi.. i dal se isplati da si ja to skinem??? Samo znam da se more besplatno razgovarati.. e sad kolko to besplatno??'
http://tutorijali.hdonweb.com/korisn...ija-koristenje
ovdje ti piše sve što trebaš znati
_express_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 12:15   #55
odlican tutorial.
__________________
"Znate da ste ostarjeli kad se sagnete da zavežete cipelu, a onda razmišljate što biste još mogli napraviti dok ste tamo dolje."
bushido is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 11:43   #56
Question Skype pomoć

Naci ja kada upalim skype i zelim pozvati nekoga na razgovor ja njega ne cujem dobro nego mi njegov glas zatrzava kao i svi zvukovi na skype-u, ali kad ja njima nesto pricam sve se razumije.
Kada pokusam pustiti pjesmu na youtube-u sve je normalno.
Nekada mi skype normalno radi kad tek upalim komp i onda nakon nekog vremena pocne stekat.
Zna li neko kako da to rijesim osim da gasim komp svaki put kad mi se to desi?
Hvala!
neznanac14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 19:44   #57
Thumbs up

Ako nekom tko naleti na ovaj post zatrebaju i upute kako intalirati skype
__________________
http://www.hdonweb.com/ Tutorijali na HRVATSKOM jeziku
imisic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 13:05   #58
Skype - chat postavke

Imam par nejasnoća u vezi chatanja u Skype
---Svaki puta kad otvorim Skype vidi se cijeli sadržaj (text) chata kojega sam vodio unatrag nekoliko dana. Kako da to obrišem i ne želim da mi ubuduće prikazuje prijašnje chatove
---Mene i moje prijatelje smeta što svi kod chatanja imamo istu veličinu i boju fonta tako da moraš naprezat oči dok shvatiš ko piše koju rečenicu. može li se gdje to mijenjati
verdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 22:27   #59
Quote:
verdan kaže: Pogledaj post
Imam par nejasnoća u vezi chatanja u Skype
---Svaki puta kad otvorim Skype vidi se cijeli sadržaj (text) chata kojega sam vodio unatrag nekoliko dana. Kako da to obrišem i ne želim da mi ubuduće prikazuje prijašnje chatove
Prilikom pocetka chata s nekom osobom vide se samo poruke ako ste vec tijekom tog dana chatali. Npr. sutra kada opet s tom osobom budes chatao poruke se nece vidjeti vec ces imati ponudjene opcije Show messages from: Yesterday*7 days*30 days*3 months*6 months*1 year
Klikom na jednu od ponudjenih opcija pokazat ce se povijest chata (ako je ta opcija spremanja chata ukljucena).

Ako zelis iskljuciti spremanje chata tada idi na:
Tools-Options-IM settings-Keep history (odaberi NO HISTORY) i klik na Save. Usput mozes i obrisati svu povijest chata na opciji Clear history.



Quote:
verdan kaže: Pogledaj post
---Mene i moje prijatelje smeta što svi kod chatanja imamo istu veličinu i boju fonta tako da moraš naprezat oči dok shvatiš ko piše koju rečenicu. može li se gdje to mijenjati
Boju fonta ne mozes mjenjati. Velicinu i stil fonta mozes.
Tools-Options-IM appearance-Change font.
Ciuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 23:08   #60
Imam jedno pitanje u vezi skypea.
Kad imam video conversation s nekim na skypu svi ostali zvukovi mi se stisaju a na skypu pojacaju.
Dok sam se gledala i pricala s frendom preko skypa u isto vrijeme mi je bio upaljen video na youtubeu i skoro nista nisam cula a bio je pojacan do kraja. Znaci da ga je skype stisao.

Jel se moze kako namjestit da se sve normalno cuje kad je skype upaljen i da se npr skype tkise cuje a ostatak glasnije??
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.