Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2010., 12:39   #61
skype rules
boys123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 12:48   #62
Quote:
nuubwar kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi netko ovo objasni!

Nikad nisam uplatio ili se pretplatio na sykpe da mogu zvat nekoga na telefon ili mobitel. Evo bas gledam racun na skypu: 0.00eur.

Ali mi nije jasno zasto mogu zvat frenda na mob preko skypa i pricat s njim. Pogledao sam call history i pise neka sica za taj razgovor.

Sad me zanima o cem se tu radi?

Dal mogu oni nekako naplatiti?
Pa kako možeš zvati na mob ako nisi nikad uplatio? Idem ja probati

Inače, skype
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 15:53   #63
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje u vezi skypea.
Kad imam video conversation s nekim na skypu svi ostali zvukovi mi se stisaju a na skypu pojacaju.
Dok sam se gledala i pricala s frendom preko skypa u isto vrijeme mi je bio upaljen video na youtubeu i skoro nista nisam cula a bio je pojacan do kraja. Znaci da ga je skype stisao.

Jel se moze kako namjestit da se sve normalno cuje kad je skype upaljen i da se npr skype tkise cuje a ostatak glasnije??
hm bas gledam na skypu i nema nikakava opcija za to da se smanjuje ostali zvuk dok pricas s nekim... koji windows imas? probaj ic u control panel, sount settings i tamo vidi jel se sta smanjilo? ako imas windows 7 onda dole na zvucnik desnim klikom(u desnom kutu kod sata) i odi na open volume mixer i vidi jel su ti svi programi do kraja pojacani....
jerdna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 19:36   #64
Thumbs up Skype

Quote:
boys123 kaže: Pogledaj post
e dragi moji informaticari kupio sam svu opremu za video kontakt,mozete mi rec kako najbolje da je iskoristim(skype programom).ajmo svi koji se sluzite tim programom javite se pa da malo isprobamo
cedek11
dedaceda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 22:12   #65
Poštovani...zanima me da li mogu vidjeti tko je trenutno aktivan na skypu iako ga nisam dodala na svoj popis???? Hvala....
JadroAMC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 20:47   #66
Skype log in problem

Pozdrav. Zanima me kako promijeniti da Skype pamti moje korisnicko ime, jer svaki put kad se zelim logirati on mi u padajucem prozoru nudi vec upamceno moje korisnicko ime (ili vise njih) pa u biti trebam upisati samo password da bih se logirao. Kako izbjeci to da program pamti korisnicko ime?

emerge is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 20:22   #67
Uvijek ce pamtiti korisnicko ime svih onih koji se logiraju na tvom racunalu.
Ako zelis to sve izbrisati i da ostane samo tvoje korisnicko ime onda napravi sljedece:

- Documents and Settings
- otvori folder naziva svog racunala (prezime ili kako vec glasi)
- Application Data
- Skype
- izbrisi foldere sa korisnickim imenima
Ciuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 20:36   #68
Quote:
Ciuc kaže: Pogledaj post
Uvijek ce pamtiti korisnicko ime svih onih koji se logiraju na tvom racunalu.
Ako zelis to sve izbrisati i da ostane samo tvoje korisnicko ime onda napravi sljedece:

- Documents and Settings
- otvori folder naziva svog racunala (prezime ili kako vec glasi)
- Application Data
- Skype
- izbrisi foldere sa korisnickim imenima
Probao, ali nakon otvaranja foldera sa nazivom mog racunala vidim da uopce nema mape "Application Data" u tom folderu? Ima nekih drugih mapa kao npr Desktop, Favorites, Start menu, My Documents, pa neka mapa sa nazivom "Tracing", pretrazio sve to ali naravno nigdje nisam nasao ista sto ima veze sa Skypeom?

PS: Jel se to moze srediti preko opcije Tools - Internet Options - Content - Autocomplete? Tamo postoji mogucnost nekih podesavanja pamcenja tih username-a i passworda.No ne znam da li se to odnosio na stvari kao sto je Skype ili MSN.

Zadnje uređivanje emerge : 09.07.2010. at 20:42.
emerge is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 00:02   #69
Quote:
Ciuc kaže: Pogledaj post
Uvijek ce pamtiti korisnicko ime svih onih koji se logiraju na tvom racunalu.
Ako zelis to sve izbrisati i da ostane samo tvoje korisnicko ime onda napravi sljedece:

- Documents and Settings
- otvori folder naziva svog racunala (prezime ili kako vec glasi)
- Application Data
- Skype
- izbrisi foldere sa korisnickim imenima
Danas sam na forumu naisao na ovu temu u jednom drugome postu i tamo direktan link za folder iz ove tvoje upute pa sam uspio izvesti ovo sto kazes i doista program nije upamtio user name no to je trajalo samo dok nisam zagasio komp pa ponovo upalio (ili do izlaska iz programa preko "quit" na ikoni u trayu) jer nakon toga sve po starom ,user name se ponovo ukazao u prozorcicu za ulogiravanje. A i folder od usernamea se ponovo stvorio u Application Data - Skype folderu.
emerge is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 08:39   #70
Uvijek ce ga pamtiti. Tako je i kod mene.
Ne znam jeli moguce izvesti da nikad ne pamti korisnicko ime nakon prvog logiranja.

Jedino sto mozes napraviti, da svaki put nakon sto se odlogiras, ponovo obrisati folder sa korisnickim imenom.

Zadnje uređivanje Ciuc : 14.10.2010. at 09:06.
Ciuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 11:06   #71
Quote:
Ciuc kaže: Pogledaj post
Uvijek ce ga pamtiti. Tako je i kod mene.
Ne znam jeli moguce izvesti da nikad ne pamti korisnicko ime nakon prvog logiranja.

Jedino sto mozes napraviti, da svaki put nakon sto se odlogiras, ponovo obrisati folder sa korisnickim imenom.
Ma ko bi to mogao svaki put...ne mislim robovati Skypeu, jednostavno program ima taj "bug" da tako kazem i tu nema pomoci, cudno da je tako nesto uopce moglo promaci programerima no nijedan program nije savrsen cini se, evo MSN messneger npr. tamo nije uvijek moguce deletirati neki nezeljeni kontakt iz messengera i taj se "bug" takodjer vuce godinama kod njih bez nekog pomaka.
emerge is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 01:27   #72
pozz ljudi, evo da ne otvaram novu temu pitat ću ovdje

naime, frendica mi ima skype i imam je za frenda na istom...i nedavno je podizala nove windowse i nije joj ostao pass i sad kad ide tražit ono da ne zna pass pita je mail koji je zaboravila koji joj je bio....e sad ja sam mislio da kako je imam za frenda da mogu vidit koji joj je e-mail da znamo...al ne mogu vidit...ima li netko način kako doć do zaboravljenog pass-a...tj. do toga koji mail je koristila pri registraciji accounta

hvala unaprijed
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 19:23   #73
Exclamation Problem sa zvukom

Moj prijatelj i ja smo stupili u glasovni kontakt preko Skype..On mene čuje a ja njega necujem..??
Kako mogu da to popravim..hvala
Brđan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 18:25   #74
Dali tko zna kako da dobijem skype ali na hrvatskom jeziku ?
ZlatkoPKC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 18:47   #75
http://www.crolinks.eu/stranica/9500...skype-5-0.html
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 11:46   #76
problem sa skype-om

Pozdrav

imam problem sa skype programom ne mogu se ulogirati kad ukucam username i lozinku otvori se internet starnica index za Crogram data skype . probao ga reinstalirati i opet isto.

Hvala

LP
pibagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 21:17   #77
Problem sa Skype-om

Kada upalim skype,javlja mi da je problem u konekciji,i kaze mi da pokušam je li sve dobro spojeno.Iz tog razloga ne mogu pristupiti dodavanju osoba na skype,nego oni moraju mene dodavati da bi mogao pričati s njima.

Jel zna netko kako riješiti problem?
Krustyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 14:34   #78
Ljudi pomagajte! Kako da napravim na skypu dva accounta?! Otvara mi stalno jedan i ne vidim opciju da napravim drugi! POMOĆ Please!!!
W2X is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 15:28   #79
zanima me dali ako nekog obrišem sa skajpa da li ta osoba vidi da sam ju obrisala...i ako mi ta osoba ide poslati poruku da li cu ju ja dobiti ili ce se toj osobi vrtiti da nije dostavljena??
isto tako me zanima ak obrisem nekoga, da li ako ga hocu vratiti i idem ga vratiti njoj pise da ju opet dodajem ili ne...
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 18:13   #80
Quote:
lake of fire kaže: Pogledaj post
zanima me dali ako nekog obrišem sa skajpa da li ta osoba vidi da sam ju obrisala...i ako mi ta osoba ide poslati poruku da li cu ju ja dobiti ili ce se toj osobi vrtiti da nije dostavljena??
isto tako me zanima ak obrisem nekoga, da li ako ga hocu vratiti i idem ga vratiti njoj pise da ju opet dodajem ili ne...
nasla odgovor
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.