Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2013., 00:39   #1461
koliko brzo i na koji nacin se ispiru Garnier Color&Shine boje? nasla sam na forumu da cure pise da ispadne tamnija boja nego na kutiji ali nista o tome koliko traje boje odnosno koliko se ispire?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 09:57   #1462
Question

bok cure,trebala bi jedan savjet...naime imam tamnosmeđu kosu,nijansa je dosta tamna i koristim je već dosta vremena,ali sam se sada već malo zasitila.pa sad...zanima me kako bez pomoći frizera,iz nje prijeći u neku malo svijetliju smeđu boja kao npr.boja lješnjaka.
ako znate neku dobru boju,molim vas preporučite.luda sam više od svih ovih boja koju god da stavim ispire se kao preljev,a na njoj naravno piše da je TRAJNA!!
powerfull is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 10:20   #1463
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Ja sam probala Wellaton 7.0, ali u pjeni.
Evo ovu:

Prije farbanja kosa mi je bila tamnoplava, a nakon svijetlosmeđa.
Meni nije nešto. Boja se dobro prima, ali ispala mi je tamnija nego kod tete. Piše "srednje plava", a ja smeđa.
Hoću svoju plavu kosu...
prekasno sam vidjela ovo, ja sam se pofarbala sa 7.0 običnom farbom na svoju svijetlo smedu kosu i ispala sam gotovo crna više stvarno ne znam, sad sam oprala kosu 5ti put pa se to malo ispralo ali opet tamo gdje netreba a to je na tjemenu gdje mi je i inace svijetlija kosa (prirodno tamnoplava).
s druge strane me strah uzeti neku svijetlo plavu boju za kosu da ne ispadnem zuta, a kad uzmem tamiju plavu budem gotovo crna.
jel ima kakvo rjesenje bez da svaki put prije farbanja radim blajh kupku??
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 10:22   #1464
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
koliko brzo i na koji nacin se ispiru Garnier Color&Shine boje? nasla sam na forumu da cure pise da ispadne tamnija boja nego na kutiji ali nista o tome koliko traje boje odnosno koliko se ispire?
meni se sve garnierove boje isperu u 3 pranja
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 10:30   #1465
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
prekasno sam vidjela ovo, ja sam se pofarbala sa 7.0 običnom farbom na svoju svijetlo smedu kosu i ispala sam gotovo crna više stvarno ne znam, sad sam oprala kosu 5ti put pa se to malo ispralo ali opet tamo gdje netreba a to je na tjemenu gdje mi je i inace svijetlija kosa (prirodno tamnoplava).
s druge strane me strah uzeti neku svijetlo plavu boju za kosu da ne ispadnem zuta, a kad uzmem tamiju plavu budem gotovo crna.
jel ima kakvo rjesenje bez da svaki put prije farbanja radim blajh kupku??
kaj nisi rekla da ces pustiti sad preko ljeta nakon onog zadnjeg farbanja s color mask?
ja jos uvijek nisam odlucila koju boju cu probati da mi ispadne neka normalna topla smeđa (ne pretamna!), ali vrlo brzo dolazi trenutak odluke :/
Wigglytuff is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 10:46   #1466
Quote:
Wigglytuff kaže: Pogledaj post
kaj nisi rekla da ces pustiti sad preko ljeta nakon onog zadnjeg farbanja s color mask?
ja jos uvijek nisam odlucila koju boju cu probati da mi ispadne neka normalna topla smeđa (ne pretamna!), ali vrlo brzo dolazi trenutak odluke :/
a jesam ali mi se tak jako isprala i to nejednako pa sam rekla ajde sad cu je posvijetliti sa tamno plavom da bude sto slicnija mojoj prirodnoj boji i gotovo, al na kraju
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 21:50   #1467
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
meni se sve garnierove boje isperu u 3 pranja
stvarno??? ispere se ful ili se malo ispere boja ali se svjedno vidi izrast?
a kakva ti boja ispadne naspram onoj na kutiji? ja sam klasicno smedja sad, izrast mi je malo tamniji
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 07:56   #1468
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
stvarno??? ispere se ful ili se malo ispere boja ali se svjedno vidi izrast?
a kakva ti boja ispadne naspram onoj na kutiji? ja sam klasicno smedja sad, izrast mi je malo tamniji
nisam probala color and shine ali jesam color sensation 6.0 i na svijetlo smedu mi je primilo tamno tamno smede, gotovo crno. vec nakon drugog pranja mi se sve ispralo sa izrasta a imam tamno plavu prirodno kosu pa mi izrast bude skroz svijetli naspram ostatka kose, a nakon 3-4 pranja cijela kosa postane onako bež tona i izgleda isprano. nisam nikako bila zadovoljna i zali boze farbanja kad sam vec nakon tjedan dana sprermna za novo bojanje.

e sad ne mora znaciti da ce i tebi tako, ovo je moje iskustvo. meni i inace boje prime puno tamnije jer mi je prirodno svijetla kosa ali opet, nebi više.
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 10:50   #1469
Cure, molim pomoć, hitno je!
Trebam danas kupiti neku boju za kosu, po mogućnosti bez amonijaka i alkohola a da mi ispadne onako zlaćano plava ... imate li neki prijedlog?! Budući mi je hitno, u obzir dolaze samo ove boje koje mogu kupiti u dm-u, bipi ili kozmu. Pfiiiz
Pipsić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 12:53   #1470
Garnier Olia

http://www.garnier.hr/_hr/_hr/our_pr...ISCOVER&back=1
platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 13:14   #1471
Quote:
platinum blonde kaže: Pogledaj post
Daaa?
Onda ću tu uzeti.
Aaawww hvala, spasila me!
Pipsić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 13:18   #1472
Quote:
Pipsić kaže: Pogledaj post
Daaa?
Onda ću tu uzeti.
Aaawww hvala, spasila me!
Da
Samo pripazi na nijansu koju želiš dobiti. moj savjet ti je da ako se dvoumiš između dvije nijanse, onda uzmi svjetliju.
Ne znam kakve ti je boje sada kosa da bih ti znala bolje reći
platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 13:51   #1473
Quote:
platinum blonde kaže: Pogledaj post
Da
Samo pripazi na nijansu koju želiš dobiti. moj savjet ti je da ako se dvoumiš između dvije nijanse, onda uzmi svjetliju.
Ne znam kakve ti je boje sada kosa da bih ti znala bolje reći
Eh to i mene muči gledam nijanse i ne znam bih li uzela Very light blond ili Light blond ... imam neku tamnije plavu kosu, recimo boje starog zlata, a želim da bude zlatno plava a opet ne platinasta. Koju misliš da bih od te dvije nijanse trebala odabrati? U zadnje vrijeme si nikako ne ispadnem dovoljno plava, nitko ni ne zamijeti da sam se farbala.
Pipsić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 16:43   #1474
Quote:
Pipsić kaže: Pogledaj post
Eh to i mene muči gledam nijanse i ne znam bih li uzela Very light blond ili Light blond ... imam neku tamnije plavu kosu, recimo boje starog zlata, a želim da bude zlatno plava a opet ne platinasta. Koju misliš da bih od te dvije nijanse trebala odabrati? U zadnje vrijeme si nikako ne ispadnem dovoljno plava, nitko ni ne zamijeti da sam se farbala.
ja bih radije na tvom mjestu uzela ovu very light, posvijetlit će ti, ali ne toliko da bi bila platinasta. mislim da će ti to biti taman. ja sam se prije nekoliko dana bojala s istom nijansom.
platinum blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 18:59   #1475
Bok cure
Jel mi može koja preporučiti neku smeđe-crvenu boju za kosu :/
__________________
Pišem pismo, tinta mi se proli....
napokontu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 21:40   #1476
Vital boje za kosu

Sorry ako tema već postoji, ja ju ne nalazim.

Zanimaju me iskustva s ovim bojama. Navodno su na biljnoj bazi i jako kvalitetne, no vrlo malo informacija na internetu o njima ima.

Probao netko? Iskustva?

__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 09:52   #1477
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Sorry ako tema već postoji, ja ju ne nalazim.

Zanimaju me iskustva s ovim bojama. Navodno su na biljnoj bazi i jako kvalitetne, no vrlo malo informacija na internetu o njima ima.

Probao netko? Iskustva?

di ima za kupiti?
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 14:06   #1478
Navodno u salonima profesionalne frizerske opreme. Konkretno u Splitu, u dućanu Ukosnica.

Kažu da im se jako puno prodaju i da su izvrsne.

Ja sam sebi planirala uzeti Dikson boju, no ova linija Vital ima bež nijanse koje su mi se jako svidjele (inače koristim pepeljaste da budu što prirodnije). Iskreno, nije mi bitno što su na biljnoj bazi mada to prodavačica navodi kao prednost i kaže da je kosa super nakon upotrebe, ja sam se zainteresirala radi nijanse...
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 23:50   #1479
imam jedno pitanje u vezi boja za kosu ,ne razumijem se u to..
uvijek radim pramenove u frizera i to uvijek sa lorealovim bojama..sad sam bila u jedne koja mi je radila sa keune proizvodima i čini mi se da je kosa nekako drugačija, ne znam kako bi objasnila,kao u barbike onako umjetna neka vlas
je li to moguće uopće? ali mi se čini da mi je lorealovim puno prirodnije izgledalo..
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2013., 11:04   #1480
Hahah ocajna sam vec, zanima me postoji li uopce zlatna polutrajna boja za kosu? Ne ona svijetlo plava ili bilo kakva boja za plavuse, nego bas zlatna, zlatna sa odsjajem zlatnim i onako da je bas metallic i sve..?

Inace, upravo na sebi imam Manic Panis Atomic Turquoise pramenove, preporucujem svima, boja je odlicna, dosta se ispire u moru, ali je nanosenje jednostavno i treba poblajhat kosu prije za maksimalan efekt!
__________________
죄승현
Box! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.