Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2011., 21:03   #41
ja sam tek počela (3. tjedan mi sad završava) tako da mi je tih 30 ponavljanja mišn imposibl na nekim stvarim ni ne mogu (ruke i vratni mišići) na početku sam uspjela svega par puta pomaknuti spravu, ali sad je već bolje..... meni je ovo više kao rekreacija... jer ovak se natjerati na nešto nema šanse... ovako već kad platim žao mi je ne otići, a tih pola sata nije puno.... istezanje mi paše tako da ponekad se istežem svaki korak i više od onih 15 sec što tamo piše....

nadam se naravno i da ću vidjeti neke rezultate, ali za to ću pričekati još koji mj... bitno mi je da se osjećam bolje i da vidim male pomake.... bolje išta nego ništa
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 12:49   #42
Thumbs down

Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ovo sve sto radite u magicWelu mozete ucinit u bilo kojoj teretani a za manje novaca
- poanta je jedino bit dosljedan i ne radit pauze u vjezbanju je se tijelo ne smije ohladit i rezultati su 100% zagarantirani pa makar vjezbali i smao kardio vjezbe kod kuce

- jedin aprednost ovog MagicWela je u tome sto ako vam fali puno volje tj nemate ono svoje ja sto vas tjera vjezbat posto je kruzni trening i nema tu sad stajanaj i filozofiranja ali sve je to klasicno vjezbanje koej se izvodi svogdje al se tu placa puno
Moram se složiti s Wedding...ja sam upisala prije tjedan dana jer me zanimalo kako to funkcionira. Prvo, preskupi su 285kn za mjesec dana tj. 245kn za ugovor na šest mjeseci s tim da u ovim ljetnim mjesecima imaju akciju pa se ne plaća upisnina od 99 kn.

Sprave se ne smiju dirati tj. moraju se ostaviti onako kako su namještene u startu (nisam se baš raspitivala kako funkcioniraju hidrauličke sprave ali pretpostavljam da se može mijenjati jačina otpora?) , klimu ne žele paliti ni pod razno i to je uglavnom razlog zašto se oznojim kao luđakinja (kad sam pitala za klimu vlasnica je rekla da je ne pale jer su se u jednom drugom MW žene žalile ?! a drugi dan studentica koja radi mi je rekla-lagala da je pokvarena), 2 kruga brzo prođu stvarno ali to nije dovoljno potrebno je raditi još sa utezima itd., što znači netko tko ne zna vježbe se može samo istezati. Od utega imaju samo ponudu od 1kg, trake koje su prekratke i par lopti s kojima većina ne radi jer ne znaju.

Ovakav princip je dobar za one koji imaju malo više kila za izgubiti a nemaju volje za vježbe koje pojedinačno trajudulje od minute ali za ostale je samo preskupi način za ostati u formi.

Meni recimo fali malo više otpora. Ovo može svatko dobiti u bilo kojoj teretani za manje novaca samo se treba sam tjerati da mjenjaš sprave. Ionako uvijek postoje oni koji zabušavaju i na ovakvim spravama.

Definitivno neću uplatiti još jedan mjesec, prvo iz principa zbog klime (wtf ja toliko plaćam ako ni osnovne uvjete ne mogu dobiti?!) a drugo zato što je preskupo u odnosu na ono što nudi. Osim toga mislim da brzo dosadi, barem meni. Vratiti ću se raznim vrstama aerobika 5x tjedno jer mi je to puno bolje-raznovrsno ne dosadi i kombinira se sa vježbama snage.

Eto, tko voli neka izvoli.
trueblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 22:18   #43
Quote:
trueblood kaže: Pogledaj post
Moram se složiti s Wedding...ja sam upisala prije tjedan dana jer me zanimalo kako to funkcionira. Prvo, preskupi su 285kn za mjesec dana tj. 245kn za ugovor na šest mjeseci s tim da u ovim ljetnim mjesecima imaju akciju pa se ne plaća upisnina od 99 kn.

Sprave se ne smiju dirati tj. moraju se ostaviti onako kako su namještene u startu (nisam se baš raspitivala kako funkcioniraju hidrauličke sprave ali pretpostavljam da se može mijenjati jačina otpora?) , klimu ne žele paliti ni pod razno i to je uglavnom razlog zašto se oznojim kao luđakinja (kad sam pitala za klimu vlasnica je rekla da je ne pale jer su se u jednom drugom MW žene žalile ?! a drugi dan studentica koja radi mi je rekla-lagala da je pokvarena), 2 kruga brzo prođu stvarno ali to nije dovoljno potrebno je raditi još sa utezima itd., što znači netko tko ne zna vježbe se može samo istezati. Od utega imaju samo ponudu od 1kg, trake koje su prekratke i par lopti s kojima većina ne radi jer ne znaju.

Ovakav princip je dobar za one koji imaju malo više kila za izgubiti a nemaju volje za vježbe koje pojedinačno trajudulje od minute ali za ostale je samo preskupi način za ostati u formi.

Meni recimo fali malo više otpora. Ovo može svatko dobiti u bilo kojoj teretani za manje novaca samo se treba sam tjerati da mjenjaš sprave. Ionako uvijek postoje oni koji zabušavaju i na ovakvim spravama.

Definitivno neću uplatiti još jedan mjesec, prvo iz principa zbog klime (wtf ja toliko plaćam ako ni osnovne uvjete ne mogu dobiti?!) a drugo zato što je preskupo u odnosu na ono što nudi. Osim toga mislim da brzo dosadi, barem meni. Vratiti ću se raznim vrstama aerobika 5x tjedno jer mi je to puno bolje-raznovrsno ne dosadi i kombinira se sa vježbama snage.

Eto, tko voli neka izvoli.
Stvarno ne kužim gdje vi to vježbate? Ja sam u magic welu u dugavama, cure nas pet puta pitaju da li treba pojačati ,odnosno smanjiti klimu, uvijek rade sa nama neke dodatne motivacijske vježbe, mi koje smo tamo već dugo, nakon kružnog još pola sata odradimo vježbe na podu, sa gumama, loptama, štapovima. Očito ima razlike u klubovima jer ja sam tamo već dvije godine i stvarno sam presretna svime što sam postigla. Još me zanima po čemu je M.Well skuplji od ostalih teretana, a za tih 245 kuna možeš dolaziti svih 6 dana u tjednu, u cijenu su uključeni pilates i zumba???
zimaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 22:23   #44
Quote:
zimaaa kaže: Pogledaj post
Stvarno ne kužim gdje vi to vježbate? Ja sam u magic welu u dugavama, cure nas pet puta pitaju da li treba pojačati ,odnosno smanjiti klimu, uvijek rade sa nama neke dodatne motivacijske vježbe, mi koje smo tamo već dugo, nakon kružnog još pola sata odradimo vježbe na podu, sa gumama, loptama, štapovima. Očito ima razlike u klubovima jer ja sam tamo već dvije godine i stvarno sam presretna svime što sam postigla. Još me zanima po čemu je M.Well skuplji od ostalih teretana, a za tih 245 kuna možeš dolaziti svih 6 dana u tjednu, u cijenu su uključeni pilates i zumba???
upravo to... i kaj je najbolje... ako me nema 3 dana (idem inače svih 6 dana) odmah me zove i pita di sam da zašto ne dolazim ko teta učiteljica... i odmah dobijem volju ići još....
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 14:06   #45
Quote:
zimaaa kaže: Pogledaj post
Stvarno ne kužim gdje vi to vježbate? Ja sam u magic welu u dugavama, cure nas pet puta pitaju da li treba pojačati ,odnosno smanjiti klimu, uvijek rade sa nama neke dodatne motivacijske vježbe, mi koje smo tamo već dugo, nakon kružnog još pola sata odradimo vježbe na podu, sa gumama, loptama, štapovima. Očito ima razlike u klubovima jer ja sam tamo već dvije godine i stvarno sam presretna svime što sam postigla. Još me zanima po čemu je M.Well skuplji od ostalih teretana, a za tih 245 kuna možeš dolaziti svih 6 dana u tjednu, u cijenu su uključeni pilates i zumba???
Radi se o MW na Malešnici. Da očigledno ima razlike u klubovima. Nakon kružnog si prepušten sam sebi a i da ima više cura ne bi bilo mjesta da se sve cure legnu na pod i pod nadzorom odrade trening na podu jer je mjesta premalo za sve. Uostalom ima samo 3 pilates lopte, nekoliko traka i oko 3 para utega od po kilu. Ovdje u cijenu nije uključen nikakav pilates i zumba!! Znači odradiš trening (pod 50 stupnjeva) i poslije si prepušten sam sebi ako želiš dodatno vježbati. Dakle za to možeš u bilo koju teretanu pod klimom.
trueblood is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 19:54   #46
Quote:
trueblood kaže: Pogledaj post
Radi se o MW na Malešnici. Da očigledno ima razlike u klubovima. Nakon kružnog si prepušten sam sebi a i da ima više cura ne bi bilo mjesta da se sve cure legnu na pod i pod nadzorom odrade trening na podu jer je mjesta premalo za sve. Uostalom ima samo 3 pilates lopte, nekoliko traka i oko 3 para utega od po kilu. Ovdje u cijenu nije uključen nikakav pilates i zumba!! Znači odradiš trening (pod 50 stupnjeva) i poslije si prepušten sam sebi ako želiš dodatno vježbati. Dakle za to možeš u bilo koju teretanu pod klimom.
Stvarno mi je žao za čuti, kod nas je skroz druga spika, osim zumbe i pilatesa postoje i vježbe za kralježnicu, no na to nisam išla, to uglavnom idu starije članice.Što se tiče samog kružnog treninga i meni je znalo dosaditi, ali uz ove promjene gdje su uveli dodatne vježbe na aerobnim stanicama sam baš zadovoljna.Volim tamo vježbati jer uvijek je netko na raspolaganju za razliku od onih ogromnih, natrpanih teretana gdje niti ne vidiš trenera.
Eto imamo sreću jer nam daju i klimu
zimaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 14:46   #47
jel pilates i zumba uključena u cijenu i u MW Jarun
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 08:39   #48
Jel bio tko u Sesvetama? Prijavila sam se za besplatni tjedan da isprobam.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 16:12   #49
članica sam kluba MW i zbilja samo tih 45 min napravilo je zbilja puno ,,istina na samom početku išla sam 6 puta tjedno znači max i uvijek tako nastojim ...članicam sam u Karlovcu gdje je prvim MW klubi i otvoren ekipa je stručna , srdačna i zbilj samo riječi pohvale...istina da je cijena zbilja velika no nudile su se one akcije ukoliko dođete s 3 frendice ,,osobno plačam 210 kn jer sam studentica .... ovaj trenig je zbilja ok za jer rad na hidrauličkim spravama nije težak uz tih 45 min nudi se još i zumba,pilates,airobick ... moji rezultati nakon samo mj dana intezivnog vježbanja bila su izgubljana 34 cm , 2.5 kg i 3.4 % masnoće , bez dodatnih treniga kod kuće,ali pazila sam na ishranu ,,,osobno mislim kako je ovo zbilja prilagođeno za žene i potrebe ženskog tijela svih dobnih skupina jer u KA ima zbilja veteranki najstarija ima 80 i koju ....

Ukoliko je bilo kavih problema i poteškoća ili prijedloga bez freke se obratimo vlasnicima koji su često u klubu, i sve naprave da ugode osim eto cijene koja u ovim prilikama nije povoljna ...

Sve u svemu same riječi pohvale cijeloj ekipi iz KA
mala.mrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 12:53   #50
Pozdrav svima
Krenula bih na MW u Zadru pa me zanimaju iskustva. Mislim da je to dobra spika za one koji nemaju puno motivacije za treningom, a meni se nakon obaveza s faksom i poslom ne da niš.. Cijena je malo viša, al ajd, probat ću ne gledati na to..
Zanima me kakvi su uvjeti u Zadru jer vidim da ovisi sve od centra do centra.
__________________
Sve je to okej!
Osmica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 00:24   #51
ja idem 3 mjececa. radim 3 kruga, prva dva jako intenzivno puls mi bude 28 u 10 sek, a zadnji idem laganini. u onim međuprostorima ne trčkaram bezveze već iman svoje vježbe koje radim, nakon treninga još malo odradim trbušnjaka na pilates lopti. vidin da neke cure pišu o zumbi besplatnoj. u nas je teretana mala i ima dvi pilates loptu, malo prostora za istezanje, malu svlačionicu. osoblje je jako ljubazno i stvarno te motovira sve to da dolaziš, idem neka 3-4 puta tjedno i smršavila sam nekih 1,5 kg al virujen da sam nešto jako bitno postigla... cirkulacija mi je odlična (inače patim od smrznutih ruku i nogu) zatim probava, metabolizam je ubrzan osjećan to. celulit se pripolovija. savjetovala bi svakome kome triba platit da se prisili ić ovo je baš za one ljude koji su lijeni doma vježbat ili trčat u prirodi
laney is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 13:07   #52
Prijavila sam se za MW u Dubravi, na novoj lokaciji, ima netko iskustva? Prijavila sam se na tejdan dana probnog treninga, cekam da me nazovu.Zna li netko cjenik usluga? negdje sam procitala da imam neki popust nakon tjedan dana besplatnog za prvi mjesec? i student sam
bananna_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 22:00   #53
Quote:
bananna_07 kaže: Pogledaj post
Prijavila sam se za MW u Dubravi, na novoj lokaciji, ima netko iskustva? Prijavila sam se na tejdan dana probnog treninga, cekam da me nazovu.Zna li netko cjenik usluga? negdje sam procitala da imam neki popust nakon tjedan dana besplatnog za prvi mjesec? i student sam
Tamo treniram oko mjesec i pol dana i prezadovoljna sam.. Trenerice su super (ovih dana ću im se i ja pridružiti )
cijene za studente: 225 mjesečno - 6 mjeseci, 245 - ako plaćaš svaki mjesec posebno. Baš ću pitati za popust pa ti javim
__________________
They say in heaven love comes first
We'll make heaven a place on earth...
marcca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 22:05   #54
Na probnom tjednu sam, super je! mislim da ce biti rezultata, vec se vide..
znam cijenu, tako kako si napisala plus upisnina..
bananna_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 22:40   #55
Da li netko vjezba Gotalovečka 2, Trešnjevka ?Taj mi je najblizi po popisu,pa me zanima valja li .
evilqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 14:13   #56
Ja moram pohvaliti Magic Well na Maksimiru. Cure su sjajne, atmosfera je odlična, zapravo u danu jedva čekam da idem tamo.
Nema problema sa klimom, cure se uvijek pobrinu da je pojačaju/smanje, prate puls, pokažu dodatne vježbe, a imaju dodatno dance aerobik i pilates jednom tjedno.

Tamo dolazim sa drugog kraja grada i ne pada mi napamet da idem negdje bliže, baš zbog atmosfere koju imaju - a idem na vježbanje čak i sama, kad moja prijateljica s kojom idem ne može (što mi prije nije padalo na pamet da bih igdje išla sama vježbati).

A osim toga, u prvih mjesec dana smo imale super rezultate, osobito moja prijateljica - ona je skinula 6 kila i ukupno 21 cm (i nešto masnoća ali se tog broja ne sjećam) - za dalje ne znam jer je taman na godišnji otišla, a ja sam nastavila jer tek sad idem na godišnji.

Ja sam u 2 mjeseca skinula 6,5 kg i ukupno oko 30 cm, i oko 4% masnoća.

Ali da, pazimo obje na prehranu i pokušavamo se držati savjeta koje nam cure daju i oko hrane i oko vježbanja.
Zbilja se vidi na nama razlika, kako i mi, tako i okolina + super se osjećamo.

Ima dana kad radimo laganije, ima dana kad se preznojimo i krepavamo, ali nam je uvijek zabavno (ma kakva teretana, nismo mi za to ).
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 19:18   #57
da se i ja priključim

nakon što sam se neko vrijeme pokušavala pokrenuti, napokon sam krenula
idem već tjedan dana, pokušavam ići svaki dan, uglavnom 5 dana u tjednu...

ja sam zadovoljna za sada, e da, idem u sesvetama, cure su izuzetno ljubazne i pomažu sa savjetima

javim rezultate nakon mjesec dana
ivancical is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 00:08   #58
Quote:
ivancical kaže: Pogledaj post
da se i ja priključim

nakon što sam se neko vrijeme pokušavala pokrenuti, napokon sam krenula
idem već tjedan dana, pokušavam ići svaki dan, uglavnom 5 dana u tjednu...

ja sam zadovoljna za sada, e da, idem u sesvetama, cure su izuzetno ljubazne i pomažu sa savjetima

javim rezultate nakon mjesec dana
U Brestju ili na Varaždinskoj?

Ja bih u Brestje krenula uskoro,pa me zanima kao je tamo...
Glo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 22:17   #59
kako to da ova tema nije zaživila?
naučila sam nać sve odgovore na forumu i ovo mi je baš razočaravajuće

da sumiram, strašno dugo - od nove godine - se planiram pokrenuti, i iako ne smatram da je magic well bogom dan, i iako smatrama da je oprilično skup, za moj trenutni stadij je jedina opcija. Teretane me ne zanimaju jer mi nisu blizu, aerobic mi je tlaka, jedini program koji mi se sviđao nekad je ukinut.

Trebala bi krenit idući tjedan pa ću javit utiske.
croma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 00:23   #60
bolja ikakava vježba neko nikakva...tko zna, možda te to pokrene i kasnije motivira za još nešto
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.