Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2017., 14:12   #11201
E ovako stoje stvari, USB ustekan u OCB u USB 2.0 i film zasteka u 2. sekundi i izbaci (vrati u početni folder). USB uštekan u USB 3.0 port i film radi bez ikakvih problema.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Brico_GO is offline  
Old 11.11.2017., 14:16   #11202
Znači, nije sve crno-bijelo...mada, nemre film imati toliki bitrate da zaguši USB 2.0
MytByte is offline  
Old 11.11.2017., 14:21   #11203
Vjerojatno i nema ali tako stoje stvari.Svi jezici rade... Nisam znao da ima dialog za slijepe(valjda) jer objašnjava sto se dešava kad glumci ne pričaju.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Brico_GO is offline  
Old 11.11.2017., 14:26   #11204
4K izdanje Štrumpfova ima engleski audio samo s naratorom za slijepe
MytByte is offline  
Old 11.11.2017., 14:52   #11205
Nisam znao da ima tih opcija... Uostalom utvrdili smo da film može raditi na Samsung TVu sto znaci da je kodiranje Hevca uredu kao i jacina procesora.. Ja i dalje vjerujem da je do samog kodiranja filma nesto zbrkano.

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Brico_GO is offline  
Old 11.11.2017., 15:08   #11206
Ovaj film ima 11 audio fajlova, jedan je i gdje autor filma objašnjava scenu po scenu i što je htio time reči, obično je to zadnji audio fajl. Zvuk na ovom filmu ima skoro 8 GB.

Koji TV imaš da ima USB 3.0? Na svima u trgovini gdje smo probali i to modeli 2017 i top class se događa isto kao i kod mene, a sve ostale marke to žvaču bez problema.
krekre is online now  
Old 11.11.2017., 15:27   #11207
Prapovijesni, 3 godine star Samsung UE65HU8580 sa Samsung SEK-3500U OCBom

Brico_GO is offline  
Old 11.11.2017., 15:55   #11208
Imam novi TV

Najperije, Philips katastrofa i koliko god majstore ti to trubio...
I sljedeci puta kada mi budes rekao da "lazem" biti ce posljedica.
Nisu svi ljudi kao ti, da lazu zbog lsobnog interesa, a hrvatska je (ko fol) demokratska republika pa imam pravo na svoje misljenje.
Dakle Philips ispao iz igre.

Kupljen je Sony XE7077 (7007 je crni okvir moj je srebrni)

Kao pravo musko kupio preveliki TV pa sad moram jos na zglobnu ruku dodatni distancer montirati...ali sta ces.

Samsung ste s tim HEVCom toliko XXX da sam odustao, a XE80 s 6500 za 49 mi se cinio too much.

U fazi privremene montaze. U SD je bio OK manji 49 inca s IPS panelom, a ovaj je kao u EU best buy za 55 inca. Cijena 5.900 kn (cca)

Eto za sada toliko.
Poslije ide veselje ili mjesec zalosti.

Zena skuzila da sam nesto smuljao, jos dobila neku virozu, isla lec...ja pocistio dnevni sklonio sve ostro i tesko...

Imam 7 dana ako sam XXX...

Pitanje: tv s zadnje strane ima utor za MAX TV karticu. Da li treba jos neki modul za to ili samo utaknem karticu.

Ah da ne znam da li je u kutiji jos koje uputstvo, ali sam nasao sva ziva osim hrvatskog i engleskog?????? Da ne povjerujes.
Angelbyu is offline  
Old 11.11.2017., 15:59   #11209
Ovo zasluzuje novi post.
Admin sorry:
Koji sam ja kreten.
Hrvatska uputstva zaljepljena s vanjske strane kutije...
Idiot.
Ajde jedna misterija otklonjena.
Angelbyu is offline  
Old 11.11.2017., 16:06   #11210
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Imam novi TV

Najperije, Philips katastrofa i koliko god majstore ti to trubio...
I sljedeci puta kada mi budes rekao da "lazem" biti ce posljedica.
Nisu svi ljudi kao ti, da lazu zbog lsobnog interesa
, a hrvatska je (ko fol) demokratska republika pa imam pravo na svoje misljenje.
Dakle Philips ispao iz igre.

Kupljen je Sony XE7077 (7007 je crni okvir moj je srebrni)

Kao pravo musko kupio preveliki TV pa sad moram jos na zglobnu ruku dodatni distancer montirati...ali sta ces.

Samsung ste s tim HEVCom toliko XXX da sam odustao, a XE80 s 6500 za 49 mi se cinio too much.

U fazi privremene montaze. U SD je bio OK manji 49 inca s IPS panelom, a ovaj je kao u EU best buy za 55 inca. Cijena 5.900 kn (cca)

Eto za sada toliko.
Poslije ide veselje ili mjesec zalosti.

Zena skuzila da sam nesto smuljao, jos dobila neku virozu, isla lec...ja pocistio dnevni sklonio sve ostro i tesko...

Imam 7 dana ako sam XXX...

Pitanje: tv s zadnje strane ima utor za MAX TV karticu. Da li treba jos neki modul za to ili samo utaknem karticu.

Ah da ne znam da li je u kutiji jos koje uputstvo, ali sam nasao sva ziva osim hrvatskog i engleskog?????? Da ne povjerujes.

Zašto, če biti posljedica, jer sam napisao istinu..? A kao drugo, nemam ja nikakvih osobnih interesa, jer vam ja osobno ne prodajem televizore..!
majstor2 is offline  
Old 11.11.2017., 16:15   #11211
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Imam novi TV

Najperije, Philips katastrofa i koliko god majstore ti to trubio...
I sljedeci puta kada mi budes rekao da "lazem" biti ce posljedica.
Nisu svi ljudi kao ti, da lazu zbog lsobnog interesa, a hrvatska je (ko fol) demokratska republika pa imam pravo na svoje misljenje.
Dakle Philips ispao iz igre.

Kupljen je Sony XE7077 (7007 je crni okvir moj je srebrni)

Kao pravo musko kupio preveliki TV pa sad moram jos na zglobnu ruku dodatni distancer montirati...ali sta ces.

Samsung ste s tim HEVCom toliko XXX da sam odustao, a XE80 s 6500 za 49 mi se cinio too much.

U fazi privremene montaze. U SD je bio OK manji 49 inca s IPS panelom, a ovaj je kao u EU best buy za 55 inca. Cijena 5.900 kn (cca)

Eto za sada toliko.
Poslije ide veselje ili mjesec zalosti.

Zena skuzila da sam nesto smuljao, jos dobila neku virozu, isla lec...ja pocistio dnevni sklonio sve ostro i tesko...

Imam 7 dana ako sam XXX...

Pitanje: tv s zadnje strane ima utor za MAX TV karticu. Da li treba jos neki modul za to ili samo utaknem karticu.

Ah da ne znam da li je u kutiji jos koje uputstvo, ali sam nasao sva ziva osim hrvatskog i engleskog?????? Da ne povjerujes.
koji si philips gledao? neki za 2000kn?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is online now  
Old 11.11.2017., 16:25   #11212
Da, usporedio sam Philips od 1200 kn i onaj od 2000kn, dijagonale 32 inca sa Sonyjekm XE7077. Eto Sony ima bolju sliku.
No ja mislim da Majstor laze i uvaljuje hrvatima srot robu.

Da ne povjerujes.
Angelbyu is offline  
Old 11.11.2017., 17:10   #11213
Quote:
majstor2 kaže: Pogledaj post
Zašto, če biti posljedica, jer sam napisao istinu..? A kao drugo, nemam ja nikakvih osobnih interesa, jer vam ja osobno ne prodajem televizore..!
pa koji vrag ih isto toliko onda reklamiraš??? ko da ja sad tepem da je LG najbolji na svjetu.....a nemam koristi, znaci bio bih glup....
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Old 11.11.2017., 17:17   #11214
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
pa koji vrag ih isto toliko onda reklamiraš??? ko da ja sad tepem da je LG najbolji na svjetu.....a nemam koristi, znaci bio bih glup....
ili je mozda stvarno najbolji kada se sve obuhvati?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
__________________
stacking satoshis
testing is online now  
Old 11.11.2017., 17:23   #11215
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
ili je mozda stvarno najbolji kada se sve obuhvati?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
ma i da je naporan je...
ukratko vrlo mudro hvata ljude koji neznaju koji tv da kupe kao i ja prije par mjeseci, i svaki 2 post philips.... vrlo mudro....
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Old 11.11.2017., 17:44   #11216
Software je najveći problem na Philipsu “i još jedan....
Crt True Colors is offline  
Old 11.11.2017., 19:37   #11217
Gasim torent, tko je skinijo, skinijo je!
krekre is online now  
Old 11.11.2017., 19:50   #11218
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
Imam novi TV

Najperije, Philips katastrofa i koliko god majstore ti to trubio...
I sljedeci puta kada mi budes rekao da "lazem" biti ce posljedica.
Nisu svi ljudi kao ti, da lazu zbog lsobnog interesa, a hrvatska je (ko fol) demokratska republika pa imam pravo na svoje misljenje.
Dakle Philips ispao iz igre.

Kupljen je Sony XE7077 (7007 je crni okvir moj je srebrni)

Kao pravo musko kupio preveliki TV pa sad moram jos na zglobnu ruku dodatni distancer montirati...ali sta ces.

Samsung ste s tim HEVCom toliko XXX da sam odustao, a XE80 s 6500 za 49 mi se cinio too much.

U fazi privremene montaze. U SD je bio OK manji 49 inca s IPS panelom, a ovaj je kao u EU best buy za 55 inca. Cijena 5.900 kn (cca)

Eto za sada toliko.
Poslije ide veselje ili mjesec zalosti.

Zena skuzila da sam nesto smuljao, jos dobila neku virozu, isla lec...ja pocistio dnevni sklonio sve ostro i tesko...

Imam 7 dana ako sam XXX...

Pitanje: tv s zadnje strane ima utor za MAX TV karticu. Da li treba jos neki modul za to ili samo utaknem karticu.

Ah da ne znam da li je u kutiji jos koje uputstvo, ali sam nasao sva ziva osim hrvatskog i engleskog?????? Da ne povjerujes.
Gledaj HEVC kod Samsunga radi, ali ne uvijek i u tome je problem, nije puno, ali bi trebalo raditi uvijek.

Onaj Samsung je od ovog tvog Sonija bolji samo zato što ima 10 bitni panel i HDR odnosno +1000 nita odnosno točnije 1200 nita.

No mislim da je razlika u cijeni poprilična i sa ovim popustom kojeg daju.

Ako ne patiš od HDR materijala, ali po meni je dosta razlike u prikazu, onda će te ovo zadovoljit i dobro si napravio što za 4K nisi išao ispod 55", jer manji ekran nema niti smisla. A mislim da nakon mjesec dana češ reć da šteta što nisi uzeo 65". Moje iskustvo i pogled na veličinu ekrana, mada mi je trgovac sugerirao da je i 55" preveliko za stan, ali vjeruj mi nije taman, ali bi radije 65"!
krekre is online now  
Old 11.11.2017., 20:45   #11219
E gledam TV
Mnogo dobro.

Jedino su mi 2 avia bila ljubicsta ne znam zasto,no nisam jos sve namjestio i ustelao.
Mozda jednom snimim i stavim sliku pa ces skuziti da sam xxx jer samuzeo 55...
No da je slika za gledanje taman...

Je.
Angelbyu is offline  
Old 11.11.2017., 21:56   #11220
Quote:
Angelbyu kaže: Pogledaj post
E gledam TV
Mnogo dobro.

Jedino su mi 2 avia bila ljubicsta ne znam zasto,no nisam jos sve namjestio i ustelao.
Mozda jednom snimim i stavim sliku pa ces skuziti da sam xxx jer samuzeo 55...
No da je slika za gledanje taman...

Je.
Sada je taman, ali ćeš ubrzo skužiti kao i ja da i 65" nije preveliko!
krekre is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.