Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Pobjednica AusOpena 2017. je?
Serena 4 66.67%
Venus 2 33.33%
Glasovatelji: 6. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 20:10   #81
Bencic prvo mora skinuti deset kila, pa onda možemo dalje pričati.
__________________
throwing darts
in lovers' eyes
jpm is online now  
Old 18.01.2017., 01:33   #82
Uhvatio sam sam sebe kako navijam nesvjesno za Svitolinu neko vrijeme, a uopće nije moj tip igračica koje volim. Možda je do prezimena

Jel ovo Lepchenko nespremna ili je naletila na Duan u izdanju kad ova ruši stabla udarcima?
Kiseli is offline  
Old 18.01.2017., 03:08   #83
Kako je borbena ova Zhang. Riske je vec to trebala zavrsiti u svoju korist ali dam se kladiti da ce je ova u treci otjerati.

EDIT: I eto ga, cistom tvrdoglavoscu isfrustrirala Riske da joj pokloni brejk, taman da za treci odservira.
Atticus Finch is offline  
Old 18.01.2017., 04:42   #84
Kako se sad prosuo zlatni retriver, takoder znani kao trenutni broj jedan, u tiebreaku drugog seta. I onda odmah brejk dolje u trecem setu. Servis u hotelu vec poduze vremena.

Ako je ova Witthoeft dobije, neka netko kljuca WTA.
Atticus Finch is offline  
Old 18.01.2017., 05:45   #85
A sta ova Mladenovic glumi majketi...pogodila ju loptica u glavu malo i vec 10 minuta stanka zbog nje.
19_____86 is offline  
Old 18.01.2017., 07:10   #86
Genie suvereno
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 18.01.2017., 07:15   #87
Konjuh i bencic oderalo

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 18.01.2017., 09:31   #88
gledam sad Kyrgiosa, pa mi palo napamet, gdje je Ajla Tomljanović?
Sunny Ways is offline  
Old 18.01.2017., 14:59   #89
još su zajedno

Ajla Tomljanovic Retweeted
#AusOpen ‏@AustralianOpen Jan 16
@NickKyrgios @Ajlatom We miss you too Ajla! #AusOpen
babunovich is offline  
Old 18.01.2017., 15:23   #90
Koliko je danas suza Muguruza prolila izmedju setova?

Poslano sa mog SM-J100H koristeći Tapatalk
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Old 18.01.2017., 16:35   #91
Donna veceras kroci u Rod Laver arenu na okrsaj s Woz.
Atticus Finch is offline  
Old 18.01.2017., 16:53   #92
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Koliko je danas suza Muguruza prolila izmedju setova?

Poslano sa mog SM-J100H koristeći Tapatalk
imah okladu da ce dobit 2-0 u setovima, pa sam gledao, bome je ova crawford igrala bolestan tenis, sve je pogadjala od aseva do ne jerojatnih winnera. Nije mi jasno kako je zavrsilo 2-0, samo najbolje tenisacice mogu to rijesit tim rezultatom. Tako da bi cak i reko da je muguruza u dobroj formi, jedino ne znam koliko je smeta noga
Sunny Ways is offline  
Old 18.01.2017., 16:54   #93
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
još su zajedno

Ajla Tomljanovic Retweeted
#AusOpen ‏@AustralianOpen Jan 16
@NickKyrgios @Ajlatom We miss you too Ajla! #AusOpen
mislim zasto ne igra
Sunny Ways is offline  
Old 18.01.2017., 18:36   #94
Duan o Venus

"I don't know anything about Venus's play. I've never seen her play. I don't really watch that much tennis, so I think my coach will do the job to try to tell me what to do on the court."

Venus o Duan

"I don't know anything about her," she admitted. "I have never seen her play. Zero, like zero. So I'm going to have to see how it goes. Like, maybe get a scouting report in the warm-up when we hit the five minutes and kind of see how it feels."

Moraš voljeti ovaj ženski tenis.

S druge strane, kad je Konjuh rekla da ne zna kako Wozniacki igra jer ipak više voli gledati muški tenis
Kiseli is offline  
Old 18.01.2017., 18:41   #95
Quote:
Sunny Ways kaže: Pogledaj post
mislim zasto ne igra
Postala je kućanica
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 18.01.2017., 19:37   #96
BFCD Duan je zauzeta sa ljubavnim životom ,samo se pojavi,peaka i igra svoju igru zaručnička era stiže u punom cvatu Očekujem Venus-BFCD meč u kojem će najviše ovisit o servisu i reternu.

Pavs solidna pobjeda,slijedi test proti Basicline...ajmo još jedna pobjeda bar


Shu peng Tenis uvijek izgubi kad puno talentiranija i bolja osoba izgubi Računam peak na USO-u

Mugu mess,Crawford volim..al ona je baš onako BBB kategorija za sebe + zna servirat,al je dosta izvan forme.Mugu se dobro držala , čekala da se Sam samouništi (imala oko 35 UE). Svaka pobjeda je plus,butina je još uvijek obljepljena..najviše brine što kaže da je našla igru kad može i udarat j.Ja to ne vidim ,FH joj je ko wozniacki/ivanovic još uvijek bez snage,outhitaju je i golubić tipa igračice...što je tužno,izgubila svoju iconic igru (2015. je bila najbolja sa obranom i agresivom,jednostavan tenis),jedino što mi se sviđa je borbeni duh. Sevastova nas je dobila na USO,očekujem isto... Al ok,ona je talentirana sa zanimljivom igrom .
Valjda se Mugu neće ovako nastavit crpit sa pusher tenisom i da se neće ozljedit više,al kako je krenilo
blackkeys18 is offline  
Old 18.01.2017., 20:06   #97
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Duan o Venus

"I don't know anything about Venus's play. I've never seen her play. I don't really watch that much tennis, so I think my coach will do the job to try to tell me what to do on the court."

Venus o Duan

"I don't know anything about her," she admitted. "I have never seen her play. Zero, like zero. So I'm going to have to see how it goes. Like, maybe get a scouting report in the warm-up when we hit the five minutes and kind of see how it feels."

Moraš voljeti ovaj ženski tenis.

S druge strane, kad je Konjuh rekla da ne zna kako Wozniacki igra jer ipak više voli gledati muški tenis
Sedmerostruka GS pobjednica, bivsi broj 1 i zivuca legenda i ne mora znati tko je Duan, molim lijepo. Ako Duan vrijedi, upamtit ce je nakon sutra.

Inace moram priznati da ni ja dosad nikad nisam ovu Duan gledala, a nagledala sam se zenskog tenisa.
Atticus Finch is offline  
Old 18.01.2017., 20:53   #98
Ne mora, ali pričati kako će je skautirati u pet minuta na zagrijavanju je komična. Kao da živimo u ledenom dobu gdje ona vjeReVica lovi žir već 6 filmova u nizu, a ne u trenucima kad preko naočala gledamo laptop. Youtube ženo večeras i vidi da cura ima top u servisu i ruci i da nema kretanje. Ćao doviđorno.

A Duan je pak drugi par čarapa. Ona igra profesionalno tenis, a nikad nigdje u životu, ali nikad kofol nije vidila Venus kako igra. Venus koja je multislam šampion i ex 1. igračica svijeta Pa šta je živila ispod kamena? Mislim, u redu da ne zna netko tko se bavi košarkom, ali tenisom i to cijeli život si u njemu?

Nije da serem sad nešto po jednoj ili drugoj, samo opservacija, ono...
Kiseli is offline  
Old 18.01.2017., 21:50   #99
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Ne mora, ali pričati kako će je skautirati u pet minuta na zagrijavanju je komična. Kao da živimo u ledenom dobu gdje ona vjeReVica lovi žir već 6 filmova u nizu, a ne u trenucima kad preko naočala gledamo laptop. Youtube ženo večeras i vidi da cura ima top u servisu i ruci i da nema kretanje. Ćao doviđorno.

A Duan je pak drugi par čarapa. Ona igra profesionalno tenis, a nikad nigdje u životu, ali nikad kofol nije vidila Venus kako igra. Venus koja je multislam šampion i ex 1. igračica svijeta Pa šta je živila ispod kamena? Mislim, u redu da ne zna netko tko se bavi košarkom, ali tenisom i to cijeli život si u njemu?

Nije da serem sad nešto po jednoj ili drugoj, samo opservacija, ono...
Ma dobro, obje su malo smijesne s tim izjavama, ali samo ti hocu reci, da nju Venus ne zna, to je nista prema ideji da ona Venus ne zna.

Venus je tip igracice koja je relativno malo mijenjala igru kroz karijeru i s neke strane mogu skuziti da je protivnicin stil puno ne zanima, jer mozebitno konta da ce igrati k'o i uvijek, pa ako ide ide, a ako ne, to je to. Tj. ima svoj stil i primijenit ce ga takvog kakav jest protiv bilo koje protivnice. Kad imas takav neki staticni, amo reci, odnos prema vlastitom stilu igre (sto s 36 godina nije neobicno, a kazem opet, nikad ona nije kroz godine puno ni evoluirala), onda i nije bitno sto ona s druge strane mreze radi sa svojim reketom.

No da ova Duan nikad u zivotu nije zivucu legendu gledala u akciji, to je presmijesno za povjerovati.
Atticus Finch is offline  
Old 18.01.2017., 22:04   #100
BFCD Duan je pričala o Venus za ovaj tjedan(da je nije gledala)...pogrešan i krivi prijevod,ne čudi s obzirom da je pričala na kineskom ..izgubi se u prijevodu dosta toga ,pogotovo u ovim labilnim medijima https://twitter.com/Ratazana/status/821688881548500993

Zadnje uređivanje blackkeys18 : 18.01.2017. at 22:23.
blackkeys18 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.