Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Euro 2004 Portugal

Euro 2004 Portugal Europsko nogometno prvenstvo u Portugalu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2004., 01:49   #1
Razočarani Barić odlazi u Kuvajt

JOŠ uvijek aktualni hrvatski izbornik Otto Barić najavio je svoje povlačenje iz hrvatskog nogometa, te dodao da će svoju trenersku karijeru nastaviti u Kuvajtu.

__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Old 24.06.2004., 01:50   #2
Davaj izvor, DAVAJ IZVOR, DAVAJ IZVOR DA SE VESELIMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 24.06.2004., 01:53   #3
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Old 24.06.2004., 02:02   #4
DA BOG DA GA NAFTA ODNJELAAAAAA
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 24.06.2004., 10:03   #5
IDIotto !!!!
-Shevchenko- is offline  
Old 24.06.2004., 10:18   #6
JOŠ uvijek aktualni hrvatski izbornik Otto Barić najavio je svoje povlačenje iz hrvatskog nogometa, te dodao da će svoju trenersku karijeru nastaviti u Kuvajtu, piše Jutarnji list.

U razgovoru s novinarom "Jutarnjeg", Barić je otkrio svoje razočarenje kritikama koje je doživio nakon ispadanja Hrvatske s Eura, kao i pisanjima medija o njegovoj navodnoj svađi s igračima.

"Začuđen sam kad čujem da sam se svađao s Bjelicom, Tudorom. OK, dečki malo brbljaju, ali ničeg nije bilo. Jutros sam razgovarao s Vlatkom Markovićem i pitao ga: "Znaš s kim smo igrali?" A on šuti. Bez obzira na sve, nešto sam ipak napravio. Trudio sam se, ali sve teže podnosim tu zločestoću, gadi mi se." - kazao je Barić.

Izbornik, kojem mediji već traže nasljednika, je na čelu hrvatske reprezentacije ubilježio 11 pobjeda, 8 remija i 5 poraza.

"Ali pogledajte od kog sam gubio. Dvaput od Engleske, od velike nogometne nacije, zatim od Bugarske, Belgije i Nijemaca. Zeznuli smo stvar s Estonijom. I zar se nakon tolikih pobjeda moram još dokazivati? Ne, više ne." - izjavi je izbornik.

Na novinarsko pitanje gdje će sada raditi, Barić je odgovorio: "Vrlo vjerojatno ću otići u Kuvajt, za velike novce i u veliku klub, u kojem igra i Effenberg. Želim nešto raditi, a kako ovdje nitko ništa ne prizna - odlazim."

"Novine pišu "zbogom Otto" i ja stvarno više nemam volje za sve to. Idem u Kuvajt, ne zbog tih 1,200,000 dolara, meni novci više nisu potrebni, to će ionako sve ostati sinu. Istodobno se osjećam tako mlad i tako razočaran. Čovjek sam koji zna i hoće, ali mi je dosadio sav taj jal. Mene to više ne zanima." - zaključio je Otto Barić.
-Shevchenko- is offline  
Old 24.06.2004., 11:43   #7
Quote:
Galijun kaže:
Davaj izvor, DAVAJ IZVOR, DAVAJ IZVOR DA SE VESELIMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


 
Old 24.06.2004., 11:45   #8
Ne bi se čudio da Živković nastavi karijeru u kuvajtu....
-Shevchenko- is offline  
Old 24.06.2004., 12:03   #9
Quote:
-Shevchenko- kaže:
Ne bi se čudio da Živković nastavi karijeru u kuvajtu....


no ne vjerujem baš da su Kuvajćani veslo sisali.
ali možda...kad bi im se platilo, pa nek si ga nose il voze - hodanje il još gore trčanje mu ionako predstavlja malo veći problem.
 
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.