Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2008., 00:18   #1
Red face Zašto muškarac koji je prevario nikad nije kriv, već žena s kojom je prevario?

koji kurac.

zasto je tako da kad lik(cura) privari curu(momka),nikad on nije kriv,nego druga žena.
ma molin te.
obisila bi te likove za kurac.
a ženske koje misle,a ni on tia,ili ga izvlace na pa bia je pijan su jednostavno jadne.
a ove sta se petlaju sa zauzetima(guilty as charged)
isto nemaju isprike,ali ja da me momak privari,bolilo bi me kurac s kin,osin ako mi se pravila prijateljicon.njega bi ostavila.premlatila.zaboravila.zaminila.
njoj nebi nista,osin mislila da joj nije to tribalo.njoj je gore.ona je falila.ona ce,ako ima savjesti,pantit to.

hoes before bro´s.
__________________
.al gran circ dels traficants d´illusions.
noelle sage is offline  
Old 16.11.2008., 00:21   #2
...
dooobrooo

o kome ti to pričaš ;D
Debil321 is offline  
Old 16.11.2008., 00:22   #3
a?
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 16.11.2008., 00:26   #4
Quote:
noelle sage kaže: Pogledaj post
koji kurac.

zasto je tako da kad lik(cura) privari curu(momka),nikad on nije kriv,nego druga žena.
ma molin te.
obisila bi te likove za kurac.
a ženske koje misle,a ni on tia,ili ga izvlace na pa bia je pijan su jednostavno jadne.
a ove sta se petlaju sa zauzetima(guilty as charged)
isto nemaju isprike,ali ja da me momak privari,bolilo bi me kurac s kin,osin ako mi se pravila prijateljicon.njega bi ostavila.premlatila.zaboravila.zaminila.
njoj nebi nista,osin mislila da joj nije to tribalo.njoj je gore.ona je falila.ona ce,ako ima savjesti,pantit to.

hoes before bro´s.
Odjednom osta samo muški rod u kvaru....

A za šta bi žene objesila ???

Prvo ga moraš imati da bi te bolio...
Legija1987 is offline  
Old 16.11.2008., 00:32   #5
Quote:
noelle sage kaže: Pogledaj post
koji kurac.

zasto je tako da kad lik(cura) privari curu(momka),nikad on nije kriv,nego druga žena.
ma molin te.
obisila bi te likove za kurac.
a ženske koje misle,a ni on tia,ili ga izvlace na pa bia je pijan su jednostavno jadne.
a ove sta se petlaju sa zauzetima(guilty as charged)
isto nemaju isprike,ali ja da me momak privari,bolilo bi me kurac s kin,osin ako mi se pravila prijateljicon.njega bi ostavila.premlatila.zaboravila.zaminila.
njoj nebi nista,osin mislila da joj nije to tribalo.njoj je gore.ona je falila.ona ce,ako ima savjesti,pantit to.

hoes before bro´s.
Ako sam dobro shvatila sukus izlaganja je:
za prevaru je kriv onaj koji vara partnera, a ne onaj koji ga je na prevaru navukao .....
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Old 16.11.2008., 00:43   #6
pa nemora bit da je navuka na revaru.prican o bliskoj situaciji s bliskiin ljudima.i sve mi je ukurcu.
tip je privaria curu.koju i dalje tvrdi da voli.mislin,pizdarija,da je voli,bili je vara.?erm,NE!
privaria je s pijanon curon.nije opravdanje al eto.
lik je tu zensku maltretira po godine.i njegova cura se zamiri zenskoj,ne svon bivsen sad.
ma ne,oni su si super,neka joj sere kad se god vide.
ja znan momka i curu.trece kolo iz videnja.i za mi je.
lik je odvratan.a cura mu je moja prija.
govorin joj opet i opet,glupo se odnosis prema situaciji.
ali ona po svome,ok,njen je zivot,njena situacija,njen sugavi jebivjetar od bivseg i njegova straca.
tipa mrze al mrze svi i znaju kakav je.sad je i ta zenska mu etiketirana.ovakva i onakva,ON sere po njoj.
uglavnon.

ko vara mi je gori nego s kin se vara.
__________________
.al gran circ dels traficants d´illusions.
noelle sage is offline  
Old 16.11.2008., 00:54   #7
Quote:
noelle sage kaže: Pogledaj post
koji kurac.

zasto je tako da kad lik(cura) privari curu(momka),nikad on nije kriv,nego druga žena.
ma molin te.
obisila bi te likove za kurac.
a ženske koje misle,a ni on tia,ili ga izvlace na pa bia je pijan su jednostavno jadne.
a ove sta se petlaju sa zauzetima(guilty as charged)
isto nemaju isprike,ali ja da me momak privari,bolilo bi me kurac s kin,osin ako mi se pravila prijateljicon.njega bi ostavila.premlatila.zaboravila.zaminila.
njoj nebi nista,osin mislila da joj nije to tribalo.njoj je gore.ona je falila.ona ce,ako ima savjesti,pantit to.

hoes before bro´s.
Meni je bivsa cura oprostila kad san je privaria s prijateljicon s kojon kasnije nije bas ostala u dobrim odnosima... Nemoj bit tako zivcana i frustrirana,take it easy, thats the way things work, sry...
Marinhcst is offline  
Old 16.11.2008., 01:02   #8
hahahh.prvo,glupa je sta je oprostila tebi.
za prijateljicu neznan.
najgora situacija ikad!
nisan ja zivcana,krivo mi je sta su se svi napizdili na tu zensku,a liku niko nista..
__________________
.al gran circ dels traficants d´illusions.
noelle sage is offline  
Old 16.11.2008., 01:16   #9
Quote:
noelle sage kaže: Pogledaj post
hahahh.prvo,glupa je sta je oprostila tebi.
za prijateljicu neznan.
najgora situacija ikad!
nisan ja zivcana,krivo mi je sta su se svi napizdili na tu zensku,a liku niko nista..
gledaj, žensko sam i reći ću nešto što mi kao ženi nije baš beskrajno drago, ali što je istinito: mi još uvijek živimo u društvu u kojem je muškarac to veći frajer što više žena ima, a žena je to veća kurva.
Pa su se zato svi obrušili na žensku.
makar, ako ja dobra shvaćam iz ove tvoje bujice: on je pola godine napadao i spremao prevaru. Cura se napila i popustila.
Ako je ovako, onda su genijalci oboje
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Old 16.11.2008., 01:20   #10
a sve znan.cijenjenost među spolovima je šira tema,ovo je samo jedna verzija ljubavnog8iako mi taj pridjev baš ne ide na tu rič)trokuta.
ma zena je imala momka.svidala se drugon tipu,ali nije ostavljala svog.
taj udvarac je nasa curu.njegova bivsa simpatija ostavila momka.
kad je šupak bia s curon dva miseca(po 4.put bili skupa),on je nju privaria sa vec spominjanon zenskon.
tu je cila sapunica..
__________________
.al gran circ dels traficants d´illusions.
noelle sage is offline  
Old 16.11.2008., 01:21   #11
Quote:
noelle sage kaže: Pogledaj post
hahahh.prvo,glupa je sta je oprostila tebi.
za prijateljicu neznan.
najgora situacija ikad!
nisan ja zivcana,krivo mi je sta su se svi napizdili na tu zensku,a liku niko nista..
zato jer muškarac nije kriv! nikad. Jer nas se navuče i zavede! Eto.
__________________
Stisnem vas!
Dominantni is offline  
Old 16.11.2008., 01:23   #12
da,muski su uvik superiorni,pametniji,mocniji,bolji autoritet,sta sve ne..
al kad se radi o necen ovakvon,onda su jadni naivni,a zene oh jao mocne domine i mogu zavest.
zar se nije da zavest?jel mu slucajno zenska pala na kurac a njemu bas gace spale jer je smravia,i cak kajis popustia?
__________________
.al gran circ dels traficants d´illusions.
noelle sage is offline  
Old 16.11.2008., 01:23   #13
Quote:
noelle sage kaže: Pogledaj post
a sve znan.cijenjenost među spolovima je šira tema,ovo je samo jedna verzija ljubavnog8iako mi taj pridjev baš ne ide na tu rič)trokuta.
ma zena je imala momka.svidala se drugon tipu,ali nije ostavljala svog.
taj udvarac je nasa curu.njegova bivsa simpatija ostavila momka.
kad je šupak bia s curon dva miseca(po 4.put bili skupa),on je nju privaria sa vec spominjanon zenskon.
tu je cila sapunica..
a ova cura od 4.put skupa je zapravo bila simpatija od bivšeg momka one druge koji ju je prevario sa onom šupčinom .......
kad je slijedeći nastavak?
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Old 16.11.2008., 01:24   #14
Quote:
Dominantni kaže: Pogledaj post
zato jer muškarac nije kriv! nikad. Jer nas se navuče i zavede! Eto.
i stisne
Jadni
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Old 16.11.2008., 01:26   #15
Quote:
noelle sage kaže: Pogledaj post
da,muski su uvik superiorni,pametniji,mocniji,bolji autoritet,sta sve ne..
al kad se radi o necen ovakvon,onda su jadni naivni,a zene oh jao mocne domine i mogu zavest.
zar se nije da zavest?jel mu slucajno zenska pala na kurac a njemu bas gace spale jer je smravia,i cak kajis popustia?
On nije kriv jer se u njenom zavođenju ne može pokazati šupak i ustuknuti, mor obaviti svoju dužnost i pokazati da je muško!
Što je trebao ? Pobjeći doma mamici?
__________________
Stisnem vas!
Dominantni is offline  
Old 16.11.2008., 01:26   #16
zašto bi iko bija kriv? Ljudi se zaljube, ljudi idu za nagonon kad ih uvati rutina... ljudi su ljudi..koja krivnja, koji k..ovisi doduše s kakvon si štracon bila, muškon naravno..ili ženskon ako si lezba..ali onda je samo krivnja na tebi. Ja ne volin tako velike riči kod stvari koje su -ljudske

a ti dominantni, jednostavno si glup, ako misliš da svako muško mora hitno skinut gaće jer da inače nije muško..srami se nad svojon nezrelošću
__________________
I have nobody to call my own
minijatura is offline  
Old 16.11.2008., 01:27   #17
a neznan.nema vise nastavaka.
valjda.mislin da bi mogli ovi bit 5.put skupa.skroz mi se cini.on nju navodno ludo voli,iako je bia evo sad vec s 4 zenske posli nje,a ona s nikin,i evo facka ga zadnje dane.druga zenska nema nikog nikako ja mislin.
(to je ona sta je navukla i zavela!)
__________________
.al gran circ dels traficants d´illusions.
noelle sage is offline  
Old 16.11.2008., 01:30   #18
@ minijatura.
takav bi i meni bia stav da se nisan nacula i nagledala napada na tu drugu zensku,od ekipe lika sta je vara curu.
jer je toliko mrznje krenilo,a kad joj nema kraja,bar bi se tribala posteno rasporedit.
__________________
.al gran circ dels traficants d´illusions.
noelle sage is offline  
Old 16.11.2008., 01:32   #19
Quote:
noelle sage kaže: Pogledaj post
a neznan.nema vise nastavaka.
valjda.mislin da bi mogli ovi bit 5.put skupa.skroz mi se cini.on nju navodno ludo voli,iako je bia evo sad vec s 4 zenske posli nje,a ona s nikin,i evo facka ga zadnje dane.druga zenska nema nikog nikako ja mislin.
(to je ona sta je navukla i zavela!)
scenarij bi trebao sada ići ovako: oni budu i 5-i puta skupa, a onda se njemu svidi kolega iz firme, zgodan, pažljiv, lagano feminiziran, .....
i ova štraca se napije, a .....
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Old 16.11.2008., 01:33   #20
@ dominantni

a moga je nazvat curu i bit dominantan rec os me ti jebat ili neka straca..kad cemo vec bit primitivni..
__________________
.al gran circ dels traficants d´illusions.
noelle sage is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger