Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2015., 12:08   #8321
Quote:
bella23 kaže: Pogledaj post
ako za black friday pise da su snizeni "haircare" proizvodi, to su samo proizvodi za njegu kose, a ne i pegle?
da, pegle spadaju pod electrics. Zato mi se i nije čekalo jer steampod garant neće bit snižen. Možda eventualno stari model
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 22:23   #8322
Quote:
mediteranea kaže: Pogledaj post
Molim vas za pomoć. Ja inače ne peglem kosu pa nemam iskustva s četkama.
Sinoć sam naletila na ovo
http://metroshop.hr/ravnalica-za-kosu-beauty-star
Da li netko ima iskustva s ovakvom četkom? Ako je OK, kupila bi ju šogorici za Božić?
Evo stigla danas moja cetka... skroz je ok, dakle kosa mi je ispeglana od jučer, u međuvremenu se na kovrčala, izvitoperila i sl.. prošla sam četkom 3put pramen i ravno. Zadovoljna sam. Pravi test za 2 dana kad će ic na samo osusenu kosu. Mislim da će se isplatiti. Platila ju na ebayu 140 kn..
__________________
stigao grofić.... 03.12.2010... mamina srećica...
stiže grofica.....
groficaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 13:12   #8323
meni došo steampod kojem su kinezi valjda prilikom instalacije engleskog utikača zaboravili stavit onu gumu na dno štekera, svakako ide kabel u utičnicu onako skroz golo i mene to nervira jer mi muž kaže da to tako ne valja jer će uć vlaga unutra, nezaštićeno je. Ako sam kupila novu peglu od 1550 kn onda oću da sve bude na mjestu, jelte. I ja ih pitam a oni meni da mi mogu dat 5 funti refunda. Reko smješni ste
čovječe ko da se sa kinezom na ebayu natežem za neko smeće kinesko, stvarno su
a mogla bi ih zezat da hoću jer sam platila preko paypala...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 16:13   #8324
Pa ja bih tražila preko Paypala zamjenu za ispravan proizvod, ipak je puno novaca u pitanju.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 17:31   #8325
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Pa ja bih tražila preko Paypala zamjenu za ispravan proizvod, ipak je puno novaca u pitanju.
ma zamjena mi ne igra jer onda ja plaćam poštarinu a ionako sam mislila mjenjat tu utičnicu kad već ne valja plus mi je engleska tlaka tako da ću je zamjenit za običnu ali njihov komentar da će pegla radit svejedno bez toga i smajlić na kraju mi je totalno neozbiljan da bi im najrađe digla dispute na pp
moram vidit koliko će koštat promjenit tu utičnicu pa ću tražit refund tog troška
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 18:20   #8326
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
meni došo steampod kojem su kinezi valjda prilikom instalacije engleskog utikača zaboravili stavit onu gumu na dno štekera, svakako ide kabel u utičnicu onako skroz golo i mene to nervira jer mi muž kaže da to tako ne valja jer će uć vlaga unutra, nezaštićeno je. Ako sam kupila novu peglu od 1550 kn onda oću da sve bude na mjestu, jelte. I ja ih pitam a oni meni da mi mogu dat 5 funti refunda. Reko smješni ste
čovječe ko da se sa kinezom na ebayu natežem za neko smeće kinesko, stvarno su
a mogla bi ih zezat da hoću jer sam platila preko paypala...
Baci sliku da vidimo kako to izgleda
Skoro da je bolje naručit kod nas, barem manje dođe slanje nazad. Ja sam si 2 puta razmišljala hoću li kupit tu ili na looku.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 22:20   #8327
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Baci sliku da vidimo kako to izgleda
Skoro da je bolje naručit kod nas, barem manje dođe slanje nazad. Ja sam si 2 puta razmišljala hoću li kupit tu ili na looku.
pa u biti da, razlika je samo 300-njak kn s tim šta na looku/hairu dobiješ poklone, tako i navuku da kupiš
tako skupu stvar je bolje kupit u nas radi garancije isto, kao vrijedi ona ali ne znam kako to funkcionira kad nemaš pravi račun?
Ovo sa utičnicom mi je najmanji problem u cjeloj priči, ionako sam to mislila promjenit da ne moram adapter koristit. Evo slika
u međuvremenu su mi ponudili refund od 10% šta je 22$
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 22:48   #8328
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
pa u biti da, razlika je samo 300-njak kn s tim šta na looku/hairu dobiješ poklone, tako i navuku da kupiš
tako skupu stvar je bolje kupit u nas radi garancije isto, kao vrijedi ona ali ne znam kako to funkcionira kad nemaš pravi račun?
Ovo sa utičnicom mi je najmanji problem u cjeloj priči, ionako sam to mislila promjenit da ne moram adapter koristit. Evo slika
u međuvremenu su mi ponudili refund od 10% šta je 22$
Ajme, novi model pa takva utičnica. S druge strane ispast će ti bolje jer nećeš imati onaj debeli dodatak za našu utičnicu. To s 22$ je smješno.
Tražim po netu i nigdje se ne vidi je li to standardna izvedba utičnice.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 23:04   #8329
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Ajme, novi model pa takva utičnica. S druge strane ispast će ti bolje jer nećeš imati onaj debeli dodatak za našu utičnicu. To s 22$ je smješno.
Tražim po netu i nigdje se ne vidi je li to standardna izvedba utičnice.
fali dole onaj gumeni dio, imam remingtonku isto iz uk. Ista je utičnica samo ovoj fali to. Valjda kinezi zaboravili nataknit. Nije to sad nešto ali nezaštićena je utičnica i nervira me za te pare da se tako ponašaju.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 23:35   #8330
Quote:
Shiney kaže: Pogledaj post
cure, moze koja info za te rotirajuce cetke. Kak se to koristi? Na kosu posusenu fenom il rucnikom? Inace susim kosu fenom i onda peglam, al vec mi je muka od peglanja, i tak i ovak mi se kosa nadigne na ovom vremenu i nema smisla da ju tolko unistavam. Kako ta cetka funkcionira, jel to isto ravna kosu? Usporedivsi s peglom, jer kompliciranije za koristit?

i cini mi se da bi se trebala naucit fenirat cetkom i fenom ako ova rotirajuca nije spas za mene, jer kad si sama peglam kosu, sve mi se nadigne cim mlao vlage dođe,a imam ghd peglu i svakakve gluposti od kerastase-a i nista ne pomaze. a kad odem kod frizera i kad mi feniraju s fenom, kuzim da mi ipak malo manje to nadizanje i uvijanje ide. a i pluws kaj s peglom, prvo potrosim 30 min na peglanje, a prije tog sigurno 15/20 min da ju posusim. tak da u tom vremenu bi si je valjda uspjela isfenirat
Nije moje pitanje ali i mene ovo zanima.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 12:55   #8331
Cure, je l ikoja provala ovu peglu na paru iz Bipe sto kosta 1000 kn. Prodavačica mi rekla da se prodaju kao lude. Jeli to staempood ?Kupila bih ju ak oje zaista tako dobra. U čemu je posebnost tih pegli na apru, oštećuju li manje kosu, bolje ravnaju ?? Molim odgovor !!

Hvalaaaa
anaamalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 13:17   #8332
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
fali dole onaj gumeni dio, imam remingtonku isto iz uk. Ista je utičnica samo ovoj fali to. Valjda kinezi zaboravili nataknit. Nije to sad nešto ali nezaštićena je utičnica i nervira me za te pare da se tako ponašaju.
Malo sam gledala. Nisu Kinezi zaboravljivi vec to je standardno kod steampoda. I moj ima to nego nisam isla za tim jer imam onaj drugi utikac.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 15:31   #8333
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Malo sam gledala. Nisu Kinezi zaboravljivi vec to je standardno kod steampoda. I moj ima to nego nisam isla za tim jer imam onaj drugi utikac.
šta ni tvoj nema na dnu gumu?!
svašta
sad ću slikat remingtonov figaro sa kompletnom utičnicom kako to treba bit...

evo. livo je steampod sa otvorenim kabelom a desno remington kako treba bit.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 17:42   #8334
i još da dodam da sa steampodom dolazi ona zaštitna krema i serum, u kutiji točno ima mjesto gdje to dođe, ima ono udubljenje u plastici a ovi sa looka i hqhaira to vade i prodavaju napose po 20 funti svaki. Baš jadno i ciganski od njih
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 18:21   #8335
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
i još da dodam da sa steampodom dolazi ona zaštitna krema i serum, u kutiji točno ima mjesto gdje to dođe, ima ono udubljenje u plastici a ovi sa looka i hqhaira to vade i prodavaju napose po 20 funti svaki. Baš jadno i ciganski od njih
To mi zbilja ni jasno kako mogu poslat bez toga, to je zbilja bezobrazno.
I moj steampod nema ona češ na utikaču, s time da ja imam staru verziju kupljenu prije 1 godine i platila sam ga 104 funte.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 20:55   #8336
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
To mi zbilja ni jasno kako mogu poslat bez toga, to je zbilja bezobrazno.
I moj steampod nema ona češ na utikaču, s time da ja imam staru verziju kupljenu prije 1 godine i platila sam ga 104 funte.
da, na kutiji nacrtan taj serum i krema, postupak korištenja objašnjen itd. ali proizvoda nema. Treba ih kupit posebno.
Znači to im je običaj prodavat tako nezaštićene utikače, baš super. otvorila sam dispute i tražila partial refund, baš ću vidit šta će odgovorit.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 10:09   #8337
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
da, iz uk je.
Ma došao me 223$ šta je otprilike 1560 kuna a vidim da je u so capa u nas 1800 znači ništa puno manje ali eto dobih neka dva poklona uz njega (ako ih stave uopće )pa eto...kasnije sam vidila da je black friday uskoro al bojim se da na steampod opet neće prolazit, probala sam sve žive kodove pa ništa. Niti onaj za novog kupca nije prolazio...
ja sam ga narucila jucer za 119 funti, da si se barem strpila jos desetak dana
ali dobro, sto sad
koliko ti je trebalo da ti stigne, pretpostavljam da si uzela tracked delivery?
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 13:36   #8338
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
ja sam ga narucila jucer za 119 funti, da si se barem strpila jos desetak dana
ali dobro, sto sad
koliko ti je trebalo da ti stigne, pretpostavljam da si uzela tracked delivery?
da, zeznila sam se, zaboravila na black friday tj mislila sam da neće spuštat cjenu. A stari model 100 funti
doduše nebi uzimala stari model jer je navodno glomazniji.
vidit ću šta će odlučit u vezi tog partial refunda, nije mi jasno da toliko kompliciraju kad su ga sad toliko snizili, 25 funti manje nego sam ja platila a meni su davali 5. dođe mi da im ga pošaljem natrag i da mi vrate novac, baš su me snervali.
došao je jako brzo, za nekih 5-6 dana dpd-om.
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 13:34   #8339
Cool STaEMPOd naručen!

Cure, ja sam u So Capu naručila svoj STAEMPOOD. Doći ce mi za dva tjedna u trgovinu.Ostavila sam kaparu . Ukoliko nebudem zadovoljna , možete se odmah rezervirati za kupnju. Sve skupa će me doci 1936 kn, pegla je 1800 ostalo keratin.
anaamalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2015., 14:07   #8340
Preskupo si ga platila, preko interneta dode dosta jeftinije, pogotovo kad su stalno neki popusti i akcije.
Ja sam uzela jednoj curi staru verziju steampoda za 840 kuna. A nova je bila na akciji za black friday, ne znam koliko je tad kostala, al sad je na look-u 1350 kuna :/.
Jel mozes odustat od kupnje?
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.