Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2008., 09:01   #1
Pitanje morala

Muci me pitanje morala. Imam frenda koji ima situaciju da sevi tudju zenu. On je slobodan.
Zanimljivo mi to sto sam jako dobar sa oba dvoje.
I znam cijelu situaciju, jer mi se on povjerava i prica sve detalje. A i ja i ona pricamo o tome.

Sad imam situaciju da sam s njima ful dobar i dobri su mi prijatelji, ali cesto se pitam kako ona moze bit takva kuja i to raditi muzu.

Znaci imam frendicu za koju smatram da je kuja. I pitam se kako to moze raditi muzu.
Npr: ona se sevi dok joj muz doma spava.

Grozno.
yura_ozmec is offline  
Old 20.07.2008., 09:07   #2
Ako ti toliko smeta, prestani s njima pricati o detaljima.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Old 20.07.2008., 09:08   #3
Kao prvo ti si hipokrit.Uživaš u sočnim detaljima a nama tu kukaš. Zašto si uopće pristao biti njihov jatak ako ti to toliko smeta? Reci im da ne želiš za to znati.

A sad dalje.
Tu na forumu, čim se razbude i prođe ih prvi mamurluk, pojavit će ti se dvije grupe odgovora. Možeš slobodno anketu postaviti da bude zabavnije.

Grupa A.
Podvarijanta 1. Strašno, kujetina, otiđi njenom mužu što prije i sve mu ispričaj.
Podvarijanta 2. Strašno, kujetina. Daj im rok da odu i sami kažu njenom mužu, inače.....

Grupa B.
Šta tebe boli kurac ko koga jebe.Šuti i odi jebat nešto.

Moje gledište (ako uopće treba)...
Oni su kreteni jer ne uživaju u seksu nego u prepričavanju seksa, wtf....
Ti si kreten što pristaješ to slušati......
Seks je tu nebitna komponenta.....
b'elana is offline  
Old 20.07.2008., 09:17   #4
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Kao prvo ti si hipokrit.Uživaš u sočnim detaljima a nama tu kukaš. Zašto si uopće pristao biti njihov jatak ako ti to toliko smeta? Reci im da ne želiš za to znati.

A sad dalje.
Tu na forumu, čim se razbude i prođe ih prvi mamurluk, pojavit će ti se dvije grupe odgovora. Možeš slobodno anketu postaviti da bude zabavnije.

Grupa A.
Podvarijanta 1. Strašno, kujetina, otiđi njenom mužu što prije i sve mu ispričaj.
Podvarijanta 2. Strašno, kujetina. Daj im rok da odu i sami kažu njenom mužu, inače.....

Grupa B.
Šta tebe boli kurac ko koga jebe.Šuti i odi jebat nešto.

Moje gledište (ako uopće treba)...
Oni su kreteni jer ne uživaju u seksu nego u prepričavanju seksa, wtf....
Ti si kreten što pristaješ to slušati......
Seks je tu nebitna komponenta.....

E vidis... kad mi netko tak lijepo sve sroci, meni dodje da zatvorim topic jer... jelte... sve je vec receno.

A inace... da, reci da ne zelis znati detalje i mir.
LaTiTeA is offline  
Old 20.07.2008., 09:25   #5
Prika moj makni se što dalje od cijelog tog slučaja i zaboravi sve, najviše najebu takvi koji su sve znali a ništa nisu smjeli/htjeli reći. Njih mrze skoro svi na kraju.
Ili te mrzi jedan ali dovoljno. Jel ti to treba?
__________________
The hardest part of loving is letting go.
phunkie is offline  
Old 20.07.2008., 09:32   #6
Kvragu stari u toj priči si na dnu liste

Ženska ševi dvojicu i tebe u mozak
Frend ševi žensku a tebe u mozak
Muž ševi žensku i ne zna da ga svi ševe u mozak
Ti ništa ne ševiš al te njih dvoje ševe u mozak

Zašto dovraga dopuštaš da ti pričaju o tome?
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 20.07.2008., 09:35   #7
Quote:
phunkie kaže: Pogledaj post
Prika moj makni se što dalje od cijelog tog slučaja i zaboravi sve, najviše najebu takvi koji su sve znali a ništa nisu smjeli/htjeli reći. Njih mrze skoro svi na kraju.
Ili te mrzi jedan ali dovoljno. Jel ti to treba?
Pa i ja mislim da je tako najbolje, ali situacija nije crno-bijela.
A kao drugo, uvijek znam eskivirat druzenje s njim ili s njom. Normalno je kad odemo negdje na kavu, da se takne i tabu tema koliko god ja bio vješt u toj eskivazi.

Htio sam samo vidjeti sto vi mislite o moralnoj strani cijele price.
Da li ste bili u slicnoj situaciji i sl.

Bio sam snjima otvoren i rekao im da su kurve (obadvoje) Ostali su malo zateceni, ali brzo ih je proslo.
S druge pak strane, jednostavno dolazi do situacije da mi dvoje dragih ljudi (koliko god paradoksalno zvuci) vise nece biti nimalo dragi. Da pojednostavim, sve su mi manje simpaticni i dragi.
Ljubav moze izgraditi i unistiti.
ključ13 is offline  
Old 20.07.2008., 09:37   #8
Malo si slabo ispraksiran s klonovima. Vidi, ovu temu je otvorio YURA.......a ne KLUČ......
b'elana is offline  
Old 20.07.2008., 09:41   #9
Quote:
yura_ozmec kaže: Pogledaj post
Muci me pitanje morala. Imam frenda koji ima situaciju da sevi tudju zenu. On je slobodan.
Zanimljivo mi to sto sam jako dobar sa oba dvoje.
I znam cijelu situaciju, jer mi se on povjerava i prica sve detalje. A i ja i ona pricamo o tome.

Sad imam situaciju da sam s njima ful dobar i dobri su mi prijatelji, ali cesto se pitam kako ona moze bit takva kuja i to raditi muzu.

Znaci imam frendicu za koju smatram da je kuja. I pitam se kako to moze raditi muzu.
Npr: ona se sevi dok joj muz doma spava.

Grozno.
Quote:
ključ13 kaže: Pogledaj post
Pa i ja mislim da je tako najbolje, ali situacija nije crno-bijela.
A kao drugo, uvijek znam eskivirat druzenje s njim ili s njom. Normalno je kad odemo negdje na kavu, da se takne i tabu tema

Htio sam samo vidjeti sto vi mislite o moralnoj strani cijele price.
Da li ste bili u slicnoj situaciji i sl.
evidence

__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Old 20.07.2008., 09:43   #10
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Kvragu stari u toj priči si na dnu liste

Ženska ševi dvojicu i tebe u mozak
Frend ševi žensku a tebe u mozak
Muž ševi žensku i ne zna da ga svi ševe u mozak
Ti ništa ne ševiš al te njih dvoje ševe u mozak

Zašto dovraga dopuštaš da ti pričaju o tome?
Teorija ti je na mjestu.
Maknut cu se od situacije, ali zao mi je tog frenda. Znamo se pun kurac i sve znamo jedno o drugom. Poput brata mi je. I sad ce jedna cura sve to satrat
ključ13 is offline  
Old 20.07.2008., 09:56   #11
Bija san u sličnoj situaciji samo smo bili nas tri prijatelja, jedan je ima curu a drugi(nisan nijedan od ova dva) mu je jeba.... a ja san naravno to zna... ovaj kojem je cura bila jebana mi je još prijatelj a ovaj koji je jeba više nije jer je i moju proba samo san ja to sazna... sve san ti reka...
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 20.07.2008., 11:16   #12
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Kao prvo ti si hipokrit.Uživaš u sočnim detaljima a nama tu kukaš. Zašto si uopće pristao biti njihov jatak ako ti to toliko smeta? Reci im da ne želiš za to znati.
...
Moje gledište (ako uopće treba)...
Oni su kreteni jer ne uživaju u seksu nego u prepričavanju seksa, wtf....
Ti si kreten što pristaješ to slušati......
Seks je tu nebitna komponenta.....
da ne qoutam cijeli pst. b'elana ti je lijepo sve objasnila

ako ti je to tak bed reci ima da ti prestanu o tom pričat i dec it
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Old 20.07.2008., 13:34   #13
Cime se ti zamaras !
Vesper Lynd is offline  
Old 20.07.2008., 13:43   #14
Quote:
b'elana kaže: Pogledaj post
Kao prvo ti si hipokrit.Uživaš u sočnim detaljima a nama tu kukaš.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 20.07.2008., 15:09   #15
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
Bija san u sličnoj situaciji samo smo bili nas tri prijatelja, jedan je ima curu a drugi(nisan nijedan od ova dva) mu je jeba.... a ja san naravno to zna... ovaj kojem je cura bila jebana mi je još prijatelj a ovaj koji je jeba više nije jer je i moju proba samo san ja to sazna... sve san ti reka...
... a šta bi bilo da nisi saznao???!
purechi is offline  
Old 20.07.2008., 15:32   #16
Meni se cini da si ti treci u toj cijeloj igri, zato i znas detalje!
 
Old 20.07.2008., 16:46   #17
Quote:
yura_ozmec kaže: Pogledaj post
Muci me pitanje morala. Imam frenda koji ima situaciju da sevi tudju zenu. On je slobodan.
Zanimljivo mi to sto sam jako dobar sa oba dvoje.
I znam cijelu situaciju, jer mi se on povjerava i prica sve detalje. A i ja i ona pricamo o tome.

Sad imam situaciju da sam s njima ful dobar i dobri su mi prijatelji, ali cesto se pitam kako ona moze bit takva kuja i to raditi muzu.

Znaci imam frendicu za koju smatram da je kuja. I pitam se kako to moze raditi muzu.
Npr: ona se sevi dok joj muz doma spava.

Grozno.

ja ovdje uopce ne vidim pitanje ??

a i sta te boli k...il im reci nek chkome o tom i rade sta ocee....il slusaj sta ti pricaju i imaj "pitanje morala"
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Old 20.07.2008., 17:14   #18
s takvim nikom mislim da imaš drugi problema
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 20.07.2008., 18:37   #19
Quote:
yura_ozmec kaže: Pogledaj post
Znaci imam frendicu za koju smatram da je kuja. I pitam se kako to moze raditi muzu.
Savjetujem ti da prestaneš pričati s njima o detaljima njihovog odnosa a ako ti je frendica frendica ko šta kažeš onda ne vidim prepreku da s njom porazgovaraš o tvom viđenju čitave situacije.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 20.07.2008., 19:04   #20
Quote:
yura_ozmec kaže: Pogledaj post
Muci me pitanje morala. Imam frenda koji ima situaciju da sevi tudju zenu. On je slobodan.
Zanimljivo mi to sto sam jako dobar sa oba dvoje.
I znam cijelu situaciju, jer mi se on povjerava i prica sve detalje. A i ja i ona pricamo o tome.
Mislim da te kuvaju za utroje.
cailin is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger