Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2004., 00:49   #81
... A ti njega? Mislim, obzirom da si nocas ostala samo na vibratoru? I obzirom da te, sama kazes, ignorira?

Baron Samedi is offline  
Old 08.03.2004., 03:16   #82


Poznamo se? Ako da, de posalji mi mail.
Baron Samedi is offline  
Old 08.03.2004., 09:12   #83
MiaS, jebes posla, sve izbjegavas i nista direktno ne kazes, cista muljaza ista kao i sama Kiki. Kiki se hvali na sve strane sto je mozebitno OK, ali ako je opisala svoj sex s siljatokurtim, i to tako opisala na ocajan nacin, sve mi mirise d aje rijec o drugoj ocajnoj osobi...a k njoj se pridrzuila i MiaS, ilitebi, ti. Dvije ocajne zenske. Nista strasno, samo furajte svoje fazone, zivot se sastoji od samih zadovoljstava, problem je znati u dubini tih zadovoljstava....samo tragajte, necu vam smetati...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Old 08.03.2004., 10:58   #84
Ajmo pustit' Miu i Kiki na miru. Ak je njima super, drago mi je zbog njih.

Zao mi je jedino da ja nisam na mjestu tih decki, ak je to sve istina.

Baron Samedi is offline  
Old 08.03.2004., 11:48   #85
tako je, evo jednog pametnog!!!
Mia-Sofija is offline  
Old 08.03.2004., 11:51   #86
surferu daj procitaj ti malo moje postove gdje u detalje nabrajam svoja sexualna iskustva..... pa se onda zali....
uostalom... sta cu pisat u vise detalja kad i tako nisam placena za to........
Mia-Sofija is offline  
Old 08.03.2004., 12:08   #87
Quote:
Mia-Sofija kaže:
tako je, evo jednog pametnog!!!
Hvala, hvala ...

(sigh!) Prica mog zivota - sex bombe mi kazu da sam pametan. Ne pozeljan, ne sexy, ne zgodan nego - pametan.

Zato sam valjda i bio samo u polugrupnjaku.

Baron Samedi is offline  
Old 08.03.2004., 12:16   #88
Ma daj, ne budi prestrog prema sebi, vjerojatno si i 'sladak', 'pravi frend', 'fakat ju kužiš', 'imaš brdo dobrih savjeta, znaš slušat'...

... zapravo bolje pristaje...
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 08.03.2004., 12:17   #89
Quote:
Mia-Sofija kaže:
surferu daj procitaj ti malo moje postove gdje u detalje nabrajam svoja sexualna iskustva..... pa se onda zali....
uostalom... sta cu pisat u vise detalja kad i tako nisam placena za to........
Sto je seks s latinojebacem? Sto je seks s prethodnim bijelim deckima kada si shvatila da vise ne vrijedi ni pisljiva boba, pa si se okrenula latino jebacima? Sto je onda seks kada sa sobom vuces vibrator? Sto je zapravo seks kada opisujes sve sto si zeljela sanjati a u stvarnosti ti se ispunilo u samarima i muskim tiranijama jer dobila si zadovoljstvo i mucenje koje te samo jos vise lansira u daljnju orbitu zadovoljstava?!

Kiki je isto opisala kako je prisla nekom jebenom Argetincu ili ne znam kojim Brazilcima pa je opisala ovo i ono, a a ko ti nju pratis i zelis nju nadmasiti, sto je onda to?
Gledao sam sve tvoje topice o latino jebacinama i sto je to onda? Ljubic? Prepiska s ljubica? Mastanja? Zelje?

Sve vise imam dojam da sam te vidio na Viru gdje si slatarala s vojskom zagrepcana koji stoje u redu i iz njihovih usta kapaju sline od zelje sto mogu utuci svoj vreli qrac u tvoju mrcvarenu picketinu....jedino mi je bilo zao sto sam te ubo, jerbo poslije sam shvatio da je cijeli sex nistavan...ne pitaj me zasto...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Old 08.03.2004., 12:17   #90
Quote:
GnothiSeauton kaže:
Ma daj, ne budi prestrog prema sebi, vjerojatno si i 'sladak', 'pravi frend', 'fakat ju kužiš', 'imaš brdo dobrih savjeta, znaš slušat'...

... zapravo bolje pristaje...
Ima onaj popis odj... tipa "Sto muski, a sto zenski kazu, kad misle ..."

Mislim da cu napraviti post od toga ... Za par dana ...


Baron Samedi is offline  
Old 08.03.2004., 12:44   #91
Barun Samedi je Voodoo Duh Smrti, jel tako? Tj. Loa Smrti? S njima najviše imaju posla crni hungani koji dižu zombije iz smrti i tako...

(Loa = jedna vrsta božanstva u tom uvrnutom voodoo duhu stvari, najveći duhovi prirode, npr. Barun Samedi, Legba itd.)

Po čemu ste kolege? Ne znam da postoji Loa Lust-4-Life? Ako da, oh, oprosti moćni Loa, idem žrtvovat neke kokoške i jarce da ne dođu zli điđimiđiji po mene
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 08.03.2004., 12:47   #92
Baron Samedi je jedan od 12 duhova, i jedan od 5 glavnih, i on je cuvar groblja. Da, zaduzen je za dizanje zombija.

Ali Lust4lif3? To je neki novi?

Proslo je vrijeme Mame Bridgitte ... Ili Pape Legbe ...
Baron Samedi is offline  
Old 08.03.2004., 14:21   #93
Čekaj ti si...

IRL hungan? (svećenik voodooa)? Crni ili bijeli? Kojeg loe? Šit jebote, ne smijemo se s njom zajebavat, mogao bi me zombi dočekat na ulaznim vratima (jes ne bi puno odskakao u mom kvartu )
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 08.03.2004., 14:46   #94
E, sorry sto sam sad partybreaker ...

ALi kakve veze imaju loe sa grupnjakom? Nisam cuo za slucaj da medjusobno ... da ...

Baron Samedi is offline  
Old 08.03.2004., 14:50   #95
Oooo ti bjedni smrtniće, što tebe briga što Loe rade... a valjda i njih prisvrbi... kak su inače nastali svi ostali prirodni i ini duhovi...
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 08.03.2004., 14:56   #96
Diobom???

Baron Samedi is offline  
Old 08.03.2004., 19:07   #97
evo.. moj dragi i njegova dva frenda imaju grupnjak sa sony play stationom...

opce me ne dozivljavaju...

polugola se secem.. a oni nist...

bem ti muski svijet
__________________
s vremena na vrijeme
odi u zatvor i stopaj si vrijeme
suzy_f is offline  
Old 08.03.2004., 20:01   #98
Re @ lust4lif3: Trešnjevka

Re @ suzy_f: Ima nas svakakvih, evo recimo u subotu, Musatom, ja i još neka ekipa imali LANparty kod jednog tipa, piva, i pizza iz narudžbe ... da si prošetala tam polugola, mislim da bi saznala da u Warcraftu postoji tipka 'Pause game'

Klik-M... Klik--Klik-M (Resume game)
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 08.03.2004., 20:05   #99
Quote:
GnothiSeauton kaže:


Re @ suzy_f: Ima nas svakakvih, evo recimo u subotu, Musatom, ja i još neka ekipa imali LANparty kod jednog tipa, piva, i pizza iz narudžbe ... da si prošetala tam polugola, mislim da bi saznala da u Warcraftu postoji tipka 'Pause game'

Klik-M... Klik--Klik-M (Resume game) [/B]
nego... kad bute se opet igrali
__________________
s vremena na vrijeme
odi u zatvor i stopaj si vrijeme
suzy_f is offline  
Old 08.03.2004., 21:08   #100
Hmmm... mene to stvarno zanima

... pa bi mi mogla poslati PM ili mail? Ja sam ti recimo, nazvat ću se student of beliefs. Inače sam RKC, ali sam više onako egzegetsko/teološki tip, brijem na izučavanje religijskih tekstova znanstvenom metodom (nisam Thompsonovac / Bakovićevijanac). Inače od starog bratić iz drugog koljena je jedan od naših vrlih nadbiskupa... isto se preziva kao i mi (po liniji naslijeđivanja prezimena tj. muškoj inače ne bi trebao bit, ali njegov otac je neki drugi prezimenjak... u tom kraju ih ima brdo). Heh, vjerojatno bi bio investiran do sad već da nema onog glupog pravila celibata i seksualnog suzdržavanja. Bezvezarija, pa Sv. Petar je bio oženjen i još se zna dosta pouzdano da je bio ovako... vrlo 'svjetovan' čovjek (psovao je ko svaki prosječni ribar). Inače me interesira i apokrifna literatura, kako starozavjetna (catchy fraze koje koriste Hollywoodski žnj redatelji apokaliptičnih filmova sa Dolph Lundgrenom uključuju npr. Nephraim, pad anđela tj. Rat u Nebesima itd.) Interesirao sam se za Zoroastrizam, egipatske religije ('stare' bogove kao i Ozirizam, pa onda Atonsko jednoboštvo itd.), keltski animizam (Veliki Dagda, Tuatha'de'Danaan, ono što ljudi zovu druidima). Voodoo mi je vrlo privlačan jer je onako ne znam, cool, a sa znanstvenog stanovištva jer je jedina animistička religija koja se uspjela održati u (relativno) modernoj civilizaciji. Pa onda izvedenice, santeria, ovo ono. Pa prvi raskol krščanstva (Jakobini protiv Saulida) i iz njih nastale stare 'heretičke' crkve, armenska, koptska, katari itd. Pa moderni magični redovi, Ordo Templi Orientis, Hermetički Red Zlatne Zore, Alystair Crowley, Wicca. Da te ne tlačim, uglavnom bi vrlo volio čuti bilo što o toj temi...

Remember the Thelema...

Do what thou wilst shall be the whole of the law
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger