Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Računalna periferija

Računalna periferija Monitori, printeri...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2009., 17:43   #1
EPSON BX300f

Sto mislite o ovom printeru?
Ima li tko kakva iskustva?
Vidim da ima zamjenske boje za nesto manje od 30kn...
Kupio bih ga najvise zbog printanja uz povremeno skeniranje, a vidim da ima i adf...
baanu97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 20:42   #2
Ne znam baš o tom modelu. Ja imam Epson sx100. Kupljen prije mjesec dana za 350 kn. Za sada radi, te se nadam da će izdržati 5 godina koliko mu je predviđen radni vijek. Što se tiće zamjenskih tinti, pogotovo onih kineskih, imam loše iskustvo, te ih ne preporučam.
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 10:03   #3
Ja gledam BX ili SX 600 u čemu je bitna razlika ili seriju 300. 600 ima Wi-fi koliko znam, no koja je tehnička bitna razlika??
Hvala
Tornado11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 20:37   #4
Problem sa faxiranjem

Naime, spojila sam uređaj u utičnicu za telefon ali nikako ne mogu poslati ili primiti fax. Stalno mi govori da je došlo do greške tokom slanja ili primanja faxa. Ima li netko tko zna u čemu bi mogao biti problem???

Hvala!
slatkica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 18:46   #5
Iako odavno nije bilo postova možda me netko i čuje:
imam ovaj multifunkcionalni uređaj i donedavno sam sve u svemu bio zadovoljan, možda malo većih dimenzija ali izrazito praktičan a u kući posluži i kao mala kopirka bez upotrebe računala. Nakon originalnih korištene su zamjenske tinte ne znam više točno kojeg proizvođača i odjednom nastaju veliki problemi sa ispisom - nejasan, nepotpun, kojeg niti 5 head cleaninga ne može poboljšati. Što predlažete? Možda čišćenje glave printera alkoholom? Ne bih se baš pomirio s tim da na kraju imam samo jedan ogroman skener, a u servisu (niti ne znam traje li mi još garancija, imam ga oko godinu i pol) mislim da bi me otfikarili čim kažem da koristim zamjenske tinte...
nikobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 22:41   #6
Quote:
nikobab kaže: Pogledaj post
Iako odavno nije bilo postova možda me netko i čuje:
imam ovaj multifunkcionalni uređaj i donedavno sam sve u svemu bio zadovoljan, možda malo većih dimenzija ali izrazito praktičan a u kući posluži i kao mala kopirka bez upotrebe računala. Nakon originalnih korištene su zamjenske tinte ne znam više točno kojeg proizvođača i odjednom nastaju veliki problemi sa ispisom - nejasan, nepotpun, kojeg niti 5 head cleaninga ne može poboljšati. Što predlažete? Možda čišćenje glave printera alkoholom? Ne bih se baš pomirio s tim da na kraju imam samo jedan ogroman skener, a u servisu (niti ne znam traje li mi još garancija, imam ga oko godinu i pol) mislim da bi me otfikarili čim kažem da koristim zamjenske tinte...
Glava je potrošan dio i na nju iz gore navedenih razloga nitko ne daje garanciju. A što se tiće čišćenja glave najbolje vam može pomoći proizvođać vaše zamjenske tinte. Jer mu je poznata receptura i odnosno koje kemikalije najbolje otapaju tu recepturu. To jest sigurno ima u ponudi i prikladnu tekučinu za čišćemenje

A ukoliko imate višak vremena i novaca možete kupiti i isprobati neku univerzalnu inkjet tekučinu za čišćenje. Možda vam pomogne.
Adriatix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.