Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2008., 12:18   #7381
Ma boli me za grafiku,i ovo mi je bezveze,ipak su mi draže točkike nego ovo sranje sa ovim čovječuljcima...danas postoji dvd...i šta ne usavrše igru odma,da svi imaju sliku,grbove i dresove...a ne ovak...i malo realnosti,u 3 godine možeš iz drugoligaša stvorit klub koji se bori za naslov prvaka,malo nerealno,onda više komunikacije sa igračima želim,više taktickih postavki...realnije transfere,a ne da mi Real za 70 milijuna dovede Linderotha,ili Milan u drugoj sezoni za Mikela iskrca 80 milja...a ja da jedva prodam igrača po njegovoj realnoj cijeni,ak mu piše 18...ja ga mogu za 15 najviše...a kupio ga za 30...i moja največa želja da u ligi prvaka stave kolko su igrači pretrčali
Silvaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 13:42   #7382
Quote:
ikeee_sb kaže: Pogledaj post
Ima previse ponistenih golova, to mi se ne svidja...
kako znaš

i meni smeta ovo s transferima...ponekad igrača koji vridi 6-7m ne uspijem prodat for free
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 18:15   #7383
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Kako se zove Fernades,i gdje je na početku?
Matias Fernandez, Villarreal, Čile, dobre ocjene, loš fizički, nešto kao mladi Riquelme, igraš ga AML kao krosera i Playmakera, u godini dana eksplodira, ista shema kao i dos Santos s desne strane i ono kaj je u prvoj godini pojavljivanja bil Messi kao AMC. AMC ostavi nekom drugom igraču, onom kaj ti vodi sredinu actually, i po mogućnosti ima šut iz daljine. Stanković, Lampard, Riquleme, Rakitić; takvi. S obzirom da kompjuter zna o čemu se radi, ne bu ti ga dal za male nofce.

A kaj se tiče Silve i koji klub da igraš, odi u Skandinaviju. Imaju drugačiji tempo, raspored i kulturu igrača; ja sam igral s Brannom i Helsingborgom, a ako se zaista oćeš dobro zabavljati u patnji, igraj Wales. Koje mrcine, he he.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 18:47   #7384
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
kako znaš

i meni smeta ovo s transferima...ponekad igrača koji vridi 6-7m ne uspijem prodat for free
kako nebi znao...to vecinom iz kornera ponisteni golovi...bzvz
ikeee_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 18:48   #7385
Quote:
Silvaa kaže: Pogledaj post
Ma boli me za grafiku,i ovo mi je bezveze,ipak su mi draže točkike nego ovo sranje sa ovim čovječuljcima...danas postoji dvd...i šta ne usavrše igru odma,da svi imaju sliku,grbove i dresove...a ne ovak...i malo realnosti,u 3 godine možeš iz drugoligaša stvorit klub koji se bori za naslov prvaka,malo nerealno,onda više komunikacije sa igračima želim,više taktickih postavki...realnije transfere,a ne da mi Real za 70 milijuna dovede Linderotha,ili Milan u drugoj sezoni za Mikela iskrca 80 milja...a ja da jedva prodam igrača po njegovoj realnoj cijeni,ak mu piše 18...ja ga mogu za 15 najviše...a kupio ga za 30...i moja največa želja da u ligi prvaka stave kolko su igrači pretrčali
potpis
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 18:57   #7386
Quote:
ikeee_sb kaže: Pogledaj post
Ima previse ponistenih golova, to mi se ne svidja...
nemoj pisat gluposti
nisi to nigdi vidia,sacekaj da igra izađe pa onda kritiziraj
aj-vi-ou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 19:21   #7387
Quote:
aj-vi-ou kaže: Pogledaj post
nemoj pisat gluposti
nisi to nigdi vidia,sacekaj da igra izađe pa onda kritiziraj
Sjebo sam se...ja sam mislio na 2008...:S jbg
ikeee_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 19:24   #7388
Quote:
Fabregas kaže: Pogledaj post
Ma zajebi ti to,sad likovi sve kupe od onog glupog Fifa managera,meni je draže kad su točkice jer mi opče nije stalo do grafike vec do data base i same srzi igre.Ak me kuzis,ofkors
Pa da. Točke su genijalne i najljepše i najrealnije se ponašaju tijekom igre tako da točno mogu vidjeti i zamisliti što rade i kako to rade i reći ha ha vidi Riquelmea. A ovaj 3d engine kakav god da će biti, biti će jadan i sasvim sigurno neće ličiti na igru jer je nemoguće da naprave 3D koji će se kretati na razini realnosti točaka; za što danas ni fifica ni pes još nisu ovladali; a jedna od 3 poante je grafika; nisu točke bezveze, točke su sadržajne i pametne, a 3d poligoni će biti dosadni i nerealni. Osim ako naprave 3d točke; zbog čega se nadam da ću moći birati normalan sky 2d.

Ja osobno ne želim puno promjena, neka malo poprave tekme da nema tih silnih golova iz kornera, poništenih, i 40 udaraca na gol po utakmici u utakmici Birmingham - Chelsea, a završi 0:0; ali ni to mi nije toliko bitno, bitno mi je samo i isključivo da srede transfer sistem jer su ga od 2005. verzije maksimalno usrali, potpuno nerealno, potpuno pogrešno.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 20:44   #7389
Quote:
ikeee_sb kaže: Pogledaj post
Sjebo sam se...ja sam mislio na 2008...:S jbg
ma ok
aj-vi-ou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 21:37   #7390
trebali bi sigurno popravit transfer engine,ovo s 3d sucks jer ovo sto sam vidio na ssovima nema smisla,bolje da je ostao txt i 2d samo...
drugo htio bi da srede shemu s affiletima jer je nemoguce da shakhtar izgubi od metalurga ako metalurgu ne trebaju bodovi,a shaktaru treba pobjeda za prvenstvo(ovo mi se desilo i to je u stvarnosti zbilja nemoguce jer ahmetov drzi oba kluba;ovo je bio samo primjer,al nije tolko bitno...)
glavno da srede transef engine,za ostalo sve boli kara;svi se bune protiv toga da bi trebalo)
HOCU DA SREDE HRV LIGU KO STO BI TREBALA BIT!!!
LooKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 21:39   #7391
Kao sto se predvidalo Bayern je dosao prvi u ligi i osvojio njemacki kup, a u finalu liga kupa sam izgubio od Hannovera.
U LP sam ispao od Arsenala (7-5 sveukupan rezulutat).
Transfere sam vec napisao samo dodajem da sam na preporuku Brena doveo 19-ogodisnjeg Sergia Motu za 10 mil funti, i prodao Klose-a Liverpoolu za 13.5 mil funti i jos neke igrace sam na free transfer prodo.

Sergio Mota.

Ove sezone ocekujem prvo mjesto u ligi, osvajanje kupa i najmanje cetvrt finale LP.

A evo i svih transfera:

edit: samo da napisem, Saivet je u prvoj utakmici protiv stuttgarta(pobijedio sam 5-3) zabio prvi gol.
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 21:50   #7392
Pa daaaa, svi hoce da se srede transferi, uzasni su. Najosnovnija glupost je npr. Riise vrijedi osam milja; ponudis mu 12,14,16, odbije, odbija, ovaj se ljuti, oce transfer tralalala, nece neda. Dode neki Lazio ponudi 10 milja ovi prihvate. Il prime i tvoj i njegov i igrac zeli k tebi ja mu ponudim 120,000 + max za gol + max za asistenciju + 25% porast na godinu + 5 milja, a on prihvati od Lazia za 36,000, 1200 za asistenciju i to je to. Ili npr tvoji igraci, nema SANSE da ih prodas za vise nek kaj nude. Tu i tam ak se radi o zbilja opasnoj zvijeri, inace nikako. Ali idu do apsurda, igrac ima vrijednost 8 milijuna, pitaju te kolko trazis, ti kazes ma 6 milijuna, oni povuku ponudu. Ti njih pitas kolko traze, oni napisu 22 milijuna, ti ponudis 12, oni odbiju kao da je ponuda toliko apsurdna da nema sanse. Mislim, testiral sam transfere nekoliko sati. Da ne pricam o tome da ako zelis odmah igraca, ko buy it now na ebayu, prvih 40 na kupovnoj listi ne ide ispod 80 milja. Pa to je toliko nerealno da ti ubije igru; ja obozavam transfere i i uživo ih pratim i jebeno nije istina da je tako teško sklapati transfere, da se tolike cifre vrte i da s 20 miljuna ne mozes kupiti dva-tri world-classa, ili da ne mozes dopeljati Robinha, Ronaldinha i slicno za 30-40; il da neki Blackburn odbije ponudu od 10 milja. Mos mislit.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 22:17   #7393
Zake si klozea prodal? On je trpac.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 22:17   #7394
koliko ste imali najvise love za kupovat igrace na igrici??bilo koja sezona
__________________
fm is the best
robinho7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 22:22   #7395
Pol milijarde. Arsenal, preko petnaestak godina, prodavao, nisam kupovao, hrpa kupova, liga, liga prvaka, ako izdrzis bez kupovine 5 godina s visokim rezultatima onda se zbilja nakupi tolko love da ne znas kud bi s tim.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 22:26   #7396
Quote:
Decadent Sympozium kaže: Pogledaj post
Pol milijarde. Arsenal, preko petnaestak godina, prodavao, nisam kupovao, hrpa kupova, liga, liga prvaka, ako izdrzis bez kupovine 5 godina s visokim rezultatima onda se zbilja nakupi tolko love da ne znas kud bi s tim.
to i mislim sad pokusat da nakupim sto vise love s lyonom,za sad mi dobro ide imam 40 milijuna eura s time da sam prodo toulalana za 25 milja i ocekujem jos rasprodaje do polusezone
__________________
fm is the best
robinho7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 22:28   #7397
900 milijuna napoli 2018 eura naravno
gaming_master is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 22:40   #7398
Quote:
Decadent Sympozium kaže: Pogledaj post
Zake si klozea prodal? On je trpac.
zato jer zelim pomladit momcad
samo lucio mi ima preko 30 god
__________________
doomo94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 22:43   #7399
E ljudi jel mi moze ko stavit pliz link za ovaj novi patch!!!
damir28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 22:44   #7400
Quote:
gaming_master kaže: Pogledaj post
900 milijuna napoli 2018 eura naravno
Ja imam u funtama. Kolko onda to ispadne, 750?
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.