Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2003., 08:55   #21
Quote:
Mlaen kaže:
Kada izlazi novi nastavak "The Fall Of Max Payne"?
Ja ga nabavio prije tjedan dana
__________________
bulji bulji baba, ja san mali đava
miST is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 22:49   #22
Quote:
miST kaže:
Ja ga nabavio prije tjedan dana
Moras mi je poslat mailom
BTW da li valja, sta ima novoga - nemoj mi rec da jos nisi igrao jer cu ti doc doma i maznut cuti je a tebe cu izolirat od svih pirata...
Mlaen is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 09:35   #23
Ima na jednom Hacker ( ili Pcplay ili na nekom od tih nadobudnih časopisa ) cdeju patch za kung-fu i još neke nivoje...ja ga nabavio tek nakon što sam završio igru...ali, nije bio problem...odigrati još jednom.
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 11:36   #24
Nasao sam i ja na netu taj patch.
Daj, reci, kako je igrati sa njime? Jos nisam probao.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 11:59   #25
Quote:
Gilad Pellaeon kaže:
Nasao sam i ja na netu taj patch.
Daj, reci, kako je igrati sa njime? Jos nisam probao.
Pa, kung fu me sad neodoljivo podsjeća na onaj u Enter the Matrix, iako je matrix izašao debelo poslije Max-a...ali, koliko se sjećam kada sam igrao sirovu verziju cijelo vrijeme mi je falila šora šakama i nogama...i onda zakrpaš i imaš zadovoljštinu...

...dobiš i neki level...neka velika prostorija i sve je u bullet time-u...pokupiš hrpu oružja prije ulaska i onda slijedi usporeni masakr...

...znam da ( meni ) nisu sejvovi radili nakon zakrpe, pa sam morao sve ispočetka...a pošto je igra dobra i kratka nije ni bio neki bed...
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 13:41   #26
Quote:
Žuribus Šumasti kaže:
...dobiš i neki level...neka velika prostorija i sve je u bullet time-u...pokupiš hrpu oružja prije ulaska i onda slijedi usporeni masakr...
Ja sam taj level (bonus) dobio nakon što sam završio igru... bez ikakvog patcha...ali tek nakon što sam završio drugi put. mislim da se zove hard boiled, valjda...
Mlaen is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 22:54   #27
Navodno je Max Payne 2 još kraći od originala (tipu na actiontripu je trebalo 6h)! Original je bio kriminalno kratak... a što je tek s nastavkom...
Zanimaju me dojmovi ljudi koji su igrali MP2 jer ne znam da l' da nabavim ili ne. Vjerujem tipovima na actiontripu pa pretpostavljam da mi se ne isplati kupiti igru (jeftini original, fkors ). I? Valja igra?
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 23:05   #28
Quote:
Mlaen kaže:
Ja sam taj level (bonus) dobio nakon što sam završio igru... bez ikakvog patcha...ali tek nakon što sam završio drugi put. mislim da se zove hard boiled, valjda...
Sto se tocno dogodilo kad si zavrsio na hard boiled?
Odmah te prebacilo na taj level po zavrsetku igre i odjavne scene ili sto?
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 23:56   #29
Quote:
Gilad Pellaeon kaže:
Sto se tocno dogodilo kad si zavrsio na hard boiled?
Odmah te prebacilo na taj level po zavrsetku igre i odjavne scene ili sto?
Hmm.... dobro pitanje, nisam baš siguran.... bilo je to pred mnogo godina morat ću ponovo sve prelazit
Mlaen is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 03:51   #30
Max Payne moze bit FPS, posotji jednostavna mod koji to radi, ali je igra gora u tom slucaju!
__________________
KPGS
Lopuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2003., 15:45   #31
Quote:
Gilad Pellaeon kaže:
Sto se tocno dogodilo kad si zavrsio na hard boiled?
Odmah te prebacilo na taj level po zavrsetku igre i odjavne scene ili sto?
Ak me sjećanje pamti taj hard bolied je bio tamo i bez zakrpe...ili me sjećanje ne pamti...

ta soba je neki labaratorij ili tak neš...ima puno stakla, hrpu nekih olfo agenata...i sve je u nekoj plavoj boji...
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 01:12   #32
Quote:
Žuribus Šumasti kaže:
Ak me sjećanje pamti taj hard bolied je bio tamo i bez zakrpe...ili me sjećanje ne pamti...

ta soba je neki labaratorij ili tak neš...ima puno stakla, hrpu nekih olfo agenata...i sve je u nekoj plavoj boji...
Gledaj... nakom što prvi put pređeš igru otvori ti se druga opcija za levele... tu je sve isto samo je teže...kad sam i to prešao otvorile su mi se još dvije opcije...jedna je još teža i imaš ograničen broj sejvova a druga je da igraš na vrijeme... sad sam se malo zbunio ali uglavnom prešao sam igru par puta i onda mi se otvorio taj poseban level....
pokupiš oružja ko u priči, dolazi pun k**** vojnika na tebe, ,sve je u bullet timeu a kad sve pobiješ iza zastora imaš prostoriju i slike od maxa i obitelji i takve stvari...
Mlaen is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 19:34   #33
Quote:
Mlaen kaže:
Gledaj... nakom što prvi put pređeš igru otvori ti se druga opcija za levele... tu je sve isto samo je teže...kad sam i to prešao otvorile su mi se još dvije opcije...jedna je još teža i imaš ograničen broj sejvova a druga je da igraš na vrijeme... sad sam se malo zbunio ali uglavnom prešao sam igru par puta i onda mi se otvorio taj poseban level....
pokupiš oružja ko u priči, dolazi pun k**** vojnika na tebe, ,sve je u bullet timeu a kad sve pobiješ iza zastora imaš prostoriju i slike od maxa i obitelji i takve stvari...
Sigurno si u pravu jer se sjećam tog zastora i tih obiteljskih slika iza nekog zastora kod te prostorije...ali, mi nije jasno ovaj dio sa dodatnim nivojima...meni ( barem mislim ) su oni bili svi dostupni otpočetka...i taj hard boiled je bio tam gore...ma pusti...nema veze...biće da sam ja pobrkao.
__________________
copy left all rights reserved
Žuribus Šumasti is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2003., 20:18   #34
Ti leveli su tamo od početka ali nisam mogao kliknuti na njih kužiš...mogao sam ih igrati tek kad prođem prvi i sl. (sve je isto kao u prvom osim težine)
Mlaen is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 23:25   #35
Max Payne

Danas 1. put igram. Došla sam do 1 part chapter 3 i ne znam izać iz hotela. I need help.
I one more question: Onaj uskličnik kaj se zna gore pojaviti, ima li kakva caka da vidim kaj znači? I imaju li slike na zidovima neki big deal?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 23:31   #36
Evo sve na okupu
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 23:48   #37
Ups ne vidjeh..aj sad answer ak nije već dan
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 01:30   #38
Quote:
GothicA kaže:
Ups ne vidjeh..aj sad answer ak nije već dan
Ja ga nikada nisam ni vidio pokrenutog tako da od mene neces dobit puno pomoci. Pricekaj da se pojave frikovi
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 14:11   #39
Re: Max Payne

Quote:
GothicA kaže:
Danas 1. put igram. Došla sam do 1 part chapter 3 i ne znam izać iz hotela. I need help.
I one more question: Onaj uskličnik kaj se zna gore pojaviti, ima li kakva caka da vidim kaj znači? I imaju li slike na zidovima neki big deal?
Naci ces vec izlaz iz hotela, nije tesko. (treba preskociti preko šanka).
Taj usklicnik je za vise informacija o objektu koji ti je blizu...npr, pojavis se ispred slike na zidu i vidis usklicnik - pritisni "E" i eto!

Sjecam se tajne prostorije (pri kraju igre dok si u nekom hotelu) u koju se ulaz otvori pomocu prekidaca iza slike. Ujdes tamo i gledas parodiju na star trek.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 22:02   #40
Re: Re: Max Payne

Quote:
Gilad Pellaeon kaže:
Naci ces vec izlaz iz hotela, nije tesko. (treba preskociti preko šanka).

A di je šank?! Ja sam konstantno na 3. katu, tam di je ona čuvena soba 315 i nemrem nikak sić ni dć se na viši kat. Sve sam pobila, wc-i prazni, u sobama nemoguće probit dvoja vrata..ić na terasu nema koristi...fire exist nemoguće razvalit vrata..
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:37.