Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2009., 15:06   #21
to za promijenit key, idem samo pod multiplayer opcije, biram serial number i utipkam novog??

daj ima kaj piratskih servera za cod4, ali na kojima se igra, na xfireu su svi prazni??

key ću si kupit negdje drugi tjedan...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 15:14   #22
Imaš piratskih kolko hoces...
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 16:25   #23
ali hrvatske, na xfireu su prazni, nema nikog na severu, ječer ujutro je nakj bilo sad nema nikog...
da li bi ih se našlo kaj više s "The All Seeing Eye" programom???

Zadnje uređivanje xGAME : 01.01.2009. at 16:31.
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 16:34   #24
Ah Hrvatski,odi na strane je*eš Hrvatske nema nikad nikog na njima jer su admini debili i nadrkani klinci...
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 20:12   #25
kamo god idem piše mi key in use, a original serijski si bum negdje drugi tjedan tek kupil...pa...daj 2-3 dobra strana servera...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 10:16   #26
Ljudi niste uopce u pravu....promjena key-a nista ne mjenja,(sto se tice mog problema, jer ja NISAM DOBIO BAN) samo rezultira resetiranjem podataka na starom profilu, tj. ponovo sam 1. lvl -.-" ... sva sreca da sam zapiso stari key i napravio backup foldera "players" tak da mogu nazad vratit stari profil...sto se tice i updatanja punkbustera to sam isto napravio, al nema koristi...probo sam i reinstalirat igru, sto je isto tako bilo bezuspjesno...ostaje mi samo igrat na non-PB serverima sto je uzasno jadno jer ima previse ljudi koji koriste cheatove...MOLIM POMOC OD ONOGA TKO STVARNO ZNA RIJESIT PROBLEM!!!
StOnEmAn 181 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 01:48   #27
Question --

pozz ljudi.

ja igram cod4 vec duzr vrijeme i nikada me pb nije kiko i sada odjednom me kiko zbog losing key, bla bla. Uglavnom ne koristim nikve citeve jer mi je fakat bezveze to i nekuzim koja je fora u tome. I sada mi nakon toga sto me pb kiko zbog toga losing key, svako malo me kikne pb zbog iste te greske corrupt file memory 81354, i na novo sam instaliro igru i opet isto? Stvarno nisam koristio citeve ni ne mislim!!!! Pa ako netko zna u cemu bi jos mogla biti greska osim sto cete tu pricat o citevima opet, i tako!? Imam novu instalaciju igre. I usput cuse hvala na tutorijalu za izradu cod4 servera, ja sam uspio sloziti.

Mada neznam zasto bi promjena cd keya imala ikakve veze sa ovime, probo sam i to napraviti na kraju svega ,a li ne pomaze i pb sam ponovo instaliro i updejto.. i crack iw3mp.exe sam od frenda stavio drugi i opet isto.

Zadnje uređivanje Gogo1207 : 11.02.2009. at 02:04.
Gogo1207 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.