Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2012., 13:50   #1
BlackBerry i nužnost My BlackBerry usluge

ne znam dal se netko vec pojavio s ovim problemom, vjerojatno jest- pa ako negdje vec ima odgovor na moje pitanje, slobodno me uputite i ispricavam se na ponavljanju



whatsapp aplikacija na blackberryu. iskljucila sam onu blackberry opciju, i od tad mi whatsapp vise ne radi. probala sam ga vec masu puta izbrisati i ponovo instalirati, ali stalno se neki error pojavi. sto napraviti??


otisla sam pitati u Vip koliko je nuzno imati aktiviranu tu uslugu (koja btw nije jeftina, oko 90kn mjesecno) da bi mobitel mogao normalno funkcionirati. zenska mi je rekla da ne mogu bez nje niti slati mms-ove, niti imati npr. ni viber, ni whatsapp...laze mms-ove normalno saljem. pa me sad zanima postoji li neka kvaka da i bez toga imam whatsapp, ili cu ipak morati odvajati stojka svaki mjesec?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 17:39   #2
http://www.red-gsm.net/t48474/

pregledaj malo sto ovdje sve pise. mozda nades sta ti treba
karantena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 18:02   #3
Quote:
karantena kaže: Pogledaj post
http://www.red-gsm.net/t48474/

pregledaj malo sto ovdje sve pise. mozda nades sta ti treba
hvala
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 21:10   #4
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
mms-ove normalno saljem. pa me sad zanima postoji li neka kvaka da i bez toga imam whatsapp, ili cu ipak morati odvajati stojka svaki mjesec?
Ovo bih volio vidjeti, nikom osim tebe ne rade MMS-ovi bez pretplate, uključujuči i mene. Reci tajnu, plaćam ćevape.
tomixc1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 00:05   #5
nisam rekla da nemam pretplatu.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca

Zadnje uređivanje tomisličak : 31.01.2012. at 00:58.
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2012., 21:01   #6
To je druga stvar, ja sam shvatio da to radi bez pretplate.
Čini mi se da nema pomoći, vip ima akciju 45 kn/mjes ako se pretplati do kraja ožujka.
tomixc1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 01:39   #7
Quote:
tomixc1 kaže: Pogledaj post
To je druga stvar, ja sam shvatio da to radi bez pretplate.
Čini mi se da nema pomoći, vip ima akciju 45 kn/mjes ako se pretplati do kraja ožujka.
a da, al i samo na produljenje ugovora. ja sam to imala, ali promjenila tarifu i vise nisam imala pravo na taj popust.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2012., 23:34   #8
Blackberry internet BEZ bberry usluge na VIPu

Molim Vas za pomoc!

Na Vipu sam pod ugovorom na tarifi koja omogucava 500 MB prometa. Do sada sam imala ukljucenu Blackberry uslugu (koju sam zasebno placala) koja mi je omogucavala neograniceno koristenje interneta i jos neke pogodnosti, no to mi vise ne treba, pa sam tu uslugu iskljucila vjerujuci da cu moci koristiti svojih 500 MB mjesecno. No u Vipu mi kazu da Blackberry mobiteli ne mogu koristiti internet ako nisu pod Blackberry uslugom sto znam da nije istina jer imam prijatelje koji koriste Blackberry i kupuju internet putem bonova, tj. cak nisu ni na pretplati.
Zanima me da li mogu promijeniti postavke kako bih mogla koristiti internet koji ionako placam...

Molim vas pomozite!!!
moglo_bi_i_gore is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 29.02.2012., 01:35   #9
spajaj se preko vodafone browsera onda, mislim da se tak zove, uglavnom NE preko BB browsera ako nemaš BB servis aktivan..
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 17:05   #10
Blackberry opcija

Pošto nikad nisam imao Blackberry, a planiram ga kupiti, zanima me što ne mogu raditi bez aktivirane Blackberry opcije?
skulas05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 17:08   #11
Ne možeš ići na internet niti raditi sve što ima veze s internetom.Ako planiraš kupiti neki od novih Blackberrya(Z10 ili Q10) ne treba ti blackberry opcija i možeš na internet normalno bez nje.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!

Zadnje uređivanje Lady_Tila : 27.06.2013. at 17:48.
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 17:17   #12
Planiram kupit Bold 9900, dal mi i za njega treba opcija ili?

Zadnje uređivanje tomisličak : 27.06.2013. at 18:17. Reason: uklonjen nepotreban citat
skulas05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 17:48   #13
Da,treba ti opcija za njega.Moj savjet je ako si možeš priuštiti da uzmeš q10 jer je novi model,skroz drugačija platforma i ne treba ti opcija.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 18:18   #14
Hvala na savjetima ali nema smisla nadoplaćivati Blackberry opciju kad imam flat tarifu pa sam se odlučio za Nokiu E6-00 jer je najsličnija Boldu 9900 (po autonomiji baterije i navigaciji i bolje). A što se tiče modela Q10 i Z10, ne sviđaju mi se.. :/
skulas05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 23:41   #15
nije nuzna Bis ili bes pretplata...samo jedan dio neces moci koristiti,,,,
da se BB slozit da radi i bez Bis ........samo ti onda ne radi gejzbuk..ovaj facebook
radi preko wifi ali neradi preko mreze
i jos pokoji programcic
mail se slozi preko shangaimail-a

ali podrzavam sto ces uzeti e6 jer je puno prakticnija.....samo ju nemoj updeatat na belle jer ce ti baterija duplo manje trajati...
e6 najbolje radi sa anna softwerom....
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 21:46   #16
Možeš postaviti na Blackberry i GMail app, s kojime naj normalnije pristupaš mailu i bez BIS ili BES opcije...

Ako ju ne možeš dobiti, javi mi se u inbox...pa ti je pošaljem!
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 19:45   #17
Problem placanja karata sa blackberry uredajem

Ovako, na pocetku odmah isprike ako ovakva tema postoji, slobodno me moderatori prebace.
Dakle, imam Blackberry 9360 sa ukljucenom BBM opcijom, pretplata, vip. problem je sto ne mogu placati karte (zetu, zagreb parkingu...) putem sms-a. veli mi: Molimo provjerite postavke formata SMS-a Vaseg telefona (mora biti TEKST) i ne koristite dijakriticke znakove.
Odmah da rascistimo, u postavkama jest tekst i ne koristim nikakve dijakrticke znakove.
Vec sam bila u vipu i oni mi ne znaju pomoci, stoga molim vas sve tu znalce za pomoc.
Hvala
Arafel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 20:50   #18
ZG1111NN bez razmaka upises i mora poslati....meni na 9870 normalno radilo
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 19:08   #19
jesam, bez razmaka, sve kak treba, a ipak ne zeli :/ tj dobivam onu poruku

Zadnje uređivanje assassin : 27.08.2013. at 10:13. Reason: Maknut nepotreban citat
Arafel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 23:50   #20
Molim nekoga tko se razumije u ove telefone da mi odgovori na pitanje -
Da li je moguće koristiti Blackberry sa Blackberry uslugom na operateru različitom od onog kod kojeg je kupljen (bilo u RH ili vani) ili može zbog postavki doći do problema?
Hitno mi je.
Edith H is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.