Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2014., 23:33   #1101
nije rekord, jel da?

koja bi bila najstarija moguća tema za isčupati?
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 17:51   #1102
Draga Prorocice

prvi put koristim forum i ne snalaim se ,nadam se da pisem na dobar nacin i da ces videti poruku,jer ne znam kako ovo funkcionise

rodjena sam u beogradu,zavrsavam trecu godinu vise skole,imam decka...inace sam jako osecajna,sklona depresji,drustvena,intiuativna...
u iscekivanju tvog odgovora srdacan pozdrav
nikitaposao is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 17:56   #1103
I ja bih da mi netko prorekne hoće li padati kiša večeras da znam što obuti na papke. Hvala.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 17:56   #1104
Draga Prorocice
prvi put koristim forum i ne snalaim se ,nadam se da pisem na dobar nacin i da ces videti poruku,jer ne znam kako ovo funkcionise

rodjena sam u beogradu,zavrsavam trecu godinu vise skole,imam decka...inace sam jako osecajna,sklona depresji,drustvena,intiuativna...
u iscekivanju tvog odgovora srdacan pozdrav
nikitaposao is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 17:59   #1105
Aukurac
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 18:00   #1106
Quote:
nikitaposao kaže: Pogledaj post
prvi put koristim forum i ne snalaim se ,nadam se da pisem na dobar nacin i da ces videti poruku,jer ne znam kako ovo funkcionise

rodjena sam u beogradu,zavrsavam trecu godinu vise skole,imam decka...inace sam jako osecajna,sklona depresji,drustvena,intiuativna...
u iscekivanju tvog odgovora srdacan pozdrav
govori ti proročica preko johnnia, on je moj novi medij.

sve proročica vidi, ne budi u depresiji zbog škole niti ako ti dečko ne uzvrača emocije kako bi ti htjela. sutra idi kupiti kruh i mlijeko, kruh zavrti dva puta, ako padne puno mrvica kruh je stariji i moraš promijeniti pekara, ako padne malo kruh je friškiji što će ti i reči tvoja intuicija, pošto vidim da si jako intuitivna. mlijeko drži otvoreno par dana i daj dečku, ako ga naglo ispljune dečko ti je osjećajan kao i ti te spreman za vezu.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 18:09   #1107
Quote:
Miss Hyde kaže: Pogledaj post
I ja bih da mi netko prorekne hoće li padati kiša večeras da znam što obuti na papke. Hvala.
nije u mojoj domeni, no vidim da ćeš u budućnosti pokisnuti. ne mogu vidjeti hoće li biti večeras.
JohnnieWalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 02:15   #1108
Smile

Pozdrav
I mene bi zanimalo nesto o meni snobzirom da sam tek danas naletima na ovu temu. Pogotovo ljubav me zanima najviše..
Amy2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 11:37   #1109
Što me čeka u budućnosti?
pink bird is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.