Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2015., 12:18   #321
To svaki gost mora vidjeti.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 10:19   #322
Zna li netko što je s narudžbama otkad su na novoj lokaciji? Treba li se uopće naručiti i na koji broj? (Na onaj na fejsu se nitko ne javlja...)
dankec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 11:08   #323
a valjda ne treba, sad kad je veći prostor. em su i preselili pa dio ekipe još vjerojatno luta i traži ih..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 11:50   #324
Probao na blef sredinom proslog tjedna, oko 17h uloviti stol.. Nista bez rezervacije.. A nije mi se bas cekalo..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 17:43   #325
Bio danas, ostao razočaran... Kosta je sada uglavnom "dobri duh" koji se šetucka okolo... Naravno, čim on ne peče klopa je lošija. Naročito se vidi kod zapečenog graha i pljeskavice
dankec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 17:46   #326
On je uvijek setuckao do stolova. Pa nece covjek peci dnevno 15h ili kolko vec radi dnevno restoran.
Kvaliteta rostilja ne bi smjela patiti ovisno o tome je li ga pece jedna ili druga osoba i Kosta se sigurno pobrinuo za to. Ne mora uopce on peci ako ima love platiti 2 radnika ili kolko vec treba.
Pogotovo grah kad je u pitanju. Ma i ostalo. Sve.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 21:00   #327
S druge strane to i ne bi bilo čudno, ako se sjetimo drukčijih pica u slučaju različitih picajola u nekim picerijama ili drukčijih izvedbi istog jela 2 različita kuhara....znalo se upravo često i na mnogim mjestima događati.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 21:33   #328
kad mačke nema, miševi kolo vode
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 21:53   #329
Samo kazem nije Kosta ni prije bdio nad mesom svaku sekundu. Crko bi odavno.
Moguce je sve, ali sumnjam da je zapeceni grah bolji kad je Kosta nad rostiljom. Koji... sis cevap, da ne kazem neku drugu rijec.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 12:54   #330
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Samo kazem nije Kosta ni prije bdio nad mesom svaku sekundu. Crko bi odavno.
Moguce je sve, ali sumnjam da je zapeceni grah bolji kad je Kosta nad rostiljom. Koji... sis cevap, da ne kazem neku drugu rijec.
Ukoliko je tako, tim gore, jer to znači da se generalno pokvario!
Zapečeni nije ni sluga onome kojeg sam prethodna 3 puta probao.
Od onog što smo probali jedino su lepinje (najbolje u gradu!) i gurmanska pljeskavica na razini. A što se konkretno dešava, nemam pojma!
dankec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 13:00   #331
Quote:
OpticaLL kaže: Pogledaj post
Probao na blef sredinom proslog tjedna, oko 17h uloviti stol.. Nista bez rezervacije.. A nije mi se bas cekalo..
čekček preselili su se u veći prostor a još uvijek treba rezervirati?
Quote:
dankec kaže: Pogledaj post
Od onog što smo probali jedino su lepinje (najbolje u gradu!) i gurmanska pljeskavica na razini.
kad sam ja bio nije bilo lepinja nego nekakve pogače narezane na četvrtine... a kakva je to gurmanska pljeskavica, sa lukom?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 13:48   #332
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
čekček preselili su se u veći prostor a još uvijek treba rezervirati?
Možda je potražnja za stolovima i dalje veća od kapaciteta lokala?
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 16:36   #333
Trebo je lepo da zakupi Boćarski dom i ćao.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 20:31   #334
Ili recimo da otvori još neku podružnicu, malo istočnije.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 21:42   #335
Zadnji tjedan prije preseljenja, pri ugodnom druženju uz tradicionalno vrhunske uratke sa grilla, Kosta je izjavio, ako zamijeti, kako mu kvaliteta pada, svi dodatni stolovi u novom objektu lete van.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 12:00   #336
Grupira se, pa iza leđa...

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
... a kakva je to gurmanska pljeskavica, sa lukom?
Mučki provokator!
shtifke is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 12:08   #337
stvarno ne znam tamo sam jeo 3 male pljeske ali koliko se sjećam nijedna nije bila "gurmanska"
jedna je bila obična, druga sa sirom a treća sa ljutom paprikom

Zadnje uređivanje Krkimir : 24.03.2015. at 12:48.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 12:30   #338
Mi smo bili isto prošli tjedan, konačno probati kod Koste, još je i novi prostor... bila je srijeda, 17 sati, ulazimo, SVE zauzeto i rezervirano. Kaže nam konobar ajde možete, ali najviše sat vremena. Otišli smo. Ne zato što mi treba dulje od sat vremena, nego mi se nije svidjelo što sam dobila "rok", možda sam gotova za pola sata, možda za sat i pol.

Ne mogu reć da je prostor nešto velik, kad smo mi bili terasa još nije bila u pogonu, ali koliko sam vidjela, bit će.

Na kraju smo otišli u Finanonu gdje je također bilo sve zauzeto i rezervirano i mi se gledamo i baš mi je zanimljivo: usred tjedna i nemreš otić i pojest nekaj ako nemaš rezervaciju.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 13:34   #339
isproban TPK na novoj lokaciji

ne vidim nikakvih promjena u okusu, cevapi i dalje rahli, masni i dimljeni (ocjena 4/5), piletina i dalje genijalna

nabrojao sam 9 stolova (puni su bili radni dan oko 13h), tako da ne vidim zasto bi bio problem da se mora rezervirati. veli konobar da im je terasa prioritet, a onda ce polako srediti i podrum


p.s. ne znam da li su imali prije, al sad imaju volim ljuto ljutinu
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 13:42   #340
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Mi smo bili isto prošli tjedan, konačno probati kod Koste, još je i novi prostor... bila je srijeda, 17 sati, ulazimo, SVE zauzeto i rezervirano. Kaže nam konobar ajde možete, ali najviše sat vremena. Otišli smo. Ne zato što mi treba dulje od sat vremena, nego mi se nije svidjelo što sam dobila "rok", možda sam gotova za pola sata, možda za sat i pol.

Ne mogu reć da je prostor nešto velik, kad smo mi bili terasa još nije bila u pogonu, ali koliko sam vidjela, bit će.

Na kraju smo otišli u Finanonu gdje je također bilo sve zauzeto i rezervirano i mi se gledamo i baš mi je zanimljivo: usred tjedna i nemreš otić i pojest nekaj ako nemaš rezervaciju.
Ja bih itekako pristao na sat vremena dodjem li nenajavljen i time riskiram da je sve zauzeto ili ce biti za pol sata ili kad su vec ljudi rezervirali.
A kako to da je zauzeto? Pa valjda je dobro pa ljudi idu, ne vidim tu nikakvu zavjeru druge vrste.

Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
isproban TPK na novoj lokaciji

ne vidim nikakvih promjena u okusu, cevapi i dalje rahli, masni i dimljeni (ocjena 4/5), piletina i dalje genijalna

nabrojao sam 9 stolova (puni su bili radni dan oko 13h), tako da ne vidim zasto bi bio problem da se mora rezervirati. veli konobar da im je terasa prioritet, a onda ce polako srediti i podrum
9 stolova imaju u totalu? Pa i nije neki kapacitet. Ok, nekoliko vise nego prije.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.