Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 11.05.2007., 14:45   #1
pristic na genitalijama

Pristic na genitalijama- za sve koji znaju

Zanima me da li se može pojaviti pristic na unutrasnjosti velikih usana zbog depilacije voskom kao reakcija na vosak. Depilirala sam se voskom/trakama sama prije mesec dana bikini zoni vrlo blizu tog dijela. Posijle sam ponovila istu depilaciju sa epilatorom. Juče pri tusiranju napipala sam neki pristic i pogledala na ogledalo, velicine 3 mm, kad sam ga stisla lagano poceo je curiti gnoj, vrlo malo bjelicasto. Sad se smanjio malo, ali i dalje izgleda kao potkozna bubuljica ne može se vise istisnuti ništa i bezbolno je, normalnih ivica, nisu razorene i boje je sluznice. Nisam imala seksualne odnose, samozadovoljavam se uglavnom preko vesa.
Zadnjih 3-4 dana se tusiram dvaput dnevno, da napomenem da nosim tangice svaki dan i dnevne uloske za svaki dan. promijenila sam kupku za tusiranje i nekad koristim toalet papir s mirisom, a jednom sam imala svrbez od mirisnog wc papira.
Imam decka i uskoro ćemo stupiti u intimne odnose, pa me zanima da li treba da se brinem da imam nešto sto bi mu mogla ne daj Boze prenijeti, ionako ćemo koristiti kondom.
Ima li razloga za brigu i posetu lekaru? Ili da sacekam par dana pa da vidim kako će se promjena ponasati.
Hvala unaprijed svima.
Ako je neko imao sličnu promjenu molim da napise svoje iskustvo.
Ili ako ima doktor na forumu da mi pomogne.



--------------------------------------------------------------------------------
malabudala26 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.