Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2009., 17:26   #201
Quote:
Siki 6 kaže: Pogledaj post
nutrivital plus se najnormalnije moze kupit u ljekarni ! nikad nisu ni bile povucene kolko ja znam !
Koliko ja znam u toj ljekarni nema. A glavna nam je skoro u gradu. Ima još jedna u kojoj možda ima...nisam išla gledat.
Zbog tog što nije bilo u toj glavnoj, pijem b kompleks od nw
jbga...više sreće za me drugi put heh
Shagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 17:28   #202
Quote:
saloma kaže: Pogledaj post
Da li imate iskustva sa preparatom Hair Formula od Twinlab-a?
ja nemam..planiram ga uzeti kad potrosim Fitoval..inace se bas dosta hvali po drugim forumima
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 19:04   #203
dadoda
kal-ove tablete ti kostaju 170 kn.. a sad ne znam dal su dobre, tek sam pocela pit a uzela sam ih jer ih je dosta ljudi nahvalilo na forumu..
evo ti link pa si pogledaj http://www.heliks.hr/katalog.php?kateg=1
loara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 10:35   #204
rr

Quote:
loara kaže: Pogledaj post
dadoda
kal-ove tablete ti kostaju 170 kn.. a sad ne znam dal su dobre, tek sam pocela pit a uzela sam ih jer ih je dosta ljudi nahvalilo na forumu..
evo ti link pa si pogledaj http://www.heliks.hr/katalog.php?kateg=1
Super hvala ti cini se ok ...ic cu kupit,a jesi koristila koji sampon da ti je pomogao
dadoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 18:47   #205
Quote:
dadoda kaže: Pogledaj post
Super hvala ti cini se ok ...ic cu kupit,a jesi koristila koji sampon da ti je pomogao
ma nema na cemu
a kaj se tice sampona, koristila sam fitoval al on mi nije nista pomogao..tj ne znam kolko mi je zaustavio ispadanje al kosa mi je bila katastrofa nakon kaj sam ju oprala s njim.. koristila sam i vichy sampon i ampule i to mi je bilo ok.. al sam poslije prestala.. mislim da cu opet uzet taj vichy jer vidim da je pomogao dosta ljudi..
loara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 17:11   #206
rr

Quote:
loara kaže: Pogledaj post
ma nema na cemu
a kaj se tice sampona, koristila sam fitoval al on mi nije nista pomogao..tj ne znam kolko mi je zaustavio ispadanje al kosa mi je bila katastrofa nakon kaj sam ju oprala s njim.. koristila sam i vichy sampon i ampule i to mi je bilo ok.. al sam poslije prestala.. mislim da cu opet uzet taj vichy jer vidim da je pomogao dosta ljudi..
Vichy ampule su mi bile bolje nego sampon,bolji mi je ducrey anaphase,a dermatolog mi je preporcio ducrey ds i sa njim perem dva puta dnevno,a imao sam i kraste po glavi neke bakterije su mi bile i nakon vadenja krvi i briseva poceo uzimat antibiotik koji su mi dali i sve se povuklo i prijecujem kako su mi vlasi cvrsce i rastu nove ,ali ipak bi svejedno jos uzeo teblete za jacanje korijena iznutra...
dadoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 23:49   #207
HairSublim

jel netko možda koristio HairSublim --> http://www.physcience.com/en/dyn/site.php3?page_id=656
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 18:22   #208
Danas sam u ljekarni kupila Forcapil vitamine za kosu...... je li netko možda već koristio? Žena u ljekarni ih je ful nahvalila.....
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 19:15   #209
što se tice hair formule od twin laba, to je super proizvod... kosta malo skuplje, ali isplati se, jer niko dosad nije rekao da nevaljaju, niko, svi hvale, nikad vise kose nisu imali... a procitala sam 100 foruma! to je izvrsna firma i isplati se kupit...
tara1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 23:27   #210
Tara, thanks!
saloma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2009., 23:54   #211
Ma nema na cemu, meni su prijeko bili potrebni neki vitamini jer mi je kosa pretanka, nikakva, ali sam se odlucila za nutrival, jer su mi malo skupi od twin laba... ako ne pomognu nutrival onda prelazim na nesto jace... a uvijek neki gade neki pohvale, sve je individualno, ali twin lab su super..nema negativnih kritika!!! probaj pa javi... pozzz
tara1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 10:34   #212
I ja pijem Forcapil.
Mislim da su za tu cijenu ok, s obzirom na sastav. Tek počela tako da ne znam još kakvi će biti rezultati.
http://www.arkopharma.com/en/products/forcapil.php

za ove ne znam da li ih ima kod nas i te mi se čine ok
http://www.arkopharma.com/en/products/cheveux_plus.php
Larija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 16:38   #213
ja pijem encianov pivski u kapsulama...3x po 1 dnevno...
nisam mogla podnijeti prah sa jogurtom

vidjet ćemo za koji mjesec djeluje li tek sam počela
Bjesomarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:29   #214
Koliko dođu te Forcapil tablete?
I jer piše gdje koliko treba čekati da se dođe do rezultata, usput, koliko se na dan piju i koliko boca sadrži...
Hvala unaprijed
Shagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 01:53   #215
tražila danas u ljekarni hair formula od twinlaba, a žena u ljekarni mi pokaže hair formula od nature's herbs, pa nisam uzela...



sad tražim na netu i nigdje ne mogu naći....od twinlaba mi nalazi samo hair factors




kako izgleda ta twinlab hair formula bočica?
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 12:30   #216
ja imam te vitamine sa zadnje slike. na kosi ne primjećujem nikakvu razliku, jedino dobro što sam primijetila je da se nisam razboljela kad su svi oko mene imali gripu
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:20   #217
Quote:
Shagy kaže: Pogledaj post
Koliko dođu te Forcapil tablete?
I jer piše gdje koliko treba čekati da se dođe do rezultata, usput, koliko se na dan piju i koliko boca sadrži...
Hvala unaprijed
Koštaju oko 70kn, piju se 2 dnevno, a bočica sadrži 60 kapsula.
Znači to ti je za mjesec dana....... a rezultati se vide nakon 3 mjeseca
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 23:53   #218
Ja pijem Plibex B, ok nisu baš drito za jačanje kose i nokta, ali je to kompleks b vitamina.... eto mogu se pohvaliti da vidim razliku na svojim noktima, postali su čvrsti (inače se jako listaju) i super se osjećam od kad ih pijem
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 16:31   #219
iako sam musko, imam malo duzu kosu. u zadnje vrijeme sam je prao jedno dva mjeseca neutrogeninim shamponom t-gel. on mi je donekle pomogao, tako da sam smanjio frekvenost potrebe za pranjem kose- sa svaki dan na dva puta tjedno. odahnuo sam s jedne strane jer nije lako prati svaki dan. ali cini mi se da mi kosa puno opada, da je pretanka, nekvalitetna, svaka dlaka koja ispadne izgleda izlomljeno.
nadam se da ovo moje ima jedino veze s ishranom, da ovaj proces opadanja nema veze s muskim problemima gubljenja kose. ne bi trebao biti celav, otac nije.
znaci, kupio sam te vitamine za kosu od natural wealtha, pijem ih tek tri dana. vidim da vi ovdje nemate nekih pohvala na njihov racun.
perem kosu fitovalom, i on mi je pe dim.
mozda da kupim nesto drugo, posjetim dermatologa, bilo sta? mozete li mi preporuciti neki normalan put, put koji ce manje vise garantovati uspjeh. dnevno mi opadne po nekim mojim procjenama 100 dlaka. svako kupanje, svaki prolazak kroz kosu rukom, cesljom, ostavi barem jednu dlaku. da li sam panicar, ili je ovo donekle normalno?


potoji li koji preparat da ovu sadasnju kosu ucini zdravijom, a da naravno, potakne rast nove, zdrave, cvrste kose?
fix_tha_thing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 16:36   #220
Perfectil
Myrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.