Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2008., 16:14   #1
Kolpitis

Već 7 mjeseci vučem kolpitis cijelo vrijeme. Nisu mi pomogle bezbrojne ture
vaginaleta. Iscjedak se javlja stalno i ništa ne pomaže. Kad dođem kod
ginekologice samo mi uvali vaginalete. Brisevi su mi svi negativni tako da ni
ne znam koji je zapravo uzrok.
Luuuda sam više od toga, kako da si pomognem.....
thegirl is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 22.09.2008., 16:35   #2
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
Već 7 mjeseci vučem kolpitis cijelo vrijeme. Nisu mi pomogle bezbrojne ture
vaginaleta. Iscjedak se javlja stalno i ništa ne pomaže. Kad dođem kod
ginekologice samo mi uvali vaginalete. Brisevi su mi svi negativni tako da ni
ne znam koji je zapravo uzrok.
Luuuda sam više od toga, kako da si pomognem.....
Trebala bi napraviti neke pretrage da vidiš da nemaš dijabetes, pogotovo ako imaš kandidu stalno.
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 16:39   #3
Promijeni ginekologa i objasni mu/joj u čemu je problem pa nek te pošalje na nove i opširnije pretrage.
Sretno!
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 23:06   #4
ako si radila svih 5 briseva i ako je svih pet čisto onda si čista i nemaš ništa

mora ti biti jasno da neke žene jednostavno imaju povećano lučenje sluzi kako za vrijeme ovulacije tako neke imaju i prije i poslije ovulacije znači stalno

druga varijanta koja može biti a da ti ju dr. nije spomenula je ta da možda imaš eritroplakiju(tzv. ranicu) koja luči svoju sluz koja u dodiru s vaginalnom sluzi remeti ph vagini i mžda od toga imaš iscjedak

ako nemaš ranicu tj. eritroplakiju na cervixu i ako su ti brisevi čisti jednostavno imaš pojačano lučenje vaginalne sluzi i to nažalost nemožeš riješiti
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 23:06   #5
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
Trebala bi napraviti neke pretrage da vidiš da nemaš dijabetes, pogotovo ako imaš kandidu stalno.
vidiš da je napisala da su joj svi brisevi negativni jer da ima kandidu ona bi se pokazala na brisevima
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 23:24   #6
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post
vidiš da je napisala da su joj svi brisevi negativni jer da ima kandidu ona bi se pokazala na brisevima
Al svejedno, ak joj ginićka stalno daje vaginalete, onda je očito imala kandidu. Ne znam da bi joj ih davala da nema a svi brisevi negativni. U svakom slučaju, ako misli da joj isjedak nije normalan (ima miris, čudnu boju i sl), trebala bi razmislit o tome. Da ima normalan iscjedak, ginićka joj ne bi dala vaginalete svakki put
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 21:55   #7
Hvala svima na pomoći!!! Ovakav iscjedak mi se tek nedavno javio, inače nisam sklona pojačanom iscjetku. Svi
brisevi su mi negativni, ali mi ginička svaki put uvali vaginalete.
Ali imam eritroplakiju, ali mi nije dr rekla da to može imati veze s iscjetkom.... Da li se može to riješiti ikako?
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 22:05   #8
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
Hvala svima na pomoći!!! Ovakav iscjedak mi se tek nedavno javio, inače nisam sklona pojačanom iscjetku. Svi
brisevi su mi negativni, ali mi ginička svaki put uvali vaginalete.
Ali imam eritroplakiju, ali mi nije dr rekla da to može imati veze s iscjetkom.... Da li se može to riješiti ikako?
da može,ja sam rješila i nemam ga više

nerotkinjama se premazuje dok se ne povuče a rotkinjama se spaljuje(kao meni)

i više se neće javljati jedino može ali to nakon poroda inače ne

i to kod privatnika sam rješila
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 23:53   #9
Thanks na info!!!
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 15:33   #10
Evo opet se javljam. Bila kod svoje ginićke i rekla joj da mi vaginalete ne pomažu, da to traje već skoro 8
mjeseci i je iscjedak jak. Ona ništa, jer su mi brisevi čisti. Ja joj spomenem da li ima kakve veze s eritroplakijom
a ona kaže da ne!
Trebala bih i kod svoje privatnice otići ali nisam trenutno s novcima.
Već sam od 2 mjeseca bila pet puta kod ove moje, napravila sve briseve, dvije pape i sve u redu a iscjedak
nenormalno jak i stalno prisutan. Više stvarno ne znam što da radim?????
Help!!!
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2008., 18:05   #11
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
Evo opet se javljam. Bila kod svoje ginićke i rekla joj da mi vaginalete ne pomažu, da to traje već skoro 8
mjeseci i je iscjedak jak. Ona ništa, jer su mi brisevi čisti. Ja joj spomenem da li ima kakve veze s eritroplakijom
a ona kaže da ne!
Trebala bih i kod svoje privatnice otići ali nisam trenutno s novcima.
Već sam od 2 mjeseca bila pet puta kod ove moje, napravila sve briseve, dvije pape i sve u redu a iscjedak
nenormalno jak i stalno prisutan. Više stvarno ne znam što da radim?????
Help!!!
malo proguglaj o eritroplakiji pa ćeš vidjeti da ima veze,ne pričam ti bezveze,uostalom imala sam takvo iskustvo i sad iscjedka više nema,u svakom slučaju odi rješiti i to i kad to saniraš trebalo bi ti stati,ako nestane ni onda morati ćeš se pomiriti da jednostavno imaš pojačano lučenje sluzi
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.