Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2007., 16:05   #61
vako, moja prija i ja smo se uredno nasle oko 8.30ujutro cile uzivljene, setale do tamo, uspile nac, kad ono...sve puno betona, przine, i nije nam bilo nista jasno...ah da, PA RADOVI SU JOS!!!!!! onda smo pitale pa su rekli da se otvara u sljedecu subotu...smrc! a vama smeta sta ste to procitale?!? uh!
al nismo bile jedine, za utjehu.buahaha
uglavnom, ipak smo usle unutra...predivno.
ima oko 6 katova. alo, katova!
ono, ducani su vecinom spremni za otvaranje, sad ga jos samo do kraja usminkavaju. meni se bas svidja..
ljubičica.split is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 18:10   #62
ima 5 katova, sada će se otvorit prva 3 kata, zadnja dva su još u grubin radovima
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 18:47   #63
6.10. u 9 ujutro
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 14:40   #64
sad ćete vididt kad još za tjedan dana odgode otvaranje, na kraju će se otvorit tek oko nove godine
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 17:21   #65
Quote:
HUNTRESS kaže: Pogledaj post
sad ćete vididt kad još za tjedan dana odgode otvaranje, na kraju će se otvorit tek oko nove godine
moguće
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 18:36   #66
Quote:
HUNTRESS kaže: Pogledaj post
sad ćete vididt kad još za tjedan dana odgode otvaranje, na kraju će se otvorit tek oko nove godine
ne bi se cudila da jos odgode kad su traljavi. a stavili vec sve plakate i onda to odgode opet.
od moje prijateljice prijatelj tamo radi u ducanu tehnike opreme i rekao je da je vecinom sva roba vec na policama. radio je jucer cijeli dan jer je sefica rekla da sva roba mora bit u pon. na policama. od ostalog je spomenuo da ima puno ducana zenske odjece.
ajd, nadam se da ce se otvorit u sub., pa kad se smanji guzva, eto mene.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 19:27   #67
da se ubacit tamo priko veze prije subote...
zujalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 21:00   #68
jesam vam rekla na početku ove teme da se ponavlja ka i sa zarom tj. avenue mallom
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 22:23   #69
split uvik zakidaju,sve je u zagrebu,sve dolazi u zgb i sve se događa u zgb-u
zujalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 12:05   #70
Evo i mene malo s izvještajem. I mene je razočarala odgoda otvaranja, al nadam se da će ipak otvoriti 6.10. Inače, bila sam po tim dućanima koji otvaraju u Jokera, prošli tjedan u Grazu, pa da malo napišem šta možete očekivati. New Yorker- ima dobrih reba, cijene oko 35-40 eura, majca ima svakakvih (od 10 eura nadalje), donje rublje tako tako, ima sakoa i suknji neloše, sve u svemu na prvi pogled strava al kad malo prokopaš može se nać. Dalje, Vero Moda ima dobrih stvari, rebe oko 70 eura, košulje 29 itd, uglavnom ima lipe robe. Yammamay donje rublje lipo al dosta skupo. Dućan cipela Deichmann, jako jeftino al i bezveze skroz, isti je ko u Emmezete Turbo Schue (tako nekako). Orsay krpice. Sportina in je savršen dućan, predivna roba, al skupo, to je uglavnom više markica u jednom dućanu (poznatih i nepoznatih). Uglavnom, mislim da su dobro iskombinirali dućane jer za svakoga ima nešto: skupo i jeftino. Nadam se da će ponuda i cijene bit iste ko i vani. Šteta šta Zara ne otvara jer imaju super robe po dobrim cijenama. Al sam čula da traže poslovni prostor u Splitu pa se nadam da će u bližoj budućnosti ipak otvorit.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 14:36   #71
eh da im bar kerum da prostor za otvorit..
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 14:51   #72
Ovo sam iskopala danas: "Zarina nedavno otvorena trgovina u Hrvatskoj nadmašila je sva očekivanja. U prvom tjednu zagrebačka je Zara bila prva u svijetu (!!) po prodajnim rezultatima, a prezadovoljni čelnici najavljuju skoro otvorenje prodavaonica u Splitu i Dubrovniku." Jupiiii! Mogla bi ta Zara samo od nas živit!
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 15:14   #73
al di će nać tako velik prostor za zaru? meni jedino pada na pamet zadnji kat iznad terranove u kojem već par godina nema ničega. u jokera najvjerojatnije neće bit jer san pročitala u slobodnoj da kerum ima 200 firmi na čekanju koje žele svoj dućan u jokeru.
u svakom slučaju, sad nam je i newyorker velika stvar, a kamoli zara
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 15:22   #74
Šta se mene tiče mogu je i u Dugopolju otvorit, samo nek otvore haha. Naći će oni već prostor jer im očito u Hr odlično ide pa će se naglo širit. Nek izbace jedan kat iz Prime u gradu i lipo se tamo smiste.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 16:30   #75
pa ima prostora po splitu koliko hoces, al bitna je lovica
kad daju lovicu dobit ce prostor kakav god pozele
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 12:03   #76
Al smo ušutili do subote hahaha. Baš me zanima kakvi će nam komentari bit nakon Joker stampeda ovaj vikend. Kad uopće planirate ići?
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:17   #77
prva u subotu haha..jel istina da je popust na sve kupljeno 50% ili je trač?
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:24   #78
Dobila sam doma neke letke di piše da je u Hervisu popust od 20-50% a tako i u New Yorkeru. Za ostale ne znam. Ionako je New Yorker i inače jeftiniji od dućana koji su trenutno u gradu, tako da su cijene uvik ok.Ja sam namjeravala ići tek sljedeći tjedan al mislim da ću ipak za vikend, nekako mi se žuri hahaha.
Laurarossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 14:55   #79
Quote:
pahuljica kaže: Pogledaj post
prva u subotu haha..jel istina da je popust na sve kupljeno 50% ili je trač?
kako debelo kasne s otvaranjem, mislim da bi to mogla biti zakasnjela rasprodaja ljetne kolekcije...tako cuo, mozda trac...don't know
anubis00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 14:56   #80
mene ove pare šta iman užasno svrbe pa iden odma u subotu
meni je prija isto dobila taj neki letak za newyorker i kaže da je veliki popust...
HUNTRESS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:19.