Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2014., 19:33   #2401
[QUOTE=x files agent;50931957
Abigail je važno da joj je frajer sijed ostalo je manje bitno [/QUOTE]

joj da
mogli su bar naci nekog zgodnog a ne ovog bas mi je
steta kaj nisu nju spojili sa Sergiom

btw, sviđa mi se tvoj avatar voljela sam tu seriju ko mala, da ju bar ponovo stave
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 21:19   #2402
A meni je bezveze ta ljubav na prvi pogled između Abigail i tog doktora, zagledao se u nju ko da sad nikad nije bio u kontaktu s obitelji svog pacijenta, a ona nije prestala misliti o njemu, čak ga je i pozvala na krštenje. Ali ajde morali su joj naći nekog pa je taj doktor "uskočio".

A Marco je fakat i "pravi frend", dolazi kod Lazara svaki put da mu se pojada u vezi Cielo i Mirande, a Lazaro imao još veće probleme jer mu je voljena žena bila na samrti, i rijetko ga se kad i sjetio pitati kako je zapravo i je, nakon kaj mu se izjadao

Zadnja epka mi se i nije baš svidjela, bila mi je nekak zbrda zdola, prvo su mafijaši odjednom pronašli Renea i koknuli ga, pa otmica Marcove i Cieline kćeri pa krštenje klinaca, pa je 10 minuta prije kraja Nicolas saznao da mu je Leoncio biološki otac, stigo se još malo duriti, porazgovarati normalno s Leonciom i oprostiti majci i na kraju vjenčanje za happy end, moglo se to i postupno riješiti u prethodnim epkama, a ne sva nabacati u zadnjoj.

E da bila je tužna Lazarova smrt, ali mi je sam pad bio nekak bezveze napravljen, svo troje su "poletjeli", ali nekak se Marco uspio pridržati i onda ga još starac (naravno to nisu prikazali) od nekih 70-ak godina povuko gore

I naravno djeca su dobila imena po ljudima koja su Cielo i Marco neš značili u životu, a dobro su se i sjetili malome dati ime, ko da su čekali da Lazaro umre pa da mu daju ime po njemu, inače bi se mali zvao Nicolas ili Marco junior
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 21:56   #2403
Paloma slazem se, previse je toga zbrda zdola, samo sam cekala da Nicolas zagrli svog novog taticu i onda bi to bila tocka na i
I kako ovi dvoje mogu krstit dječuliju ako nisu u crkvenom braku?
Pa sta im nije bilo bolje da se prvo žene a onda krste djecu?
Ili sve skupa?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 22:02   #2404
Pa baby-deluxx to ti nema nikakve veze, i moji nisu crkveno vjenčani pa ja imam sve sakramente
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 22:06   #2405
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Pa baby-deluxx to ti nema nikakve veze, i moji nisu crkveno vjenčani pa ja imam sve sakramente
ma znam ja da to u normalnom-nasem svijetu okej funkcionira
al kaj se tice serija, pa kod njih a pogotovo u tim malo starijim ko ova npr, fine curke jedva da se poljube prije braka a za sex ni čut
A kako je Cielo jedna velika vjernica malo mi cudno da prvo krsti dijete pa se tek onda udaje
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 22:11   #2406
A ne znam onda, moguće da kod njih vrijede drukčija pravila, možda u Mexicu treba proći određeno vrijeme od smrti supružnika, u ovom slučaju Mirande i Julijana, da se novi par odnosno Marco i Cielo vjenčaju mada oni nisu bili u crkvenom braku već su se vjenčali kod matičara a ko će ga znati
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 22:13   #2407
ee da da moze to biti kaj kazes
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 22:27   #2408
ja isto mislim da to ide tak da treba proč određeni periodi nakon rastave ili smrti pa je u tome štos,ali iskreno ljepše mi pored mora vjenčanje nego u onoj crki
a možda su htjela prvo vjenčanje tamo na plaži di su se upoznali pa onda poslje u crkvi kaj ja znam...

a meni je isto glupo trebali su to saznanje da je Leoncio stari od Nicholasa i ono za Reneovu smrt pogotovo riješit puno prije a ne na vjenčanju,to je kao trebao bit heppy day a ne sahrana

baby gracie,znam da mi je dobar
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 00:25   #2409
Bok, ekipa. Stalno vas čitam, a nikako da se oglasim
Još jedna odlična uloga Gabriele, serija je so-so, ali su zato Marco y Cielo Blaženih prvih 70tak epizoda.
Inače, bavim se tu i tamo montiranjem, pa sam im odlučila posvetiti jedan video Uh, bilo je dosta posla, no kako sam seriju pogledala milijun puta, nije teško bilo odabrati određene scene
I da, nije išlo ispod 6 minuta nikako čak su mi neki dragi trenuci izvisili!

https://www.youtube.com/watch?v=tLv4MVyE_eo
__________________
Don't get me upset.
Matea učiteljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 00:47   #2410
Quote:
Matea učiteljka kaže: Pogledaj post
brzo si ti poskidala seriju
ma video ti je za 10 svaka čast super mi je šta si pustila u pozadini razgovore dok su išle scene
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 01:08   #2411
Super video. Lijepo se podsjetiti ključnih trenutaka.
A bogami sad vidim da se Marco dobro nanosio Cielo..svako malo ju na ruke pa negdje nosaj .
Em se ozlijedi, em se napije
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 09:56   #2412
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
A bogami sad vidim da se Marco dobro nanosio Cielo..svako malo ju na ruke pa negdje nosaj .
I ja bi je nosala

Hvala curke na komplimentima
__________________
Don't get me upset.
Matea učiteljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 13:59   #2413
i naravno mi se nećemo bunit ako napraviš još koji video
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 21:40   #2414
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
i naravno mi se nećemo bunit ako napraviš još koji video
ha, o njih dvoje mislim da više neću, ovo je bila ideja koja se motala mjesecima već Ali zato mi se mota još jedna bolja(), a to je o Gabrieli, jedan simpatičan pregled njezinih likova Ali to zahtjeva punooo vremena, tako da je zasad na čekanju!
__________________
Don't get me upset.
Matea učiteljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 21:46   #2415
Pridružujem se pohvalama, odličan je video
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 21:49   #2416
i to nije loša ideja,iako bi moja bila jedan video o Cielo Montalvo i njezinim uvredama,tu bar ima materijala na pretek
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.