Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2015., 16:48   #1601
Imaš u Okićkoj, kod parka Stara Trešnjevka.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 15:49   #1602
mislim da oni ne dostavljaju?

a ima i wok by matija tamo negdje na rudešu? možda je to zgodno zbog blizine, iako nije "pravi" kineski?
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 16:54   #1603
za ovog na tresnjevci cu provjeriti... a wok by matija u rudesu sam narucio vec... nazalost mi nije bilo nesta posebno... kao da je ulje izgorjelo?! nije samo meni bilo vec jos i 3 koji su probali moje jelo...
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 17:08   #1604
Okicka nema dostavu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 17:28   #1605
Ima li ijedan kineski koji drže Kinezi dostavu - ikoja Asia, Mr Chen / Asian garden?

Panda, Crnčićeva nema dostavu.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 20:01   #1606
Kung Food kod Kvatrića ima dostavu, ako ti je u dometu. nije neka famozna kvaliteta, ali je jestivo. www.pauza.hr/jelovnik/kung-food

01/5620-335; 091/3333-564
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 20:23   #1607
China House (http://www.chinahouse.hr/) je imao dostavu. Ne znam kako je sad.
kaeovo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 23:52   #1608
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
Kung Food kod Kvatrića ima dostavu, ako ti je u dometu. nije neka famozna kvaliteta, ali je jestivo.
ne uzimati ništa od njih
hrana je na granici jestivosti, a u vrijeme ručka naprave hrpu toga da mogu odmah dostaviti, to stoji tamo ko zna koliko dugo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 07:04   #1609
Kung Food mi ne dolazi u obzir, a nemam pojma kakav je China House, bila tamo prije valjda 10 god., nitko ne piše o tom restoranu...
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 09:32   #1610
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ne uzimati ništa od njih
hrana je na granici jestivosti, a u vrijeme ručka naprave hrpu toga da mogu odmah dostaviti, to stoji tamo ko zna koliko dugo
a gle, neću u 8 uvečer uzimati dnevni meni, ali činjenica je da je to kinez i da imaju dostavu. i nije mi još bilo zlo nakon njih - ne tvrdim da su gastronomski odlični, ali nisu ni najgori u gradu.

zašto drugi nemaju dostavu, pogotovo Crnčićeva, nije mi jasno.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 11:57   #1611
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
a gle, neću u 8 uvečer uzimati dnevni meni, ali činjenica je da je to kinez i da imaju dostavu. i nije mi još bilo zlo nakon njih - ne tvrdim da su gastronomski odlični, ali nisu ni najgori u gradu.
o tome bi se dalo raspravljati... s obzirom da je Kineski zid na Volovčici zatvoren i da Wok by Matija ipak nije kineska hrana, ovo je možda jedini kandidat za tu laskavu titulu
Ja sam čak jednom jeo u Kung foodu unutra u lokalu, ne mogu ni zamisliti kako izgleda isto to u dostavi
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 20:53   #1612
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Ja sam čak jednom jeo u Kung foodu unutra u lokalu, ne mogu ni zamisliti kako izgleda isto to u dostavi
Bolje hrana izgleda u dostavi nego u lokalu.
U biti, nista spesl ali meni dobro dodje na poslu naruciti nekad nesto sto nije kebap ili rostilj. Ok su za tu cijenu koja je, a jos ti ostane super prakticna plastika nakon gableca da ih mozes i od doma furati na posao.



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 22:25   #1613
Pozdrav, da li preporučate Asia Gold, imaju ponudu za tjedan restorana ?! Hvala
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 23:20   #1614
Asia Gold mi je najbolji kineski u gradu, ima drugačiju ponudu jela od ostalih čajniza. Nisam bila kod njih na tjednu restorana pa to ne mogu komentirati.

Što se troška inače tiče, imaj u vidu da radnim danom imaju ponudu poslovnog ručka po povoljnijim cijenama (cca od 40-tak kn nadalje glavno jelo, mislim 10 kn juha) u razdoblju mislim 11-15h. Pri tom se po takvim nižim cijenama dobije npr. glavno mesno jelo u kompletu s rižom npr. junetina za 60-tak kn, a inače su im glavna jela dosta skuplja (80, 90 kn) i riža se dodatno plaća - vidi cjenik na njihovom webu.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 09:51   #1615
Quote:
techno kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li preporučate Asia Gold, imaju ponudu za tjedan restorana ?! Hvala
Imaš nekoliko recenzija na temi tjedan restorana, između ostalog i moju od prošle god.
Zaista nemam što loše za reći, osim da im je ove god jelovnik isti kao i prošle za tjedan restorana.
Odi, nećeš požaliti.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 11:29   #1616
Molim preporuku za kineski restoran.

Dakle, kako je moja kćerkica izrazila želju da želi probati kinesku hranu u restoranu, moram izvesti obitelj u isti...
...a kako njezin vrli otac (dakle, ja) uz svo svoje silno iskustvo u obilascima restorana, pojma nema o Kineskim restoranima, molim savjet.

Pa u obzir dolazi Panda u Crnčićevoj jer mi blizu (kao da ću ići pješke) i Asia na Novoj Vesi.

Dakle, jesti će se klasične kineske "pizdarije" (nema bolje riječi) u obliku spring rolica, povrća sa nekim mesom, staklenh rezanaca...itd.

Što mi preporučate od ova dva?
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 14:05   #1617
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za kineski restoran. ...

Pa u obzir dolazi Panda u Crnčićevoj jer mi blizu (kao da ću ići pješke) i Asia na Novoj Vesi. ...
između ta dva, definitivno Crnčićeva. dekor shvatite kao doživljaj jedne (naravno, prošle) ere , no bitno - hrana im je bolja. imaju i jednog konobara (ako je još uvijek tamo), koji je odličan, kazalište ali u dobrom smislu
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 14:08   #1618
nisam bio na Novoj vesi, ali ako bi uspoređivao Asiju sa Zrinjevca i Pandu
moj izbor bi bio isto Panda
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 14:45   #1619
Moja preporuka za Aziju na Zvijezdi. Često sam tamo, i uvijek na nivou.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 17:52   #1620
U Pandi sam bio odmah cim se otvorila, nakon sto se zatvorio Zmaj i mogu reci da nakon toga vise nikad nisam dobio volju provjeriti da li su se popravili. Dopustam da jesu.
Ceskek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.