Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Koga bi podržali za novog šefa Hdz-a?
Darko Milinović 37 12.50%
Milan Kujundžić 79 26.69%
Drago Prgomet 14 4.73%
Tomislav Karamarko 66 22.30%
Ivan Domagoj Milošević 75 25.34%
Jadranka Kosor 25 8.45%
Glasovatelji: 296. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2012., 13:15   #2001
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Kome su najviše pljeskali?
Po Reutersu Kujundžić je dobio najveći pljesak što ih je ponukalo na objavu flash vijesti.
PowerLock is offline  
Old 20.05.2012., 13:16   #2002
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Reuters upravo posalo flash vijest iz Zagreba: "Kujundžić nakon prve runde predstavljanja kandidata dobio glasne aklamacije nazočnih izaslanika. Upozorenje redakcijama, moguć obrat u odnosu na ranije prognoze; Biografija Milana Kujudndžića biti će distupna u općem servisu od 13:30 GMT. Kraj"


može link
CHUPACABRAS is offline  
Old 20.05.2012., 13:16   #2003
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Reuters upravo posalo flash vijest iz Zagreba: "Kujundžić nakon prve runde predstavljanja kandidata dobio glasne aklamacije nazočnih izaslanika. Upozorenje redakcijama, moguć obrat u odnosu na ranije prognoze; Biografija Milana Kujudndžića biti će distupna u općem servisu od 13:30 GMT. Kraj"


Sve je moguće, ako uspiju razbiti okupljanja prilikom glasanja,
tj.da se nema "kontrolora"iz Županijskog odbora, dečki poslušaj te me biće svega......

Znam sa 7.sabora, upravo smo zato stavljali one paravane da se spriječi skupno glasanje......to je sada najbitnije....
realist is offline  
Old 20.05.2012., 13:16   #2004
Po meni Kujundžić imao najbolji govor.
Sve osim njega, smatram daljnjem srozavanju hdz-a.
unknown99 is offline  
Old 20.05.2012., 13:18   #2005
Quote:
CHUPACABRAS kaže: Pogledaj post
može link
A jeli može 17k funti godišnje pretplate za profi servis

Gledam na redakcijskom linku, ali trebala bi ubrzo biti vijest na reutersovom glavnom sajtu.
PowerLock is offline  
Old 20.05.2012., 13:25   #2006
Ajmo dečki procjene....ja blage veze nemam,
mislio sam u drugi krug Karamarko-Kosor......sada nisam siguran....

Karamarko-Kujundžić ???????
realist is offline  
Old 20.05.2012., 13:25   #2007
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
A jeli može 17k funti godišnje pretplate za profi servis

Gledam na redakcijskom linku, ali trebala bi ubrzo biti vijest na reutersovom glavnom sajtu.
Priznaj da pišeš za Reuters, otkrila sam te
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Old 20.05.2012., 13:29   #2008
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ajmo dečki procjene....ja blage veze nemam,
mislio sam u drugi krug Karamarko-Kosor......sada nisam siguran....

Karamarko-Kujundžić ???????
Ne mora biti. Kujundžića pretpostavljam podržavaju glasači svih kandidata pa ako je dobro govorio nije ni čudo kaj je pobrao najveći pljesak.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is online now  
Old 20.05.2012., 13:33   #2009
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Priznaj da pišeš za Reuters, otkrila sam te
Nisi. Pišem za jednu britansku novinsku grupaciju, zapravo više ni ne pišem, bavim se drugim poslovima u grupaciji - samo me ponekad konzultiraju kad im nešto nije jasno u regiji... tipa maloprije, zove tip iz jedne od redakcija i pita "who the heck is now Kujundik"
PowerLock is offline  
Old 20.05.2012., 13:34   #2010
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Nisi. Pišem za jednu britansku novinsku grupaciju, zapravo više ni ne pišem, bavim se drugim poslovima u grupaciji - samo me ponekad konzultiraju kad im nešto nije jasno u regiji... tipa maloprije, zove tip iz redakcije i pita "who the heck is now Kujundik"
hAHAHAHAHAHA....Da njima je to sada konfuzija, koje sad taj vrag .....hahahha
realist is offline  
Old 20.05.2012., 13:34   #2011
Talking

Quote:
soks kaže: Pogledaj post
Ne mora biti. Kujundžića pretpostavljam podržavaju glasači svih kandidata pa ako je dobro govorio nije ni čudo kaj je pobrao najveći pljesak.
Ufff...da pobijedi Kujundža pa Toma-koma i Jaca rasplakana faca
Prog rock is offline  
Old 20.05.2012., 13:35   #2012
Još jedna novinarska navijačka glupost:
Quote:
Protiv Karamarka se očito stvorio zajednički blok svih ostalih protukandidata. Glasanje je upravo počelo, a za nekoliko sati će biti poznati rezultati prvog kruga. Ako do drugog kruga dođe, tada će Karamarku biti puno teže nego u prvom krugu jer će tada protiv sebe vjerojatno imati ujedinjenu frontu.

http://dalje.com/hr-hrvatska/foto--a...i-kosor/433533
Galović ga promaši da nije mogao gore. Na žalost velikog broja navijača za staru gardu, reformisti će u drugom krugu dati glasove jedni drugima, a ne betonircima postojećeg stanja.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Old 20.05.2012., 13:38   #2013
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
hAHAHAHAHAHA....Da njima je to sada konfuzija, koje sad taj vrag .....hahahha
Šuti nije to ništa. Grozim se i pomisliti što će se događati ako kojim slučajem osoba sa prezimenom "Milošević" pobijedi
PowerLock is offline  
Old 20.05.2012., 13:40   #2014
Nisam zadnji dio pratio, jesu li već počeli glasanje????
Morali bi ,već je 2 .....
realist is offline  
Old 20.05.2012., 13:41   #2015
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Šuti nije to ništa. Grozim se i pomisliti što će se događati ako kojim slučajem osoba sa prezimenom "Milošević" pobijedi
Hahahhahahaha....istina.
Morali bi odma MI6 angažirati da skuže......
realist is offline  
Old 20.05.2012., 13:42   #2016
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Nisi. Pišem za jednu britansku novinsku grupaciju, zapravo više ni ne pišem, bavim se drugim poslovima u grupaciji - samo me ponekad konzultiraju kad im nešto nije jasno u regiji... tipa maloprije, zove tip iz jedne od redakcija i pita "who the heck is now Kujundik"
Reci tom tipu da prestane pratiti politiku u Hrvatskoj, i da mu je bolje da se prihvati cijena grincajaga iz obližnjih trgovina.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Old 20.05.2012., 13:43   #2017
Na zadnjoj slici su i veterani, neće valjda Barba za ovu kumrovčanku koja mu je rakla : "Šuti!"http://www.index.hr/vijesti/clanak/h...i/616005.aspx#http://www.index.hr/vijesti/clanak/h...i/616005.aspx#
Prog rock is offline  
Old 20.05.2012., 13:45   #2018
Ako ni jedan kandidat ne pobijedi u prvom krugu hoće li se odma danas glasovati između 2 preostala kandidata ili nas čeka novih 6 mjeseci izborne kampanje?
no_surrender is offline  
Old 20.05.2012., 13:45   #2019
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Šuti nije to ništa. Grozim se i pomisliti što će se događati ako kojim slučajem osoba sa prezimenom "Milošević" pobijedi
pa možda bi mislili da juga nije propala

a možda bi zamijenili mjesta TOMISLAVU nikolići i domagoju ivanu MILOŠEVIĆU

na koncu bi prestali pratit balkansku politiku
CHUPACABRAS is offline  
Old 20.05.2012., 13:46   #2020
Antena izmedu dva najbolja glazbena miksa pustila samo Karamarkov govor - Hrvacic zna znanje
AndrejX is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.