Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2007., 22:50   #201
ima i jedan u ilici kod britanca, prodaje opremu za frizerske salone i svasta nesto
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 00:32   #202
Quote:
emergence kaže:
za to koristim nivea creme gel i keune gel u spreju za sjaj. cvrste kovrce bez pjena efekta
daj mi reci kakva je to nivea creme gel???
ja kupila nivea sampon za kovracavu/valovitu kosu i regenerator ali nisam probala jos, jel koristi neko?

keune gel u spreju je crna bocica jel da? dobar je ali meni smrdi a i skup je
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 09:24   #203
Quote:
Lilit kaže:
ja kupila nivea sampon za kovracavu/valovitu kosu i regenerator ali nisam probala jos, jel koristi neko?
da, meni su odlicni, inace mi njihovi proizvodi za kosu i nisu nesto. samo ih ne koristim neko vrijeme jer sam sad na samponima za obojenu kosu
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 09:53   #204
Quote:
Lilit kaže:
ja kupila nivea sampon za kovracavu/valovitu kosu i regenerator ali nisam probala jos, jel koristi neko?
ja,šampon,moram reći da ne vidim razliku izmđu tog niveinog i onog od TIGIa curls rock koji košta oko 100 kn
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 12:50   #205
Quote:
Lilit kaže:
daj mi reci kakva je to nivea creme gel???
ja kupila nivea sampon za kovracavu/valovitu kosu i regenerator ali nisam probala jos, jel koristi neko?

keune gel u spreju je crna bocica jel da? dobar je ali meni smrdi a i skup je
meni je osobno nivea creme gel odličan. onako gelaste strukture a ne uljepi puno kosu.

ovo od keune nije curl activator( taj mi je los proizvod) vec je to bas gel srebrni u spreju za sjaj kose. kosta oko 60kn i ima narancastu pumpicu
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 14:33   #206
Quote:
emergence kaže:
meni je osobno nivea creme gel odličan. onako gelaste strukture a ne uljepi puno kosu.

ovo od keune nije curl activator( taj mi je los proizvod) vec je to bas gel srebrni u spreju za sjaj kose. kosta oko 60kn i ima narancastu pumpicu
a kako se ta krema gel koristi? to je ko vosak nesto? namazes vrhom s njim ili cijelu kosu ili sta?

aha znaci nes drugo od keune, jel ima u dm to "tvoje"?

koje od tog dvoje je bolje?

meni se ne svidja kad mi se kosa onako elektirzira tj kad one krace dlacice strse a to se dogadja nakon sushenja s difuzorom
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 14:55   #207
Quote:
Lilit kaže:
a kako se ta krema gel koristi? to je ko vosak nesto? namazes vrhom s njim ili cijelu kosu ili sta?

aha znaci nes drugo od keune, jel ima u dm to "tvoje"?

koje od tog dvoje je bolje?

meni se ne svidja kad mi se kosa onako elektirzira tj kad one krace dlacice strse a to se dogadja nakon sushenja s difuzorom
s niveom mozes namazati cijelu kosu ili vrhove. nije kao vosak

da ima u dmu to moje zove se gelee spray styling tak neak
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 15:02   #208
a jel masti kosu ta krema gel? jel moras prat cesce nego bez koristenja toga?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 20:39   #209
Quote:
Lilit kaže:
krema za kosu? kakva?
Probala san dosta njih, al na kraju mi je najbolja ispala sunsilkova za kovrčavu kosu
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 20:43   #210
Quote:
Lilit kaže:
ja kupila nivea sampon za kovracavu/valovitu kosu i regenerator ali nisam probala jos, jel koristi neko?
Ja često koristim taj nivein, dobar je... Mada, kupila san nekidan sunsilk za kovrčavu i bolji mi je od niveinog,al niveica lipše miriše pa san sad u dilemi
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 22:35   #211
ja nisam probala kremu od sunsilka ali sam probala sampon i regenerator od sunsilka i losi su, ipak vise "vjerujem" nivei koja se proizvodu u njemackoj nego sunsilku koji u poljskoj ili madjarskoj tako nes...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:23   #212
Quote:
Lilit kaže:
ja nisam probala kremu od sunsilka ali sam probala sampon i regenerator od sunsilka i losi su, ipak vise "vjerujem" nivei koja se proizvodu u njemackoj nego sunsilku koji u poljskoj ili madjarskoj tako nes...
tako sam i ja mislila, i na kraju sam se oduševila. je da niveina bolje miriši, ali ova sun silkova mi je za kovrče fenomenalna
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:24   #213
Quote:
flakey kaže:
tako sam i ja mislila, i na kraju sam se oduševila. je da niveina bolje miriši, ali ova sun silkova mi je za kovrče fenomenalna
e onda bum ju kupila
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 13:34   #214
Ja imam bas kovrcavu kosu, ne valovitu, za koje mnoge kazu, pojma nemam zasto da je kovrcava, a nije. Moja je tipa Beyonce, kad je ne izravna. Znaci ne treba mi nista da bi se vise nakovrcala, uvijek je takva, s preparatima i bez.
Ali najbolji preparat za kovrcavu kosu, da se kovrce onako lijepo rasporede, a ne da se pomijesaju je Elasto curl od Kerastese, kosta 20 eura, ali zaista vrijedi.Stvar je da ja tu kremu uvijek pomijesam malo s vodom, ma opcenito kreme mijesam s vodom jer su inace preteske za kosu.

Inace mi je uzasno kad netko od ravne kose pomocu pjene i guzvanja pokusava napraviti kovrcavu, izgleda tako jeftino i ofucano.
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 14:00   #215
Quote:
Lilit kaže:
ja nisam probala kremu od sunsilka ali sam probala sampon i regenerator od sunsilka i losi su, ipak vise "vjerujem" nivei koja se proizvodu u njemackoj nego sunsilku koji u poljskoj ili madjarskoj tako nes...
A šta fali Poljskoj

Ja virujen samo onome u šta se uvjerin da djeluje, a sunsilk djeluje na kovrče (bar meni)...

Quote:
Blowne kaže:
Inace mi je uzasno kad netko od ravne kose pomocu pjene i guzvanja pokusava napraviti kovrcavu, izgleda tako jeftino i ofucano.
Potpisujem!
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 14:52   #216
Quote:
emergence kaže:
e onda bum ju kupila
sad kad ti ne bude dobra pa ja dobim po nosu
ajde bar nije skupa... neces se razocarati
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 16:58   #217
Quote:
flakey kaže:
sad kad ti ne bude dobra pa ja dobim po nosu
ajde bar nije skupa... neces se razocarati
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 22:44   #218
Quote:
Blowne kaže:

Inace mi je uzasno kad netko od ravne kose pomocu pjene i guzvanja pokusava napraviti kovrcavu, izgleda tako jeftino i ofucano.
takva ja moja

nit ravna nit kovrcava
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 22:50   #219
Quote:
mary bell kaže:
problem je u tome što imam neku ful čudnu kosu
odostraga se kovrča ko luda,ne treba mi ni pjena (inače koristim samo to+šampon za kovrčavu) no sa strane mi je onako polu ravna-polu kovrčava i još ako napravim rep poslije pranja kose,ovo odostraga se još više nakovrča,dok se sa strane izravna još više

Trebas otici dobrom frizeru da ti to sa strane osisa na suptilne pramenove, ali odi nekome tko zaista zna sisati kovrcavu kosu.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 23:33   #220
a kako nac tog nekoga ko zna sishat frkavu kosu je problem, nazalost
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.