Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2010., 13:47   #1
BMW 318d Joy Edition

Razmišljam o kupnji navedenog vozila pa me zanima da li ga je već netko kupio i kakva su iskustva?
Kako je pokazao dvolitreni dizelaš u verziji od 143 KS?
S obzirom da je ta linija trojke već polako na zalazu, pretpostavljam da nema nekih bitnih mana. Ima li netko kakvih loših iskustava s dizelašem E90?
Ovo mi se čini kao dosta povoljna prilika, 32500€ i dodatna oprema u vrijednosti 8000€ na poklon...
vicenzo is offline  
Old 26.04.2010., 14:04   #2
Quote:
vicenzo kaže: Pogledaj post
Razmišljam o kupnji navedenog vozila pa me zanima da li ga je već netko kupio i kakva su iskustva?
Kako je pokazao dvolitreni dizelaš u verziji od 143 KS?
S obzirom da je ta linija trojke već polako na zalazu, pretpostavljam da nema nekih bitnih mana. Ima li netko kakvih loših iskustava s dizelašem E90?
Ovo mi se čini kao dosta povoljna prilika, 32500€ i dodatna oprema u vrijednosti 8000€ na poklon...
Opa vicenzo pa nećeš valjda na takvu makinu. Isprika na offtopičarenju no nekad se mora.
Ne znam u vezi trajnosti motora detalje no ono što mogu reći da auto s tim motorom ide prilično dobro makar je to osnovni motor i da nećeš požalit ako ga uzmeš. Ovakve akcije su jednom u 10 godina u bmw-u i vrijedi promislit dok to traje..
johny5 is offline  
Old 26.04.2010., 14:15   #3
Sada je u trojki osnovna verzija 316d s 116 KS i taj je cijenom ispod 30t €, ali to mi se ipak čini malo preslabo za taj auto. Ovih 143 KS u ovoj jačoj verziji je za mene sasvim dovoljno, već sam čovjek u godinama, nije mi više do jurcanja od semafora do semafora...
Po svemu sudeći, otkazati ću vjernost VW-u, ali ne zato što su me razočarali, baš naprotiv, samo pozitivna iskustva! Ali evo već se mjesecima lomim da li novi GTI ili GTD ili TSI highline (160 KS + DSG). A BMW 3 mi je uvijek bio malo preskupa igračka... Ali gledajući sada na ovu akciju i što se sve nudi i za koju lovu, počeo sam se lagano predomišljati. Gledao sam malo što konkurencija nudi za tu cijenu i takvu opremljenost - ukratko - ništa! Audi je puno skuplji, Passat CC isto tako...
vicenzo is offline  
Old 26.04.2010., 14:22   #4
Quote:
vicenzo kaže: Pogledaj post
Sada je u trojki osnovna verzija 316d s 116 KS ...
To nisam znao.

Quote:
vicenzo kaže: Pogledaj post
Ovih 143 KS u ovoj jačoj verziji je za mene sasvim dovoljno, već sam čovjek u godinama, nije mi više do jurcanja od semafora do semafora.....
Naravno nije stvar jurcanja, nego želim reći s ovime od 143 konja možeš pretjecat bez zamora što je nekima bitno.

Quote:
vicenzo kaže: Pogledaj post
Po svemu sudeći, otkazati ću vjernost VW-u, ali ne zato što su me razočarali, baš naprotiv, samo pozitivna iskustva! Ali evo već se mjesecima lomim da li novi GTI ili GTD ili TSI highline (160 KS + DSG). A BMW 3 mi je uvijek bio malo preskupa igračka... Ali gledajući sada na ovu akciju i što se sve nudi i za koju lovu, počeo sam se lagano predomišljati. Gledao sam malo što konkurencija nudi za tu cijenu i takvu opremljenost - ukratko - ništa! Audi je puno skuplji, Passat CC isto tako...
Da, vw, a posebno audi su se previše uzoholili s cijenama, tako da je dobro razmotriti i što se nudi u susjedstvu, pogotovo ak se radi o nečemu dobrom, kao što je bmw.
johny5 is offline  
Old 26.04.2010., 14:32   #5
Quote:
vicenzo kaže: Pogledaj post
Razmišljam o kupnji navedenog vozila pa me zanima da li ga je već netko kupio i kakva su iskustva?
Kako je pokazao dvolitreni dizelaš u verziji od 143 KS?
S obzirom da je ta linija trojke već polako na zalazu, pretpostavljam da nema nekih bitnih mana. Ima li netko kakvih loših iskustava s dizelašem E90?
Ovo mi se čini kao dosta povoljna prilika, 32500€ i dodatna oprema u vrijednosti 8000€ na poklon...
Ima ga djevojka, auto je za pozelit. Vuce solidno, trosi smijesno, dobra izolacija, problema naravno nema jer je taj od 143ks tek od facelift modela.
jasmin16v is offline  
Old 26.04.2010., 14:36   #6
Quote:
vicenzo kaže: Pogledaj post
Audi je puno skuplji, Passat CC isto tako...
Imaš sad i C-klasu za slične novce

http://www.euroline.hr/Euroline/pods...-EUR-bez-PDV-a
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 26.04.2010., 14:39   #7
E sada mi pljusnite i crvendaća, ali mene su uvjeravali da NEMA; NITI DA ĆE BITI Premium klase za te novce.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 26.04.2010., 14:40   #8
sta znaci 32500 eura i dodatna oprema u vrijednosti od 8000 eura koja je to oprema?
staklarstvo is offline  
Old 26.04.2010., 14:53   #9
Da, zaista povoljna ponuda i za Mercedesa, ali BMW mi je nekako više po mom ukusu. A moram malo i ženu slušati, da kupim Mečku, mislim da bi spavao na balkonu...
Nego, što im točno znači ovo oko besplatnog servisa prvih pet godina? Jel besplatna njihova usluga oko servisiranja ili je besplatno sve? Samo dovezem auto svakih 15t ili koliko već kilometara i to je to?
vicenzo is offline  
Old 26.04.2010., 14:55   #10
Quote:
staklarstvo kaže: Pogledaj post
sta znaci 32500 eura i dodatna oprema u vrijednosti od 8000 eura koja je to oprema?
Evo s njihove stranice:

Zadovoljstvo je na dohvat ruke.
BMW 316d Joy Edition za 226.844 kn* (30.990 €).
PDV uključen.
BMW 318d Joy Edition za 237.900 kn* (32.500 €).
PDV uključen.
BMW serije 3 ponovno se dokazuje kao predvodnik nenadmašnog zadovoljstva u vožnji. Svoje vrhunske performanse, ovog puta unaprijedio je i vrhunskim cijenama BMW-a 318d Joy Edition s 2.0 turbodiesel motorom i BMW-a 316d Joy Edition s pokretljivih 116 KS. Oba modela su u ovoj ponudi opremljena s bogatom opremom Joy paketa za još više zabave i udobnosti na cesti.

Uz to, BMW EfficientDynamics tehnologija donosi brojne inovacije, smanjenu potrošnju goriva i emisiju CO2 bez gubitka na snazi i dinamici. Zadovoljstvo u svakom pogledu nikad nije bilo bliže - dogovorite probnu vožnju i sami se uvjerite kako je BMW 318d Joy Edition stvoren baš po Vašoj mjeri.

U navedenu cijenu uključena je sljedeća oprema:
- automatski klima uređaj
- radio BMW Professional sa CD playerom
- BMW naplatci od lake legure 17´´ V-spoke 285 (318d)
- BMW naplatci od lake legure 16´´ V-spoke 360 (316d)
- putno računalo
- stražnji Park Distance Control senzori
- multifunkcijske tipke na upravljaču
- senzor za kišu i automatsko uključivanje svjetala
- sportski kožni upravljač
- ABS, DSC, CBC

Iskoristite ovu vrhunsku ponudu i uštedite 59.000 kn (8.077€)!
vicenzo is offline  
Old 26.04.2010., 15:28   #11
Dobar auto samo malo kasno pališ. Prije mjesec dana isti taj auto je bio 29.990 eura, a sad je 32.500. Još je bilo u kompletu i priprema za cd changer, paket za pušače, tepisi i još neke sitnice. Valjda prodaja ide toliko dobro da su odlučili malo podebljati zaradu.
Neuson is offline  
Old 26.04.2010., 15:38   #12
da, malo
9009 is offline  
Old 26.04.2010., 15:44   #13
Jel nudio svu ovu opremu koja ide u Joy Edition paketu? Možda je osnovna verzija 318d bila 29990 € + onih par sitnica koje si naveo!?
vicenzo is offline  
Old 26.04.2010., 15:59   #14
Quote:
vicenzo kaže: Pogledaj post
.... moram malo i ženu slušati, da kupim Mečku, mislim da bi spavao na balkonu...
I moja je takva
__________________
Sunt facta verbis difficiliora
Offshore is offline  
Old 26.04.2010., 16:03   #15
Ma sve isto istato. Evo fotografije oglasa iz Jutarnjeg iz polovine listopada 2009.-e. http://i42.tinypic.com/4h5hli.jpg Netko je bio stavio u onu temu o "Padu cijene vozila" pa sam save-ao na računalo. Možeš pročešljati baš tu temu od listopada, prežvakali smo tu akciju.

Sama akcija je krenula negdje početkom listopada i na akciji je bio samo taj 318d joy (onda se zvao "comfort") ali isti vrag.

P.s. Ova zvjezdica pored cijene je da je to po tečaju 7,33 + još 500 eura za dekonzervaciju kada auto stigne u RH (tako da i na onih 29.990 i na ovih 32.500 treba dodati još 500 eura (kvazi)troškova).
Neuson is offline  
Old 26.04.2010., 16:05   #16
ako ti nije do jurcanja, a "premium" nije uvjet, zgodno je baciti oko i na onu akciju c5......za manje para dobiješ još više opreme + automatik i hidrauliku
4season is offline  
Old 26.04.2010., 16:12   #17
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
ako ti nije do jurcanja, a "premium" nije uvjet, zgodno je baciti oko i na onu akciju c5......za manje para dobiješ još više opreme + automatik i hidrauliku
Hvala na ponudi, ali ja sam osoba koja nikada automobil ne kupuje razumom već srcem. A Citroen je kilometrima udaljen od mog srca...
Uvijek sam kupio auto baš kakav sam htio i nikada nisam ni trenutka požalio. Svako jutro sjednem u njega sa smješkom jer vozim baš ono što sam htio. I to mi je najvažnije jer sam sretan. O padu vrijednosti i precijenjenosti ne razmišljam. Ne treba u životu uvijek u svemu biti proračunat, to deprimira.
vicenzo is offline  
Old 26.04.2010., 18:06   #18
Quote:
vicenzo kaže: Pogledaj post
Hvala na ponudi, ali ja sam osoba koja nikada automobil ne kupuje razumom već srcem. A Citroen je kilometrima udaljen od mog srca...
Uvijek sam kupio auto baš kakav sam htio i nikada nisam ni trenutka požalio. Svako jutro sjednem u njega sa smješkom jer vozim baš ono što sam htio. I to mi je najvažnije jer sam sretan. O padu vrijednosti i precijenjenosti ne razmišljam. Ne treba u životu uvijek u svemu biti proračunat, to deprimira.
4season is offline  
Old 26.04.2010., 20:29   #19
Rekao bih - ako imaš računicu za lovu - kradi dok stigneš...

A ovo oko kupovine srcem - kad se svako jutro kad izađeš iz stana/kuće da ideš na posao nasmješiš kad ga vidiš vani kako te čeka, kad sjedneš i okreneš ključ, a motor zabruji i guštaš se u vožnji, kad ti nije mrsko što moraš nekamo dalje otići nego se već veseliš kaj ćeš se malo navozat s ljubimcem - znaš da si kupio auto za sebe...

Sve ostalo su kompromisi, radimo ih kad moramo, ako nemoramo - zašto bi?
yedwy is offline  
Old 26.04.2010., 20:31   #20
U trojci se ne okreće ključ.
Neuson is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:55.