Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2007., 11:23   #61




mogla se još malo više zapustiti, ovako izgleda kao da ima samo 40.
__________________
Who needs drugs when you have cookies and guns?
quince is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 11:27   #62
Kao da je morala sa kojih 17 g.vec biti zvijezda.Roditelji su tu puno krivi.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 11:55   #63
Quote:
Zrinska kaže: Pogledaj post
Kao da je morala sa kojih 17 g.vec biti zvijezda.Roditelji su tu puno krivi.
Istina,roditelji su krivi za sve. Najgore je kad roditelji kroz djecu žele ispuniti svoje neispunjene ambicije.
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 12:24   #64
Nebudem mogla zaspati nakon ove slike gore.. .Uzas




A žao mi cure, bolje bi joj bilo da se povuče i da već jednom počne živit svoj život... Jer cemo samo jednog jutra saznati da se ubila...
__________________
Run to you.....
Vox femmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 13:12   #65
strava...
zakaj se ne odseli iz tog L.A.-a bar na godinu -dvije da se malo ocisti,smiri,otrijezni ....i onda tek vrati u velikom stilu.. bas mi ju zao
__________________
Put your hands in the air and give me all your money!
female is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 17:00   #66
Samo jedan info, njen novi singl postigao je drugi najveći uspjeh u njenoj karijeri dosad.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 17:35   #67
znači isplati se povlačiti se po žutom tisku

any publicity is good publicity?

a singl joj, ruku na srce nije toliko dobar. istina, nisam fan njezine glazbe, ali imala je puno većih hitova od ovoga. ovo je samo prosječan pjesmuljak koji je lansiran ne bi li se iskoristila činjenica da je ona trenutno najeksponiranija od svih celebrityja, bez obzira na to što se njezino ime spominje većinom u negativnom kontekstu. svaka čast njezinim PRovima, menadžerima i izdavačkoj kući. ona zarađuje milijune ne radeći skoro ništa tj praveći skandale. ljudi imaju o kome pričati, dušebrižnici se sablažnjavaju nad njezinim postupcima, izdavačka kuća zarađuje na negativnom publicitetu i svi sretni.

na stranu to da je ona sasvim prolupala i treba joj pomoć. ali nikoga nije briga dok god njezini nestašluci zabavljaju obične ljude, a njezina mašinerija ubire pare.

to je žalosno.
__________________
Who needs drugs when you have cookies and guns?
quince is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 17:45   #68
o siroce malo,bu bu,ma ajd molim vas ko joj kriv.sama radi budalu od sebe,najlakse se prepustit porocima i propadat.ja ju ne zalim uopce,egoisticna i neodgovorna majka
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 17:49   #69
Imala je većih hitova u jednom drugačijem glazbenom stilu, onom kad se tražila i pjevala pjesmuljke na razmeđi između djevojčice i žene...i kad je bila na vrhuncu slave, pa je svaka pjesma prolazila. Ne kažem da je ovo što je napravila sada ultimativno, ali je glazbeni zaokret. Čisti klupski album. Velike pohvale od glazbene kritike.

I vjeruj mi, u njenom slučaju negativni publicitet joj nije donio ništa....jer joj prijeti otkazivanje ugovora sa diskografskom kućom, ona je odjebala sve producente i autore koji su joj nudili pomoć(recimo timbaland, koji bi ziher napravio hit), a svi su jedva čekali popljuvati je po pitanju novog albuma.

Vidjet ćemo kako će stajati na billboardu. Singl je uspio.

...oke, ošla ja predaleko...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 17:58   #70
ipak mislim da ne bi bio toliki hype oko njezinog novog albuma da ga je snimila bez popratnih skandala...

a diskografska kuća joj prijeti ukidanjem ugovora jer odbija službeno promovirati album, ipak je ona zauzeta žena. treba naći vremena za šmrkanje kokaina, kupovanje lustera i zanemarivanje djece
__________________
Who needs drugs when you have cookies and guns?
quince is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 17:59   #71
Quote:
quince kaže: Pogledaj post
znači isplati se povlačiti se po žutom tisku

any publicity is good publicity?
je, žalosno, al izgleda da cijela ta mašinerija tako radi.

da je ostala u braku, da je dobra majka, da je sve ok, misliš da bi se po cijelom svijetu čulo za nju?
ovako obrije glavu, izgubi skrbništvo i praktički što na naslovnici jutarnjeg nije izašla.

negativni publicitet je prisjetio publiku da je živa. pa se publika sjetila kupit novi album.

to što joj prijeti otkazivanje suradnje sa diskografskom kućom idr. je njena krivica, jer je fakat poludjela i odjebala sve od sebe.
Marmelada4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 18:05   #72
Quote:
Marmelada4 kaže: Pogledaj post
je, žalosno, al izgleda da cijela ta mašinerija tako radi.

da je ostala u braku, da je dobra majka, da je sve ok, misliš da bi se po cijelom svijetu čulo za nju?
ovako obrije glavu, izgubi skrbništvo i praktički što na naslovnici jutarnjeg nije izašla.

negativni publicitet je prisjetio publiku da je živa. pa se publika sjetila kupit novi album.

to što joj prijeti otkazivanje suradnje sa diskografskom kućom idr. je njena krivica, jer je fakat poludjela i odjebala sve od sebe.
ko bi ikad reko da je bila ona mala, slatka plavusica koja je skakutala i pjevala "hit me baby one more time..."
__________________
When I was just a baby, my mama told me: "Son, always be a good boy, Don't ever play with guns".
But I shot a man in Reno. Just to watch him die...
LostHeaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 18:06   #73
Prijetili su joj jer su mislili da će album podbaciti, ali sad su to stavili na led dok ne vide kakvu će prođu imati.

A ona ga ni ne može službeno promovirati, jer jednostavno nije u stanju.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 18:10   #74
Isuse

Jao, Britney, jao jao jao

Jao.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 10:28   #75
Quote:
quince kaže: Pogledaj post




mogla se još malo više zapustiti, ovako izgleda kao da ima samo 40.
Koja velika razlika , sta je ucinila od zivota , ovaka slatkica
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 16:09   #76
Boze moj,kao da je sve u izgledu.

PS

Photoshop radi svasta.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 18:32   #77
nekima Bog da sve, i to bude tim ljudima najveći izazov
imati sve.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:12   #78
Majka Britney Spears krivi sebe za kćerine probleme
http://www.vecernji.hr/newsroom/scen...96B836842C29.2
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 11:27   #79
Je li Britney opet trudna?
http://www.net.hr/zvijezde/page/2007/11/29/0047006.html
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 11:49   #80
Quote:
I28 kaže: Pogledaj post
Je li Britney opet trudna?
kažu da nije
http://www.people.com/people/article...163090,00.html
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.