Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2008., 22:53   #41
ni ja se ne kuzim al znam da 100 posto moras na to platiti carinu
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 23:59   #42
Quote:
blondie_girl kaže: Pogledaj post
zapele su mi za oko dvije majice na njihovoj strani pa bih ih narucila online, ali kako nisam nikad narucivala ista preko interneta zanima me kako to funkcionira.... majice bi dosle oko 100 dolara, a vidjela sam na njihovoj strani da se dostava u tom slucaju placa 45 dolara. pa sad dali je to sve ili moram platiti i carinu(neznam jel to sad isto, ali ne kuzim se bas u to, sorry ako je glupo pitanje). koliko treba vremenski da bi stigla roba, stize li to meni doma il i kakvi su nacini placanja? karticama...?
thnx unaprijed
Plaćaš karticom Visa ili Amex, Fedex ti donese doma(nazvat će te i tražiti dopuštenje za carinjenje), carina ti je cca 300kn(i manje) na taj iznos, a za 5 dana(od dana kada je poslano) ti je dostavljeno ako si iz Zagreba...
feu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 00:13   #43
znaci moram platit i shipping 45 dolara i 300 kn carine, pa ispadne vise nego te dvije majice skoro
pa i ne isplati mi se to, rađe cu frendici rec da mi to kupi pa posalje iz amerike....
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 21:27   #44
cek, sta nije carina nekih 10% ili tako nesto? 300kn mi se puno cini...
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 21:30   #45
Je, al je PDV 22%.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 21:39   #46
a mogu ti bacit i spediciju posto ti salje AF (pravna osoba)...

ja sam do sad dobio oko 5 paketa sa po dvije AF polo majice iz USA i nikad frke sa carinom.. Ali meni je slala fizicka osoba koja je na carinskoj deklaraciji napisala gift pa mi je i to pomoglo da me carina ne zeza...
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 21:43   #47
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Je, al je PDV 22%.
to zaboravih
...$150 to je 700kn, znaci 70 kn carine i jos oko 170 pedevea, i ispadne blizu 300 stvarno... sick!
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 21:46   #48
Aha. Nažalost.
Da mi je otići do Amerike u jedan dobar shopping dok je dolar ovako nizak...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 21:50   #49
eeee... raj
al dobro, posluzi i ebay za te svrhe, nasla sam si lika sta prodaje a&f i ae a etiketama i kolko sam narucivala od njega daje mi combined shipping sto inace ne radi
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 22:12   #50
Quote:
social_butterfly kaže: Pogledaj post
eeee... raj
al dobro, posluzi i ebay za te svrhe, nasla sam si lika sta prodaje a&f i ae a etiketama i kolko sam narucivala od njega daje mi combined shipping sto inace ne radi
mene strah preko ebaya.. sve puno fakeova... ajd daj link od lika da vidimo sta ima :-)
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 23:40   #51
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ni ja se ne kuzim al znam da 100 posto moras na to platiti carinu
ovako..2 puta naručila u a&f, vrijednost oko 100$...nisam nijednom platila carinu,fedex donese doma za 4,5 dana od dana narudžbe..sve u svemu..meni se isplatilo.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 23:51   #52
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ovako..2 puta naručila u a&f, vrijednost oko 100$...nisam nijednom platila carinu,fedex donese doma za 4,5 dana od dana narudžbe..sve u svemu..meni se isplatilo.
e znaci samo si platila shipping, i to te doslo nekih 150 dolara sve skupa?
makar, nasla sam zrtvu u americi koja ce mi to kupit i poslat al da znam za ubuduce
i dakle kad mi tak neko salje nesto, kao gift, samo dostavu moram platiti ili?
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 23:55   #53
Quote:
blondie_girl kaže: Pogledaj post
e znaci samo si platila shipping, i to te doslo nekih 150 dolara sve skupa?
makar, nasla sam zrtvu u americi koja ce mi to kupit i poslat al da znam za ubuduce
i dakle kad mi tak neko salje nesto, kao gift, samo dostavu moram platiti ili?
da..platila samo shipping..iako se kod carine nikad ne zna..možeš 10 puta proć lišo pa da te 11 oglobi samo tako..

kad je gift-ne plaćaš carinu,samo ti ne smi bit nikakav račun unutra.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 23:59   #54
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
da..platila samo shipping..iako se kod carine nikad ne zna..možeš 10 puta proć lišo pa da te 11 oglobi samo tako..

kad je gift-ne plaćaš carinu,samo ti ne smi bit nikakav račun unutra.
aha,thnx na informaciji, a i sta bi mi ovdje znacio racun kad robu ne mogu mjenjati... raci cu da i etikete skinu, za svaki slucaj....
inace, kako si zadovoljna sa robom.... ja sam se jednostavno zaljubila u par stvarcica, moram ih imati
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:01   #55
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
da..platila samo shipping..iako se kod carine nikad ne zna..možeš 10 puta proć lišo pa da te 11 oglobi samo tako..

kad je gift-ne plaćaš carinu,samo ti ne smi bit nikakav račun unutra.
ne bi se slozio s ovim oko gifta.. carinik sam procijeni da li je to dar ili ne.. ako smatra da to nije gift zove te da mu doneses neki dokaz kolko si ti platila, a ako nemas dokaz stvar ide na procjenu ili se trazi vrijednost po katalozima...
F.C.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:03   #56
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
ne bi se slozio s ovim oko gifta.. carinik sam procijeni da li je to dar ili ne.. ako smatra da to nije gift zove te da mu doneses neki dokaz kolko si ti platila, a ako nemas dokaz stvar ide na procjenu ili se trazi vrijednost po katalozima...
pa cek,ako meni fizicka osoba posalje paket sa par majica, skine etikete-kak on moze znat da to nije gift, pa mogao mi je netko stvarno poslat poklon...
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:06   #57
Quote:
blondie_girl kaže: Pogledaj post
aha,thnx na informaciji, a i sta bi mi ovdje znacio racun kad robu ne mogu mjenjati... raci cu da i etikete skinu, za svaki slucaj....
inace, kako si zadovoljna sa robom.... ja sam se jednostavno zaljubila u par stvarcica, moram ih imati
roba je odlična..kvaliteta i kroj...sve

jedino su veličine čudne ako se ravnaš po size chartu..naime ja ispadam po njihovim mjerama gori XL () a uzela sam S majicu i sasvim je ok..kratke hlače sam uzela isto S a po njihovim mjerama sam L u bokovima..čudne veličine.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:08   #58
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
ne bi se slozio s ovim oko gifta.. carinik sam procijeni da li je to dar ili ne.. ako smatra da to nije gift zove te da mu doneses neki dokaz kolko si ti platila, a ako nemas dokaz stvar ide na procjenu ili se trazi vrijednost po katalozima...
prvi put čujem...ti stvarno misliš da će se carinik toliko trudit oko par majica??..nadam se da ja na takvog revnog službenika nikad neću naić..
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:13   #59
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
roba je odlična..kvaliteta i kroj...sve

jedino su veličine čudne ako se ravnaš po size chartu..naime ja ispadam po njihovim mjerama gori XL () a uzela sam S majicu i sasvim je ok..kratke hlače sam uzela isto S a po njihovim mjerama sam L u bokovima..čudne veličine.
ja sam mislila s narucit, mislim sitnija sam inace, a i ovak inace kupujem majice s, nekad m kad zelim da budu casual.... sta da xs narucim onda? toga se najvise bojim da se ne zeznem s brojevima, ti ameri ionak imaju uvijek vece kalupe i sve kad su svi ogromni
blondie_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:20   #60
Quote:
blondie_girl kaže: Pogledaj post
ja sam mislila s narucit, mislim sitnija sam inace, a i ovak inace kupujem majice s, nekad m kad zelim da budu casual.... sta da xs narucim onda? toga se najvise bojim da se ne zeznem s brojevima, ti ameri ionak imaju uvijek vece kalupe i sve kad su svi ogromni
ako si sitnija,uzmi xs..nije ništa sičušno,ne boj se..meni ža šta nisam te kratke hlače uzela xs..ja sam u prsima 97 cm a S mi je ok,ono taman,uži al ok.
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.