Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 14:47   #6561
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa A'Pieu Madecassoside krema zadnjih dana, mislim da će mi biti na jesen...
Baš izgleda zanimljivo, jedino me brine hrpa citrusa.. Imaš pp.
Svizac15 is offline  
Old 13.08.2017., 14:54   #6562
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
@Nagrišpana, žao mi je da ti se ne odgovara salux možda je samo pregrub taj koji si uzela? prenamijeni ga za piling stopala!
Ma iskoristit ću je, samo sam mimoza što se tiče mekoće
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 13.08.2017., 15:04   #6563
Quote:
Lauren kaže: Pogledaj post
Pitanje za vas koje koristite hada labo, kiku i pstale japance, koristite samo navečer ili i ujutro? Mislim da sam pri kraju sa slaganjem večernje rutine i sad sam na sto muka što ujutro.
Ja sam mjesovita i zadnjih cca tjedan dana ujutro koristim meishoku, kohaku hada i secret key milk toner. Znaci meishoku i kohaku hada uvijek ujutro + ostalo.
Kiku stavljam samo navecer jer mi je za jutro prehranjiv (ujtro ide na vrat i dekolte), a umjesto kohaku hada obicno stavim hadalabo premium jer je bogatiji.


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 13.08.2017., 15:16   #6564
Danas po prvi put "nosim" dr jart cica kremu.
Znaci doma sam, imam noumejkapdej i stavila sam ju nakon fte i nekoliko tonera.
Nije me zabijelila jer sam pazila da ne pretjeram s kolicinom, tako da nisam primijetila da se zelena boja promijenila u bijelu pa onda u boju koze. Odmah se fino razmazala i dobro upila.
Ima neki biljni miris, ono kao neki lijek i prirodni pripravak, fora

Ono sto nakon nekoliko sati mogu reci je da mi je ujednacila prilicno boju lica i imam onaj lagani zdravi polu-sjaj. Hoce li se on pretvoriti u masni sjaj vidjet cu, cini mi se da bi mogao...
Ali ugodna je na licu, ne osjecam ju ustvari, koza je mekana na dodir i zbog mirisa i izgleda imam filing da je to neka vrsta lijeka za moju kozu

P.s. jutros sam istisnula jednu punu puncatu zacepljenu poru na nosu onom spravicom za istiskivanje mitesera i sad imam rupu koja se vidi s kilometra
Neki savjet, netko?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 13.08.2017., 16:22   #6565
@wendy, imas negdje spremljenu onu svoju recenziju holika holika petit bb krema?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 13.08.2017., 17:33   #6566
neplanirani spa mommy day!!

nakon 3,5 tjedna djecjih morskih radosti, dosao mm i otisao na plazu sam sa djecom
pa sam si odradila ciscenje s iope uljem, nasaftala se sa sum water full, nakeljila petit fee eye patches i the face shop masku od nevena, propolis efektor i danahan emulziju i sad pijuckam kavicu na terasi i buljim u more uz knjigu i laptop.

:zivot je lijep:



btw, maska je sasvim solidna, dobila sam ju na poklon od sellera, lijepo izbalansira i umiruje. svidja mi se i mislim da cu probati jos neke od the face shopa. dosad sam ih zaobilazila jer nemaju neki spektakularan sastav, ali efekt je za te novce i vise nego dobar.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.08.2017., 17:49   #6567
@XenaRatnica - rupu vidim i ja iz Dbk-a menni će ti reć da treba hidratizirat pa evo da je ja preduhitrim nego..baš mi se svidja taj opis cica kreme...
@menni - lajkam oba proizvoda, idem malo istražiti uz popodnevnu kavicu i keksiće
@Lauren - ja kiku samo navečer jer mi je prežestok (mješovita sam), ostale tonere i jutro i navečer. Iako razmišljam da ga uvedem i ujutro za čelo, ono je suho za posižit...

Ja sam si "salux" naručila preko iherba jer sam računala da će prije stići, paket je trenutno u zgb tak da se pilingiram ovaj tjedan, jedva čekam
Sinoć sam počela s testiranjem Tonymoly chok chok green tea watery cream i mislim da će to biti ❤️


Sent from my iPad using Tapatalk
Frecume is offline  
Old 13.08.2017., 17:54   #6568
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mujo ima nesto malo hijalurona, ali vise sluzi za zalijevanje onih extra hijaluronskih losiona tipa hada labo.
proziran je i bez mirisa, potpuno tekuc - identican vodi po svemu osim po efektu.
Znaci treba mi i mujo i premium
A kog vraga da radim s 5 tonera lace:

Ima netko dekant muje za udijeliti?
Maria Flores is offline  
Old 13.08.2017., 18:01   #6569
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Znaci treba mi i mujo i premium
A kog vraga da radim s 5 tonera lace:
e, to ne pitaj mene, ja ih imam bar 20, sto u samplovima, sto u dekantima, sto u full sizevima
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.08.2017., 18:05   #6570
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
neplanirani spa mommy day!!

nakon 3,5 tjedna djecjih morskih radosti, dosao mm i otisao na plazu sam sa djecom
pa sam si odradila ciscenje s iope uljem, nasaftala se sa sum water full, nakeljila petit fee eye patches i the face shop masku od nevena, propolis efektor i danahan emulziju i sad pijuckam kavicu na terasi i buljim u more uz knjigu i laptop.

:zivot je lijep:
Bas krasno, prava morska idila
Mozda bi mu mogla reci da ti je bas jaaaaaaako pasalo

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
@XenaRatnica - rupu vidim i ja iz Dbk-a menni će ti reć da treba hidratizirat pa evo da je ja preduhitrim
Eto vidi ju, ja podijelim najdublju intimu s vama a ona tako.....

Nego, posaljes link za salux s iherba? Sad sam trazila pa nisam nasla




Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 13.08.2017., 18:20   #6571
Azijska kozmetika vol. II

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Bas krasno, prava morska idila
Mozda bi mu mogla reci da ti je bas jaaaaaaako pasalo

Eto vidi ju, ja podijelim najdublju intimu s vama a ona tako.....

Nego, posaljes link za salux s iherba? Sad sam trazila pa nisam nasla

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk

Zezam samo one koji su mi dragi. A ti sigurno vidiš moj raskopani, a prije toga nevidljivi, prišt na lijevom obrazu

Evo je, ali nije original japanski, i vidim da je sad out of stock - https://hr.iherb.com/pr/Bass-Brushes...in-Towel/64761
Frecume is offline  
Old 13.08.2017., 18:33   #6572
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Bas krasno, prava morska idila
Mozda bi mu mogla reci da ti je bas jaaaaaaako pasalo
hocu, sigurno.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.08.2017., 18:42   #6573
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Zezam samo one koji su mi dragi. A ti sigurno vidiš moj raskopani, a prije toga nevidljivi, prišt na lijevom obrazu

Evo je, ali nije original japanski, i vidim da je sad out of stock - https://hr.iherb.com/pr/Bass-Brushes...in-Towel/64761
I ti si meni draga
I nis ti ne smeta taj prist, lijepa si i s njim

Ajd javi kakav je salux kad isprobas.

Sto se tice dr jart cica kreme, zdravi polusjaj pretvorio se na nosu i bradi u masni sjaj koji se osjeca i pod rukom. No ne smeta me jer sam doma, a ten je ujednacen i dalje.
Mislim da bi mogla biti dobra kao "terapija" kad sam doma ili kao nocna krema.
Vidjet cu jos kako ce se ponasati do kraja dekanta.


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 13.08.2017., 18:47   #6574
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
I ti si meni draga
I nis ti ne smeta taj prist, lijepa si i s njim

Ajd javi kakav je salux kad isprobas.

Sto se tice dr jart cica kreme, zdravi polusjaj pretvorio se na nosu i bradi u masni sjaj koji se osjeca i pod rukom. No ne smeta me jer sam doma, a ten je ujednacen i dalje.
Mislim da bi mogla biti dobra kao "terapija" kad sam doma ili kao nocna krema.
Vidjet cu jos kako ce se ponasati do kraja dekanta.


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Meni je dr. Jart "puder" za dućan, plac, kavu kod frendice. Nisam navikla izlaziti bez pudera ili BB kreme ni sad kad mi je lice puno bolje nego prije, a dr. Jart mi taman ujednači kožu da izgleda dovoljno pristojno da ja imam samopouzdanja izaći neožbukana
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 13.08.2017., 19:06   #6575
Mogla bi mozda i meni biti za takve prilike, jos ju moram upoznati

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 13.08.2017., 19:14   #6576
Oj! Ako netko ima Cosrx Oil Free Moisturizer za prodati, ili nešto na taj đir, pliz javite se. Nestalo mi je no-frills moisturizera koje mogu sada koristiti
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Old 13.08.2017., 19:51   #6577
I meni se sviđa opis dr. jart cica kreme, nadam se da ću je i ja jednom stavljati kao "puder" na kavu. U ovoj fazi mi je ok otići bez pudera u dućan ili na plac, ali ne bih baš u širu javnost ako ne moram

Malo sam zbunjena s tim tonerima, stavljate ih sve jedan iza drugog ili kako?
__________________
“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching”
Lauren is offline  
Old 13.08.2017., 20:24   #6578
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
e, to ne pitaj mene, ja ih imam bar 20, sto u samplovima, sto u dekantima, sto u full sizevima
Ja sam za to da dio svojih tonera prodas,biljezim se

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 13.08.2017., 20:32   #6579
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Ja sam za to da dio svojih tonera prodas,biljezim se
ali sve ih koristim
samplove i dekante ne mogu dekantirati a full sizevi su mi totalno pri kraju (premium, cosrx centella) ili jos nisu ni stigli (meishoku).
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 13.08.2017., 21:38   #6580
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post

Ne bih ja nikako usporedila sa Whamisom. Poslat ću ti malo propolisa kad budem slala puža
Hvala ti puno srce si , samo mrvicu posalji, bas me sad zanima veselim se isprobavanju
Princez Krafna is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.