Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 23:16   #61
Quote:
berlitz kaže: Pogledaj post
Danas mi je super bilo kad su na 3:0 prikazali Brkića, Džombu i Šprema kako skaču, jel se to RTL sam uključio samo za RTL ili su to svi vidjeli?
To je bilo na 2:0 i mislim da su to bile RTL-ove kamere jer nije bilo onog EHF znaka, ali da ludi su

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 23:28   #62
hahaha, super gif sound mislim da su ih i negdje pred kraj isto prikazali
berlitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 23:49   #63
Da, bilo je i pred kraj nešto

Inače, gledam ovaj studio koji imaju Norvežani kod sebe i nikako da skužim jel to pravi studio ili virtualni. Ove žarke boje ih "odaju" kao da nisu zapravo u Areni, no opet je sve ostalo tako dobro napravljeno, ta dvorana iza njih je toliko stvarna da izgleda kao da zapravo jesu negdje visoko u potkrovlju Arene





Sličan studio su imali i Šveđani u Splitu

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 00:26   #64
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Inače, gledam ovaj studio koji imaju Norvežani kod sebe i nikako da skužim jel to pravi studio ili virtualni. Ove žarke boje ih "odaju" kao da nisu zapravo u Areni, no opet je sve ostalo tako dobro napravljeno, ta dvorana iza njih je toliko stvarna da izgleda kao da zapravo jesu negdje visoko u potkrovlju Arene
Skuzio sam u prijenosima i emisijama RTL-a da ima na jos par kuteva dvorane takvih boxova za studijske emisije drugih televizija, čak i jedna na toj zadnjoj razini Arene, dosta visoko rekao bi. Ne bi me čudilo da su zaista i tamo, no ako i nisu, ovaj studio bolesno izgleda. Kao i ovaj iz Splita švedske televizije. Zapravo, kad usporediš to sve s našim, ispada RTL totalno bezveze. Jedan "šank" s TV-om ispod za reklame INA-e i HEP-a
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:38   #65
U pravu si mezzzzzo, izgleda da to nisu virtualni studiji već da se baš javljaju iz arene, sad evo opet Norvežani imaju emisiju iz Arene i vidi se točno po pozadini da je ugašen onaj glavni semafor gore, pola tribina, reklame .. sve je drugačije nego sinoć.



a i Danci imaju studio na sličnu foru sa ovim panelima gdje se stalno nešto izmjenjuje, no oni su u Varaždinu. Kopiraju jedni druge

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 16:18   #66
Zašto RTL ne prenosi Slovenija - Češka? Šta nije da ta utakmica još svašta odlučuje?
Do prije koji dan stajao je prijenos Srbija - Bjelorusija, no kako se ispostavilo da je utakmica nebitna maknuli ju, no ovu dodali nisu
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 21:08   #67
dal još nekome ide na živce kako Brkić gleda Dominikoviću u vrat dok mu govori
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 22:16   #68
Quote:
weasley kaže: Pogledaj post
dal još nekome ide na živce kako Brkić gleda Dominikoviću u vrat dok mu govori
Meni na zivce ide kad je njihov kadar dulje od 5 sekundi na ekranu, tako da nisam mjerodavan. Ne kuzim zasto je bitno da se banane i voće uz znak LIDL vide tako dugo, mogu zalijepiti logo na ekran i kraj.

Sve u svemu, jako puno prijenosa. Mislim da nikad nismo imali toliko, barem od kad RTL prenosi (2009. godine). Svi ljubitelji rukometa mogu biti u potpunosti zadovoljni, kao i mi više-manje neutralni gledatelji. Emisija također super, komentatori više-manje, no navikli smo vec na to. 4,5/5 .. bravo RTL.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 10:11   #69
Bilo bi dobro prebrojati koliko je utakmica na kraju prenošeno ali stvarno svaka čast, odlično su to odradili ove godine. Meni su i komentatori bili i više nego ok, samo je još falila HD slika i to bi bilo to.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 12:05   #70
Ima nekih stvari koje su mi išle na živce. Recimo, produkcija koja je radila prijenose je bila katastrofa. Pretpostavljam da RTL nije bio zadužen za produkciju, ali mogao je upozoriti kao vlasnik prava na režisera koji bira kamere iza gola, iz zraka i sl. U emisiji se, po meni, previše pričalo o hrvatskoj reprezentaciji, a premalo o ostalim skupinama. Mogli su omogućit Saši Sušecu da utakmice prenosi iz dvorane, a ne iz studija RTL-a. Kao da prvenstvo nije u Hrvatskoj. Brojem prijenosa sam više nego zadovoljan. Ukupno gledajući moja ocjena je 4/5. Nadam se da rukomet ostaje na RTL-u i sljedećih godina jer to odrađuju puno bolje od HRT-a.
SuperSportski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 19:38   #71
Bilo je ovo sasvim dobro odrađeno prvenstvo od strane RTL-a. Iako su im previše puta bježali neki nepovezani kadrovi, od mene ocjena 4+.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:35   #72
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Meni na zivce ide kad je njihov kadar dulje od 5 sekundi na ekranu, tako da nisam mjerodavan. Ne kuzim zasto je bitno da se banane i voće uz znak LIDL vide tako dugo, mogu zalijepiti logo na ekran i kraj.

Sve u svemu, jako puno prijenosa. Mislim da nikad nismo imali toliko, barem od kad RTL prenosi (2009. godine). Svi ljubitelji rukometa mogu biti u potpunosti zadovoljni, kao i mi više-manje neutralni gledatelji. Emisija također super, komentatori više-manje, no navikli smo vec na to. 4,5/5 .. bravo RTL.
miljama bolje od HRT-a

potpisujem da svako prvenstvo prenosi RTL, samo nek daju HD sliku
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 22:22   #73
Bolje od HTV-a, ali samo zbog broja prijenosa. Što se tiče komentatora, Brkić je meni teško podnošljiv, Sušec puno bolji. Ukupno dajem 3 od 5. Ali nedostatak HD-a je teški minus, zato sam puno toga gledao na SLO 2 zbog bolje slike...
joule1309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 08:14   #74
od mene ne mogu dobit više od 3

više-manje ste sve spomenuli: nije bilo HD-a, režiser bez osjećaja za rukomet, premalo riječi o drugim skupinama, odrađeno kao da samo Hrvatska igra, prenapadne reklame (Lidl, H18, Tele2)

od pluseva mogu izdvojit Dominikovića (on vrijedi 2 plusa), ok je bila i ekipa u studiju

ni da ni ne: broj prijenosa, bilo ih je dosta, ali moglo je i više u prvom krugu, pogotovo neke jače utakmice
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 08:40   #75
Samo što RTL nije snimao te utakmice i nema veze sa režijom, oni su dobili gotov proizvod kao i svi drugi kanali koji su otkupili pravo prijenosa.

Što se tiče utakmica iz prvog kola, pa imali smo svaki dan (osim onaj prvi petak i nedjelja) po dvije utakmice dnevno, mislim da bi od RTL-a bilo glupo da su maknuli i vijesti i sav ostali sadržaj koji su imali u to vrijeme da prenose i druge dvije u isto vrijeme i skroz zaguše program samo sa rukometom.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 09:07   #76
pa nije RTL angažirao produkciju kao nositelj TV prava domaćina?
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.