Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 15:51   #1761
Zato što ga je Disney pretvorio u glavnog negativca u ST...klinca koji ne zna šta bi sa sobom i kojeg je Luke mogao dobiti u duelu bez problema. Al ne, on je radije odlučio stopiti se sa Silom i ostaviti ostale nek se još malo zajebavaju sa poremećenim klincem.

Ipak, najveći smijeh je supreme leader Snoke.
Ubio ga balavac lightsaberom. Iz daljine.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 15:53   #1762
Quote:
Tore kaže: Pogledaj post
zašto bi bio problem? pa baš je lik takav. nestabilan. odbila ga je a on je tip osobe koji histerizira kad mu nije po volji. onaj tipični frustriranko.

meni je to odlična scena ali nije mi to i jedina dobra scena u filmu.
jebote oko njih eksplodiraju cijele planete, svemirski brodovi veličine pelješca tonu u plamenu, cijelim generacijama prijeti istrebljenje u roku par sekundi a on je nestabilan

ustvari je onaj snoke ispao najveći majmun kad se tako dao preveslat.

nategnuto do jaja.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:00   #1763
i šta onda? da se voditi takvom logikom, Han Solo i ekipa ne bi nonšalantno šetali po zvijezdi smrti nit bi je Luke uništio. top negativac svih svemira ne uspije riješiti newbija koji prvi put pilotira Xwinga a prije 10-ak dana nije nit letio u svemir nego se igrao alatom na Tatooineu.
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:04   #1764
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
jebote oko njih eksplodiraju cijele planete, svemirski brodovi veličine pelješca tonu u plamenu, cijelim generacijama prijeti istrebljenje u roku par sekundi a on je nestabilan

ustvari je onaj snoke ispao najveći majmun kad se tako dao preveslat.

nategnuto do jaja.
takav je lik. sorkač. ostaje nam samo tvoje plakanje

ima još nešto kao tih force sensible ljudi u univerzumu i Kylo je jedan od njih, ne dolazi s tim nužno i Kyser Soze osobnost. moćan je i iritantan. sori

a neki dan gledao 6. film s dvojicom totalnih neutralaca. bilo na HBO. kaže ovaj jedan: šta glavnog samo ovako bace u reaktor i to je to
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:09   #1765
al super mi je Ajuto s ovom šemom jer je očekivao nekog bad ass negativca a dobio cmizdravka Kyla pa kao i sam Kylo cvili ovdje po topicu kako je Vader bio

super. ironija je uvijek imala smisla za humor
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:13   #1766
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Ipak, najveći smijeh je supreme leader Snoke.
Ubio ga balavac lightsaberom. Iz daljine.
Qui-Gonn, Dooku, Darth Plegius, svi Jediji u trećem? zapravo, puno je uvjerljivije ovo kako Kylo sredi Snokea.
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:25   #1767
Quote:
Tore kaže: Pogledaj post
Qui-Gonn, Dooku, Darth Plegius, svi Jediji u trećem? zapravo, puno je uvjerljivije ovo kako Kylo sredi Snokea.
Ti ozbiljno uspoređuješ Kylo Rena i Anakina?
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 16:30   #1768
Govorim kako jebeni likovi lako umru, pa Sith apprentice ubije Liam Neesona bez po muke dok se paralelno bori s Obi-wanom

osim toga, Luke je skoro al pari Darth Vaderu po sposobnostima s ono malo treninga u močvarama
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:35   #1769
najbolji mi je ovaj komentar kako je super prikazana transformacija Darth Vadera kroz tri filma OT kakav je on bio u drugom filmu u trilogiji? pa na kraju Empire on i dalje grmi istim tonom i nastavit će isto do pred kraj ROTJ gdje malo pomakne kacigicu lijevo-dolje par puta, i eto, transformirao se, i kaže Lukeu da je bio cijelo vrijeme u pravu mda, slikao je potajno akvarele u svojoj odaji cijelo to vrijeme...
Adam Driver dao je master class iz glume u dočaravanja duševnih previranja lika, i još smo tek na pola priče.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:03   #1770
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Deckarde, tvoj pokušaj banaliziranja najsloženijeg Star Wars lika govori da ti zapravo nemaš pojma o čemu govoriš ili ako znaš onda jako površno gledaš filmove.
Bit će da ja gledam filmove bez da moram uključiti fan-fiction razmišljanje da bi opravdao glupu radnju. Pušiona je biti realist, znam.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:26   #1771
Quote:
Deckard kaže: Pogledaj post
Bit će da ja gledam filmove bez da moram uključiti fan-fiction razmišljanje da bi opravdao glupu radnju. Pušiona je biti realist, znam.
U svakom slučaju - tvoj problem
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:30   #1772
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju - tvoj problem
Zašto bi bio problem uočiti glupost na velikom ekranu i ne opravdavati je izmišljanjem nepostojećih stvari?
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:44   #1773
Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
najbolji mi je ovaj komentar kako je super prikazana transformacija Darth Vadera kroz tri filma OT kakav je on bio u drugom filmu u trilogiji? pa na kraju Empire on i dalje grmi istim tonom i nastavit će isto do pred kraj ROTJ gdje malo pomakne kacigicu lijevo-dolje par puta, i eto, transformirao se, i kaže Lukeu da je bio cijelo vrijeme u pravu mda, slikao je potajno akvarele u svojoj odaji cijelo to vrijeme...
U OT je sasvim dobro prikazano kako se Vader lomi, ne mora netko bacati igračke u zid i derati se u trgovačkom centru da pokaže da je željan pažnje ili bahat.

Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
Adam Driver dao je master class iz glume u dočaravanja duševnih previranja lika, i još smo tek na pola priče.
Skoro za oscara.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:07   #1774
https://www.youtube.com/watch?v=tNoMQSvNAWE

Čovjek objasnio.
Čak me i nasmijao koliko je brutalno iskren.

http://www.telegraph.co.uk/films/201...ker-last-jedi/
Zanimljivo.

Zadnje uređivanje Doma184 : 22.01.2018. at 19:54.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:55   #1775
Quote:
Tore kaže: Pogledaj post
ali bilo bi dobro da svi ovi šta plaču za Kylovim motivom, objasne motive prelaska Maula, Dookua ili Cara. uglavnom su samo opasni i zločesti te imaju žute oči. sad odjednom kriterij je objašnjavanje motiva prelaska

jedini koji stvarno treba objašnjen motiv je Anakin jer je šest filmova posvećeno tome da se prikaže sve od djetinjstva do smrti. ovi drugi likovi su samoobjašnjavajući i došta se isčita iz toga kad ih vidiš. posebice Kyla.
Pa Benov tobožnji prelazak na tamnu stranu uzrokovao je raspad veze Hana i Leie te Lukeov bijeg na otok. Kako su to glavni likovi prethodnih filmova, bilo je za očekivati da se tako važan događaj ipak malo pojasni i obrazloži i da ima neke dalekosežnije posljedice, konkretno, na tri filma koja su krenuli snimati. Kylo je glavni lik, Maul, Dooku i Palpatine su sporedni.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:14   #1776
Pa kad smo gledali Vadera u OT isto nismo nista tako znali a on je otac od Leie i Lukea. Bila su potrebna 3 filma za to. Previse trazite. Spomenuto je u dijalozima sve drugo bi bilo kao da likovi objasnjavaju publici sta je bilo. A previse je i ono scenaristicko rjesenje kad onaj rebel proba prstom onu crvenu prasinu i kaze "sol". Da gledatelji znaju da je to sol.

Po meni je dovoljno vidjet njegovo ponasanje.

Vaderova dobrota se bas osjeca u 6. dijelu. Odlicno su to izveli jos mo liseni njegovog lica. Tko misli drugacije nek gleda opet.

Fan sam OT al me ovo nerazumijevanje buni.
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:16   #1777
Ponovo pregledao sve filmove od 1-7+R1,da bih opet TLJ treći put u kinu(valjda godišnji i puno slobodnog vremena)
Jedina misao nakon toga bila mi je,,Palpatin je zbilja car''
Najbolji i najsmisleniji lik SW univerzuma,ima svoju misju,lik jednostavno želi moć i uživa u zlu a McDiarmid fenomenalno idigrao taj lik.
Vebster is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:18   #1778
Jel ikad gledate star trek i uzivate a istovremeno vam je jasno da su neke seme glupe ili lose objasnjene? Tako je i sa sw serijalom.
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:23   #1779
Ja zadržavam svoje pravo da kažem da je za mene ovo najgori Star Wars film ikad snimljen i da ga stvarno mrzim.

Film se posrao na original triologiju kao što nisu prva dva skupa.

https://www.youtube.com/watch?v=r2OqVea_EXw
Obavezno pogledat ovo. Ovo je Biblija. Traje samo 2 minute.
Doma184 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:26   #1780
To nikom nit se htjelo nit se moze oduzeti.
Tore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.