Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 19:51   #641
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Daj malo objasni boldano.


Zalim onog tko ih ima jer ih je dobro imat.
Prirodno je, bi rekli, geni nastavljaju postojanje. Zatim prednosti roditeljstva i obiteljskog života.

Hoću ti reći da nije to taj kontekst koji boldaš.

Koji su motivi ljudima da imaju djecu ?
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 19:53   #642
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Prirodno je, bi rekli, geni nastavljaju postojanje. Zatim prednosti roditeljstva i obiteljskog života.

Hoću ti reći da nije to taj kontekst koji boldaš.

Koji su motivi ljudima da imaju djecu ?
Nemaju motiv, pola njih ostane trudno slucajno i onda pametuju ostalima da i one trebaju rodit.
Kao sebicna si ako uzivas u zivotu i ne natovaris si kredite i baby puder na vrat.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:04   #643
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Koji su motivi ljudima da imaju djecu ?
to san se i ja pita dok nisan dobija prvo dite. od onda me je sram šta san se to ikad pita
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:10   #644
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
to san se i ja pita dok nisan dobija prvo dite. od onda me je sram šta san se to ikad pita
baš si lijepo to napisao. jel im kažeš to ponekad?


evo za radikala & co, a i ostale

https://www.verywell.com/top-lifesty...ur-40s-2223710
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:13   #645
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
baš si lijepo to napisao. jel im kažeš to ponekad?
hvala

ne kažen, ali tako mislin i tako se ponašan.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:13   #646
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Nemaju motiv, pola njih ostane trudno slucajno i onda pametuju ostalima da i one trebaju rodit.
Kao sebicna si ako uzivas u zivotu i ne natovaris si kredite i baby puder na vrat.
Da a to ljudi neće priznati.
Isto tako što se raduju (čak i oni manje sretni u braku) onima koji se žene, kao da kroz nih vide sebe nekoć isl.
ili ljubavni filmovi i sl., ljudi valjda projiciraju neke svoje ideale, pošto je realni život...nema happy enda (rijetkost je svakako)

Naravno možda mi neki previše gledamo nebitne detalje, možda to nije tako.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:15   #647
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
hvala

ne kažen, ali tako mislin i tako se ponašan.
e ma i bolje tako; jebeš riječi, they are very unnecessary
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:19   #648
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
to san se i ja pita dok nisan dobija prvo dite. od onda me je sram šta san se to ikad pita
Sad imaš smisao života, to je odlično.
Fantasist is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:22   #649
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Sve bolje i bolje . Hajde se ukopaj jos malo . Da sam tvoja zena i ovo mi kazes ne bi ti vise nikada dao picke .
Sreća nisi mi žena, jer da jesi sa 60 godina koliko mislim da imaš pitao bih te bakice dal vas treba prevesti preko ceste, a ne oš dat pičke.
Ja sam samo realan, ako treba birati između mladog mesa od 20 i onog od 30 ja sam uvijek za ovo prvo. I svaka žena to zna, da nije tako ne bi gomile para ulagale u pizdarije samo da si prekriju godine i starost...

Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ti si u stvari pravi materijal da se moje tvrdnje dokazu kao istinite
Ti kad popizdis u 40ima i sve steras u neku stvar i napokon pocnes uzivati, molim te javi mi se, jer ces mi bit duzan platit pice
Ako krenem uživat bit će to s motorom, vjetrom u kosi, i povremenom mladom kurvicom za provod jer to u konačnici ponajmanje košta a najviše se dugoročno isplati. Nisu oni iz MGTOWa toliko ni ludi...
Piće bi dobila svejedno od mene, ja ja sam klavir, ja uvijek plaćam...

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Zadnji put kad sam provjerila i sa 58.

Uredno se družim sa ljudima od 20 do 70, cuga, izlasci, godišnji. Točnije sa određenim tipom ljudi kojima su godine samo broj i koji još uvijek, prema mogućnostima uživaju u životu, sexu i smjehu.

Nedajte se radikalizirati i nakon 60, a kamoli 30
Taj sa 60 si je čvaknuo viagru ili dinamico. Ako nije imala si ti posla da ga probudiš, a kamo li održiš na nogama...

Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Meni ima nešto odbojno u tome kad stariji ljudi o sebi govore kako se osjećaju mlado, izgledaju super, kako su u puno boljoj formi od onih znatno mlađih... pa se babe uvlače u rasparane traperice, nastoje skakutati po ulici, a vidiš da su odavno odsvirale svoje, starci nastoje šarmirati nekim ofucanim forama tako da svima bude neugodno itd. itd.

Otužna mi je ta slika. To što je životni vijek čovjeka dulji ne znači da je čovjek dulje mlad, nego da se dulje mora nositi sa starošću.
Pa bi bilo lijepo da barem zadrži dostojanstvo.

Mogu stariji ljudi izgledati dobro, držati se dobro, osjećati se mlađima nego što jesu, ali je žalosno kad sebi ne mogu priznati da je njihova mladost prošla i da više nikad neće biti onakvi kakvi su bili, ni izvana, ni iznutra.
I postaju smiješni u svojoj težnji da dokažu kako su u najboljim godinama.

Mislim da je Radical neke stvari jako dobro opisao.
Da, i sad kad vidim ove babe impresioniranje Američkim svijetom bogatih slavnih kako navlače minjake i umjetne sise na sebe meni muka dođe. Daj ženo vrijeme te prigazilo, moš si obuć i zlatni dopičnjak svejedno si baba...

Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
tebi je loše u životu općenito - jako si nesretan, nezadovoljan i to vrišti iz svake tvoje riječi, svakog slova. naravno da s 50 godina ne možeš što si mogao s 35, naravno da s 35 ne možeš što si mogao s 25 - ali kad tebe čovjek čita, smjestio bi te na kvalitetan suicide watch koliko si očajan i koliko bi iskočio iz vlastite kože da možeš. ako ti nisi nesretan čovjek, ja ne znam tko jest.
Da i to je bitno, ne možeš sa 50 što si mogao sa 35, pardon, meni je to bitno... Ne gajim lažne iluzije kako je starost prednost. Inače prije stotinu godina većina ovih od 50 bila bi dva metra ispod zemlje. Realnost jebi ga..
Nisam ja nesretan samo me srednjovječna sreća ne veseli jednako kao nekad...

Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
poison.Ivy,
Deda, kuš...

Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ovo zvuči kao žešći problem. skoro pa kao one 'croatian tragedies'.


pa čovječe dragi normalno je da se neke stvari mijenjaju. nema ništa loše u tome. treba znati prihvatiti sve što život donese. i ne, to ne znači inzistirati na mega new age pozitivnim mantrama. nego znači jednostavno; plivati i prilagoditi se. ili tako ili nikad nećeš biti zadovoljan, a sudeći prema onome što pišeš, imaš sve.
Plivati i prilagoditi se.. Kako to ružno zvući, dakle odustati od nečeg što te veselilo kako bi se prilagodio tražeći nešto drugo što će te manje veseliti, što je u razini tvojih godina i dovoljno pristojno da te ljudi ne proglase neiživljenim čudakom i nastranim pedofilom.. Kad si bio mlad, rekli bi da si samo neumjeren, preživ
i neodgojen i ništa više..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:26   #650
Ti zbilja misliš da je nemoguće jebavat u pedesetima bez afričke šljive svoju dugogodišnju partnericu
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:30   #651
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ti zbilja misliš da je nemoguće jebavat u pedesetima bez afričke šljive svoju dugogodišnju partnericu
To je više kao putovanje na Mjesec.
Rijetko kad se događa..
Potrebne su velike fizičke pripreme..
Zahtjeva trud i vrijeme..
I jako si sretan što si uopće uspio stići tamo...

A Afrička Šljiva nije za erekciju, već još gore, da možeš makar pišat normalno...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:33   #652
Pa šta ja znam, valjda i pomaže kad partneru ne objašnjavaš da je stari konj kojeg je vrijeme pregazilo, ma što god činio i ubijaš ga u pojam.

Bolje da ne nastavljam dalje, ionako ćete mislit da serem
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:35   #653
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa šta ja znam, valjda i pomaže kad partneru ne objašnjavaš da je stari konj kojeg je vrijeme pregazilo, ma što god činio i ubijaš ga u pojam.

Bolje da ne nastavljam dalje, ionako ćete mislit da serem
Onda si ti dosta truda i volje uložila da svog "pastuha" održavaš u zavidnoj kondiciji... Malo koja žena to čini, nadam s da se to isplati, jer mnogo lakše je naći mlado meso...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:39   #654
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ovo zvuči kao žešći problem. skoro pa kao one 'croatian tragedies'.


pa čovječe dragi normalno je da se neke stvari mijenjaju. nema ništa loše u tome. treba znati prihvatiti sve što život donese. i ne, to ne znači inzistirati na mega new age pozitivnim mantrama. nego znači jednostavno; plivati i prilagoditi se. ili tako ili nikad nećeš biti zadovoljan, a sudeći prema onome što pišeš, imaš sve.
ne mijenjaju se svima.

ne osjecam neku razliku sad sa 37 i sa 25.
cak mi je bolje u svemu jer imam vise energije, bolje sam volje i imam vise volje, optimisticniji sam i porastao mi je libido iako nikad nije bio slab.
spavam 5 sati na noc i nista me ne boli.
na sistematskom je svake godine sve savrseno.

skembicu imam malu, preko majice se ni ne vidi. bas da mi smeta, skinuo bi je za dva mjeseca bez muke. borice su navodno sarmantne isto kao i nekoliko sijedih u bradi.

oce to tak kao kod radicala kad se previse usemis u svoje rutine i kad ti partner postane iritantan jer cak i ovo sto je nabrojao nije nikakav problem jer nemas potrebe sa lakocom dizati 50 kg i ne zapuhati se kad sprintas 100 m. to vecina muskaraca nikad nije ni mogla.

seks je naravno bolji, ali to je subjektivno.
zaljubljivost ne vidim kao nesto pozitivno, a pogotovo ne kad si u stalnoj vezi.

radical je jednostavno nezadovoljan.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:40   #655
Ne znam što me više fascinira, detaljnost u prepričavanju filma koji uopće nisi gledao ili posve izvjestan užas svakodnevne svijesti o približavanju toj groznoj starosti premrezenoj infarktima, naboranoscu i posvemašnjom erektilnom disfunkcijom.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:44   #656
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ne znam što me više fascinira, detaljnost u prepričavanju filma koji uopće nisi gledao ili posve izvjestan užas svakodnevne svijesti o približavanju toj groznoj starosti premrezenoj infarktima, naboranoscu i posvemašnjom erektilnom disfunkcijom.
Logika, kako mi je nekad bilo - kako mi je sada - i kako će mi vjerojatno bit gledajući ove starije od sebe... Nemam se mnogo čemu radovati.
I ove žene što ovdje pričaju kako godine nisu važne, da me vide sa 15 godina mlađom proglasile bi me pedofilom, toliko o tome...
Čak mi je i žena tolerantna, kaže tebi treba 5,10 godina mlađa od mene...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:53   #657
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Logika, kako mi je nekad bilo - kako mi je sada - i kako će mi vjerojatno bit gledajući ove starije od sebe... Nemam se mnogo čemu radovati.
I ove žene što ovdje pričaju kako godine nisu važne, da me vide sa 15 godina mlađom proglasile bi me pedofilom, toliko o tome...
Čak mi je i žena tolerantna, kaže tebi treba 5,10 godina mlađa od mene...
Ili si je možda već kronično napunio kompleksima i ubio u pojam.

"Nemam se mnogo čemu radovati" reče on i nastavi cijeli svijet uvjeravati da je to normalno.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:01   #658
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ako krenem uživat bit će to s motorom, vjetrom u kosi, i povremenom mladom kurvicom za provod jer to u konačnici ponajmanje košta a najviše se dugoročno isplati. Nisu oni iz MGTOWa toliko ni ludi...

ovo zvuči kao da si se prisilno ukalupio do sada. zašto si to napravio, ako si u konačnici nezadovoljan?


plivati ne znači pomiriti se za sudbom kletom, već znači fleksibilnost, a vodu na svoj mlin možeš uvijek dovest ako te volja.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:07   #659
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Čak mi je i žena tolerantna, kaže tebi treba 5,10 godina mlađa od mene...
Nisi to valjda shvatio kao nešto pozitivno?

Jesi pokušao u zadnje vrijeme zbario neku curicu od 20 godina? Zašto misliš da bi ti bilo lako?

Jest da su uglavnom prilično naivne, ali većini curica tih godina si ti stari striček koji je generacija njihovih roditelja. Dok ne probaš, sve ti je to samo teorija.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:08   #660
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Sreća nisi mi žena, jer da jesi sa 60 godina koliko mislim da imaš pitao bih te bakice dal vas treba prevesti preko ceste, a ne oš dat pičke.
Ja sam samo realan, ako treba birati između mladog mesa od 20 i onog od 30 ja sam uvijek za ovo prvo. I svaka žena to zna, da nije tako ne bi gomile para ulagale u pizdarije samo da si prekriju godine i starost...

Deda, kuš...
Jako si ljubazan, trenutno ne potrebno . Postavljam si pitanje je li se zafrkavas i provociras ili ozbiljno mislis kako pises ?! Ako ima imalo istine u tvojim misljenjima i stavovima , onda mi te je iskreno zao .
Muskarac koji se boji kao ti starosti je sa jednom nogom u grobu .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.