Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 18:22   #3641
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post

Inace sam danas ostarila za bar 5 godina. Cupavac mi je bio u setnji s muzem i otisao u lov, par sati ga nismo mogli naci. Vec sam sve najgore scenarije u glavi motala, luda sam bila, ali srecom, pojavio se ziv, zdrav i nasmijan.


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Ma otišao ti je on u svoj lov

Al drago mi je da se vratio i da je živ, zdrav i nasmijan, daj mu zgrabi tu veliku facicu od mene i daj ogromu pusetinu u čelo!
ElsaStarfire is offline  
Old 22.01.2018., 18:27   #3642
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Cox, uzivaj u slavoniji
Iscekujemo bebolinu svaki tren a nismo ni sigurni jel curica ili decko pa tetka nikako da pocne s kupovinom. U niskom startu sam

Inace sam danas ostarila za bar 5 godina. Cupavac mi je bio u setnji s muzem i otisao u lov, par sati ga nismo mogli naci. Vec sam sve najgore scenarije u glavi motala, luda sam bila, ali srecom, pojavio se ziv, zdrav i nasmijan.


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
mogu mislit kako ti je bilo!
jel vec znao tako otici?
forzaMILAN is offline  
Old 22.01.2018., 18:38   #3643
nikitaaaa jeeeej bas mi je drago!!

angelsss ajme uzas mogu mislit kako si se prepala!
fairy wings is offline  
Old 22.01.2018., 18:46   #3644
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Ma otišao ti je on u svoj lov

Al drago mi je da se vratio i da je živ, zdrav i nasmijan, daj mu zgrabi tu veliku facicu od mene i daj ogromu pusetinu u čelo!
Nema pusa, nije zasluzio. Znas li ti koliko ja u preparativu ulazem, a djubre mi zivot skrati bore sad nece same nestati!

Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
mogu mislit kako ti je bilo!
jel vec znao tako otici?
Prestrasno, van sebe sam cijeli dan. Popodne sam se malo smirila ali to je prestrasno!
Nikad nam se ovo nije dogodilo, jer inace je znao otici u lov na 15min maksimalno i sam se vratiti. Plus, nestao je u blizini relativno brze prometnice i svaki minut je bilo sve teze. A on bio na 10min od sume cijelo vrijeme


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 22.01.2018., 18:59   #3645
Ajme, uzas.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 22.01.2018., 18:59   #3646
za curke koje su pitale da Rev je jedan od bebača iz Timbalandicinog uzgoja, a curka koju su poklanjali je njegova seka Caleta, na kraju ako se dobro sjećam ona je ostala kod obiteljskih prijatelja

Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Nema pusa, nije zasluzio. Znas li ti koliko ja u preparativu ulazem, a djubre mi zivot skrati bore sad nece same nestati!


Prestrasno, van sebe sam cijeli dan. Popodne sam se malo smirila ali to je prestrasno!
Nikad nam se ovo nije dogodilo, jer inace je znao otici u lov na 15min maksimalno i sam se vratiti. Plus, nestao je u blizini relativno brze prometnice i svaki minut je bilo sve teze. A on bio na 10min od sume cijelo vrijeme


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
ajme drago mi je da se sve dobro završilo! a jel mudan kastriran? možda mu je neka ženkica fino zamirišala pa otišao on u izvidnicu?
maslelu is offline  
Old 22.01.2018., 19:12   #3647
maslelu, mislim da je cox pricala o timbalandicinoj kujici cho, onoj koju su vlasnici strpali u neki sinteraj il nesto, a timbi lagali da je uginula. na kraju ju je sama uspjela pronaci i vratiti natrag k sebi.
ne znam zasto meni zvoni da je caleta njena kuja? nikako ih ne mogu sve popamtiti, jedino za mambu sam sigurna.
danas sam bas vidjela jednog krasnog dogoa joj kako ja obozavam te pse, bas su mi tiha patnja. doduse, ono sto mi je bilo malo too much je cinjenica da je frajer psa istrcavao kraj vrtica na neogradjenoj zelenoj povrsini, a DOSLOVNO deset metara dalje ima park za pse. i cinjenica da psa nije stavio na lajnu, a vidio je da mu se blizi grupa od 20 kikaca. moram priznati da mi nije bilo bas svejedno i nadala sam se da pas nece prebaciti fokus sa loptice na nas.
forzaMILAN is offline  
Old 22.01.2018., 19:19   #3648
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Nema pusa, nije zasluzio. Znas li ti koliko ja u preparativu ulazem, a djubre mi zivot skrati bore sad nece same nestati!


Prestrasno, van sebe sam cijeli dan. Popodne sam se malo smirila ali to je prestrasno!
Nikad nam se ovo nije dogodilo, jer inace je znao otici u lov na 15min maksimalno i sam se vratiti. Plus, nestao je u blizini relativno brze prometnice i svaki minut je bilo sve teze. A on bio na 10min od sume cijelo vrijeme


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
bitno da je sve dobro zavrsilo! i pusaj ga samo, pa kako mu mozes odoljeti onako slatkom
forzaMILAN is offline  
Old 22.01.2018., 19:56   #3649
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
maslelu, mislim da je cox pricala o timbalandicinoj kujici cho, onoj koju su vlasnici strpali u neki sinteraj il nesto, a timbi lagali da je uginula. na kraju ju je sama uspjela pronaci i vratiti natrag k sebi.
ne znam zasto meni zvoni da je caleta njena kuja? nikako ih ne mogu sve popamtiti, jedino za mambu sam sigurna.
danas sam bas vidjela jednog krasnog dogoa joj kako ja obozavam te pse, bas su mi tiha patnja. doduse, ono sto mi je bilo malo too much je cinjenica da je frajer psa istrcavao kraj vrtica na neogradjenoj zelenoj povrsini, a DOSLOVNO deset metara dalje ima park za pse. i cinjenica da psa nije stavio na lajnu, a vidio je da mu se blizi grupa od 20 kikaca. moram priznati da mi nije bilo bas svejedno i nadala sam se da pas nece prebaciti fokus sa loptice na nas.
Cho je bila ako se ne varam u Švedskoj, pa je bila priča da je ugrizla dijete i na kraju su je uspavali ako se dobro sjećam nemam fb pa već dugo nisam u toku, a Caletu se sjećam da je bila na poklon kad i Rev pa ju je jedan njihov prijatelj uzeo k sebi... a Mamba je mama i prva koju su imali, baš ću morat malo prostalkat sve skupa
maslelu is offline  
Old 22.01.2018., 19:59   #3650
:'(

nevezano za tužne pseće priče, cvikerašice, čime perete krpicu od microfibre za čišćenje stakala?
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Old 22.01.2018., 20:00   #3651
htjela sam ja timbi poslat poruku na fejs, al rec ce zena da nisam normalna cime je zamaram
forzaMILAN is offline  
Old 22.01.2018., 20:01   #3652
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
:'(

nevezano za tužne pseće priče, cvikerašice, čime perete krpicu od microfibre za čišćenje stakala?
Ja u masini na niskoj temperaturi. Osim ako nemas neku od onih high-tech-nano krpica koje kostaju 100 eur svaka, u tom slucaju ne odgovaram za eventualne stete
Maria Flores is offline  
Old 22.01.2018., 20:56   #3653
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
za curke koje su pitale da Rev je jedan od bebača iz Timbalandicinog uzgoja, a curka koju su poklanjali je njegova seka Caleta, na kraju ako se dobro sjećam ona je ostala kod obiteljskih prijatelja



ajme drago mi je da se sve dobro završilo! a jel mudan kastriran? možda mu je neka ženkica fino zamirišala pa otišao on u izvidnicu?
I meni je u glavi da je Caleta u njihovom vlasnistvu, ali kuzim pricu.
Cho je prozivjela onu stravicnu pricu i svaka cast Timbi da je ostala prisebna nakon toga.

Naravno da je kastriran, nije lud za curkama, samo za prostranstvima koja treba proucavati. On ti je od onih pasa koji imaju potrebu stalno mijenjati lokacije i nikad se nece zadovoljiti jednom stazom u sumi, jednim putem po kojem se sece, jednim parkom... Samo da je jos i vise unedogled.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 22.01.2018., 21:15   #3654
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
:'(

nevezano za tužne pseće priče, cvikerašice, čime perete krpicu od microfibre za čišćenje stakala?
u mašini normalno sa šarenom robom. ali imam normalne krpice, hrpetinu njih pa stvarno rijetko perem
mali_cox is offline  
Old 22.01.2018., 21:19   #3655
ja imam jednu najdražu (zeissova, stvarno je klasu iznad ostalih), ostale koristim samo dok je ova u pranju.
a čitala sam negdje da se kao ne vole s omekšivačem te krpice, pa ih onda perem na ruke, ali nikako da nađem savršenu metodu...
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Old 22.01.2018., 22:16   #3656
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
ja imam jednu najdražu (zeissova, stvarno je klasu iznad ostalih), ostale koristim samo dok je ova u pranju.
a čitala sam negdje da se kao ne vole s omekšivačem te krpice, pa ih onda perem na ruke, ali nikako da nađem savršenu metodu...
ti si Mad baš štrebsa

ne želim više o toj temi tamo na blogovima ali sam htjela komentirati situaciju koju smo mi na poslu imali. mala prvi srednje, slikala se gola i slala te slike momku. on slike raspačao okolo po dvije škole i to kakve
uglavnom, znaš i sama kakva rekacija na to mora biti, maloljetna je..policija, centar za socijalnu skrb jer je došlo naravno do toga da su ju počeli opsjedati sa svih strana, nazivati svakakvim imenima i u njenom razredu i po školi i okolo privatno... pozvali mamu, sva stručna služba prisutna. sad jbga trebaš ženu uputiti u proceduru u to kakvo je sranje nastalo itd.
naša psihologinja sve okoliša isprva jadna šta će, kako da to sve mami predstavi, u kakvim govnima joj se dijete našlo... da bi žena nakon nekog vremena mrtva hladna izjavila: ja ne znam zašto ste vi toliku dramu napravili. danas to svi rade.

šta reći? koju posluku porati?
mali_cox is offline  
Old 22.01.2018., 22:41   #3657
kužiš ti mene, kužim ja tebe. kuži nas i sestra po str/muci, mirtochka. a onima koji ne kuže imam sve manje poriva objašnjavati.

zaboravila sam te pitati još nešto važno? imaš ime? (možeš i u PM ako ne želiš javno. jaaaaako volim imena )
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Old 22.01.2018., 22:56   #3658
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Dobro jutro
Ja odgulila do 12 i sad me zove čovjek i kaže......
ta ta ta taaaam!!!!

DOBILI SMO STAN !!!!!!
Čestitam za stan zemo!
Ostale žene laku noć vam želim,nabijala sam vam obavijesti po ig ..kakav prilikom tuširanja koristila sam od lusha (maslelo ) santa belly shower jelly za tuširanje po prvi puta i krepavala sam od smijeha ne znam koliko je puta ispao mi pa tuš pao pošpricala kupatilo,papuče hahah..na kraju sve mokro..a miris tako divan Laku noć žene,nadam se da ste dobro sve

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 22.01.2018., 23:09   #3659
@Nikita Durango, čestitam za stan, i ja virtualno nazdravljam, nadam se da si dobro pazarila namještaj i da sin uskoro stiže!

@maslelu & @Daineira, super je priča oko peseka, osim onog azila, but hey karma is a bitch i babac je ocelavio.

@Angelsss, mame shibe nisu odobrene i kaže Izumi da ih neće nikad ni imati jer da je "postupak" uzgajanja nehuman. Odustali smo i mi od njih, zadrzavamo se na shibi. Samo da napravim preduvjete i da se ugnijezdim. Nisam sigurna ako ću uspjet za sljedeće leglo za listopad 2018, no ne žurim. Želim biti spremna da se mogu posvetiti, a ne da "odradim" prilagodbu usput. Tako da proljeće 2019. Imaju mala legla, no, meni je to sasvim dan i cijenim što im nije prioritet puppy mill.

Zemske, nockooooo


E, da. Još nešto. Što nosite u ured za zajutrak? Ili stignete jesti doma? Meni se svi smiju za moju torbicu s hranom... za sutra sam uzela bananu+obični jogurt+zobene+limun si budem ocijedila i crnu kavu u termosu. Za gablec budem skutu i cherry rajčice. Možda uzmem i par wasa.
Do 16 mi je to više nego dovoljno.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 22.01.2018., 23:10   #3660
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ti si Mad baš štrebsa

ne želim više o toj temi tamo na blogovima ali sam htjela komentirati situaciju koju smo mi na poslu imali. mala prvi srednje, slikala se gola i slala te slike momku. on slike raspačao okolo po dvije škole i to kakve
uglavnom, znaš i sama kakva rekacija na to mora biti, maloljetna je..policija, centar za socijalnu skrb jer je došlo naravno do toga da su ju počeli opsjedati sa svih strana, nazivati svakakvim imenima i u njenom razredu i po školi i okolo privatno... pozvali mamu, sva stručna služba prisutna. sad jbga trebaš ženu uputiti u proceduru u to kakvo je sranje nastalo itd.
naša psihologinja sve okoliša isprva jadna šta će, kako da to sve mami predstavi, u kakvim govnima joj se dijete našlo... da bi žena nakon nekog vremena mrtva hladna izjavila: ja ne znam zašto ste vi toliku dramu napravili. danas to svi rade.

šta reći? koju posluku porati?
Ma znate sto cu vam reci, ja sam kao i one, kad sam bila mladja i solo mislila da zena treba imat svoje ja, radit sto joj se prohtije i ne dati nikome da joj kaze drugacije. Kad dobiješ djecu to je neka posve druga dimenzija, ne znam kako vama, ali meni se zivot totalno preokrenuo, od zivotnih pogleda, stvari koje mislim, kažem, napravim. Jednostavno, prije bilo cega prvo pomislim kako ce to utjecati na moju djecu. I za muza mi je manje više, ali djeca su holy grail i onda to povuce sve ostalo. Koliko puta sam nesto presutila muzu (a i on meni) , samo da se ne svadjamo pred djecom. Mislim da je to tesko razumjeti nekim mladim buntovnim dusama i ja ih za to ne krivim.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.