Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 22:34   #1
Problem pri instalaciji programa na SSD disku

Imam SSD disk koji je podijeljen u 2 particije, jedna mi je C od 125 GB, a drugi mi je E koji ima 85 GB. Ja sam do sada koristio uvijek ovaj C na kojem su mi Windowsi i apsolutno svi programi, dok je E potpuno prazan.
I sada kada želim instalirati neki program na E particiju, prilikom instalacije kada odaberem E disk mi ne da i kaže da mi je E disk root directory. Što to znači i što trebam napraviti?

Hvala

lukinjo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 09:59   #2
Quote:
lukinjo88 kaže: Pogledaj post
Imam SSD disk koji je podijeljen u 2 particije, jedna mi je C od 125 GB, a drugi mi je E koji ima 85 GB. Ja sam do sada koristio uvijek ovaj C na kojem su mi Windowsi i apsolutno svi programi, dok je E potpuno prazan.
I sada kada želim instalirati neki program na E particiju, prilikom instalacije kada odaberem E disk mi ne da i kaže da mi je E disk root directory. Što to znači i što trebam napraviti?

Hvala

Prilikom instalacije samo promjeni SLOVO C u E a ovo drugo neka ostane i to bi bilo to.. Tako ja radim kada instaliravam igre na hard disk.. evo primjer jedan,.. samo maknes slovo C i umjesto toga E i install, i tako sa svakim programom radi i to je to..


__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:53.