Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2017., 15:16   #1
Question Udana i zaljubljena

Pozdrav svima,molim vas za pomoc jer sam ocajna i ne mogu s nikim razgovarati jer sam skroz posramljena same sebe... Naime, u braku sam malo vise od godinu dana, 2 mjeseca nakon svatova otisla sam sama u Njemacku i muz je nakon par mjeseci dosao za mnom... Prije nekog vremena jedan decko s posla kojeg sam jedinog smatrala prijateljem (svabo) me pokusao poljubiti iako je znao da sam udana, ja sam bila stvarno sokirana sto sam mu dala do znanja i rekla sam mu da ja nisam takva osoba i da to ne radim... Sljedeci dan nam je bila zadnja zajednicka smjena zajedno, odmah na pocetku je bilo sve cudno i neugodno, meni je bilo tesko sto jedina osoba koju smatrqm prijateljem tamo je postala cudna i odjednom toliko udaljena.... Pred kraj me na prepad na brzinu poljubio i odmah se maknuo, ja sam otisla, kad sam se vratila pokusao je razgovarati, ali sam jq bila toliko u kurcu da nisam htjela, na kraju me ostavio samu u smjeni i obadvoje smo bili "posrani"... Poslala sam mu poruku pa smo se posvadjali....meni je to opet palo tesko, a kako sam cula od drugih i njemu, iako nitko nista ne zna... Tako smo se dogovorili nakon ponovnog prepiranja da se nadjemo kod njega, u to vrijeme mi muz nije bio u njemackoj... Dosla sam kod njega, ponijela sam vino od kojeg sam se napila jer nisam mogla sebi doci, on me pokusao jos sto puta poljubiti nije uspio.... Onda mi nije dao da idem kuci jer sam pijana, pa mi rekao da spavam kod njega, on ce u drugoj sobi, ja sam legla, pitao me trebam li sta, rekla sam tebe pa je legao kraj mene... Zagrlio me, nista vise nije pokusao, ja sam zaspala, kad sam se probudila, on je piljio u mene, pokusao me opet poljubiti, ali nije bilo nista, rekla sam mu da to ne zelim, da ne zelim nikoga povrijediti i da ne zelim unistiti ni nas odnos ni svoj brak... Onda smo imali neki neutralan period, pa mi je rekao da je zaljubljen u mene, ja sam sve to pokusala sprijeciti, ali nije islo, onda sam bila opet kod njega, ali tad smo se poljubili i nismo se mogli odvojiti jedno od drugoga... Osjecala sam se tako dobro, bio je tako iskren, obadvoje smo plakali i onda naravno, dolazi onaj osjecaj prljavstine, da sam sve sjeb***... Svaki dan smo se dopisivali, raspravljali sta i kako, ja sam mu rekla da ne mogu tako zivjeti, da ne mogu voditi dvostruki zivot i da cu tako samo sve oko sebe povrijediti.... Pa sam na poslu ga toliko zajebav*** samo da odustane, na sta je on dosao, zagrlio me i zamolio da ne budem takva prema njemu jer ga to boli i on mi ne moze uzvratiti jer me voli, a da znam kakvo djubre moze biti prema drugima... Opet sam onda isla kod njega, otislo je sve jos dalje nakon razgovora, ljubili smo se bez prestanka, privlacimo se kao s nikim prije, htjeli smo ici do kraja, ali me savjest rastrgala, on je to vidio i stao....ja sqm onda otisla u hrvatsku sama na godisnji, ne mislim uopce na muza, samo na njega, toliko mi nedostaje, poslao mi je poruku da misli da nikad bez obzira na sve nikad ostaviti muza i da on ne moze tako dalje i da mi nikad nece moci biti samo prijatelj pa da mora prekinuti sa mnom kontakt, ja sam mu rekla da ga ne zelim nikako izgubiti...da probamo zajedno naci neki nacin da to rijesimo. Na to je on rekao da on ne moze izbrisati svoje osjecaje i da me voli previse za obicnog prijatelja. Jos od prije znam da ne zeli nikakve veze niti ista, sad mi govori da sa mnom zeli, da dodjem zivjeti kod njega, da me zeli cijelu i slobodnu i da me ne zeli sakrivati ni dijeliti.... Ja sam na sto muka, volim i ja njega, osjecam se tako kompletno i ispunjeno s njim, potpuno otvoreno.... S druge strane, imam " svjezeg" muza, svi ga moji vole kao svoga, dobar je, voli me, ali opet ne spava aa mnom nego na kaucu, sjedi stalno za kompjuterom, uopce me me ljubi, seks nam je katastrofa kad uopce do njega dodje.... Ipak, znqm da me voli, samo to pokazuje na neke svoje nacine, pomaze mi sa spremanjem, kuhanjem, pranjem, ali nas medjuodnos nije nikakav....strast nula bodova...... Pokusala sam mu kroz neku pricu reci da ne zelim biti s cimerom u braku i da cu si naci nekog drugog na sta je on rekao samo ti nadji, qli dobro to sakrij jer ako te otkrijem naci cu te u najmanjoj rupi u koju se sakrijes i onda ces vidjeti, rekli smo pred Bogom dok nas smrt ne rastavi, zar ti to nista ne znaci.... Btw. Imam 27, muz 33, lik 25.... Upomoc
MalaNata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:24   #2
Mora da se zezaš
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:28   #3
Prevarila si i varaš muža i sad nas tražiš za savjet? Pa savjet ti je da se rastaneš kad očito ti muž ne znači toliko da bi mogla biti vjerna u braku.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:29   #4
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,molim vas za pomoc jer sam ocajna i ne mogu s nikim razgovarati jer sam skroz posramljena same sebe... Naime, u braku sam malo vise od godinu dana, 2 mjeseca nakon svatova otisla sam sama u Njemacku i muz je nakon par mjeseci dosao za mnom... Prije nekog vremena jedan decko s posla kojeg sam jedinog smatrala prijateljem (svabo) me pokusao poljubiti iako je znao da sam udana, ja sam bila stvarno sokirana sto sam mu dala do znanja i rekla sam mu da ja nisam takva osoba i da to ne radim... Sljedeci dan nam je bila zadnja zajednicka smjena zajedno, odmah na pocetku je bilo sve cudno i neugodno, meni je bilo tesko sto jedina osoba koju smatrqm prijateljem tamo je postala cudna i odjednom toliko udaljena.... Pred kraj me na prepad na brzinu poljubio i odmah se maknuo, ja sam otisla, kad sam se vratila pokusao je razgovarati, ali sam jq bila toliko u kurcu da nisam htjela, na kraju me ostavio samu u smjeni i obadvoje smo bili "posrani"... Poslala sam mu poruku pa smo se posvadjali....meni je to opet palo tesko, a kako sam cula od drugih i njemu, iako nitko nista ne zna... Tako smo se dogovorili nakon ponovnog prepiranja da se nadjemo kod njega, u to vrijeme mi muz nije bio u njemackoj... Dosla sam kod njega, ponijela sam vino od kojeg sam se napila jer nisam mogla sebi doci, on me pokusao jos sto puta poljubiti nije uspio.... Onda mi nije dao da idem kuci jer sam pijana, pa mi rekao da spavam kod njega, on ce u drugoj sobi, ja sam legla, pitao me trebam li sta, rekla sam tebe pa je legao kraj mene... Zagrlio me, nista vise nije pokusao, ja sam zaspala, kad sam se probudila, on je piljio u mene, pokusao me opet poljubiti, ali nije bilo nista, rekla sam mu da to ne zelim, da ne zelim nikoga povrijediti i da ne zelim unistiti ni nas odnos ni svoj brak...
S time da ono prije nisam boldao.

On te poljubi,ti ga zoveš i nakon toga ovo sve boldano?

Otišla k njemu s bocom vina i nisi željela da te poljubi

Mislila da će te gledati film?

Stvari se pokušavaju riješiti s mužem,a ako baš on ne želi nađete rješenje.Nisi spomenula,nemate djece,rastava braka kao i prekid veze.

Ti si jadna nevina već se zaljubila
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:31   #5
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Mora da se zezaš
U čemu?

Pa žena otišla kod njega s vinom,nije ona mislila ništa loše
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:37   #6
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,molim vas za pomoc jer sam ocajna i ne mogu s nikim razgovarati jer sam skroz posramljena same sebe... Naime, u braku sam malo vise od godinu dana, 2 mjeseca nakon svatova otisla sam sama u Njemacku i muz je nakon par mjeseci dosao za mnom... Prije nekog vremena jedan decko s posla kojeg sam jedinog smatrala prijateljem (svabo) me pokusao poljubiti iako je znao da sam udana, ja sam bila stvarno sokirana sto sam mu dala do znanja i rekla sam mu da ja nisam takva osoba i da to ne radim... Sljedeci dan nam je bila zadnja zajednicka smjena zajedno, odmah na pocetku je bilo sve cudno i neugodno, meni je bilo tesko sto jedina osoba koju smatrqm prijateljem tamo je postala cudna i odjednom toliko udaljena.... Pred kraj me na prepad na brzinu poljubio i odmah se maknuo, ja sam otisla, kad sam se vratila pokusao je razgovarati, ali sam jq bila toliko u kurcu da nisam htjela, na kraju me ostavio samu u smjeni i obadvoje smo bili "posrani"... Poslala sam mu poruku pa smo se posvadjali....meni je to opet palo tesko, a kako sam cula od drugih i njemu, iako nitko nista ne zna... Tako smo se dogovorili nakon ponovnog prepiranja da se nadjemo kod njega, u to vrijeme mi muz nije bio u njemackoj... Dosla sam kod njega, ponijela sam vino od kojeg sam se napila jer nisam mogla sebi doci, on me pokusao jos sto puta poljubiti nije uspio.... Onda mi nije dao da idem kuci jer sam pijana, pa mi rekao da spavam kod njega, on ce u drugoj sobi, ja sam legla, pitao me trebam li sta, rekla sam tebe pa je legao kraj mene... Zagrlio me, nista vise nije pokusao, ja sam zaspala, kad sam se probudila, on je piljio u mene, pokusao me opet poljubiti, ali nije bilo nista, rekla sam mu da to ne zelim, da ne zelim nikoga povrijediti i da ne zelim unistiti ni nas odnos ni svoj brak... Onda smo imali neki neutralan period, pa mi je rekao da je zaljubljen u mene, ja sam sve to pokusala sprijeciti, ali nije islo, onda sam bila opet kod njega, ali tad smo se poljubili i nismo se mogli odvojiti jedno od drugoga... Osjecala sam se tako dobro, bio je tako iskren, obadvoje smo plakali i onda naravno, dolazi onaj osjecaj prljavstine, da sam sve sjeb***... Svaki dan smo se dopisivali, raspravljali sta i kako, ja sam mu rekla da ne mogu tako zivjeti, da ne mogu voditi dvostruki zivot i da cu tako samo sve oko sebe povrijediti.... Pa sam na poslu ga toliko zajebav*** samo da odustane, na sta je on dosao, zagrlio me i zamolio da ne budem takva prema njemu jer ga to boli i on mi ne moze uzvratiti jer me voli, a da znam kakvo djubre moze biti prema drugima... Opet sam onda isla kod njega, otislo je sve jos dalje nakon razgovora, ljubili smo se bez prestanka, privlacimo se kao s nikim prije, htjeli smo ici do kraja, ali me savjest rastrgala, on je to vidio i stao....ja sqm onda otisla u hrvatsku sama na godisnji, ne mislim uopce na muza, samo na njega, toliko mi nedostaje, poslao mi je poruku da misli da nikad bez obzira na sve nikad ostaviti muza i da on ne moze tako dalje i da mi nikad nece moci biti samo prijatelj pa da mora prekinuti sa mnom kontakt, ja sam mu rekla da ga ne zelim nikako izgubiti...da probamo zajedno naci neki nacin da to rijesimo. Na to je on rekao da on ne moze izbrisati svoje osjecaje i da me voli previse za obicnog prijatelja. Jos od prije znam da ne zeli nikakve veze niti ista, sad mi govori da sa mnom zeli, da dodjem zivjeti kod njega, da me zeli cijelu i slobodnu i da me ne zeli sakrivati ni dijeliti.... Ja sam na sto muka, volim i ja njega, osjecam se tako kompletno i ispunjeno s njim, potpuno otvoreno.... S druge strane, imam " svjezeg" muza, svi ga moji vole kao svoga, dobar je, voli me, ali opet ne spava aa mnom nego na kaucu, sjedi stalno za kompjuterom, uopce me me ljubi, seks nam je katastrofa kad uopce do njega dodje.... Ipak, znqm da me voli, samo to pokazuje na neke svoje nacine, pomaze mi sa spremanjem, kuhanjem, pranjem, ali nas medjuodnos nije nikakav....strast nula bodova...... Pokusala sam mu kroz neku pricu reci da ne zelim biti s cimerom u braku i da cu si naci nekog drugog na sta je on rekao samo ti nadji, qli dobro to sakrij jer ako te otkrijem naci cu te u najmanjoj rupi u koju se sakrijes i onda ces vidjeti, rekli smo pred Bogom dok nas smrt ne rastavi, zar ti to nista ne znaci.... Btw. Imam 27, muz 33, lik 25.... Upomoc
Ako nisi zadovoljna sa sadasnjim muzem, onda pedalu ulovi natrag za svabiju, ja sam 6 godina u braku i brak mi je isti kao tvoj identicno isti a zivimo u francuskoj ona ima 43 a ja 36 a bez djece smo osim nje koja ima 3 cure iz prvog braka, ali ja idem za paris i rastavljamo se mirnim putem ne zelim sebi sjebat buducnost a ni njoj da smetam ne daj boze, uvjek postoji nacin za normalnu komunikaciju sa muzem, ja sam sa svojom zenom nasao zajednicki jezik u mirnom tonu mada je galamđija ziva i kad je u krivu pocne na galamu lovit da nije kriva, ako se sa takvom osobom moze nac miran ton za komunikaciju onda ne vidim zasto nebi sjela i pooricala sa muzem da vidite kako da slozite shemu za bolje sutra, pa ako ne ide tako onda jbg lovi pedslu kod svabe gore i vidi dali mozes sa njim

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
pokojna pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:37   #7
Ja bih se osjećala prljavo. Tko je tu koga pokušao poljubiti i tko tu kome laže? Kakav će taj brak izgledati nakon nekoliko godina? Jesi trudna? Ako nemaš djece,,,,budi poštena i riješi to.Ne znam kako očekuješ neke savjete, pa pogriješila si mlada damo.
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:41   #8
I onda kažete da su muški preljubnici i prevaranska đubrad...

A ova se zatelebala....btw, zašto ga nisi pljusnula kad te prvi put pokušao zažvaliti?

Imao sam i ja sličnu situaciju na poslu, ali se nisam usudio slično. Ona nije bila udana...
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:51   #9
Kaj nije bila ovakva ista priča prije pola godine ? Mislim čak i isti naslov ?
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:58   #10
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
ali opet ne spava aa mnom nego na kaucu, sjedi stalno za kompjuterom, uopce me me ljubi, seks nam je katastrofa kad uopce do njega dodje....
I kažeš udala se iz ljubavi....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:01   #11
Još jedan dokaz da ne jebe lep,već jebe uporan ..



...ukoliko nije troll,jelte
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:24   #12
Jesam da, sjeb*** sam sve, zatelebala sam se budala, sve sam krivo napravila i ne vidim izlaz....

I ne, nemamo djece....

Drago mi je sto barem nekog moja prica veseli....

I vracam se sigurno gore, u Hrvatskoj sam sad na godisnjem
MalaNata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:26   #13
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
Jesam da, sjeb*** sam sve, zatelebala sam se budala, sve sam krivo napravila i ne vidim izlaz....

I ne, nemamo djece....

Drago mi je sto barem nekog moja prica veseli....

I vracam se sigurno gore, u Hrvatskoj sam sad na godisnjem
Koga može ovo veseliti?
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:28   #14
Jbt kad citam ove švabske ...odmah mi se digne
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:51   #15
Quote:
Kleopatre kaže: Pogledaj post
Koga može ovo veseliti?
Mislim na ove sto pisu da sam trol.... Da bar jesam, ne bih se dovela u situaciju u kojoj sam mislila da nikad necu biti... Osjecam se kao da biram izmedju braka i srodne duse.... Ne zelim povrijediti svoju obitelj, ni muza kojeg volim bez obzira na sve, ni njegovu obitelj...

Sad mi svabo govori da odlucim do nove godine jer ne moze zivjeti ovako, kao ni ja, pa ako ga ne izaberem da ga mogu slobodno izbrisati jer prijatelji vise ne mozemo biti koliko god ja tp htjela
MalaNata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 17:02   #16
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post
Mislim na ove sto pisu da sam trol.... Da bar jesam, ne bih se dovela u situaciju u kojoj sam mislila da nikad necu biti... Osjecam se kao da biram izmedju braka i srodne duse....
a kako znaš da za koju godinicu neće doći srodnija duša od današnje "srodne duše"
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 17:10   #17
Poslala sam mu poruku pa smo se posvadjali....meni je to opet palo tesko, a kako sam cula od drugih i njemu, iako nitko nista ne zna...
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 17:14   #18
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
a kako znaš da za koju godinicu neće doći srodnija duša od današnje "srodne duše"
U tome i lezi problem, uopce ne mogu razmisljati normalno.... Bojim se jer se nisam nokad tako osjecala kao s njim.. Bojim se ako izaberem brak, da cu gubiti svoju srodnu dusu, a ako izaberem njega da cu sjebati brak i obitelj i sve, a da ce s ovim ispasti drugacije nego sto mislim.... Bojim se da cu pogrijesiti kakp god da okrenem...

Znam samo da vise nikad necu biti ista....
MalaNata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 17:25   #19
Quote:
MalaNata kaže: Pogledaj post

Znam samo da vise nikad necu biti ista....
Ovo ti je jedino sigurno, od svega sto si napisala i procitala ovdje.
Iskreno, nisam sigurna postoji li dovoljno velika kanta ledene vode koja bi te otrijeznila od ovog sto sada osjecas.
Jedino sto te moze spasiti je razdvojenost i vrijeme.
To bi ucinilo svoje. Medutim, po svemu sto si napisala, ti jedva cekas vratiti se k njemu.
Savijest ti je jos uvijek dovoljno cvrsta da te drzi dalje od njega, ali mislim da ce to sve otici k vragu kad se vratis gore.
Jer cemu si ti nosila vino i pila ga s njim ako nisi mislila nista imati s njim?
I nije on tvoja srodna dusa, on te jednostavno uspio smotati, da ti to nisi htjela, nikad se ne bi dovodila u situaciju da on uopce pokusa bilo sto. Jer tvoj stav bi mu jasno davao do znanja sto mislis.
Uostalom, znala je moja kolegica reci, ne prilazi ker dok kuja ne digne rep....
Ti su mu dozvolila da ti pride, nije on sam odlucio tako.
Mozda ti je to sve iz pocetka bilo slatko i simpaticno, ali sa srcem se ne igra. Sad si to i naucila.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 17:30   #20
Ajd recimo da nisi trol.

Ljudi se zaljube, dešava se. Čak i zauzeti ljudi, pogotovo kada su razdvojeni od partnera. A šanse još malo rastu kada je partner netko tko ih uopće ne privlači i za koga ni Bog ne zna zašto su se oženili.

I takvim ljudima se sve to da oprostiti kada prihvate to što im se desilo, izađu iz lošeg odnosa i sreću potraže dalje i daju partneru priliku za isto.

Ti to nisi napravila. Sve što si učinila vodilo je samo ovome gdje si sada. Izabrala si biti preljubnica, od momka učinila ljubavnika. Usrala šefa i stanicu a sada očekuješ razumijevanje. Ne od nas, jebe se tebi za nas. Ali naše bi ti dalo nadu da će ga za tebe biti kod muža, obitelji, ljubavnika....možda i hoće kod nekoga ali ne kod svih od njih no ovdje čisto sumnjam da ćeš ga dobiti.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger