Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2017., 19:32   #1
Nismo razmijenili podatke, kako da ga prebolim?

Čekajući polazak busa iz Zagreba, moje su se oči susrele s njegovim dok je tražio slobodno mjesto među zauzetim sjedalima. Začas se stvorio kraj mene i upitao je li slobodno. Kako ne, velim ja (nevoljko), samo morat ćeš sve ove stvari preselit gore...

U Karlovcu izađe na pauzu zapaliti, a tada su izašli i ljudi ispred nas. On ušavši stavi nakratko neke svoje stvari naprijed, ali ih odmah zatim i vrati.
- Nisam te pitao, hoćeš li gledati film?
- Baš sam pospana, sad ću upaliti glazbu i vjerojatno zaspati... Koji je žanr?
- Neka komedija...
- A šteta jer zaspala bih usred filma a ne volim to.

Nastavi gledati film tokom kojega smo se svako toliko nehotice dodirivali nadlakticama, dok sam ja pokušavala zaspati/pretvarala se da spavam. Kad je film bio gotov, krenuo je besciljno tipkati po mobu, naslonio glavu na sic ispred, izvadio blokić i (doslovno) šarao, više puta pogledavajući u mom smjeru što sam ja naravno sve vidjela u staklu jer san ipak nije dolazio.

Nisam zaboravila kasnije zahvaliti frendici koja je u tom momentu (sat vremena prije odredišta) poslala poruku jesam li stigla - poruku koja me je kao trgla iz sna, a dok sam ja tipkala, njemu je (slučajno?) ispao mobitel.
- Jel' preživio? - upitah vrckavo, i tu je počela spika.

Raspriča se on tu o mobitelima, pa govorismo o starcima, faksu, profesijama, vožnji busem, glazbi i najezdi istočnjačkog melosa, shoppingu vs. kupnji hrane, parama koje nađeš u džepu hlača na proljeće kao autopoklon. Pričali ko stari znanci, ja koja meljem ko papagaj sam nastojala, i mislim uspjela, biti umjerena i slušati, čak je on više od mene govorio. We had a great time... Kad je bilo riječi o tome kako frendica nije znala što je vinil, pljunuo on neki biser pri čemu me gestikularno dodirnuo i nasmijali smo se ko ludi

Studira na FOI-ju i radi, godinu (?) je stariji, živimo u istom gradu (gdje ja studiram), vraćali se doma - ja iz posjeta Adventu i frendici koja u Zagrebu studira, on na praznike. Kad stignemo, njega će pokupiti frendovi i odmah ide vani (subota je bila).

Suma summarum, ja sam već na početku razgovora bila uvjerena - ovo je početak jednog divnog prijateljstva, a možda i nečeg više. Dok/kad stignemo, razmijenit ćemo Fejs ili brojeve, to je gotova stvar at this point, međutim uslijedilo je razočaranje. Kavalirski mi je spustio sve stvari odozgo na suprotna sjedala i oprostio se tek uz:
- Aj, uživaj.
- Ćao. .. ....

Što je razlog tome da je izletio bez ikakvih podataka o meni? Uvjerena sam da sve ove cues da mu se sviđam nisam umislila. I meni s užasno visokim kriterijima on se svidio, ne znam ni sama čime me pridobio (onim pogledom na početku? ), možda samo ''romantično'' mjesto događanja i okolnosti, to što smo mogli odmah popričati ko ljudi (i baš se našli!) umjesto uvijek istog predvidivog scenarija u klubovima?

Pokušala sam ga i potražit na Fejsu pomoću filtera, ništa, ažurirala sve moguće svoje podatke (studij, grad i to, nije ih bilo baš), tek dva dana kasnije doduše (ali mogao je ukucati studijsku grupu i godinu početka, to je znao), ne bi li on mene pronašao, ništa...

Jel zbilja istina ono što sam čula od njih samih da ih je trta napraviti neke prve korake, pozvati van i sl? Sigurno nas ima još s ovakvim iskustvom (možda ima i topic, ups ), kako (bi)ste vi to protumačili?

https://imgur.com/a/pTs8t
Ovako ipak?
__________________
Love is the most beautiful of dreams and the worst of nightmares.
When you're in love, 1+1=everything, and 2-1=nothing
Lunita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 19:39   #2
Napravio je prvi korak, ugurao ti se na sjedalo, započeo razgovor. Ti nisi napravila drugi.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 19:41   #3
Dešava se. Desilo se i meni ove godine da nisam pokupila broj jednog odvjetničkog vježbenika, a mogla sam i sad se grizem zbog toga. Zgodan, smeđokos, 8 godina stariji, no izgleda puno mlađe. Nije imao prsten na ruci. Zajeb godine. Jebiga, dešava se.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 19:41   #4
Hm, ak si nesto naucila nisi izgubila. Nastelaj si paljenje....
DonJohn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 20:03   #5
samo si je timario ego. da je htio, tijekom razgovora te mogo pitat jel imaš fejs il nešto slično ako mu je već u busu bilo neugodno dogovarat da se opet vidite.

moguće i da ima curu, malo flertanja, to uvijek radimo kad smo seksualno ispunjeni i samopouzdani lol
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 20:10   #6
Zauzet.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 20:23   #7
Dakle velite, ja sam trebala pitat. A kvragu kad nisam navikla poduzimati te korake, uvijek muško to napravi, i ovdje mi se činilo kao da sve ide 120% k tome, nema greške. Sad se međutim radi o tome da me se lik, za razliku od inače kad razmijenim podatke po diskačima, zbilja dojimio, i eto možda me spičila karma što sam ove ostale više-manje otpilila, na Fejsu više ne bi bilo ničeg...

Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
samo si je timario ego. da je htio, tijekom razgovora te mogo pitat jel imaš fejs il nešto slično ako mu je već u busu bilo neugodno dogovarat da se opet vidite.

moguće i da ima curu, malo flertanja, to uvijek radimo kad smo seksualno ispunjeni i samopouzdani lol
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Zauzet.
I na to sam pomislila, da. Ne znam bi li mi bilo draže da je u pol' razgovora to spomenuo, već vidim da bi mi splasnula svaka želja za daljnjim razgovorom ili ovako da se cijepam danima oko toga što mu se motalo po glavi
__________________
Love is the most beautiful of dreams and the worst of nightmares.
When you're in love, 1+1=everything, and 2-1=nothing
Lunita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 20:24   #8
Ko da čitam svoju priču, samo šta sam ja bio taj muškarac
Prije više od 10 godina Isto sve tako, pričali satima, izašli iz busa i ja samo rekao doviđenja i to je to. Iskreno, više mi je bilo do ubijanja dosade na putu nego do nečeg više. Ostane to kao taj neki trenutak u kojem vam je bilo super i to je to. Nisam ima želju ni potrebu za bilo šta drugo.
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 20:32   #9
Quote:
Lunita kaže: Pogledaj post
Dakle velite, ja sam trebala pitat. A kvragu kad nisam navikla poduzimati te korake, uvijek muško to napravi, i ovdje mi se činilo kao da sve ide 120% k tome, nema greške.
A jesi mu u razgovoru spomenula da bi se mogli naći, da te na neki način zanima, tj. jesi li mu dala ikakav znak da hoćeš nešto više od njega od pukog čavrljanja?
U klubovima je stvar drugačija jer će te tamo to neki tražit makar ih i odjebavaš cijelo vrijeme
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 20:48   #10
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Ko da čitam svoju priču, samo šta sam ja bio taj muškarac
Prije više od 10 godina Isto sve tako, pričali satima, izašli iz busa i ja samo rekao doviđenja i to je to. Iskreno, više mi je bilo do ubijanja dosade na putu nego do nečeg više. Ostane to kao taj neki trenutak u kojem vam je bilo super i to je to. Nisam ima želju ni potrebu za bilo šta drugo.
I frendica mi je rekla da se potencijalno o tome radi ali kažem ja nemoguće, previše je signala i nervoze odašiljao

Ti si tad bio zauzet ili?

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A jesi mu u razgovoru spomenula da bi se mogli naći, da te na neki način zanima, tj. jesi li mu dala ikakav znak da hoćeš nešto više od njega od pukog čavrljanja?
U klubovima je stvar drugačija jer će te tamo to neki tražit makar ih i odjebavaš cijelo vrijeme
Nažalost ne, trebala sam usmjeriti razgovor na to u kojim se krugovima krećemo, možda i o srednjoj, ko zna koliko blizu jedno drugog živimo ali eto pri upoznavanju nastojim ne biti pilana i nametljiva, a i nekako mi je izvan comfort zone samoinicijativno prijeći na to, uz naravno očekivanje da će lik to napraviti Problem mnogih žena, I know
__________________
Love is the most beautiful of dreams and the worst of nightmares.
When you're in love, 1+1=everything, and 2-1=nothing
Lunita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 21:24   #11
Čovjek je kratio vrijeme i bio pristojan, da je nešto želio desilo bi se.
Mislim da nas je većina barem jednom u životu imala nekog takvog jednokratnog prijatelja na putovanju. Ljude s kojima ti tih par sati bude ugodno ali ne plačeš za njima jer ih nikada poslije više ne vidiš.

Ako ti se svide i slobodan si uzeti ćeš kontakt. Ako ga nisi tražio onda jedno od tog dvoje ili oboje ne igra.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 22:19   #12
Quote:
Lunita kaže: Pogledaj post
Nažalost ne, trebala sam usmjeriti razgovor na to u kojim se krugovima krećemo, možda i o srednjoj, ko zna koliko blizu jedno drugog živimo ali eto pri upoznavanju nastojim ne biti pilana i nametljiva, a i nekako mi je izvan comfort zone samoinicijativno prijeći na to, uz naravno očekivanje da će lik to napraviti Problem mnogih žena, I know
Istina. Zamisli si da si muško. Kako možeš znati da se cura zanima za tebe ako ti ne daje nikakav znak. Neki dečki ipak ne misle da svaka cura koja progovori dvije riječi sa njima ih odmah želi i u krevetu.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 23:05   #13
Quote:
Lunita kaže: Pogledaj post
I frendica mi je rekla da se potencijalno o tome radi ali kažem ja nemoguće, previše je signala i nervoze odašiljao

Ti si tad bio zauzet ili?
A ne znam Neki muškarci šalju dvosmislene signale kad žele bit ljubazni i ugodno društvo

Mislim da nisam
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 23:35   #14
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
A ne znam Neki muškarci šalju dvosmislene signale kad žele bit ljubazni i ugodno društvo

Mislim da nisam


Ima i toga. Ali vrlo cesto signali koje salju budu i shvaceni krivo, iako u sustini, u pozadini nema nista dvosmislenog.


Nije uvijek do "odasiljatelja", vec cesto bude i do "primatelja" i njegovog dekodiranja "signala".
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 23:49   #15
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Istina. Zamisli si da si muško. Kako možeš znati da se cura zanima za tebe ako ti ne daje nikakav znak. Neki dečki ipak ne misle da svaka cura koja progovori dvije riječi sa njima ih odmah želi i u krevetu.
ma e, ne bi se čudia da je ovaj pomislija da ova ne zeli ništa s njim kad se tolko opustila. ja uvik mislim da me ne gleda seksualno kad se tako brzo razbrblja i cila je friendly.

al ne znamo ni kako ona izgleda
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 23:59   #16
Kupi par jeftinih autobusnih karata i vozaj se...
Hoću reći - baš zbog toga što te vjerovatno nije niti za ime pitao (nezz),niti za bilo kakav kontakt,nije li ti to dovoljan dokaz da lika ne interesiras?
Neka ti to bude samo jedna lijepa priča sa naučenom lekcijom - da putuješ
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:11   #17
da mi djevojka nije atraktivna ne bi je pita da zajedno gledamo film u busu... to je kao pristojna gesta al je i intimno malo.nema sanse da bi musko to ponudilo zenskoj koja mu nije zanimljiva.

ma sigurno mu se svidila al je zauzet
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:18   #18
zasto si lagala da si pospana i zasto niste skupa pogledali film?
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:20   #19
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
al ne znamo ni kako ona izgleda
Hmm..i ne samo ona...
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:36   #20
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
da mi djevojka nije atraktivna ne bi je pita da zajedno gledamo film u busu... to je kao pristojna gesta al je i intimno malo.nema sanse da bi musko to ponudilo zenskoj koja mu nije zanimljiva.

ma sigurno mu se svidila al je zauzet
To je neka osnovna kultura. I sam kada u vlaku recimo pustim film na laptopu pitam one s druge strane kupea hoće li gledati da ga postavim tako da i oni vide ekran.
U busu gdje si na 5cm udaljen od osobe ima još i više smisla.

Zadnji put kada sam iz Zg išao za Zd prije možda mjesec dana s nekom curom sam se zajebavao cijelim putem, popili zajedno i kavu vani na benzinskoj kada je bus stao na autoputu. Da ga jebeš nit bi je više prepoznao na cesti niti se sjećam kako se zvala. Niti očekujem da je ona zapamtila moje ime. To su ti jednokratni travel-buddy odnosi, ne treba to romantizirati.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger