Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2017., 00:37   #21
ja sam onda poprilicno nekulturan, ali bi curu koja mi se svidja pitao da gledamo zajedno
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 00:45   #22
meni kao musko se desavala vise puta scena tako putujuci negdje blize ili dalje ugodno razgovarati s nekom curom i koji se zavrsio slicno kao taj tvoj ,cura pri odlasku kaze cao,dovidenja i to. glavni problem muskaraca je taj prvi korak uradit pozvat dejt ,videnja,broj ili tako nesto,a posljedica moze bit odjeb i zamislis kakav je to Onda neugodnjak ,tako da sve bi bilo ljepse i lakse kad bi cura uradila taj prvi korak kad vec muski prvi mora poceti razgovarat ,ili bar imati pricu u tom pravcu da muskarac se natjera da pita za broj ili sta li vec..najgore je primjer ti si sa tim pricala recimo o mobitelu,faxima.i ocekivas ejj ja tuda prolazim ocemo popit kavu ili slicno,, u muskoj glavi se stvori ,zamisli da sad kaze ne mogu i to,znaci odjebala te ,vjeruj mi nije onda nijednom muskarcu vise do price.
Mitroglou is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 01:50   #23
Kako neki ljudi znaju komplicirati , to je nemoguce...
Sretnes lika u busu i vec naslov kako da ga prebolim?
Frajer je kratio vrijeme i chillao.
Da si ga tolko zanimala itekako bi nabavio tvoj broj ili slicno. Vjeruj mi .
Tako sam ja znala 500 puta kratit dosadu a i drugi samnom. Cisto normalna stvar....za normalne ljude...
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 01:57   #24
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Kako neki ljudi znaju komplicirati , to je nemoguce...
Sretnes lika u busu i vec naslov kako da ga prebolim?
Frajer je kratio vrijeme i chillao.
Da si ga tolko zanimala itekako bi nabavio tvoj broj ili slicno. Vjeruj mi .
Tako sam ja znala 500 puta kratit dosadu a i drugi samnom. Cisto normalna stvar....za normalne ljude...
da, ali kad ti se neko svidi bude drugacije, skoro napeto, to se osjeti., al mozda si i u pravu

vidis ona ga vec treba preboliti
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 01:59   #25
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
da, ali kad ti se neko svidi bude drugacije, skoro napeto, to se osjeti., al mozda si i u pravu
Da s njene strane ali ocito ne i s njegove...
Pogotovo ako osoba ne vidi objektivno negoli kako zeli.
Onda dode do ovakvih tema
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:00   #26
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Istina. Zamisli si da si muško. Kako možeš znati da se cura zanima za tebe ako ti ne daje nikakav znak. Neki dečki ipak ne misle da svaka cura koja progovori dvije riječi sa njima ih odmah želi i u krevetu.
Znam, al mislih da ću ispasti pretenciozna ako krenem bacati hintove i onda potencijalno popit šamar u obliku ''Hmm zauzet sam (u kojem god smislu), ionako nisam često tu'' ili takvo nešto

Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
A ne znam.. Neki muškarci šalju dvosmislene signale kad žele bit ljubazni i ugodno društvo.

Mislim da nisam
Quote:
Andrew Wiggin kaže: Pogledaj post
Ima i toga. Ali vrlo cesto signali koje salju budu i shvaceni krivo, iako u sustini, u pozadini nema nista dvosmislenog.


Nije uvijek do "odasiljatelja", vec cesto bude i do "primatelja" i njegovog dekodiranja "signala".
Moguće da, eh kad bismo ih bar svi bili u stanju ispravno iščitavati
Onda definitivno nije bilo iskri s tvoje strane. A s njene, ko zna...


Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
ma e, ne bi se čudia da je ovaj pomislija da ova ne zeli ništa s njim kad se tolko opustila. ja uvik mislim da me ne gleda seksualno kad se tako brzo razbrblja i cila je friendly.

al ne znamo ni kako ona izgleda
Kao miks Mandy Moore i Jennifer Connelly. On onda mora da je gay. Voilà, problem solved.

Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
da mi djevojka nije atraktivna ne bi je pita da zajedno gledamo film u busu... to je kao pristojna gesta al je i intimno malo.nema sanse da bi musko to ponudilo zenskoj koja mu nije zanimljiva.

ma sigurno mu se svidila al je zauzet
Nismo se odmah razbrbljali, dapače. Dakle on je film upalio odmah, a pitao mene tek kad se vratio s puš pauze u Karlovcu (dotad sam ja buljila u prazno, volim vožnju busem ). Moguće samo iz pristojnosti nakon što se opustio, međutim ja sam to protumačila u svoju korist kao jedan od prvih znakova - nije odmah pitao radi nervoze, a sad se ''provjetrio'' i okuražio. ...

Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
zasto si lagala da si pospana i zasto niste skupa pogledali film?
...nisam lagala o pospanosti, zbilja jesam bila umorna i mislim da bi mi to itekako utjecalo na koncentraciju i ne bi mogla biti opuštena, i da, kako versilov kaže, malo jest intimno, možda tad na startu nisam bila spremna za nešto takvo (a put nije bio kratak).

Kako je vrijeme prolazilo, tražila sam način da se trgnem i da se nekako pokrene spika. I tako, nakon onog polusna gdje sam više observirala što se dešava nego spavala (ali dobro mi je došlo što sam malo sklopila oči, dan je bio dug) , uz frendičinu poruku i njegov mobitel, laganini je krenulo.

Quote:
Mitroglou kaže: Pogledaj post
meni kao musko se desavala vise puta scena tako putujuci negdje blize ili dalje ugodno razgovarati s nekom curom i koji se zavrsio slicno kao taj tvoj ,cura pri odlasku kaze cao,dovidenja i to. glavni problem muskaraca je taj prvi korak uradit pozvat dejt ,videnja,broj ili tako nesto,a posljedica moze bit odjeb i zamislis kakav je to Onda neugodnjak ,tako da sve bi bilo ljepse i lakse kad bi cura uradila taj prvi korak kad vec muski prvi mora poceti razgovarat ,ili bar imati pricu u tom pravcu da muskarac se natjera da pita za broj ili sta li vec..najgore je primjer ti si sa tim pricala recimo o mobitelu,faxima.i ocekivas ejj ja tuda prolazim ocemo popit kavu ili slicno,, u muskoj glavi se stvori ,zamisli da sad kaze ne mogu i to,znaci odjebala te ,vjeruj mi nije onda nijednom muskarcu vise do price.
Haha a upravo odgovorih Nomadu da sam bila nesigurna u vezi toga kako će djelovati i koje će posljedice imati... Što reći, vi mislite da se mi prve trebamo aktivirati oko kontakta, mi mislimo obrnuto, i tako

Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Kupi par jeftinih autobusnih karata i vozaj se...
Hoću reći - baš zbog toga što te vjerovatno nije niti za ime pitao (nezz),niti za bilo kakav kontakt,nije li ti to dovoljan dokaz da lika ne interesiras?
Neka ti to bude samo jedna lijepa priča sa naučenom lekcijom - da putuješ
Šuti, bankrotirala sam uz puste vinile a s njim nisam ni do teme konkretnih izvođača stigla, mislih bit će vremena drugom prilikom uskoro
...a rado bih otišla na Tota u 3. mjesecu, mislim da bi i frendica, ali moj novčanik likes this not
__________________
Love is the most beautiful of dreams and the worst of nightmares.
When you're in love, 1+1=everything, and 2-1=nothing
Lunita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:05   #27
a hebiga sad Lunita, sta je tu je
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:09   #28
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Kako neki ljudi znaju komplicirati , to je nemoguce...
Sretnes lika u busu i vec naslov kako da ga prebolim?
Frajer je kratio vrijeme i chillao.
Da si ga tolko zanimala itekako bi nabavio tvoj broj ili slicno. Vjeruj mi .
Tako sam ja znala 500 puta kratit dosadu a i drugi samnom. Cisto normalna stvar....za normalne ljude...
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
da, ali kad ti se neko svidi bude drugacije, skoro napeto, to se osjeti., al mozda si i u pravu

vidis ona ga vec treba preboliti
Taj dio naslova je očigledno malo pretjeran i manje bitan Makar činejnica je da mi se više mota po glavi ovih dana nego što bi trebao. I ponavljam, ne svidi mi se netko ovako svako toliko, that's the deal Oni kojima se ja svidim, najčešće I'm not that into them, izmotam se nekako, prekinem te kontakte ubrzo... ovo mi je sad kazna, karma kako rekoh
__________________
Love is the most beautiful of dreams and the worst of nightmares.
When you're in love, 1+1=everything, and 2-1=nothing
Lunita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:14   #29
doci ce drugi, bolji tako je barem moja razrednica iz srednje govorila curama, nikad nemojte trcati za muskarcima i autobusima, uvijek dodje drugi, bolji
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:22   #30
Lunita, blagdani nisu ispunili očekivanja ha?

sad kad detaljno analiziram vi ste tek na kraju puta počeli pričat.. znači liku je to sjelo ko budali pleska jer je par sati šutio... čisto psihološki gledano.

bio je samo pristojan prema slatkoj curi, ti malo zabrijala. nema šanse da mladi napaljeni student informatike ne bi pitao makar jel imaš fejs il nešto u vezi di izlaziš... ne znam bar u ranim 20ima ideš na žene ko pčela na cvijet
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:25   #31
ja imam filing da je tu ipak bilo kemije, pogotovo sta je onako posao, tako ja kad se posramim
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:35   #32
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
doci ce drugi, bolji tako je barem moja razrednica iz srednje govorila curama, nikad nemojte trcati za muskarcima i autobusima, uvijek dodje drugi, bolji
Hmm, ja sam ti klasa pesimist (iako možda se ne bi reklo prema mojim tumačenjima njegovih ''signala'' ), a za busom koji me odvede točno pred kuću obavezno trčim iako bi uskoro trebao stić drugi (pun intended )

Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Lunita, blagdani nisu ispunili očekivanja ha?

sad kad detaljno analiziram vi ste tek na kraju puta počeli pričat.. znači liku je to sjelo ko budali pleska jer je par sati šutio... čisto psihološki gledano.

bio je samo pristojan prema slatkoj curi, ti malo zabrijala. nema šanse da mladi napaljeni student informatike ne bi pitao makar jel imaš fejs il nešto u vezi di izlaziš... ne znam bar u ranim 20ima ideš na žene ko pčela na cvijet
Tako nekako, razmišljam ja, jel moguće, ove ću godine FINALLY izbjeći blagdansku depru kad ono, hmmm, ipak ne

Zadnjih sat vremena, nije baš na kraju :P ali da, satima mučali jesmo.
__________________
Love is the most beautiful of dreams and the worst of nightmares.
When you're in love, 1+1=everything, and 2-1=nothing
Lunita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:39   #33
ma kava depra pa nisi poludila
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:47   #34
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
ja imam filing da je tu ipak bilo kemije, pogotovo sta je onako posao, tako ja kad se posramim
https://imgur.com/a/BGSbe


Quote:
ma kava depra pa nisi poludila
Pa naznaka ima Tako bude inače u ovo doba, što ću ja, takva sam jadna ne bila Baš sam mislila kako ću dopisivanjem s njim i eventualnim izlaskom to zaobići
__________________
Love is the most beautiful of dreams and the worst of nightmares.
When you're in love, 1+1=everything, and 2-1=nothing
Lunita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:53   #35
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Da s njene strane ali ocito ne i s njegove...
Pogotovo ako osoba ne vidi objektivno negoli kako zeli.
Onda dode do ovakvih tema
tebe treba ženit
zaključak ko iz topa ispravan
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:57   #36
Quote:
Lunita kaže: Pogledaj post
https://imgur.com/a/BGSbe




Pa naznaka ima Tako bude inače u ovo doba, što ću ja, takva sam jadna ne bila Baš sam mislila kako ću dopisivanjem s njim i eventualnim izlaskom to zaobići
ma to ti je kolektivna svijest, ljudi kao nes slave a ni sami ne znaju sta slave pa se stvori depra u kolektivu, tak da nis se ti ne brini, sve je uredu
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 09:42   #37
Ja sam se prije 8-10 godina prilično navozao autobusima i vlakovima, i od 10-ak puta što sam sjedio s djevojkama približno mojih godina, tri su mi dale broj (od toga jedna zauzeta i starija par godina), s dvije-tri nisam ni riječ progovorio, a s ostalima kako drugi navode u postovima iznad uglavnom "travel buddy" razgovori.

Iz osobnog iskustva, u takvim situacijama, ustvrdio bih da ukoliko cure ne iniciraju razmjenu brojeva ili drugih mogućnosti kontaktiranja, vrlo teško da će išta biti od toga.
skylark is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 09:52   #38
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
samo si je timario ego. da je htio, tijekom razgovora te mogo pitat jel imaš fejs il nešto slično ako mu je već u busu bilo neugodno dogovarat da se opet vidite.

moguće i da ima curu, malo flertanja, to uvijek radimo kad smo seksualno ispunjeni i samopouzdani lol
Da, istina, cure se uvijek pale na muške kojima nije stalo jer već imaju nekoga, pa su automatski opušteni dok su im potpuno bezveze oni koji su nervozni i previše se trude da im dadu do znanja da im je stalo.
Onda kada završe okružene sa 500 mačaka koje ih pojedu nakon smrti se čude: "Pa kako... ali ja sam divna... ali JA to zaslužujem.. JA.. žensko.. divno.. vagina.. kako pa sama? KAKO BOŽE? AH!... ništa.. idem si kupiti još 3 mačke"
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 09:58   #39
Well .... imao sam sličnu situaciju.
Išao sam doma iz Zagreba onaj dan kad su bili "bombaški napadi" u ZG, pa vlakovi nisu vozili cijeli put, već samo od Zaprešića. I ono ... "Slobodno?" .. "Da, naravno". I onda ona počne pričati sa frendicom, ..... i ja se smijem kao budala na razgovore 10 minuta. Valjda su mislile da sam na lošem heroinu. I onda sam počeo "dobacivati" neke stvari jer je slučajno spomenula nekog tipa kojeg sam i ja poznavao. XD I onda smo počeli razgovor i bilo je super .... I izašli van u istom mjestu i svako svojim putem uz; " It was fun, vidimo se ... bok. ". Naravno, vidimo se je bilo iz pristojnosti, i naravno da je više nikad nisam sreo.
PS. bila je zgodna.
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 11:51   #40
Ah, žene i javni prijevoz.

Prije nekih cca 11 godina ušla je mlada dama u vlak s frendicom. S frendom sam sjedio i slušao kako kuka da je umorna, da bi se tako rado sjela, ali da nitko neće ustati. Pa sam se ustao. Toliko je bila happy i izbezumljena da je samo trkeljala ostatak puta, a ja je pokušao ignorirati i razgovarati s frendom. Kad je silazila na svojoj stanici rekla je "ćao" i zastala, odgovorio sam "bok" i vidio razočarenje u njenim očima..

Žene. Kako vas ne voljeti.

Poslano sa mog Lenovo TB3-850M koristeći Tapatalk
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger