Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2018., 18:55   #21
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Samo sto ja stvarno nisam stala nikad izmedu njega i njegovih prijatelja, ali u jednom trenutku kad smo provodili malo vise vremena skupa je iskomenitaro kako je vise sa mnom nego sa bilo kim, i da ne voli kad zbog cure napusti svoje drustvo.
Zadnje na cemu smo ostali je bilo da sam mu rekla da nek bude sa svojim drustvom, i da nek izlazi pa ak zeli da se javi kad se vratim u isti grad di je on
A čuj Petra...Ja sam u braku, i trenutno recimo bježim od nekih svojih frendova koji su mi pokazali da su me u stanju odjebat "zbog žene".

Cura s kojom je bio prije tebe, je najvjerojatnije tražila od njega da odjebe društvo zbog nje.......To je standardna praksa, i meni se to gadi i gledat kod drugih ljudi........
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:57   #22
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Mimo forumskih romantiziranja i uvjeravanja da su se dvoje vrlo brzo pojebali pa ostali u dugogodišnjoj vezi, muško nakon seksa uglavnom gubi interes prema ženi, osim ako nije imao neki dublji interes i prije seksa ili ženu smatra "premijom" za sebe. (stav da sigurno ne može naći ljepšu/bolju)

A sad, znali smo mi muški servirati izgovor da ne možemo prestati misliti na bivšu i nakon nekoliko tjedana veze i svašta obećavati prije seksa...
a nekad je dovoljno izmasturbirati prije pa poslije vidjet jel ti se mazi.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:58   #23
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
to je bilo nekada, vidiš da je danas dovoljno samo pitati za vezu
U pravu si, treba uzeti u obzir da sam ja konzerva od 4 banke....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 20:00   #24
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
više zvuči kao da je dobio što je htio, a da bi do toga došao okrenuo je priču na vezu. sorry.
Tak tipično, pogotovo za mlađe muškarce
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 20:59   #25
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Samo sto ja stvarno nisam stala nikad izmedu njega i njegovih prijatelja, ali u jednom trenutku kad smo provodili malo vise vremena skupa je iskomenitaro kako je vise sa mnom nego sa bilo kim, i da ne voli kad zbog cure napusti svoje drustvo.
Zadnje na cemu smo ostali je bilo da sam mu rekla da nek bude sa svojim drustvom, i da nek izlazi pa ak zeli da se javi kad se vratim u isti grad di je on
Više je s tobom nego s bilo kim, a citiram te od maloprije:
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Dva izlaska i nakon toga dopisivanje,sve skupa tjedan dana
s tim da mi se ni u jednom trenutku nije cinilo da zeli samo to
Znači 2 izlaska u tjedan dana i to znači da provodi više vremena s tobom nego s bilo kim?

Malo mi priča ne drži vodu
Iskreno, ne možeš znati je li želio nešto više pa je zbog nečeg odustao ili je to sve samo bila priča da se poseksate. Nazalost, vjerojatno nećeš nikad ni znati.
Forsirati nešto nema smisla, još manje pokušavati održati neko prividno prijateljstvo ili još gore, neki ff odnos, jer tebi se on svidio i to bi bila samo patnja.
Najbolje se maknuti

Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Znači bili ste u vezi par sati unutar kojih ste spavali i nakon toga je rekao da se predomislio ? Jesam dobro shvatila ?

A zašto si spavala s njim isti čas ? Pa veza se gradi postupno ..

Možda mu se ne sviđaš gola , možda nikad nije ni planirao ništa sa tobom osim seksa pa ti je prodao priču - možda ovo možda ono ,,možda su u šumi ..

Drugi put ćeš pametnije - Nećeš skidat gaće čim ti druga strana kaže “da ste u vezi “, nego kad ćeš se ti osjećati voljeno i sigurno, osim ako sama ne odlučiš suprotno pa se poseksaš odmah kao sada.
Ali tada bi ti se opet moglo desiti ovo isto : da pitaš na forumu što je u glavi muškarcu kojeg ne poznaš.
Ma da, da je pričekala još tjedan dana sa seksom, sad bi sigurno već planirali svadbu
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 22:29   #26
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Više je s tobom nego s bilo kim, a citiram te od maloprije:

Znači 2 izlaska u tjedan dana i to znači da provodi više vremena s tobom nego s bilo kim?

Malo mi priča ne drži vodu
Iskreno, ne možeš znati je li želio nešto više pa je zbog nečeg odustao ili je to sve samo bila priča da se poseksate. Nazalost, vjerojatno nećeš nikad ni znati.
Forsirati nešto nema smisla, još manje pokušavati održati neko prividno prijateljstvo ili još gore, neki ff odnos, jer tebi se on svidio i to bi bila samo patnja.
Najbolje se maknuti


Ma da, da je pričekala još tjedan dana sa seksom, sad bi sigurno već planirali svadbu
Mda - jer nema ničeg između seksa 20min nakon što frajer kaže” da ste u vezi “ i svadbe

Nadam se da si ti u ovom drugom ekstremu.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 22:31   #27
Da je čekala, on bi i dalje bio isti.

Samo bi produžila nadanje.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 22:47   #28
Ajmo ne komplicirat stvari - frajer je dobio kaj je htio i ide dalje..

Frajeri priče o bivšoj zbog koje se ne mogu vezati jer ih je sjebala - pričaju curama sa kojima ne planiraju budućnost.
Kad se zaljubiš gotovo je s bivšom ,jer je nova osoba prebacila prethodnu ( inače se nisi zaljubio nego ti je netko onak .. može proći dok ne naleti ono pravo )

Sve ostalo su bajke
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 22:56   #29
Tako je, on se u nekom malo duljem periodu mogao OZBILJNIJE zainteresirati za nju, mogao je skužiti da neće biti lako pa joj učiniti uslugu i otići sam ili je ona mogla skužiti kakav je zapravo, ako je htjela nešto više.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 23:00   #30
a koliko imate godina??

mislim, te priče - sad smo u vezi pa je ok seksat se - su ono - srednja škola đir?

ili ja živim u nekoj zabludi...?

... ja osobno nebi ulazila u "vezu" s nekim s kim se nisam seksala...

mislim, kako bi to trebalo biti? izlazimo, družimo se, pričamo, smijemo, eventualno ljubimo, upoznajemo jedno mjesec ili dva i onda kao "uđemo u vezu" i onda se ok seksat???

... i onda uslijedi hladan tuš jer eto, niste ni malo kompatibilni.

hvala, ali ne-hvala.

pa kako???

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 23:20   #31
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
a koliko imate godina??

mislim, te priče - sad smo u vezi pa je ok seksat se - su ono - srednja škola đir?

ili ja živim u nekoj zabludi...?

... ja osobno nebi ulazila u "vezu" s nekim s kim se nisam seksala...

mislim, kako bi to trebalo biti? izlazimo, družimo se, pričamo, smijemo, eventualno ljubimo, upoznajemo jedno mjesec ili dva i onda kao "uđemo u vezu" i onda se ok seksat???

... i onda uslijedi hladan tuš jer eto, niste ni malo kompatibilni.

Upravo to

Kao da postoje samo dva ekstrema - poseksas se prvi put kad se vidite u zivotu ili cekas da profurate pa da bude ok da ste goli.
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:21   #32
Pa dobro, tako joj je ispalo, mogla se isto tako poseksat i da joj ispadne kako je ona zamislila.

Faktor (ne)srece takoder igra ulogu.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:34   #33
ja jedini problem vidim što je cura htjela nakon 2 kave biti u vezi...

...drugi ishod osim ovoga bi bio, za par mj, na forumu tema: kako uvijek nađem krive dečke???

... da se nakon 2 izlaska ne ulazi u veze možda bi bilo puno manje razočaranja u životima.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:34   #34
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Zanima me dal je moguce da se decko stvarno boji buduce veze zbog neke prosle u kojoj se dosta opekao? Ili je to samo dobar izgovor
Uh, kako me ljuti, kada vidim kako majmuni postupaju sa naivnim devojkama! Zao mi je da ti se to dogodilo, on nije imao nikakvo pravo da se tako ponasa prema tebi, jer ti nisi kriva za njegove umisljene probleme. Da, umisljene. Njemu ocito drustvo vodi zivot i ti si odabrana da budes prijateljica sa povlasticama ili da trenutno posluzis svrsi. SVE drugo sto ti prica je cisto bulaznjenje. Ti ocito ne znas, da seks dolazi tek kada bolje upoznas nekoga, a nije pocetak veze. Gledaj da ti ovo iskustvo nije bilo uzalud i nauci se da ne lezes sa svakim ko ti kaze - dobar dan, hoces li da imamo vezu i poljubi te. Seks je uzajamno nadopunjavanje, a ne sredstvo za zadrzavanje muskarca. To sto ti prica je lupetanje, zaboravi na to. On te obradjuje, da bi mu bila samoposluga za seks, zato se unapred ogranicava od bilo kakve mogucnosti za normalnu vezu. Nemoj to da radis sebi, bezi od njega. To jesi naivna, ali nisi glupa. Niko nije kriv, sto se on tako ponasa prema tebi, ni njegova bivsa, ni njegovi prijatelji, nego njegov pokvaren karakter. Sledeci put ne uleci u krevet bez da dobro razmislis i bez da upoznas muskarca sa kojim ces da imas seks. Ako on nije spreman da ulozi vreme u tebe da te upozna, onda ce da ti se desi ovo sto imas sada. Zato, nauci iz svojih gresaka i ne ponavljaj ih vise.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:51   #35
Uf, AlessandraB, malo si pretjerala.

Prvo, nazvala si dečka majmunom i pokvarenjakom zato što je:
a) spavao s djevojkom jer je ona na to pristala?
b) spavao s djevojkom jer je ona na to pristala nakon malo više od tjedan dana?
c) spavao s djevojkom jer je ona na to pristala nakon malo više od tjedan dana zbog toga što joj je prije seksa rekao da želi vezu s njom?
d) spavao s djevojkom jer je ona na to pristala nakon malo više od tjedan dana zbog toga što joj je prije seksa rekao da želi vezu s njom, a nakon seksa se predomislio?

Za drugo, treće i četvrto nemam vremena... drugom prilikom.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:55   #36
I oni što su dizali kredite u švicarcima su na to pristali. To i dalje one koje su im to uvaljivali ne čini poštenjacima.

Dečko je promijenio uvjete nakon seksa. Isticanje njenog pristanka bi bilo smisleno jedino na sudu ako bi ga optužila za silovanje. Ovako stvarno nema nikakvu poantu.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:56   #37

Reci da se šališ!
Uvjeti prije i nakon seksa...jbt!
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:58   #38
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Uf, AlessandraB, malo si pretjerala.

Prvo, nazvala si dečka majmunom i pokvarenjakom zato što je:
a) spavao s djevojkom jer je ona na to pristala?
b) spavao s djevojkom jer je ona na to pristala nakon malo više od tjedan dana?
c) spavao s djevojkom jer je ona na to pristala nakon malo više od tjedan dana zbog toga što joj je prije seksa rekao da želi vezu s njom?
d) spavao s djevojkom jer je ona na to pristala nakon malo više od tjedan dana zbog toga što joj je prije seksa rekao da želi vezu s njom, a nakon seksa se predomislio?

Za drugo, treće i četvrto nemam vremena... drugom prilikom.
Citaj sta pise, a nemoj svoje reci da interpretiras kao moje. Nazvala sam ga majmunom, jer je iskoristio i poceo da joj servira bajke. Zar to trebam da crtam?
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:58   #39
Kakav je to odgovor?

Naravno da se ne šalim.

Što bi ti dokazivala njenim pristankom?

Ako ti ja obećam da ću te odvesti u Pariz, a odvedem te u Gospić, jesam te prevarila ili nisam? Pristala si na put.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 01:17   #40
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Citaj sta pise, a nemoj svoje reci da interpretiras kao moje. Nazvala sam ga majmunom, jer je iskoristio i poceo da joj servira bajke. Zar to trebam da crtam?
Da se razumijemo, autoricu izostavljam iz ove prepiske s vama dvjema i ne osuđujem ju zbog nepromišljenosti. Naprotiv, mišljenja sam kako iz ovoga što joj se dogodilo može nešto naučiti pa će kasnije drukčije postupiti. Da je smak svijeta, nije. Dižete paniku obje i srdite se bez potrebe.

Ponudio joj je seks, ona je pristala, nebitno je što joj je rekao. Svatko od nas donosi vlastite odluke. Nije retardirana, samo je neiskusna i naivna...bar je do sada bila.

Evo, prva lekcija za sve:
Ne seksaj se s frajerom onda kad ti kaže da želi vezu s tobom (iako ga poznaješ tek tjedan dana) nego onda kad ga poželiš kako bi mogla procijeniti želiš li ti vezu s njim!
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger