Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2018., 01:19   #41
Ma nije panika samo tvrdnja da je tip proziran.

Rekla sam i prije, isto bi joj s njim bilo i da je sačekala. Nema to veze sa seksom. Nego njegovim karakterom.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 01:33   #42
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Ma nije panika samo tvrdnja da je tip proziran.

Rekla sam i prije, isto bi joj s njim bilo i da je sačekala. Nema to veze sa seksom. Nego njegovim karakterom.
Ah, ah, žene drage, pa kad ćete naučiti da smo mi te koje biramo s kim ćemo se ****** i s kim ćemo u vezu ili brak? Mi smo te koje odmjeravamo, mjerimo, proučavamo i postavljamo uvjete koji nama odgovaraju.

Ne znamo kako bi bilo. Ne znamo ni kakav mu je karakter, nismo ga upoznale.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 01:38   #43
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Ah, ah, žene drage, pa kad ćete naučiti da smo mi te koje biramo s kim ćemo se ****** i s kim ćemo u vezu ili brak? Mi smo te koje odmjeravamo, mjerimo, proučavamo i postavljamo uvjete koji nama odgovaraju.

Ne znamo kako bi bilo. Ne znamo ni kakav mu je karakter, nismo ga upoznale.
Jesmo.

Karakter koji se predomišlja, koji nakon par rečenica obećava vezu, a onda i ne stoji iza svojih ishitrenih lakomislenih riječi nije netko tko je materijal za išta ozbiljnije.

Mogla ga je izmanpulirati odgodom i naći se u vezi s labilnim dečkom kojeg nisu privukle osobine nego manipulacija.

Ovako je ispalo bolje ma koliko joj to na prvu smetalo.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 01:45   #44
Maria34, budi iskrena, što bi ti pomislila da ti tip nakon tjedan dana poznanstva kaže da želi ozbiljnu vezu?

Nekako ne mogu vjerovati da su žene sklone uzeti ovako nešto zdravo za gotovo. I ne samo uzeti to zdravo za gotovo nego to isto podrediti vlastitom zdravom razumu.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 01:48   #45
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Maria34, budi iskrena, što bi ti pomislila da ti tip nakon tjedan dana poznanstva kaže da želi ozbiljnu vezu?

Nekako ne mogu vjerovati da su žene sklone uzeti ovako nešto zdravo za gotovo. I ne samo uzeti to zdravo za gotovo nego to isto podrediti vlastitom zdravom razumu.
Upravo sam i rekla da je to pokazatelj nestabilnog karaktera.
Možda i nećeg goreg.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 01:55   #46
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Mogla ga je izmanpulirati odgodom i naći se u vezi s labilnim dečkom kojeg nisu privukle osobine nego manipulacija.

Ovako je ispalo bolje ma koliko joj to na prvu smetalo.
Ja to ne bih nazvala manipulacijom nego tajmingom. Za sve postoji vrijeme.
Nije bitno upusti li se netko u seks na prvom spoju , nakon tjedan dana ili tri mjeseca...bitno je da je to izbor te osobe i da se s tim izborom zna nositi.

Ako se zna nositi s onime što čini znat će se nositi i s posljedicama svog činjenja.
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Upravo sam i rekla da je to pokazatelj nestabilnog karaktera.
Možda i nećeg goreg.
Na žalost, nije mu odgovorila kako je trebalo, a to je da joj je prerano razgovarati o vezi jer se još nisu stigli dovoljno upoznati.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 09:21   #47
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Pa da, al zasto bi me prvo pitao za vezu a kasnije se predomislio
Moguće da ti je htio samo ući u gaće
Glas Istine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 11:24   #48
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Pa da, al zasto bi me prvo pitao za vezu a kasnije se predomislio
seks.
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 12:15   #49
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Kakav je to odgovor?

Naravno da se ne šalim.

Što bi ti dokazivala njenim pristankom?

Ako ti ja obećam da ću te odvesti u Pariz, a odvedem te u Gospić, jesam te prevarila ili nisam? Pristala si na put.
Nije pristala na put kao put bilo gdje - nego na put u Pariz.
Ti kao da opravdavaš sve prevarante ovog svijeta.
Znači kad netko kupi mobitel a dobije ciglu - pristao je na cijenu i paket - po tebi , i sam si je kriv što je u paketu očekivao mobitel koji je dogovorio

Mislim stvarno ... svašta
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 12:19   #50
Quote:
petra007 kaže: Pogledaj post
Zanima me dal je moguce da se decko stvarno boji buduce veze zbog neke prosle u kojoj se dosta opekao? Ili je to samo dobar izgovor
samo dobar izgovor.

na tebi je da odlučiš hoćeš to skroz odjebat ili ćeš pristat na povremeni seks i površan odnos.
roadie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 12:21   #51
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Nije pristala na put kao put bilo gdje - nego na put u Pariz.
Ti kao da opravdavaš sve prevarante ovog svijeta.
Znači kad netko kupi mobitel a dobije ciglu - pristao je na cijenu i paket - po tebi , i sam si je kriv što je u paketu očekivao mobitel koji je dogovorio

Mislim stvarno ... svašta
Htjela sam dokazati obratno. Nisam ih ja pravdala.

Pristanak ne znači ništa u tom kontekstu jer nije pristala na to.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:05   #52
Treba da budeš sretna što te pošteno poseksao i da mu se uopće diže u današnjim vremenima a ne da izmišljaš neke veze, vezee šta to bi... :S
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 15:09   #53
nitko nikog ne ceka. 200 000 novih ljudi se rodi dnevno. sve sto ti se dogada u zivotu je samo prepreka na putu. lik je uspjesno pokvaren. tj nisi ti njemu dovoljno napeta da bi se on odvojio od svojih vukova s kojima ce bolji zivot skrojit
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger