Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 16:37   #41
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Lady_Tila, da

hm, ne znam, zasto bi bjezali od necega ( a ima o takvih primjera , tocno), ali zivotni avanturizam moze biti uzrok vjecne radoznalosti, eh to mi treba, takva druga polovina ovdje ne podrazumijemvam jeftine zabave i izlazke, vec iskljucivo poucne dozivljaje i razmisljanja, neobican, drugaciji pristup zivotu, sa lakocom postoanja, bez bizranih i tmurnih motiva, znaci nesto sto na obogacuje u zivotu. Isti proces je vec ugraviran u meni, ali mi treba netko tko ce mi biti suradnik u tome
postojanje nije lako, bar ne osobama koje imaju neku odgovornost u zivotu. lakocu postojanja imaju dokoni razmazeni djetinjasti ljudi koji bjeze od odgovornosti.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:39   #42
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ne znam kakva bi osoba trebala biti da me konstantno šokira, ali nagađam da ne bih takvu voljela ni u istoj izbornoj jedinici, a ne u istom krevetu.
hahahha, simpaticno napisano, ali zasto ne
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:41   #43
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
postojanje nije lako, bar ne osobama koje imaju neku odgovornost u zivotu. lakocu postojanja imaju dokoni razmazeni djetinjasti ljudi koji bjeze od odgovornosti.

lakoca postojanja kod mene podrazumijeva optimizam, nepostojanje granica, sve je moguce odgovornost mora biti jedan od kljucnih fkatora
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:41   #44
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
lakoca postojanja kod mene podrazumijeva optimizam, nepostojanje granica, sve je moguce odgovornost mora biti jedan od kljucnih fkatora
granice uvijek postoje. nije sve moguce.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:43   #45
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Moj ulazak u veze je mozda ponekad prebrz potez,ali to nije indikator povrsnosti, jer ne ostajem u vezama ako postanu upravo plitke, povrsne i nezanimljive.

Kako da promjenim sebe i vlastiti stav? Gdje konkretno pravim gresku?
Drugi puta malo pričekaj. I sa ulaskom u vezu i sa seksom. Pa ako ti je dotični napet i nakon 6-12 mjeseci, onda ima smisla ulazit u vezu.

Veza bi generalno trebala bit nešto dugoročnije i ne bi se trebala biti isto što i kratkotrajna romansa.

Al imaš 30+, siguran sam da su ti ove stvari poznate...
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:43   #46
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
ovdje ne podrazumijemvam jeftine zabave i izlazke, vec iskljucivo poucne dozivljaje i razmisljanja, neobican, drugaciji pristup zivotu, sa lakocom postoanja, bez bizranih i tmurnih motiva, znaci nesto sto na obogacuje u zivotu. Isti proces je vec ugraviran u meni, ali mi treba netko tko ce mi biti suradnik u tome

u glavi imaš fiksna idealizirana očekivanja nečega što ima samo u disney filmskoj produkciji, sorry.

život nije takav. ljudi nisu takvi. potrebna je prilagodba. što ne znači pogaziti svoje vrijednosti. ali znači shvatiti život.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 16:50   #47
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
u glavni imaš fiksna idealizirana očekivanja nečega što ima samo u disney filmskoj produkciji, sorry.

život nije takav. ljudi nisu takvi. potrebna je prilagodba. što ne znači pogaziti svoje vrijednosti. ali znači shvatiti život.
ne bih rekla da su moja ocekivanja na nivou filmova , ali ne moram biti ni dio mainstream jednog od nama poznatog drustvenog okruzenja , zasto bih se morala mjenjati, i zasto bi moj zivot morao biti monton ili djelovati po standradizirnim mjerama bilo kojeg drustva, a moramo biti istovremeno svijesni da razlicita drustva imaju razlicita ocekivanja
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 17:16   #48
a cime se ti bavis? sta ti nudis, koja je to tvoja turbo fatalnost koja te izdiže iznad mainstreama?
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 17:29   #49
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
a cime se ti bavis? sta ti nudis, koja je to tvoja turbo fatalnost koja te izdiže iznad mainstreama?
Da li me pitas za poslovno usmjerenje, slobodno vrijeme ili oboje ?
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:00   #50
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Lady_Tila, da

hm, ne znam, zasto bi bjezali od necega ( a ima o takvih primjera , tocno), ali zivotni avanturizam moze biti uzrok vjecne radoznalosti, eh to mi treba, takva druga polovina ovdje ne podrazumijemvam jeftine zabave i izlazke, vec iskljucivo poucne dozivljaje i razmisljanja, neobican, drugaciji pristup zivotu, sa lakocom postoanja, bez bizranih i tmurnih motiva, znaci nesto sto na obogacuje u zivotu. Isti proces je vec ugraviran u meni, ali mi treba netko tko ce mi biti suradnik u tome

Ok, recimo da kuzim mindset.

Recimo da je covjek zanimljiv, uzbudljiv, neobican, ima drugaciji pristup zivotu (drugaciji od koga?), ali mozda ne moze te svoje osobine generirati svaki dan, treba mu odmor od zivotne radoznalosti, pritisak je to

Zapravo kako mislis da ti dosade - imaju malo tema za razgovor, ne prate svijet oko sebe, ne traze stalno nove podrazaje, sta?

Ima tu i druga stvar - ti kao jako drugaciji od drugih, sa drugacijim pogledom na svijet budu cesto dosta sablonski i isti

Ako nista, ulozi u bitcoin i utazi potrebu za volatilnoscu
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:04   #51
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
[...] podrazumijemvam [...] poucne dozivljaje i razmisljanja, neobican, drugaciji pristup zivotu, sa lakocom postoanja, bez bizranih i tmurnih motiva, znaci nesto sto na obogacuje u zivotu.
A da preciziraš sama sebi, za svako od navedenog (i za one karakteristike / ponašanja koje nisi ovdje nabrojila, a bitne su ti), kako ćeš prepoznati da je osoba takva?
Ono, (to-i-to) ću prepoznati kad vidim/čujem/zaključim/... (ovo-ili-ono)?
Slično - čak još važnije - za deal-breakere, da u nekoj ranijoj fazi isfiltriraš to filtriranje koje radiš nakon (ili tijekom) nekoliko mjeseci? Čini mi se da tu možeš postići pomak.
__________________
Je.
CodeName is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:27   #52
Quote:
Ro_ kaže: Pogledaj post
Ok, recimo da kuzim mindset.

Recimo da je covjek zanimljiv, uzbudljiv, neobican, ima drugaciji pristup zivotu (drugaciji od koga?), ali mozda ne moze te svoje osobine generirati svaki dan, treba mu odmor od zivotne radoznalosti, pritisak je to

Zapravo kako mislis da ti dosade - imaju malo tema za razgovor, ne prate svijet oko sebe, ne traze stalno nove podrazaje, sta?

Ima tu i druga stvar - ti kao jako drugaciji od drugih, sa drugacijim pogledom na svijet budu cesto dosta sablonski i isti

Ako nista, ulozi u bitcoin i utazi potrebu za volatilnoscu
ali ih je malo ali ne bih rekla da su sablonizirani ( jeftino kopiranje originalnosti) vec su jednostvno orginalni
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:35   #53
Quote:
CodeName kaže: Pogledaj post
A da preciziraš sama sebi, za svako od navedenog (i za one karakteristike / ponašanja koje nisi ovdje nabrojila, a bitne su ti), kako ćeš prepoznati da je osoba takva?
Ono, (to-i-to) ću prepoznati kad vidim/čujem/zaključim/... (ovo-ili-ono)?
Slično - čak još važnije - za deal-breakere, da u nekoj ranijoj fazi isfiltriraš to filtriranje koje radiš nakon (ili tijekom) nekoliko mjeseci? Čini mi se da tu možeš postići pomak.
dikretno ili indirektno filtriranje , jer ponekad direktnost moze biti dozivljena kao agresivnost
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:13   #54
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
dikretno ili indirektno filtriranje , jer ponekad direktnost moze biti dozivljena kao agresivnost
Pričam o onom tvom internom filtriranju koje je, prema tvojim riječima, nakon nekoliko mjeseci završavalo time da zaključiš da ni ovaj nije taj s kojim želiš ostati. Možda možeš (možda ne, stvarno ne znam) tijekom neke ranije faze upoznavanja doći do zaključka da taj nije taj. Ne znam, možda nešto od ovoga ili sve ovo: bolje otvori oči, bolje naćuli uši, više analiziraj doživljeno
Direktnost? Pa budi točno onoliko direktna koliko je tebi OK da si direktna. Ako je to nekome previše direktno, ako je to nekome agresivno, ili će ti reći pa ćeš ti možda odlučiti da ti nije toliko bitno koliko si direktna, koliko je on cool; ili ćeš odlučiti da si ti takva kakva jesi a on nexe s tim nosi ili nexe nosi; ili neće reći ništa i trpit će; ili će pobjeći glavom bez obzira; ili....
Je l' me to pitaš? Je li tvoj komentar uopće bilo pitanje?
__________________
Je.
CodeName is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:02   #55
Quote:
CodeName kaže: Pogledaj post
Pričam o onom tvom internom filtriranju koje je, prema tvojim riječima, nakon nekoliko mjeseci završavalo time da zaključiš da ni ovaj nije taj s kojim želiš ostati. Možda možeš (možda ne, stvarno ne znam) tijekom neke ranije faze upoznavanja doći do zaključka da taj nije taj. Ne znam, možda nešto od ovoga ili sve ovo: bolje otvori oči, bolje naćuli uši, više analiziraj doživljeno
Direktnost? Pa budi točno onoliko direktna koliko je tebi OK da si direktna. Ako je to nekome previše direktno, ako je to nekome agresivno, ili će ti reći pa ćeš ti možda odlučiti da ti nije toliko bitno koliko si direktna, koliko je on cool; ili ćeš odlučiti da si ti takva kakva jesi a on nexe s tim nosi ili nexe nosi; ili neće reći ništa i trpit će; ili će pobjeći glavom bez obzira; ili....
Je l' me to pitaš? Je li tvoj komentar uopće bilo pitanje?
Postavila sam pitanje sa dodatnim komentarom o osobnom isksutvu, a upravo sam dozivjela gore opisane primjere
Jednostavno, ne treba imati potrebu mjenjati vlastite pratnere, jer uvijek imas opciju prhavatiti ih kao takve ili jednsotavno otici iz veze.

Pocetna faza ovisi od niza faktora, kako cesto se vidis sa osobom ili je ista npr. stari prijatelj ili je kolega sa posla. Ja sam se uvjerila da cesto puta koege sa posla se drugacije ponasaju van poslovne sredine.

Meni je problem pronaci osobu koja je slicnih afiniteta poput mojih.
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:10   #56
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Meni je problem pronaci osobu koja je slicnih afiniteta poput mojih.
'Ajmo od početka početaka: možeš li zamisliti da si našla takvu osobu? Da - Ne?
__________________
Je.
CodeName is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:18   #57
Quote:
CodeName kaže: Pogledaj post
'Ajmo od početka početaka: možeš li zamisliti da si našla takvu osobu? Da - Ne?
narao da mogu zamisliti, ali to nije dilema, jer vlro dobro znam sto zelim

Da li je ziasta moguce da sam jedna od rijetkih u drustvu sa doticnim problemom? Sigurna sam da razumijete o kakvom problemu konkretno pisem na temi. Nemoguce da nekome nije pukla veza jer joj/njemu partner jednsotavno prestao biti interesantan.
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:47   #58
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
narao da mogu zamisliti, ali to nije dilema, jer vlro dobro znam sto zelim
Ne pitam znaš li što želiš, nego možeš li sebe zamisliti u situaciji da si već našla takvu osobu i nisam 100% da je to gore bio odgovor na moje pitanje (a ako jest bio, onda oprosti na inzistiranju).
__________________
Je.
CodeName is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 20:59   #59
Quote:
CodeName kaže: Pogledaj post
Ne pitam znaš li što želiš, nego možeš li sebe zamisliti u situaciji da si već našla takvu osobu i nisam 100% da je to gore bio odgovor na moje pitanje (a ako jest bio, onda oprosti na inzistiranju).
ne razumijem pitanje !
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:06   #60
Mozda nalazis nekakve njonjave muzjake koji ti podilaze i previse se bave tobom, a tebe to ne simulira, nego te desimulira.


Mislim da tebi treba neki koji te dozivljava uvijek tek toliko da te drzi na laganoj vatri, i kojem je svejedno, ali kojem nije svejedno u smislu da mu je sve svejedno, nego mu je dovoljno svejedno, u tolikoj mjeri, da tebi bude zanimljiv, jer je svoj, i u biti na nekom suptilnom nivou odasilje pritajeno fatalno suptilnu neverbalnu poruku da te ne treba, a opet je eto nekako tu.

Treba ti neki koji ne prica puno, neki misticno lagano bezobrazan samim stavom, ne seljacina primitivna to ne, ali neki koji ce te hendlat.

Tak nest' tebi treba.

To je moje misljenje o tome, i na tu temu.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger