Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2009., 13:37   #241
ZNA LI ITKO?????????????????????????????????????????????? ???????????????
tupe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 13:44   #242
Muški Krojač

U međuvremenu sam našao jednog muškog krojača u Zagrebu koji mi je rekao da će me sa njegovim materijalom (koji zajedno izaberemo i koji je 100% vuna) sašiti odjelo za oko 1500kn.

Jel to OK?

Ako trebate kontakt pišite mi PM ili mail : [email protected]

Ima li još tko kakav prijedlog?


hvala
Atis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 17:16   #243
neda mi se čitati sve ove stranice, molim Vas - tražim krojačicu da mi sašije haljinu... imam sliku i detaljan opis, sad samo tražim osobu koja bi mi to sašila. Može kakvu preporuke? Ima li tko iskustva s krojačicama?
Beata Kahlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 17:17   #244
Quote:
tupe kaže: Pogledaj post
evo i mene

sašila bih haljinu od satena/svile,

bitno da je podbrana na dnu i htjela bi na gornji dio po rubovima nadovezat pletenicu , to valjda "obična" krojačica zna napravit..
mislim da to spada u jednostavan kroj..

MOLILA bi preporuke na pm
tennkk juuu !!!!!!!!

ps koja bi bila realna cijena za takvu haljinicu??
i ja sam u sličnom probelmu, može i meni odgovor?
Beata Kahlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 23:48   #245
Ima tko iskustva sa Skokom? U biti, je li itko kod njega dao haljinu na narudžbu?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 09:45   #246
krojenje odjeće po mjeri u Rijeci

Treba mi odjeća skrojena po mjeri jer sam visok pa mi je teško naći nešto ozbiljnije za posao. Znate li nekog u Rijeci tko bi mi mogao krojiti po mjeri, a da to izgleda moderno?

Znam da se Rio bavi time, samo je njihova komercijalistica toliko neprofesionalna da ne želim imati posla s njom.
Sly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 01:06   #247
Imam jedne trapez trapke s dosta elastina(tanki traper),i zelim od njih napraviti skinny trapke(cijelom duzinom uz nogu).
Zanima me jel to rade svi krojaci ili ne?(brine me jer trapke imaju puno elastina)

Moze i na pm preporuke
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 13:43   #248
meni ne treba savršen krojač da mi sašije nešto, samo popravak zatvarača na haljini..smjestila sam post ovdje jer nema potrebe za otvaranjem nove teme..
išla sam kod jedne krojačice i rekla da za zatvarač 20 kuna, a posao 40, dakle 60 kuna za jedan zatvarač..to mi je bilo preskupo pa sam otišla..
koliko to inače košta (jel cijena zbilja tolka) i znate koju krojačicu koja bi to solidno obavila?
__________________
...i like every color of your personality...
hejyude is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 15:16   #249
hitno neka dobra krojačica u zagrebu!trebam haljinu do 20.5.!hvala!
medvjedic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 07:42   #250
neki dobar i jeftin krojač/ica za sužavanje hlača kod gležnja( da budu kao mrkva hlače)
7373 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 21:28   #251
Quote:
7373 kaže: Pogledaj post
neki dobar i jeftin krojač/ica za sužavanje hlača kod gležnja( da budu kao mrkva hlače)
Takodjer isto trazim za trapke(rastezljive)
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 22:55   #252
šivanje haljina

Koliko otprilike bi trebalo da, ako dam profesionalno šivati, da mi se sašije kraća svečanija haljina(dužine do koljena) i prelaze li cijene šivanja 1500 kuna? ja bih sama kupila materijal ako treba. i gdje biste mi preporučili da to dam raditi?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 12:09   #253
Može li mi tko preporučiti neku dobru krojačicu iz Rijeke?
__________________
miljenica
marla81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 14:35   #254
nasla sam super tkaninu, al kako se ne kuzim u sivanje, moze savjet koliko metara tkanine kupiti za ove odjevne predmete?

Koliko metara tkanine za sašiti....?


1) haljinicu dugih rukava s kaupljačom, tipa ovo? (ne zelim sasiti bas takvu, al google mi je izbacio primjer...)

2)Bubble haljinu sličnu ovoj?

3)kratku jaknicu poput ove

4)duzu jaknica tipa ova
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 15:43   #255
Quote:
marla81 kaže: Pogledaj post
Može li mi tko preporučiti neku dobru krojačicu iz Rijeke?
"Moda Jadranka",ima salon na Srdočima i butik na Korzu kod Zagrebačke banke,tj.preko puta one cvjetarne.Malo je skuplja al vrijedi svake kune.
CatDeWill is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 23:42   #256
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
nasla sam super tkaninu, al kako se ne kuzim u sivanje, moze savjet koliko metara tkanine kupiti za ove odjevne predmete?

Koliko metara tkanine za sašiti....?


1) haljinicu dugih rukava s kaupljačom, tipa ovo? (ne zelim sasiti bas takvu, al google mi je izbacio primjer...)

2)Bubble haljinu sličnu ovoj?

3)kratku jaknicu poput ove

4)duzu jaknica tipa ova
beats me, al rekla si da si nasla super tkaninu aka jednina
za ovo sto si polinkala mislim da nema jedinstvene tkanine, a da bi rezultat bio iole slican slikama....
za ove jaknice mi se cine da trebaju nesto kruci materijal, dok ove haljine nesto mekano i rastezljivo... i podlozno gravitaciji
hence, nema sanse da imas jednu tkaninu koja zadovoljava oba seta trazenih svojstava, ma sto god da ti prodavac rekao

sto se mjera tice, ne znam, al mozes potraziti burdin sajt, imaju nesto free modela, pa pogledaj u uputama za njih koliko treba materijala, mozes dobiti neku odokativnu vrijednost - ali to neka ti bude informacija za red velicine cijene

ako ces dati nekome da ti to siva - onda tu osobu pitaj koliko materijala (I KAKVOG) treba (ako si i sama ides sivati - konzultiraj kroj i upute pored!)
jer, za neke stvari moze trebati bitno vise materijala nego se stvarno potrosi, zbog postivanja pravila i uputa koje idu uz pojedini kroj

pa da ne bi bilo da ti fali jos 20cm or smth
ili da stvar lose pada jer se nije moglo drugacije izrezati jer je falilo materijala da bi se stvar izvela kvalitetno
Nesi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 23:53   #257
Odlični popravci,dorade,strukiranja košulja i sl... konačno neka pedantna krojačica
-1 razina Immportane galerije preko puta Turbo limacha
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 07:03   #258
Vi svi ovdje haljine hocete sivati, koliko sam skuzila... a ima li tko iskustva da odnese krojacici svoje omiljene hlace i kaze Hocu identicne ovakve!?
I da na kraju i dobije identicne... u centimetar sto se velicine tice, u kroj sto se kroja tice, u detalj sto se detalja tice.

Ne pusim one fore Je, ove hlace su od drugog materijala, ja radim od ovakvog... zato su ispale malo drugacije.
Ne, nema toga... Zagreb je velik, ducana s materijalima sigurno ima.

Mislite da trazim previse?
Di bih mogla naci takvu zenu?
Da li ima fora da platis tetu vise pa ti ona ode traziti materijal?

Hocu biti jako zlocesta ako joj (iz loseg iskustva od ranije) kazem unaprijed da necu platiti hlace ako ne budu iste?

Jednom sam jednoj krojacici tako odnjela hlace i dobila - ni slicne.
Zato sam tako ostra.

Imate kakvu preporuku?
Cisto sumnjam jer imam nastup zadnje rospije , ali velim... to je zbog izuzetno loseg iskustva od ranije.
Samo zelim dobiti ono sto namjeravam platiti.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 14:41   #259
neki materijali nisu nabavljivi u hrvatskoj - to je cinjenica koju moras imati na umu - ako ju ne prihvacas, onda mislim da tvoj stav je arogantan, a ne razuman zahtjev kupca

(ne kazem da se radi bas o tvom materijalu ali samo naglasavam da tvoj stav 'zagreb je velik' uopce ne stoji)

osim toga, ako dozvolis da ti rastavi postojece hlace - onda mozes ocekivati identicne rekla bih bez puno previse muke (ovisno o tome koliko su hlace komplicirane)
ako hlace ostaju u komadu, onda je stvar koliko je osoba uistinu dobra

sorry, nemam preporuke za osobu
Nesi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 17:36   #260
može na pm kontakt krojačice od Lanchi i Kejt Mos ako netko ima?
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:06.