Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2018., 19:15   #8761
Kod mene mašina ima pregradu koja se spusti za tekući, digne za praškasti, uvijek postoji neka tehnika. Baci oko u upute svoje perilice. čak i ako iscuri ode u bubanj, neće daleko...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:37   #8762
Ariana da to je za tekući i ne "pobjegne" tekući iz toga. Tako ja imam. Kad stavljam praškasti samo izvadim tu posudicu.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 19:41   #8763
Moja mašina je đurasik pa ni ne razmišljam o pretincima nego nalijem tekući u onu plastičnu kuglu koja je znala biti na čepu flaše od deterdženta i stavim u bubanj
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 20:19   #8764
Sve druge marke kiselih krastavaca odite doma. Moji fejvorit krastavci (može li se o kiselim krastavcima ispjevati pjesma ? ) za francusku, za grickanje i uz svako fino jelo. Rstužim se ako ih nemam u frižideru. Sjemenke gorušice, kopar, paprika, luk i ostale divote a okus mmmm
Ladies and gentelman:

Freshona kiseli krastavci iz Lidla.


Spoj slatkog i kiselog..ni pretvrdi ni premekani, ni preveliki . Ma taman




pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 20:24   #8765
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Sve druge marke kiselih krastavaca odite doma. Moji fejvorit krastavci (može li se o kiselim krastavcima ispjevati pjesma ? ) za francusku, za grickanje i uz svako fino jelo. Rstužim se ako ih nemam u frižideru. Sjemenke gorušice, kopar, paprika, luk i ostale divote a okus mmmm
Ladies and gentelman:

Freshona kiseli krastavci iz Lidla.


Spoj slatkog i kiselog..ni pretvrdi ni premekani, ni preveliki . Ma taman




Odoh. Imam posla. U Lidlu.
Javim izvještaj sutra
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 21:59   #8766
Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
Ariana da to je za tekući i ne "pobjegne" tekući iz toga. Tako ja imam. Kad stavljam praškasti samo izvadim tu posudicu.
tome to sluzi ja sam to uredno pospremila....
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 00:39   #8767
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
totalni off ali meni u masini za sudje tableta ispadne naknadno, cujem kad se otvori taj pretinac
pomislila sam da ima veze kad ispadne van, ali ovisi o programu, možda prvo samo vodom ispere, pa onda tabletica skače van, jer ako prije skoči, onda je odmah u funkciji i počne se topiti...

Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
E čekaj čekaj, sad sam se sjetila, kad sam prešla s praškastog na tekuće deterđente, našla sam u kupaonskom ormariću neku dodatnu kadicu koja se strpa u onu ugradbenu kadicu od mašine i pisalo je da je to za tekuće deterđente. valjda ta dodatna sprečava da se odmah ne izlije.
ovo je već viša filozofija meni kao i Cats, s tim da sipam u taj srednji pretinac, čini mi se da i kod mene odmah se nekamo odlije, ali nisam nikad obraćala pažnju, normalno se pere.

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Nila mi pere onak, po navedenim doziranjima treba je puno.
Ja koristim tekuće i uvijek idu ravno u veš, odmah.
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Moja mašina je đurasik pa ni ne razmišljam o pretincima nego nalijem tekući u onu plastičnu kuglu koja je znala biti na čepu flaše od deterdženta i stavim u bubanj
za đurasik

ali ovo za direktno stavljanje tekućeg u bubanj, na rublje - pa zar vam to ne oštećuje robu? u par navrata sam znala dobiti flekice, recimo na nekoj majci ili marami, kad bih prala na ruke, onako mali flek kao da je kapnuo domestos na tkaninu, izbjeljeni dio, i uvijek sam mislila da je to zato jer nisam dobro promiješala deterđent s vodom i da je direktno nerazrijeđen kapnuo na tkaninu. iz istog razloga sam i dandanas oprezna s omekšivačima...taj fenomen izbjeljene flekice znao se pojaviti i kod ručnog i strojnog pranja, ali srećom nisam to već dugo doživjela. zanimljivo, kad je prašak u pitanju, pogotovo bez omekšivača, znam da neće napraviti flekice.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 00:47   #8768
Ne, nikad mi se tako nešto nije desilo.

Kad smo već kod pranja, jel itko ikad kupio one perle za pojačivanje mirisa, koje reklamira ona kao tv voditeljica stručnjakinja za mirise?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 01:11   #8769
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Kod mene mašina ima pregradu koja se spusti za tekući, digne za praškasti, uvijek postoji neka tehnika. Baci oko u upute svoje perilice. čak i ako iscuri ode u bubanj, neće daleko...
Baš.

Nego, dvoumila sam se jel da pišem na temi o šminkanju ili tu, ali kad sam već počela - u Lidlu su imali dobar tonik za lice, a jeftin. Sad to više nije tonik nego micelarna (a piše im na polici micelarna/tonik). Jel itko probao tu verziju ili možda vidio tonik verziju negdje?
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 08:30   #8770
Nije mi ni prašak ni omekšivač nikad zaflekao robu. Dok sam se "učila" znao mi je praškasti ostaviti bijele crte po crnom, ali već godinama crno perem tekućim, praškasti samo za bijelo 60+, a omekšivač ne koristimo otkad imamo sušilicu tako da nema problema
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 09:33   #8771
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
edit2: ovo je bila također fantastična prilika, ipak ih je bilo, ali kako nisam trebala, nisam pratila...bilo je i onih od 5l po 29,95Kn. sad mi tek ništa nije jasno. jedino što nalazim je oglas na Njuškalu koji je 4.5l Nilu u Intersparu nudio za 39.99, a originalno je bila 70 i nešto, dakle ipak je gdje god znala biti i iznad 70 i sigurno se nisam zeznula kad sam u Plodinama zastala i dobro pogledala. možda je bila neka čudna kratkotrajna ponuda.
Ma vjerojatno je po "normalnoj" cijeni bila 70. Znam da sam ovu uzela u Plodinama kad sam kupovala stvari za kolače za Božić u Lidlu, pa sam nakon išla u Plodine.
Ono "novo" pakiranje je i ima trakicu XXL gore .
Živcira me kod Plodina, što sam isto tek nedavno shvatila, da neke akcije imaju samo na TV reklami. Nemam TV pa to fulam

edit: Pješ, nisam kupila perlice, ali sam ih dobila od DMa. Neko testno pakiranje. Nisam probala
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj

Zadnje uređivanje Ange ou Demon : 09.01.2018. at 10:59.
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 19:57   #8772
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Sjemenke gorušice, kopar, paprika, luk i ostale divote a okus mmmm
Ladies and gentelman:

Freshona kiseli krastavci iz Lidla.


Spoj slatkog i kiselog..ni pretvrdi ni premekani, ni preveliki . Ma taman


Najgori ikad - meni.
Iz istog razloga zbog koji su tebi najbolji - pretrpani svime i svačime, slatkasti umjesto kiseli, ljigavo mekani umjesto tvrdi, ima ih i prevelikih unutra.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 22:13   #8773
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Najgori ikad - meni.
Iz istog razloga zbog koji su tebi najbolji - pretrpani svime i svačime, slatkasti umjesto kiseli, ljigavo mekani umjesto tvrdi, ima ih i prevelikih unutra.
i meni su uzasni, napose sve ostalo, al meki su kao da ih je netko malo prije nego u smece ipak ubacio u staklenku... ja volim zvijezdine. i zvijezdine pecene paprike isto.
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 22:42   #8774
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Ma vjerojatno je po "normalnoj" cijeni bila 70.
znala sam da sam dobro vidjela, evo i materijalnog dokaza (slikano večeras)

poslikala sam na dva mjesta u dućanu, dakle u ponudi je sada nova akcijska cijena na 50%, lijepo se vidi kolika je prije bila, a sada je solidnih 39.99kn, međutim ne kužim logiku, kad su imali praktički nedavno i 5litarku po nepunih 30? kakva im je to akcija bila od 79.99kn o kojoj sam pisala?

znam da je ovo debeli off, ispričavam se.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 22:46   #8775
Te po 79,99 ti znaju bit ono kad su u paketu i Nila (ili Perwol/štoliveć) za šareno+vuna/crno u paketu.
Da, ovo na slici je "staro" pakiranje. S promjenom pakiranja se digla i cijena.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 23:05   #8776
U Kauflandu je još sutra Perwoll 3 l 27,49 kn
A i Felce azzurra omekšivač od 3 l po 17,49 kn - meni je žuti odličan


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 23:18   #8777
Meni je serviser za masine naglasio da tekuci deterdzent oooobavezno ide u taj umetak, nikako direktno u posudicu za prasak pa da to iscuri prije nego krene ona prat. Naime, ne ode to u bubanj odmah nego ode nekamo (???), a masina prije pranja usise mogucu vodu od prethodnog pranja, pa vam tak usise i taj tekuci deterdzent.

Uuglavnom, odkad stavljam u taj umetak, bolje mi je ves opran.
Tinkach is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 23:48   #8778
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Te po 79,99 ti znaju bit ono kad su u paketu i Nila (ili Perwol/štoliveć) za šareno+vuna/crno u paketu.
Da, ovo na slici je "staro" pakiranje. S promjenom pakiranja se digla i cijena.
ok, enigmu smo riješili, jedino što nije išlo ništa u paketu kad je bila ova visoka cijena (79.99kn), samo gola Nila u novoj ambalaži. ne prihvaćam da je upravo promjena ambalaže odgovorna za višu cijenu.

šteta kaj ju sad ne trebam, dobra je prilika
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 08:48   #8779
Quote:
Tinkach kaže: Pogledaj post
Meni je serviser za masine naglasio da tekuci deterdzent oooobavezno ide u taj umetak, nikako direktno u posudicu za prasak pa da to iscuri prije nego krene ona prat. Naime, ne ode to u bubanj odmah nego ode nekamo (???), a masina prije pranja usise mogucu vodu od prethodnog pranja, pa vam tak usise i taj tekuci deterdzent.

Uuglavnom, odkad stavljam u taj umetak, bolje mi je ves opran.
Moje osobno iskustvo je da tekući prašak ide na robu, ulijem ga ili sredinom punjenja mašine ili na vrh, imam onu mašinu koja se od gore puni, i kod nje je zeznuto ulijevati u okomita vrata išta tekućasto.
Vidim kako roba upija deteržent, nikamo ne odlazi.
Ne znam kamo bi moglo otići
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 09:45   #8780
I ja imam tu mašinu u koju se veš stavlja odozgora i ima tri odvojene posudice s nacrtanim oznakama za prasak, tekuci i omekšivač. Znala sam staviti tekuci i omekšivač, zatvoriti mašinu i opet je otvoriti da dodam jos nesto, ali nista se nije izlilo iz tih posudica.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.