Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2007., 16:29   #261
duga ravna ispeglana sa siskama
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 10:27   #262
starke i suknja

sto mislite idu li starke i suknja zajedno...ne sad neka sminki suknja...vec primjerice neka suknja malo ispod koljena,karirana primjerice..ili sl...
Marina2602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 14:27   #263
naravno da da, ja to tako cesto...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 12:55   #264
mala crna

pozdrav curke,

dragi me vodi na bal i trenutno nisam bas pri nekoj lovi, i ne kupuje mi se sad neka balska haljina. zato planiram obuci malu crnu...

sad, moj problem, ta mala crna haljinica koju imam je skroz zatvorena. gornji dio je skoro kao dolce vita zatvoren i bez rukava je. seze do koljena i pripijena je. stvarno mi onako dobro stoji i kanim je kombinirati sa crnim cipelama, elegantnim sa visokom petom.

ali problem je... bit cu sva u crno i to mi nije bas divno... s cime da uljepsam i poboljsam tu malu crnu haljinicu?? da ne izgledam kao morticia addams??

molim savjete!
Leylah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 13:50   #265
Quote:
Leylah kaže: Pogledaj post
pozdrav curke,

dragi me vodi na bal i trenutno nisam bas pri nekoj lovi, i ne kupuje mi se sad neka balska haljina. zato planiram obuci malu crnu...

sad, moj problem, ta mala crna haljinica koju imam je skroz zatvorena. gornji dio je skoro kao dolce vita zatvoren i bez rukava je. seze do koljena i pripijena je. stvarno mi onako dobro stoji i kanim je kombinirati sa crnim cipelama, elegantnim sa visokom petom.

ali problem je... bit cu sva u crno i to mi nije bas divno... s cime da uljepsam i poboljsam tu malu crnu haljinicu?? da ne izgledam kao morticia addams??

molim savjete!
a jel imas cipele u nekoj drugoj, zivljoj boji? ili samo crne?
recimo, crvena ogrlica ili narukvice i crvene cipele?
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 14:02   #266
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
a jel imas cipele u nekoj drugoj, zivljoj boji? ili samo crne?
recimo, crvena ogrlica ili narukvice i crvene cipele?
cipele imam jedino jos samo neke sive, ali nisu bas za tu haljinu... ali ova ideja sa crvenom ogrlicom mi se jako svidja! mislim da cu potrazit nesto u tom stilu! to bi moglo dobro izgledat! thank you!!!))
Leylah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 14:08   #267
Quote:
Leylah kaže: Pogledaj post
pozdrav curke,

dragi me vodi na bal i trenutno nisam bas pri nekoj lovi, i ne kupuje mi se sad neka balska haljina. zato planiram obuci malu crnu...

sad, moj problem, ta mala crna haljinica koju imam je skroz zatvorena. gornji dio je skoro kao dolce vita zatvoren i bez rukava je. seze do koljena i pripijena je. stvarno mi onako dobro stoji i kanim je kombinirati sa crnim cipelama, elegantnim sa visokom petom.

ali problem je... bit cu sva u crno i to mi nije bas divno... s cime da uljepsam i poboljsam tu malu crnu haljinicu?? da ne izgledam kao morticia addams??

molim savjete!
ja bih stavila modri prsten ovakav:

vazno da je velik i da se vidi da je modar.

i ovakve modre naušnice:


ne prevelike, ali uočljive.
kosu bih digla, a make up lagan s naglaskom na očima, točnije metalik sjenilo kao j lo na ovoj slici samo tamnije malo (naravno ovisi o boji očiju )


u slučaju da si blondina ilitiga plavuša ovakav make up bih i ovakvu kosu:

bez modrih naušnica, samo bih prsten. ali budući da si rekla da je haljina kao dolčevita, tu više ide podignuta kosa.

zašto modro? za mene su modro i crno classy a ujedno i chick spoj. s crvenim igraš na sigurno to je, ali meni je to više svakodnevno crveno i crno i ziheraški. a haljinu možeš i spojiti s elegantnim rukavicama do laktova u petrolej, modroj ili tamno ljubičastoj boji. ne znam kako se inače oblacis ali ako je bal, ja bi igrala na eleganciju a i da je moderno i mladenački.

eto nadam se da sam pomogla
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 14:30   #268
Hvala Aurelie!!!

Modru boju obozavam ali nazalost mi ona nikad nije dobro pristajala. Uvjek sam patila za tim obuci neki modri pulover i neke modre topice itd. Ali jednostavno ta boja ne pase uz moj ten

Ali oblik nausnica i prstena bi bio genialan... svidja mi se!

sto se tice sminkanja, to sam bas tako i mislila! Metalik sjenilo da malo razvedrim lice i oci cu naglasit i frizuru sam mislila tako nekako napravit, svakako ju izmaknuti van iz lica...

hvala Aurelie!!
Leylah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 14:41   #269
evo ovako odprilike izgleda ta haljina... gore, kod ovratnika je malo nabran materijal, ali stvarno malo, jedva vidljivo. ali ovaj stil je...

http://forademoda.files.wordpress.co...lack-dress.jpg
Leylah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 14:50   #270
Quote:
Leylah kaže: Pogledaj post
evo ovako odprilike izgleda ta haljina... gore, kod ovratnika je malo nabran materijal, ali stvarno malo, jedva vidljivo. ali ovaj stil je...

http://forademoda.files.wordpress.co...lack-dress.jpg
Haljina je soooo Audrey Hepburn
Ja volim klasiku i vjerovatno bi to nosila ovako



Znam dosadno , no sa nekom efektnom punđom i jednim komadom nakita koji će se jako isticati (ali nikakva plastika, može biti biža, ali da je metal i da je bogato) po meni je pun pogodak. Ja sam za neke ogromne fora naušnice.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 15:15   #271
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
Haljina je soooo Audrey Hepburn
Ja volim klasiku i vjerovatno bi to nosila ovako



Znam dosadno , no sa nekom efektnom punđom i jednim komadom nakita koji će se jako isticati (ali nikakva plastika, može biti biža, ali da je metal i da je bogato) po meni je pun pogodak. Ja sam za neke ogromne fora naušnice.
ma haljina je stvarno predivna i cini super figuru... ali eto, za bal je moram malo uljepsat, da malo veselije izgledam i zato cu je malo s necim kombinirat...
Leylah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 17:44   #272
Večernja haljina

Bliži se jedan dress code event na koji moram doći u svečanoj haljini... Odlučila sam kupiti matrijal i dati je šivati jer u gradu nisam našla niš spešl... E sad vas molim kad bi mi pomogli oko biranja modela tako da stvite koju sliku na ovaj topic... Samo da nebude prešareno, smeđe boje i da je od nekog sintetičkog matrijala sa puno elastina...

P.s

Dali ima neko pregledniju sliku "Pink ruffle Jill Stuart" haljine koju je Carrie nosila u predzadnjoj epizodi sex i grada (An American Girl in Paris, Part Une) na večeri... To mi je ubiti plan B...


UNAPRIJED HVALA SVIMA...
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 23:42   #273
Quote:
Leylah kaže: Pogledaj post
Hvala Aurelie!!!

Modru boju obozavam ali nazalost mi ona nikad nije dobro pristajala. Uvjek sam patila za tim obuci neki modri pulover i neke modre topice itd. Ali jednostavno ta boja ne pase uz moj ten

Ali oblik nausnica i prstena bi bio genialan... svidja mi se!

sto se tice sminkanja, to sam bas tako i mislila! Metalik sjenilo da malo razvedrim lice i oci cu naglasit i frizuru sam mislila tako nekako napravit, svakako ju izmaknuti van iz lica...

hvala Aurelie!!
nema na cemu drago mi je da mogu pomoci
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 00:01   #274
Quote:
monique_7 kaže: Pogledaj post
Bliži se jedan dress code event na koji moram doći u svečanoj haljini... Odlučila sam kupiti matrijal i dati je šivati jer u gradu nisam našla niš spešl... E sad vas molim kad bi mi pomogli oko biranja modela tako da stvite koju sliku na ovaj topic... Samo da nebude prešareno, smeđe boje i da je od nekog sintetičkog matrijala sa puno elastina...

P.s

Dali ima neko pregledniju sliku "Pink ruffle Jill Stuart" haljine koju je Carrie nosila u predzadnjoj epizodi sex i grada (An American Girl in Paris, Part Une) na večeri... To mi je ubiti plan B...


UNAPRIJED HVALA SVIMA...
najbolje sto sam nasla ova slicna isto jill stuart



i nesto ovako mozda:


po meni na tu rozu boju izvrsno pašu cipele u nekoj drugoj boji tipa petrolej ali ne prenaglašene da ne odvlače pažnju sa haljine, npr ove:





ono što po meni nikako ne ide na ovakve romantične roze, pink, boja breskve haljine su klasične crne ili nude pumps. crne su mi preteške a nude su presvijetle za kombinaciju.

a za smeđe kombinacije također ne bih uzimala klasične crne cipele, već ovisno o nijansi haljine.
ili ovako nešto:





ove cipele ne bih nikako, ali su potrebne ili crne čarape guste da se haljina ne stopi s kožom ili neke uočljivije cipke .
recimo ove:


eto nadam se da sam pomogla
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 00:17   #275
Ljudi situacija je sljedeća.Rođaci iz amerike pozvali su mene i dečka u Veneciju na vikend.I sad sam ustanovila da nema što obući a da ne izgledam kao turistkija ili ruska flundra.Crne sandale na petu su definitvno,crni s širokim obodom je upitan i dvoumim se između ženskog odijela crnog klasičnog s kakvom bijelom maramom oko vrata ili pak bijele haljine i kapute iste boje dužeg od haljine s zlatnim lančićem oko vrata.
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 01:18   #276
@ Leylah:
Ja bih stavila ljubičasti nakit ili ljubičasti remen ili neki duži svileni ljubičasti šal/rubac.
__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 02:43   #277
hvala aurelie... bež haljina me jako oduševila i ako će biti neš tipa one roze definitivno ću uzeti tu boju cipela... tnx još jednom vratila si mi inspiraciju...
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 16:09   #278
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Ljudi situacija je sljedeća.Rođaci iz amerike pozvali su mene i dečka u Veneciju na vikend.I sad sam ustanovila da nema što obući a da ne izgledam kao turistkija ili ruska flundra.Crne sandale na petu su definitvno,crni s širokim obodom je upitan i dvoumim se između ženskog odijela crnog klasičnog s kakvom bijelom maramom oko vrata ili pak bijele haljine i kapute iste boje dužeg od haljine s zlatnim lančićem oko vrata.
def. drugo kombinacija a ovo crni sa širokim obodom je pretpostavljam šešir?
Aurelié is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 22:34   #279
Da to sa crnim obodom je šešir,valjda sam kad sam editirala slučajno izbrisala riječ.Vidjela sam i bijeli u dućan nije preskup pa razmišljam o njemu.Opisati ću ga jer ne mogu uplodati slike na net nešto s kompom ne štima.
Dakle ima vrh sličan papinoj kapici otprilike i obod je dosta širok.
Jedna poznata glumica je imala sličan..
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 01:54   #280
Quote:
spaljena kaže: Pogledaj post
Ljudi situacija je sljedeća.Rođaci iz amerike pozvali su mene i dečka u Veneciju na vikend.I sad sam ustanovila da nema što obući a da ne izgledam kao turistkija ili ruska flundra.Crne sandale na petu su definitvno,crni s širokim obodom je upitan i dvoumim se između ženskog odijela crnog klasičnog s kakvom bijelom maramom oko vrata ili pak bijele haljine i kapute iste boje dužeg od haljine s zlatnim lančićem oko vrata.
Koja je svrha tog posjeta Veneciji? Je li postoji neka prigoda - neka zabava, neki prijem?
Jer, ako je to samo vikend, posjet gradu, obilazak grada i druzenje s rodacima, mislim da trebas nositi nesto uobicajeno i u cemu se ugodno osjecas. Nesto opustenije za obilazak grada, ne preveliku petu i poneses nesto "ljepse" za na vecer, za veceru isl.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.