Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2008., 10:58   #61
Mene su dosle karte Treviso-Malta cca 20 eura povratna po osobi preko Ryan-a. Kupili smo ih mjesec i pol ranije. Ovo preko 200 eura za karte mi se cini puno. Bili smo u 6-tom mjesecu. Cijene karata ce kako odmice sezona padati, a i stalno su ti neke akcije. Pogledaj jos i ponudu My air-a iz Venecije. Mozda ti tamo uleti nesto povoljno.
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 12:15   #62
nije Gonzo, nego je Gozo jebo ga led Gonzo je onaj stvor iz Muppet Showa
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 11:10   #63
u pravu si Gozo je :-) Al' moraš priznati i da je Gonzo zakon :-)
Lych is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 11:13   #64
koliko je kostao Top 10 vodič za Maltu
ja gledao u profilu u Ri i nema ga
Lych is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 08:41   #65
Karte za Maltu bookirane
RyanAir
Lych is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 10:20   #66
Bok!
Ja bi isto preko ryanaira za Maltu u 10 ili 11 mj. Je tada tamo toplo?. Dali je neko sam sebi bookirao neki full povoljni smještaj tamo, u kojem mjestu i koliko novaca na noć za četveročlanu obitel? hvala!
nila is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 12:58   #67
Smile

Quote:
nila kaže: Pogledaj post
Bok!
Ja bi isto preko ryanaira za Maltu u 10 ili 11 mj. Je tada tamo toplo?. Dali je neko sam sebi bookirao neki full povoljni smještaj tamo, u kojem mjestu i koliko novaca na noć za četveročlanu obitel? hvala!
Pa statistika temperature kaže: zrak 24, more 20 (bar mi se čini tako)
mi još ni9smo bookirali smještaj, ali gledajući najpovoljniji je hotel u Bugibbi, preko stranice hotelclub, nas će smještaj 7 dana za nas 3 doći 170€, mislim da je to ful povoljno i još rent-a-car (što kažu da se isplati iznajmit) cca. 100€
eto ako ti još šta treba, pitaj
+ karte preko ryana za nas 3, 150€
cca 3000 kn bez hrane, mislim da je to dosta povoljno
Lych is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 09:35   #68
Quote:
nila kaže: Pogledaj post
Bok!
Ja bi isto preko ryanaira za Maltu u 10 ili 11 mj. Je tada tamo toplo?. Dali je neko sam sebi bookirao neki full povoljni smještaj tamo, u kojem mjestu i koliko novaca na noć za četveročlanu obitel? hvala!
10 mjesec je topal na Malti cca. 25-28 °c dokle 11 mj. je preporučliv samo početak dokle je još uvijek 2o-23 °c ....
conan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 10:28   #69
tim bolje, bit će kupanja
Lych is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 14:07   #70
Obzirom da se približava dan odlaska na Maltu
ako ima neko nekakvih prijedloga šta posjetiti, vidjeti, gdje jesti ili bilo šta drugo vezano za Maltu
neka se slobodno raspiše :-)
Lych is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 18:35   #71
Malta je mala brzo ćeš sve skužiti. Gdje ste bukirali hotel?
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 18:48   #72
ako si za kavu,javi se....
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 08:33   #73
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Malta je mala brzo ćeš sve skužiti. Gdje ste bukirali hotel?
Cerviola Marsascala
bio je najpovoljniji 3* i noćenje + doručak, moglo se proći i još jeftinije u Buggibi, ali nije bilo doručka, a imamo klinku 3 god. pa je proocjena pala da je bolje s doručkom
Lych is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 08:34   #74
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
ako si za kavu,javi se....
Živiš na Malti?
Lych is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 09:52   #75
Quote:
Lych kaže: Pogledaj post
Obzirom da se približava dan odlaska na Maltu
ako ima neko nekakvih prijedloga šta posjetiti, vidjeti, gdje jesti ili bilo šta drugo vezano za Maltu
neka se slobodno raspiše :-)
Meni ti jeklopa bila super u restoranu "The Avenue" u centru Pacvilla, stanes tamo pa pitas nekoga, sve ti je to ulica gore, ulica dole. Jako obilne porcije, socne i fine, fine... Cijene vise nego povoljne-po osobi cca 10 eura, ali jedes kao car. Ogroman lokal sa jako brzim i usluznim osobljem i neka vas ne zavara ako vam se cini da nikada necete stici na red, nevjerojatno su brzi /sto je prava rijetkost na Malti/.
Od mjesta za pogledati, svakako unutrasnjost Malte koja jos uvijek izgleda kao da je vrijeme stalo. Krasni trgovi i predivne crkve, svako selo ima crkvu velicine nase malo vece katedrale. Jako je lijepa i divlja obala sa strane Dingli Cliff's-a. Za kupanje preporuka Golden Bay, Paradise Bay i Gneyna Bay/tako se nekako pise/. Ove plaze su sve jako blizu jedna drugoj. Svakako posjetite Gozo koji je za moj pojam daleko ljepsi i divljiji od Malte /ali to je vec osobni stav/. Nikako ne propustite kupanje u Plavoj Laguni /odite ujutro da imate cijeli dan za uzivanciju u divljini/.
Meni su osobno grozna mjesta St Julians, Meliha, St Paul's Bay, Buggibba. Sve to izgleda kao nas Vir. Tamo jedino treba proci i vidjeti kako ljudi nevjerojatno lako uniste prirodu.
Meni se Malta uopce nije cinila mala i ako zelis sve vidjeti uvijek je malo vremena. Mi smo imali rent-a-car i djirali smo ko ludi da sto vise toga vidimo. U svako slucaju Malta je lijepo iskustvo i vjerujem da cete uzivati.
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 10:09   #76
kakva je vrijeme oko Nove godine?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 10:24   #77
Quote:
suncana75 kaže: Pogledaj post
Meni ti jeklopa bila super u restoranu "The Avenue" u centru Pacvilla, stanes tamo pa pitas nekoga, sve ti je to ulica gore, ulica dole. Jako obilne porcije, socne i fine, fine... Cijene vise nego povoljne-po osobi cca 10 eura, ali jedes kao car. Ogroman lokal sa jako brzim i usluznim osobljem i neka vas ne zavara ako vam se cini da nikada necete stici na red, nevjerojatno su brzi /sto je prava rijetkost na Malti/.
Od mjesta za pogledati, svakako unutrasnjost Malte koja jos uvijek izgleda kao da je vrijeme stalo. Krasni trgovi i predivne crkve, svako selo ima crkvu velicine nase malo vece katedrale. Jako je lijepa i divlja obala sa strane Dingli Cliff's-a. Za kupanje preporuka Golden Bay, Paradise Bay i Gneyna Bay/tako se nekako pise/. Ove plaze su sve jako blizu jedna drugoj. Svakako posjetite Gozo koji je za moj pojam daleko ljepsi i divljiji od Malte /ali to je vec osobni stav/. Nikako ne propustite kupanje u Plavoj Laguni /odite ujutro da imate cijeli dan za uzivanciju u divljini/.
Meni su osobno grozna mjesta St Julians, Meliha, St Paul's Bay, Buggibba. Sve to izgleda kao nas Vir. Tamo jedino treba proci i vidjeti kako ljudi nevjerojatno lako uniste prirodu.
Meni se Malta uopce nije cinila mala i ako zelis sve vidjeti uvijek je malo vremena. Mi smo imali rent-a-car i djirali smo ko ludi da sto vise toga vidimo. U svako slucaju Malta je lijepo iskustvo i vjerujem da cete uzivati.
kad ovo pročitam sve više i više se veselim putu
tnx
ovaj restoran sigurno nećemo zaobići
Lych is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 14:24   #78
iiii ljudi ?? kako vam je bilo ili kako vam je na malti? sta mislite o svemu? ja inace zivim ovdje pa ako nekoga nesto zanima, neka samo upita
__________________
to unpathed waters, undreamed shores
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 19:09   #79
2mirabelle: gdje si bila prije?

Evo mojih dojmova:

Pozitivno:

- cijene: jeftinije je nego što sam mislio, lete i LCC kompanije pa je moguće iskombinirati povoljan odmor
- klima
- hrana: inače sam prilično izbirljiv (zeca baš ne volim ali drugo je ok )
- jezik: svi govore engleski

Negativno:

- loše označene ceste i stanje cesta općenito, uobičajeni GPS-ovi ne pokrivaju Maltu
- plaže (čast izuzecima)
- moja bolja polovica očekivala je bolji noćni život i veću raskoš općenito(btw. bili smo van sezone tako da primjedba o noćnom životu vjerojatno ne stoji)

Općenito Malta mi je i vratit ću se još koji put!
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 19:36   #80
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
iiii ljudi ?? kako vam je bilo ili kako vam je na malti? sta mislite o svemu? ja inace zivim ovdje pa ako nekoga nesto zanima, neka samo upita
Kakvo je vrijeme na Malti polovicom 2. mjeseca i dali je uopče onda nešto otvoreno tamo?
conan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.