Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2010., 12:17   #161
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Eto Ruehl No.925 je gotov .. imaju upravo 50% popusta na svu svu robu, a to uključuje, pazite sad dobro - 3 majice kratkih rukava, 2 košulje, donji dio piđame, jedna kapa i jedan šal .. .. imaju čak neku majicu za 9$ lol, a prije su im nabijali cifre što su više mogli.. tako im i treba što su propali
Otkud ti ideja da su propali? Oglašavaju popust kao i svi drugi.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 12:42   #162
e kaj se tiče fejkova na ebayu... ja lijepo pitam sellera jer original il fejk... on se kune da je original i ja kupim. Baš sam sad kupio dvije AF majice jer su fora. Normalno majice dođu a ono fejk, kvalitetni fejk al nema veze .Ja lijepo liku velim da ću mu kompletnu konverzaciju između mene i njega staviti na feedback i da više niko neće od njega kupovat i evo ti pare natrag plus poštarina...

al baš sam gledao na A&F stranici i zakon su stvari... uz CK i NIKE još jedan dućan di gotovo da nema roba koje mi se ne sviđa
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 13:25   #163
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Otkud ti ideja da su propali? Oglašavaju popust kao i svi drugi.
Od 1.1.2010. Ruehl No.925 zbog neprofitabilnosti službeno više ne postoji, do 16.1. je sve na "rasprodaji" kada se gasi i posljednji njihov dućan u USA.

Tako da su sada ostala još 3 abercrombie branda - abercrombie, hollister i gilly hicks
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 15:12   #164
Gotovo, nema više ništa na Ruehl stranici...

link na abercrombie.com i par formalnih stvari..

rest in peace
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 19:24   #165
Kako vam se svida Fierce? Meni osobno najbolji miris, upecatljiv a svi me snjofaju kad ga stavim i samo pozitivne komentare sam dobio, pogotovo od zenske strane..
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 00:37   #166
jel kupovao tko traperice sa Abercrombie&Fitch...sluzbene stranice, kakvi su im brojevi, mislim jel odgovaraju brojevima koje inace nosite isto tako i za majice???????
tonivk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 12:28   #167
kupio sam u 12 mj A&F kosulju u Sv. Heleni, i nakon 1,5 mj kosulja se sama od sebe poderala po rukavu. Odnesao sam je krojacu no nema pomoci, cak mi je rekao da je materijal od kojeg je kosulja rađena star i da nista ne valja..
Toliko o tome....
junkieee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 12:42   #168
Quote:
junkieee kaže: Pogledaj post
kupio sam u 12 mj A&F kosulju u Sv. Heleni, i nakon 1,5 mj kosulja se sama od sebe poderala po rukavu. Odnesao sam je krojacu no nema pomoci, cak mi je rekao da je materijal od kojeg je kosulja rađena star i da nista ne valja..
Toliko o tome....
To ti je fejk,
nema A&F-a u Hrvatskoj
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 13:19   #169
Quote:
tonivk kaže: Pogledaj post
jel kupovao tko traperice sa Abercrombie&Fitch...sluzbene stranice, kakvi su im brojevi, mislim jel odgovaraju brojevima koje inace nosite isto tako i za majice???????
kupila ja, tri para
ja sam uzela br 26 a inace npr diesel nosim 27, znaci br manje, a ove traperice sta imaju elastina sam uzela još jedan broj manje tj 0R, a ove bez elastina 2. Ove sa elastinom se dosta sire, ne stiskaju, tako da imas osjecaj ka da nemas gace na sebi
sad cekam drugu posiljku, zvali me sa carine da je stiglo !
majcu sam narucila S, cekam da dodju pa cu vidit odgovara li mi.
nadam se da sam pomogla.
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 16:06   #170
Bio sam u Londonu, a zaboravio sam otići u A&F. A još sam vidio ljude kako nose njihove vrećice...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 21:26   #171
Quote:
blue.eye kaže: Pogledaj post
kupila ja, tri para
ja sam uzela br 26 a inace npr diesel nosim 27, znaci br manje, a ove traperice sta imaju elastina sam uzela još jedan broj manje tj 0R, a ove bez elastina 2. Ove sa elastinom se dosta sire, ne stiskaju, tako da imas osjecaj ka da nemas gace na sebi
sad cekam drugu posiljku, zvali me sa carine da je stiglo !
majcu sam narucila S, cekam da dodju pa cu vidit odgovara li mi.
nadam se da sam pomogla.
koliko se placa carina i to..kak funkcionira
tonivk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 21:42   #172
Računaj na 40% na ukupnu cijenu.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 23:18   #173
n

Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Računaj na 40% na ukupnu cijenu.
nije to bas ni malo...
tonivk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 08:34   #174
Quote:
BANANAFISH kaže: Pogledaj post
To ti je fejk,
nema A&F-a u Hrvatskoj
nije fejk, original je, samo je stara kolekcija tko zna otkada! ja imam dosta iz US i 2 komada iz sv helene. sve je isto, samo je roba stara. isto tako vam je i sa VS u masarykovoj
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 15:24   #175
Quote:
How do I make sure I'm buying authentic Abercrombie & Fitch gear?

There are only two ways to get it:

* 1. At one of our namesake stores
* 2. Through our online store

Does Abercrombie franchise its stores?

No, we do not franchise. We believe strongly that the only way to provide the genuine Abercrombie & Fitch experience is to do it ourselves. We just couldn't trust it to anyone else.

abercrmobie.com
Nisam nikada bio u tom dućanu u Sv.Heleni ali šanse da je roba original je po meni jednaka onoj da u Dubravi na okretištu od cigića kupiš original D&G jaknu, iako se ona ciganka kune da je to baš oriđiđi izravno iz Milana jutros stigla..

Logički gledano, A&F kao što to piše na njihovim web stranicama stranicama nema franšize nigdje u svijetu, dakle vlasnik dotičnog dućana nije mogao doći do original robe nikako drugačije nego da je otišao u sam A&F i pokupovao 50tak majica po regularnoj cijeni i sad ih prodaje u Hrvatskoj. Još je usput na njih platio carinu, pdv, prijevoz do Hrvatske - i gle čuda - prodaje ih po istoj cijeni kao i u USA? Da li samo ja tu vidim nelogičnost? Pa lik je u minusu, i to debelom. Pa čak i da je išao kupovati tu robu po nekim outletskim cijenama (iako koliko sam čitao na netu ima jako malo njihovih outlet dućan i užasno su *škrti* kada su popusti u pitanju, uspoređujući sa ostalim američkim brandovima..) opet kada zbrojiš 2 sa 2 dobiješ da ta original majica mora biti kud i kamo skuplja da bi se tom liku u Sv.Heleni isplatila prodaja.

A&F fejkova po netu ima danas boli glava, majice se nude već od 5$, što po meni sve upućuje da je to izvor i tom dućanu u Sv.Heleni. U suprotnom, nema logike. Ukoliko trgovac na toj majici (sa pdv-om, carinom, prijevozom i svim ostalim maržama) ne zaradi barem duplo - neće je ni prodavat.

Bilo bi zanimljivo kupit jednu tamo majicu i poslat je u A&F da vidimo što bi oni rekli. Kako piše na njihovim web stranicama zainteresirani su za suradnju u suzbijanju fejk A&F robe na tržištu, što god da im to značilo ..

Zadnje uređivanje soundvision : 27.01.2010. at 15:30.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 15:42   #176
Ne bi se slozio da su "skrti" sto ce tice cijena u outletima. Istina da ih skoro i nema, ali tamo sam kupovao majice za manje od 10$, kozne japanke za 6$, veste za 20ak$.
Ali ovo u Sv. Heleni je fake ocito, jos ako kaze da mu se kosulja raspala ?!? Nista slicno mi se nije dogodilo ni sa jednom njihovom stvari..
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 22:30   #177
Quote:
tonivk kaže: Pogledaj post
koliko se placa carina i to..kak funkcionira
carina me ovaj put izasla 866,35 kn , a cila posiljka je kostala 1455kn. sto znaci vise od 50 %!!! priko fedexa ti salju, oni te nazovu na tel da je posiljka na carini, mejlom ti posalju papir koji tribas ispunit i vratit ga njima mejlom il faxom, zatim te opet zovu kad ti ocarine robu, na mejl ti posalju koliko tribas platit, kad platis opet faxiras ili saljes mejl o potvrdi uplate i dobijes robu na kucni prag nadam se da sam pomogla
Neko je napisa da je bia u Londonu a nije bia u a&f ducanu, bolje da nisi vjeruj mi, u 12 mj kad sam ja bila red ispred ducana 200 m a unutra red za placanje bez pretjerivanja 500 m! unutar cilog ducana po svim zidovima! a unutra mrak totalni nista ne vidis!
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 22:38   #178
A&F je jos super osvjetljen, da vidis kako je u Hollisteru, nista se ne vidi. Njihovi ducani su radeni na foru clubova, mrak, glasna glazba, rasplesani prodavaci.. Meni je fora, drukcije od ostalog definitivno.
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 09:58   #179
Quote:
prcak2007 kaže: Pogledaj post
nije fejk, original je, samo je stara kolekcija tko zna otkada! ja imam dosta iz US i 2 komada iz sv helene. sve je isto, samo je roba stara. isto tako vam je i sa VS u masarykovoj

Ne vjerujem da bi u ducanu prodavali fejk robu. Nekak mi to nema logike. Uglavnom zvao sam ih jucer "zapisali" su moj broj pa ce me kao nazvat, al ja ne pusim te price nego cu ih jos jednom nazvat i pozvat se na inspekciju.
Fejk ili ne fejk meni se kosulja poderala po rukavu i to od zamora materijala i ja je ne nosim. Ili ce mi vratit pare ili ce drugu dat.
junkieee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 12:30   #180
Quote:
junkieee kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da bi u ducanu prodavali fejk robu. Nekak mi to nema logike. Uglavnom zvao sam ih jucer "zapisali" su moj broj pa ce me kao nazvat, al ja ne pusim te price nego cu ih jos jednom nazvat i pozvat se na inspekciju.
Fejk ili ne fejk meni se kosulja poderala po rukavu i to od zamora materijala i ja je ne nosim. Ili ce mi vratit pare ili ce drugu dat.
a onda je laznjak, ali jako jako kvalitetan. jer imao sam prilike vidit jednu obicnu polo majicu laznjak koja se prodavala za 200kn. to se odma da vidit na oko da je laznjak. a ovo u ducanu ako je onda je stvarno vrhunska kopija
prcak2007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.