Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2012., 13:45   #1441
Mura,puno pozdravâ. Nisam dosad pisao na ovoj temi,no svejedno želim puno sreće i zdravlja cijeloj tvojoj obitelji i tvom dragom L-u.
Mura,još jednom,puno
Civetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 13:55   #1442
Quote:
Civeta kaže: Pogledaj post
Mura,puno pozdravâ. Nisam dosad pisao na ovoj temi,no svejedno želim puno sreće i zdravlja cijeloj tvojoj obitelji i tvom dragom L-u.
Mura,još jednom,puno
Hvala od srca
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 13:56   #1443
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Prekrasno Mura, jako mi je drago!!!
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 13:58   #1444
Quote:
Ribež kaže: Pogledaj post

Pusa za velikog borca a i za cijelu obitelj.
Pas rit, sada slušam pjesmu i rasplakala sam se!
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 09:45   #1445
Jako sam sretna zbog Lovre i svih vas. Svima zelim puno zdravlja, neka vas dragi Bog blagoslovi!
danivava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2012., 21:56   #1446
Quote:
danivava kaže: Pogledaj post
Jako sam sretna zbog Lovre i svih vas. Svima zelim puno zdravlja, neka vas dragi Bog blagoslovi!
Hvala draga...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 10:39   #1447
samo da kazem da je uistinu ovo Bozji blagoslov <3<3<3<3<3
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 11:31   #1448
Quote:
Bubica30 kaže: Pogledaj post
samo da kazem da je uistinu ovo Bozji blagoslov <3<3<3<3<3
... slažem se Bubice...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 21:19   #1449
eeeej bokić svima
imam pitanje za muru,evo slučajno sam naišla na ovu temu i malo sam prevrtila što se sve događalo,mogu samo reći da je prekrasno da je tvoj nećak dobro i možemo samo dragom Bogu zhvaliti na tako divnim stvarima
moje pitanje je kako ste mu uopće posumljali da ima leukemiju,koje je simptome imao prve?
chaverronni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 14:51   #1450
Quote:
chaverronni kaže: Pogledaj post
eeeej bokić svima
imam pitanje za muru,evo slučajno sam naišla na ovu temu i malo sam prevrtila što se sve događalo,mogu samo reći da je prekrasno da je tvoj nećak dobro i možemo samo dragom Bogu zhvaliti na tako divnim stvarima
moje pitanje je kako ste mu uopće posumljali da ima leukemiju,koje je simptome imao prve?
Nismo uopće sumnjali na leukemiju, ja mislim da nitko ne posumnja u nešto takvo (možda sam u zabludi) , L. se jako umarao i iako je bio "debeljuškast" sa svojih nepunih 11 to baš nije bilo normalno, mama mu je medicinar, odvela ga na vađenje krvi i tad je uspostavljena dijagnoza, sjećam se još da mu se i apetit smanjio, ne drastično, ali manje je jeo.

Hvala na podršci...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 11:07   #1451
ej, dragi moji ljudeki

imam potrebu javiti Vam se sa vremena na vrijeme, L. je dobro, upisao 1. srednje na jesen, gimnaziju, malo mu šepa ova prva godina, ipak fali gradivo koje je "slušao" u bolnici, ali nadam se da će uspješno on to izboriti, kao uostalom i sve do sada. U stvari je matematika problem, ostalo ide.

Sjetim Vas se svih, kako ste mi bili podrška u najtežim danima i želim Vam po stoti put zahvaliti na tome, sa Vama sam dijelila najteže trenutke, a Vi ste mi davali snagu za dalje...

L. još uvijek jednom mjesečno odlazi na Rebro na kontrolu i kako sam već napisala sve je u redu.

Pogodio na je odlazak male Nore, jer s vremenom, postisneš u sebi sve one odlaske djece sa odjela, želiš zaboraviti svu onu muku i realnost koja se tamo događa.

Sve Vas ljubim i još jednom zahvaljujem na svakom slovu napisanom na ovoj, mojoj najbolnijoj temi.

Ugodan dan i puno zdravlja svima.
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 11:51   #1452
Tako mi je drago na ovoj temi procitati da je matematika problem...Ne sumnjam da ce L. nadoknaditi sve sto je propustio. On je pobijedio u puno vaznijoj borbi, pa ce i u ovoj..Ne misli da umanjujem znacaj skolovanja i uspjeha u skoli, ne bi mi to palo na pamet, ali hvala dragom Bogu da sada imate takve probleme za rjesavati

Saljem zagrljaje i puse citavoj obitelji!
danivava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 13:18   #1453
Quote:
danivava kaže: Pogledaj post
Tako mi je drago na ovoj temi procitati da je matematika problem...Ne sumnjam da ce L. nadoknaditi sve sto je propustio. On je pobijedio u puno vaznijoj borbi, pa ce i u ovoj..Ne misli da umanjujem znacaj skolovanja i uspjeha u skoli, ne bi mi to palo na pamet, ali hvala dragom Bogu da sada imate takve probleme za rjesavati

Saljem zagrljaje i puse citavoj obitelji!
Dapače, najljepše je kad je matematika najveći problem na svijetu.
Sretno!
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 22:18   #1454
Quote:
danivava kaže: Pogledaj post
Tako mi je drago na ovoj temi procitati da je matematika problem...Ne sumnjam da ce L. nadoknaditi sve sto je propustio. On je pobijedio u puno vaznijoj borbi, pa ce i u ovoj..Ne misli da umanjujem znacaj skolovanja i uspjeha u skoli, ne bi mi to palo na pamet, ali hvala dragom Bogu da sada imate takve probleme za rjesavati

Saljem zagrljaje i puse citavoj obitelji!
Hvala ti draga
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 22:19   #1455
Quote:
ronac zg kaže: Pogledaj post
Dapače, najljepše je kad je matematika najveći problem na svijetu.
Sretno!
Hvala ti ronac, ti si mi posebno ostao u sjećanju, od teme sa Leonicom, pa ovdje , hvala od srca.
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 11:08   #1456
Znam
Hvala ti!
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2013., 05:43   #1457
Bok mura
vidim da ti je necak ozdravio i zahvaljujem dragom bogu na tome. Evo sad je 5:37, ja oka nisam sklopila jer me danas ceka uzasan dan. Moj sin koji ima 3 god i 8 mjeseci ima zlijezdu na vratu vec 2 god koja se ne mijenja. Ima 0.5cm pomicna je i nr boli ga. Doktor je stalno govorio da je u redu,ali ne znam zasto ja sam opet isla provjerit prekjucer. I dao mi je da mu vadim krv koja je pokazala da mu limfociti i segmentirani nisu u redu.Kaze virus,a koji saznat cemo tek za 20 dana kad dode nalaz iz zg. Ja imam u sebi jako los predosjecaj da mi sa malim zlatom nesto ozbiljno nije u redu. On se ponasa normalno,zivahan,vesel,pun energije...jedino sta mu se pojavilo je nocno znojenje.
Ne znam sta da mislim,kako da se ponasam,zelim se probudit iz ive nocne more... tako sam tuzna...
ali ako i ima ovu groznu bolest,vidim da ima jos nade...hvala ti na podjeljenom iskustvu,ovo stvarno puno puno znaci...
neka i tebe i tvog necaka cuva Bog!!!
medolino5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2013., 13:40   #1458
Quote:
medolino5 kaže: Pogledaj post
Bok mura
vidim da ti je necak ozdravio i zahvaljujem dragom bogu na tome. Evo sad je 5:37, ja oka nisam sklopila jer me danas ceka uzasan dan. Moj sin koji ima 3 god i 8 mjeseci ima zlijezdu na vratu vec 2 god koja se ne mijenja. Ima 0.5cm pomicna je i nr boli ga. Doktor je stalno govorio da je u redu,ali ne znam zasto ja sam opet isla provjerit prekjucer. I dao mi je da mu vadim krv koja je pokazala da mu limfociti i segmentirani nisu u redu.Kaze virus,a koji saznat cemo tek za 20 dana kad dode nalaz iz zg. Ja imam u sebi jako los predosjecaj da mi sa malim zlatom nesto ozbiljno nije u redu. On se ponasa normalno,zivahan,vesel,pun energije...jedino sta mu se pojavilo je nocno znojenje.
Ne znam sta da mislim,kako da se ponasam,zelim se probudit iz ive nocne more... tako sam tuzna...
ali ako i ima ovu groznu bolest,vidim da ima jos nade...hvala ti na podjeljenom iskustvu,ovo stvarno puno puno znaci...
neka i tebe i tvog necaka cuva Bog!!!
kako je prošlo?
nadam se da će sve bit u redu
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 12:56   #1459
Oprosti medolino5, tako rijetko svratim ovdje, nije na nekad i nebi mogla, ali nekako želim i potisnuti sve ovo što je iza nas, mada, vjeruj, poslije nikad nisi miran, svka prehlada, svaka temperatura, sve se to gleda s drugačijeg aspekta nego kod djece koja su do tad bila zdrava.

Nadam se da je sa Vašim djetetom sve u redu, ako želite, slobodno me kontaktirate u poruke. Tu sam za svakoga, ako mogu i znam rado ću Vam pomoći jer znam koliko je to potrebno dok si u takvoj situaciji.

lee anabell

Btw. L. je već prava momčina , učenik je drugog razreda srednje škole, ima problema sa tenom lica, izrazito puno prišteva, mogu čak reči i čireva jer su veliki, debeli, baš ružni, pokušali su već svašta, bili kod raznih dermatologa, pa se malo smiri, pa opet sve po starom. Ali ne žali se on previše, već je usavršio razne tehnike prikrivanja istih i nema (za sad) ili barem ne pokazuje neke probleme oko toga. Jako je samouvjeren, samodopadan , pun samopouzdanja, ja ga zezam da se trebao zvati Narcis . Ali neka, nek gušta, uživa, zaslužio je nakon svega što je prošao.

Sve Vas
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 16:44   #1460
Probajte mu dati beta karoten, on je dobar za kožu.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.