Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2009., 12:31   #61
A žena od Teda se zvala Hayley, mala cmizdravica koju imaš neodoljiv poriv prešamarat

__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 12:34   #62
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Amateri.
a bokte sve sam krivo

nego, ne vidi se slika te Andree, a i Santane (ko je)
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 15:01   #63
Ma nešto je sa CC muljala, a kasnije se i Kruza vatala, koliko pamtim
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 02:40   #64
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
a bokte sve sam krivo

nego, ne vidi se slika te Andree, a i Santane (ko je)




Nego. Amateri.



Tko zna bez gugleta što znači CC?

(Ja, naravno, znam. )
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 02:44   #65
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
A žena od Teda se zvala Hayley, mala cmizdravica koju imaš neodoljiv poriv prešamarat

__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 03:01   #66
kad je Eden otišla iz serije i ja sam tada prestao gledati seriju!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 14:29   #67
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Tko zna bez gugleta što znači CC?

(Ja, naravno, znam. )
ja ne znam. ali si me podsjetila na jezičnu dosjetku jednog lokalnog pijanca i redikula, iz tog vremena, koja kaže;

"Ako se onaj Cruz piše Cruz, a čita se Kruz, kako onda kažu oni koji rade na carini, na čemu oni rade?".
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 18:02   #68
a bila je i pjesmica

Sisi en sofija : plješćemo svi skupa:
mejson en džulija : plješćemo svi skupa:
keli en džefri : plješćemo svi skupa:
idn en kruz : tajno rukovanje prekriženih prstiju:


oh, blast from the past
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 18:31   #69
ja sam bila klinka kad se to prikazivalo. Ali naravno da sam gledala. skupa sa bakom.
Nemam pojma o čemu se sve radilo, ali bilo je neke koristi. Naučila sam čitati uz nju,
_Tin@_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 19:26   #70
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Je Tog se i ja sjećam. Najjači od svih mi je bio Mason, onaj prvi, oriđiđi, mislim da sam čak bila malo zaljubljena u njega
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
ovaj mason koji je tu na slici u drugom postu je jedan od najseksxy ljudi ikad
Svi vole Masona

Mason je bio u nekom mrzim te/volim te odnosu (braku?) s odvjetnicom Julijom Wainwright čija je sestra Augusta druga žena od Lionela koji je bio Sophijin prvi muž

Santana je bila Cruzova prva žena, zar je ona Ce-Ceova sestra ?

A i Mason i Gina su nešto mutili ako me pamćenje dobro služi...i Gina je imala malog sina Brandona, on nije bio Ce-Ceov, je li tako? Mislim da je mali čak imao nekakve veze sa Santanom, da nije bio ni Ginin biološki sin, nego Santanin
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.

Zadnje uređivanje ginger : 07.11.2009. at 19:31.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 23:28   #71
Evo ak nekoga zanima...

http://www.cybercom.net/~jima/sbhome.html

http://santabarbara-online.com/index2.htm
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 00:46   #72
Quote:
ginger kaže: Pogledaj post

Santana je bila Cruzova prva žena, zar je ona Ce-Ceova sestra ?
Nije, pobrkala sam s Dinastijom, Blake i ona crnkinja Dominique su bili brat i sestra
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 00:54   #73
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Sjećam se kad su mijenjali Masona u istoj epizodi Bila je neka scena u kojoj ga netko udari, padne na pod i nakon što se ustane, pojavi se drugi glumac (i onda nježni glas najavi - "od današnje epizode ulogu Masona tumačit će xy")

A što se silovanja tiče, mislim da je Eden silovana barem 3 puta Čak su ugrabili i Sophiju, ako se dobro sjećam.

Je li Cruz imao sina koji se zvao Chip?

i još padne iza kauča brijem da će mi ta scena ostati vječno u sjećanju
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 20:10   #74
Quote:
Vepar kaže: Pogledaj post
Sjećam se kad su mijenjali Masona u istoj epizodi Bila je neka scena u kojoj ga netko udari, padne na pod i nakon što se ustane, pojavi se drugi glumac (i onda nježni glas najavi - "od današnje epizode ulogu Masona tumačit će xy")
Koje konjsko pamćenje, respekt!
Meni je onaj prvi Mason bio čak i zgodan , a taj koji je osvanuo iza kauča je onaj lik koj je glumio Adama u Dinastiji....

Ova tema je vrh, plačem od smijeha!

Slabo pamtim Santa Barbaru, predugo je to trajalo, razvodnilo se, više mi leži nešto kratko i intenzivno kao Marisol ili Emesralda...
Al sjeća li se netko one nekakve cure koja se folirala da je muško iako je izgledala ko žensko, al bi tako jebeno namjestila glas pa nitko ništ nije sumnjao
Pa se onda zaljubila u Warrena i družila se s njim i tako (nemam pojma tko je on bio, nečiji sin) .... enivej, na kraju su je nekako razotkrili i onda su oni bili skupa valjda i šta je dalje bilo ne znam...ha???

Joj Santa Barbara, koja su to divna vremena bila, nije bilo interneta, mobitela, otuđenja, ničeg, ljudi su se družili, plakali zajedno sa Cruzom i CeCe-om...
mirjam is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 20:30   #75
Ne sjećam se gotovo ničega, makar smo pobožno gledali. A onodobna mi je pesica reagirala na odjavnu špicu jer je dobivala večeru nakon SB.

E, jel na nekoga na krovu pala svjetleća reklama? Čini mi se da je Gina bila upetljana u to?
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 20:35   #76
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Ne sjećam se gotovo ničega, makar smo pobožno gledali. A onodobna mi je pesica reagirala na odjavnu špicu jer je dobivala večeru nakon SB.

E, jel na nekoga na krovu pala svjetleća reklama? Čini mi se da je Gina bila upetljana u to?
PA što nije Santa Barbara išla nekad popodne, oko dva sata?
Nešto ti je rano pas dobivao večeru?
mirjam is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 20:35   #77
ja znam što znači C.C. ... a zapamtio sam to tako što su njegovom unuku dali isto ime, pa je bio C.C.C. III

jel se ko sjeća kad su Gina i Keith bili na Kolu sreće
__________________
Billek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 20:47   #78
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
...E, jel na nekoga na krovu pala svjetleća reklama? Čini mi se da je Gina bila upetljana u to?
Kolko se ja sjećam, reklama je pala na Masonovu ženu ili što mu je već bila
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 21:06   #79
Meni je najbolja bila Lilly Light

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Lilyblake1991.jpg



Quote:
Lilly Blake wasn't always the broken-hearted college coed. When we met her back in 1986, she was certainly her mother's daughter, an out-and-out schemer. Lilly Light was thought by Gina to be dead. She was raised by bizarre evangelists, who used Lilly in their traveling shows as a hearing- impaired girl that they "healed" through faith. After arriving in SB, she hardly led what is called "a Christian life." Lilly blackmailed her mother for 50 percent of everything she owned by virtue of her marriage to CC Capwell; she also shot Gina.
cabo love is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 21:08   #80
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Sjecam se kako se moja bako jako mucila sa izgovorom imena, pa je C.C. bio CeCe...
Moja baka ih je zvala Julija i Masón (s naglaskom na ON)
cabo love is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.