Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 15:42   #4321
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Ja se ne mogu načuditi urednici emisije koja nakon završetka prošle sezone uvodi sebe kao moderatora i još dovodi makedonca,
6 ljudi u studiju, sat vremena i tri teme... onda nonstop požuruje ljude da skrate jer moraju na 3. temu izbaci sebe i makedonca pa će emisija funkcionirati kako spada, kravo glupa
nerado se slažem, ali slažem se
gabi, sori, loše vodiš, a još gore moderiraš.
višak u studiju si ti, onda momče makedonče, onda jokić....
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:20   #4322
Quote:
KireteriK kaže: Pogledaj post
Znači slažeš se da pod hitno treba vratiti Luku Popova?
Zapravo, da.
On sa svojom crvenkastom pojavom i erudicijom izaziva pažnju gledateljstva.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 15:58   #4323
Pogledah nakon ručka epizodu. Odlična emisija.
Naravno zbog prve teme.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 14:20   #4324
čovjek manje u emisiji, a svejedno zadnja (kulturna) tema dobije 5 minuta
u nogometu se to zove garbage time
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:13   #4325
Već duže vrijeme pratim Peti dan, iako sam gotovo odustao nakon uvođenja Mitrikeskog jer mi se čini da su značajno pali i s omjerom gostiju otišli puno previše udesno (a i udio žena se bizarno smanjio), tako da je Jokić praktički ostao jedini ljevičar u emisiji, pa želim iznijeti kratak osvrt:

Jokić - kao netko tko je umjereno lijevo orijentiran (rekao bih socijaldemokratski) fali mi netko dovoljno snažan tko bi zastupao tu poziciju u emisiji, a Jokić je daleko od toga. Prečesto je patetičan i pun općih mjesta i floskula, iako ponekad dobro drži svoju poziciju u odnosu na Raspiduća koji se zbog loše konkurencije malo previše umislio i zanio

Musić - čini mi se nekako najkvalitetniji od svih gostiju, ne slažem se s njegovim stavovima, ali mi se čini da je uvijek dobro pripremljen, upućen i obrazovan (ili jako dobro blefira). Nekad djeluje malo previše adolescentski arogantno, ima facu koju želiš išamarat

Raspudić - čovjek koji je kvalitetom dosta iznad ostalih desno konzervativnih političkih komentatora u Hrvatskoj, ali ipak ima svoje slabe strane i često ih pokazuje u emisiji. Također često ispada umišljen i zadrt

Selak - imam dojam da su njezini stavovi previše definirani protivljenjem drugima, a ne afirmativno. Kao da u emisiji uvijek nastoji napadati Jokića i općenito ljevicu nego što samostalno formira vlastite stavove. Prečesto ispada hirovita i duri se kao školarka kad je netko prozove. Jako loš primjer za nažalost jedinu ženu u emisiji (ako ne računamo voditeljicu odnedavno)

Mitrikestki - moram priznati da nemam neko posebno mišljenje o njemu, što je možda pokazatelj njegove promašenosti. Jednostavno mi se čini da se nije dovoljno istaknuo i da ničim pozitivno ne doprinosi emisiji

Moderatorica - promašaj.
Gospon8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 23:40   #4326
Dobra zadnja emisija.
Jumpin Jack is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 01:42   #4327
Quote:
Gospon8 kaže: Pogledaj post
ima facu koju želiš išamarat
haha, nitko još ovako dobro nije sažeo lik i djelo Musića u ovih kolko već emisija :klap:

Slažem se da je najkvalitetniji tamo. Uvijek iznenadi, nije patetičan, bazira se na faktima, doduše ponekad bude uhvaćen u tom blefiranju o kojemu govoriš, ali činjenica da to nije češće proizlazi iz

a) drugi nemaju dovoljno znanja da to primijete
ili
b) ima široko znanje
Ljubitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 09:17   #4328
Musićevo neznanje o crkvi, religiji i vjeri
Ninu zaobiđe ta tema dok se momče makedonče pravda da nije katolik i da ne može baš raspravljati
Marija s pravom nakostriješena na lupetanje Musića. Džonom u koljeno Marija :klap:
tzipiripi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:01   #4329
Musić bi na svaki pomen neoliberalzma i kapitalizma u negativnom konteksu nekoga rado ugrizao
Podsjeća me na ono što smo mi u školi zvali klasičnim štreberom. Nauči mnogo toga, većinom napamet, ali malo toga razumije. U nekim temama je jako površan.
tzipiripi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 16:11   #4330
Ekipa Petog dana je svojom jučerašnjom preporukom vjerojatno zeznula izvjestan broj svojih gledalaca.

Prva i druga tema - solidna diskusija. (Prva o prebendarima, a druga o (ne)cijepljenju).

Ali u trećoj temi, o Vlahi Bukovcu, pozvali su gledatelje da se dignu i smjesta odu na Noć muzeja, i to u Klovićeve dvore, jer da tamo do 1 iza ponoći mogu gledati fenomenalnu Bukovčevu izložbu.

E pa, ja sam i sam imao upravo tu namjeru, kao i mnoštvo drugih, jer je repina pred Klovićevim dvorima bila impresivna ... Baš smo se načekali ... da bi nam unutra kustosi rekli da možemo pogledati Bašića i Lipovca, ali Bukovca za Noć muzeja - NE
KireteriK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 20:11   #4331
Jučerašnja emisija je bila baš loša.
I onda na kraju neugodna situacija gdje Jokić bezobrazno kaže drži se ti ekonomije.
Fascinira me da nisu mogli Musiću pustit da barem jednom u zadnjoj temi kaže podulji komentar. Uvijek svi okolišaju, on u večini emisija zadnji kaže nekaj vrlo kratko i sad ga se očito dojmila slika, ovi njega prekidaju.
I onda u drugoj temi moderatorica presječe Selakicu pitanjem da gdje bi bilo čovječanstvo da nemamo cjepiva ili tako nekaj, na pitanje nije čak ni bilo nekog poštenog odgovora, nakon toga pričaju o lijevim stvarima dok nisu došli do nje.
I Raspudić je baš nedostajao u prvoj temi.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 18:02   #4332
Bilo bi odlično da se Luka Popov vrati u emisiju, ali s obzirom na Jokićevo ljigavo podmuklo ponašanje prema njemu, sumnjam da bi Popov prihvatio eventualni poziv za povratak u emisiju.

Ovdje je Popov, upravo kao znanstvenik, u emisiji na temi cijepljenja rekao jako važne stvari vezane uz pitanje znanstvenika, znanstvene zajednice, povjerenja u tvrdnje znanstvenika https://www.youtube.com/watch?v=EJLHzy6sANk
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 13:04   #4333
Selakica djeluje histerično-živčano, možda je to zbog hormona :ilčić:
šalu nastranu, već je duže vrijeme nabrijana na Jokića a sada je takva i prema Musiću i Raspudiću... trebalo bi ju češće servisirati
a voditeljica je sve gora prekida raspravu, prema svima se ponaša kao da su djeca u osnovnoj školi, ima besmislene upadice na nivou Mime Simić... pod hitno maknuti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 10:58   #4334
Meni se čini da se Selak pali na Jokića .
Uglavnom su ok. svi sugovrnici , fali mi od lani onaj Duda .
Raspudić dobro brani svoje stavove ijako ga možda neko nevoli .
Di je legenda Mandić
svatiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 11:11   #4335
musić isprogramiran. koje gluposti lupa o crkvi nisu istine. da je generička zamjerka crkvi što se propovjeda evanđelje... a s čime se oni navodno bave nego evanđeljem...

taj lik bi privatizirao i šinteraj
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 11:14   #4336
Quote:
svatiti kaže: Pogledaj post
Di je legenda Mandić
pri nekom drugom stolu...

mandić je jedini učesnik showa koji ima širu rezoluciju od ove televizijske
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 13:15   #4337
Quote:
nezovemsebojan kaže: Pogledaj post
musić isprogramiran. koje gluposti lupa o crkvi nisu istine. da je generička zamjerka crkvi što se propovjeda evanđelje... a s čime se oni navodno bave nego evanđeljem
konkretno katolička crkva najmanje propovjeda evanđelje, umjesto toga popuju o politici, moralu (a skrivećki imaju ljubavnice, nepriznatu djecu ili pak zlostavljaju tuđu djecu), bave se biznisom, loču i prežderavaju se... uvjerio sam se masu puta
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 15:03   #4338
ontopic: koji je smisao izbacivanja jednog sugovornika iz svake epizode?
voditeljica svejedno ne dozvoljava raspravu nego svako od njih i dalje ima određenu minutažu za izrecitirati referat, treća (kulturna) tema i dalje dobiva 4-5 minuta na kraju emisije... ako voditeljica čita ovu temu predlažem da izbaci sebe pa da vidimo kako će onda funkcionirati emisija
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:53   #4339
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ontopic: koji je smisao izbacivanja jednog sugovornika iz svake epizode?
gužva na palubi...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 02:42   #4340
Quote:
nezovemsebojan kaže: Pogledaj post
musić isprogramiran. koje gluposti lupa o crkvi nisu istine. da je generička zamjerka crkvi što se propovjeda evanđelje... a s čime se oni navodno bave nego evanđeljem...

taj lik bi privatizirao i šinteraj
BTW privatni šinteraji nisu ništa novo i neobično. Dao Bog da ih ima i kod nas.

A ne ova državana sranja, iz kojih kad ti se zbog susjede usidjelice oko kuće vrti čopor mačketina nitko ne može izaći na teren i riješiti problem

Lijepo, pozoveš, platiš i riješe stvar i izdaju račun. I s njim onda lijepo preko suda susjedu tražiš naknadu troškova:klap:
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.